Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy przeniesc gameplay z sezonow online do fut i to by byla gra a nie arcade :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy przeniesc gameplay z sezonow online do fut i to by byla gra a nie arcade :)

Nie wiem tylko po co? Każdy gra w to co mu odpowiada, a mi i tu i tu dobrze się gra :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. Te tryby musza soe czyms roznic...

Dlaczego muszą się różnić? Aby ktoś ujowy co jakiś czas mógł wejść do pierwszej ligi, bo jak będzie się rok kisic w ósmej lidze, to oleje ten tryb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma byc wolniej w UT niz rok temu i granie piłką ma bardziej wynagradzac graczy :) Ale tak czy siak kazdy gracz nawet najwiekszy wymiatacz będzie mial wkoncu taki mecz ze go nie wygra niewiadomo jak bardzo by się starał :) Skrypty mu to uniemozliwią :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego muszą się różnić? Aby ktoś ujowy co jakiś czas mógł wejść do pierwszej ligi, bo jak będzie się rok kisic w ósmej lidze, to oleje ten tryb?

Zdarzają się ogory w pierwszej lidze, niestety :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ibarbo w BPL. RIP Fifa 16 :sad:

hehe lubie to :)

Już mam w myślach ten skład czarnoskórych pace potworów :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marudzicie jak stare babcie jak się wam tak bardzo fifa nie podoba to po co w nią gracie?

Ciekawe jak Lewy będzie wyglądał w tej edycji w 15-tce to była jedna z najlepszych kart na st

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracie jeszcze w 15'stkę? Jeżeli tak, też macie takie cyrki? Przecież to jest po*ebane, tracę bramkę i mówię sobie, że bardziej "zbugowanej" bramki strzelić nie można... po chwili tracę kolejną jeszcze gorszą od poprzedniej. Tak do 3 bramek dzisiaj... I płytka ląduje w pudełku. Albo sam sobie wrzucam to do głowy, albo rzeczywiście 15'stka już się psuje z powodu premiery nowej, "lepszej" części... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracie jeszcze w 15'stkę? Jeżeli tak, też macie takie cyrki? Przecież to jest po*ebane, tracę bramkę i mówię sobie, że bardziej "zbugowanej" bramki strzelić nie można... po chwili tracę kolejną jeszcze gorszą od poprzedniej. Tak do 3 bramek dzisiaj... I płytka ląduje w pudełku. Albo sam sobie wrzucam to do głowy, albo rzeczywiście 15'stka już się psuje z powodu premiery nowej, "lepszej" części...

Dokładnie. Cuda. Wczoraj Rodrigo strzelał przewrotką, ale kopnął w głowę Messiego i tego piłka trafiła. Gol Leo. Płakałem ze śmiechu.

Gdzie kupujecie przez net 16? Edycję pudełkową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Cuda. Wczoraj Rodrigo strzelał przewrotką, ale kopnął w głowę Messiego i tego piłka trafiła. Gol Leo. Płakałem ze śmiechu.

Gdzie kupujecie przez net 16? Edycję pudełkową

 

To jest przegięcie po prostu :o

 

Jeżeli zamówię 16'stkę to z Allegro -> Komputronik

 

Ewentualnie poszukam wcześniej w stacjonarnych sklepach. Rok temu większość już grała w 15'stkę, a ja czekałem dzień dłużej na wysyłkową wersję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sa chyba naturalne prawa rynku, ze po premierze nastepcy poprzednik kleka. Np po wyjsciu note 4 i update softu, w note 3 nic mi nie dziala jak poprzednio, a taka fajna maszynka byla. Biere sony, bedzie remote play, swoja droga Bartbuks, testowales juz futa na duza odleglosc przez neta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest przegięcie po prostu :o

Jeżeli zamówię 16'stkę to z Allegro -> Komputronik

Ewentualnie poszukam wcześniej w stacjonarnych sklepach. Rok temu większość już grała w 15'stkę, a ja czekałem dzień dłużej na wysyłkową wersję.

ja juz zlozylem preordera na komputroniku

Myslisz ze dzien dluzej trzeba bedzie czekac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wracaja te głowki to ja ich pier... tylko nie to bo to bez sensu bedzie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay FIFY 14 był sporo lepszy od FIFY 15... Ale jak w w 16'stce dowalą gameplay z 15'stki + główki z 14"stki to RIP...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz zlozylem preordera na komputroniku

Myslisz ze dzien dluzej trzeba bedzie czekac?

Inaczej :D Zamawiając w ten sposób dostaniesz grę w dniu premiery - tak ja dostałem.

 

Ale jest też możliwość, że kupisz grę dzień przed premierą -> gry w sklepie są wcześniej na magazynie :)

 

 

Ciekawe jak Lewy będzie wyglądał w tej edycji w 15-tce to była jedna z najlepszych kart na st

image_22.img.jpg

 

https://www.easports.com/fifa/news/2015/fifa-16-ratings-top-50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I atak ma medium :sad:

Edytowane przez Malix7
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tevez też wygląda nieziemsko, ale ciekawe czy będzie szło stworzyć z nim coś ciekawego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe EA, nie dość że zabrali mu gwiazdkę sztuczek, obniżyli pracowitość to jeszcze staty obniżyli.. Reusowi też dali M/M. Rooney M/H ! :D

 

Już się nie mogę doczekać, KDB będzie kozak w BPL, a Pogba w Serie A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odebranie gwiazdki sztuczek rozumiem. Lewy ich w zasadzie nie robi wcale. Natomiast m/m juz nie bardzo. H/M imo powinien miec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe EA, nie dość że zabrali mu gwiazdkę sztuczek, obniżyli pracowitość to jeszcze staty obniżyli.. Reusowi też dali M/M. Rooney M/H ! :D

 

Już się nie mogę doczekać, KDB będzie kozak w BPL, a Pogba w Serie A.

Idealne odwzorowanie Rooneya. Może brali pod uwagę Lewego z reprezentacji ha ha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×