Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na lewym skrzydle postawiłem na razie na Gervinho i gra dobrze, nawet bramkę z baniaka potrafi załadować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam felipe andersona. Rating strzalu gervinho mnie przerazil :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha właśnie dostałem maila z Ceneo, że jestem jedną z 7 osób, która wygrała FIFĘ 16 w ich konkursie :D szkoda, że od poniedziałku już mam swoją kopię :P jeśli ktoś jest ciekawy, to zwyciężyłem 4 dnia, a pytanie brzmiało "jakie są 3 najważniejsze cechy u piłkarza":

http://ekspert.ceneo.pl/tydzien-z-fifa-16/

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jaka formacją wybrać do 'autobusu' i szybkich kontrataków?

p.s. Jakie paczki najczęściej otwieracie, te za 5k czy 7,5k?

Edytowane przez Verbatimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jaka formacją wybrać do 'autobusu' i szybkich kontrataków?

p.s. Jakie paczki najczęściej otwieracie, te za 5k czy 7,5k?

Bierz peesa 2016
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem online draft, za ten darmowy token. Skład mocno średni oprócz if Ronaldo. Wygrałem dwa mecze, w trzecim trafiłem na gościa co miał najlepsze karty z BBVA. Dostałem dwie duże paczki za 7,5k. Jedną zwykła, druga sami zawodnicy. Wpadli Sturridge i Smalling więc i tak wyszedłem na +.

 

Kurde zastanawiam się czy sprzedawać Sturridge'a i Toure. Na razie mam 14k na koncie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz peesa 2016

Już mam, masz jeszcze jakąś 'złotą rade'?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mam, masz jeszcze jakąś 'złotą rade'?

Nic mi wiecej do glowy nie przychodzi ;) ale jak na sile chcesz zabijac radosc z gry, graj w peesa, oszczedzisz nerwow sobie :) Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mam, masz jeszcze jakąś 'złotą rade'?

Ja mam: przestań trollować.

 

 

a propos :D ja z kolei nie trolluję, ani nie chcę nikogo prowokować, ale tak czytam o problemach z połączeniem, wywalaniem meczów itd...

Zastanawia mnie na ile ma to związek z psn a nie tylko samym EA.

Grałem dziś długo w nocy, praktycznie do rana (stary a głupi :D ) na XO i ani razu mnie nie wyrzuciło.

Jedyne co się działo to brak połączenia z EASFC, czyli domyślam się, że coś tam po stronie EA również szwankowało.

Mecze jednak dograłem wszystkie do końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

DRAFT FUT

 

Jesli zagram z kompem na jakims latwym poziomie i wygram to tez dostane takie wypasione karty czy tylko online wchodzi w gre?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic mi wiecej do glowy nie przychodzi ;) ale jak na sile chcesz zabijac radosc z gry, graj w peesa, oszczedzisz nerwow sobie :)

 

Oszczędzisz nerwów sobie i innym.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glik tragedia w tej edycji, rozegralm nim z 14 spotkan, jedyne co u niego na plus to głowki. Reszta masakra, pod nogami puszcza, podania z precyzja zegarmistrza trzeba nim robic bo inaczej wali po autach. Idzie do Żyda.

Natomiast Palacio ... DALEJ WYMIATA ... koles ma nizszy rating a dalej genialny

Nie uwierzysz, ale pierwszy raz w futowym życiu zrobiłem skład serie A i nawet miałem dzisiaj do Ciebie pisać o rady na poszczególne pozycje.

U mnie Glik jakoś tragicznie nie gra, natomiast Palacio to przekocur.

Problem mam za to z drugim napastnikiem, testowałem już Dzeko, Jovetica i Moratę i zawsze coś nie pasuje.

Najwięcej bramek jak na razie i tak sadzi Callejon. Mega pozytywne zaskoczenie tą kartą. Może wpływ ma na to formacja moja 4-1-2-1-2.

Dzisiaj potestuję 4-3-3, bo widzę, ze bardzo dużo osób tym gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic mi wiecej do glowy nie przychodzi ;) ale jak na sile chcesz zabijac radosc z gry, graj w peesa, oszczedzisz nerwow sobie :)

Radości z gry i tak nie mam bo przegrywam wszystko jak leci, już nawet komentatora zmieniłem(na takiego którego nie rozumiem;) bo miałem

dość słuchania szpaka i jego gadek jaki to jestem cieńki :biggrin:

Miałem 1,5 roku przerwy od fify i teraz mi to wychodzi bokiem, dlatego chcę zacząć od nauki bronienia i kończenia meczu z 0 z tyłu.

Ja nawet z remisów będę się cieszyć jak dzieciak. Ot cała filozofia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówicie, że Palacio taki kot? Jak na razie testowałem z Tottim, ale się nie sprawdza. Tylko u mnie napastnik musi dobrze podawać i mieć dużą siłę do główek. Kogo proponujecie? Marzy mi się Higuain, ale na razie nie ta liga finansowo :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radości z gry i tak nie mam bo przegrywam wszystko jak leci, już nawet komentatora zmieniłem(na takiego którego nie rozumiem;) bo miałem

dość słuchania szpaka i jego gadek jaki to jestem cieńki

Miałem 1,5 roku przerwy od fify i teraz mi to wychodzi bokiem, dlatego chcę zacząć od nauki bronienia i kończenia meczu z 0 z tyłu.

Ja nawet z remisów będę się cieszyć jak dzieciak. Ot cała filozofia...

4231 wariant 2. I ustaw sobie gre z kontry. 5 obrońców sobie odpusc bo to nie ma sensu. Na SPD jakis czolgow wsadz plus szybkie skrzydla
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4231 wariant 2. I ustaw sobie gre z kontry. 5 obrońców sobie odpusc bo to nie ma sensu. Na SPD jakis czolgow wsadz plus szybkie skrzydla

Dzięki, krótko i na temat. Wieczorem przetestuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pohandlowalem i skleilem sobie 433 z ból. Begovic, zouma, mangala, Walker, moreno, kujate, Henderson, milner i atak campbell, remy i gradel. Póki co to dramat, 8 liga i już 3 w trabke i 2 remisy. W 15 pierwszy mecz przegralem w 4lidze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, krótko i na temat. Wieczorem przetestuję.

Miałbyś krótko i na temat, jakbyś od razu napisał inaczej.

Nie usprawiedliwiam nikogo, ale jak miałeś dłuższą przerwę od Fify, to możesz nie wiedzieć, że tutaj większość dostaje drgawek na słowa "autobus" i "kontra" po przygodach z 15.

Stąd takie a nie inne reakcje :)

Powodzenia :)

Pohandlowalem i skleilem sobie 433 z ból. Begovic, zouma, mangala, Walker, moreno, kujate, Henderson, milner i atak campbell, remy i gradel. Póki co to dramat, 8 liga i już 3 w trabke i 2 remisy. W 15 pierwszy mecz przegralem w 4lidze

Wypróbuj Giroud do ataku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trawię kolesia na żywo, zbieram na depaya i może flacao sprawdzę. Boli mnie brak sensownego prawego skrzydła w bpl...

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że jutro/weekend ceny na rynku będą niższe z racji otwierania paczek i premiery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trawię kolesia na żywo, zbieram na depaya i może flacao sprawdzę. Boli mnie brak sensownego prawego skrzydła w bpl...

 

Ja też go średnio trawię, ale co trafiam przeciwnika z nim w składzie, to mnie karci okrutnie.

Falcao zaliczył jeden z największych downgradów w tej edycji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 15 był jedynym napadziorem low pace którym grało mi się świetnie, teraz słabiej ale też dużo taniej!!

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×