Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kurdupla, wczoraj go trochę opanowałem - robi za 2... Jeszcze kilkanaście meczy będzie robił za 3... Tylko co ten debil w obronie ciągle robi. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bundesliga mocarna, zaraz wjezdzam do 1 ligi tymi turami. 4 mecze i brakuje 4pkt do awansu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zle sie dzieje, po raz pierwszy od fify 14 zanotowalem spadek z ligi... Te karne mnie do szalu doprowadza. Na szczescie sezon pozniej mistrzostwo. Raffael(zwykla karta) w 2 meczach 7 goli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, zapomniałem - karne to jest kpina - wczoraj 3 mecze w plecy przez urojenia debila z gwizdkiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko. Jak zgranie u np 2 napastników jest 10 (skład oczywiście 100) a jest żółta linia to warto się bawić w zielona? Ma to duże znaczenie w zgraniu tych dwóch N czy jednak tak samo jak na żółtej?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Ponawiam pytanko

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bundesliga mocarna, zaraz wjezdzam do 1 ligi tymi turami. 4 mecze i brakuje 4pkt do awansu

Pokaż skład. Bo będę bundes budował ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hero Lewandowski wisi w markecie na XO za 550k i nikt nie chce go wziąć. Fiolet Agüero robi swoje. A ceny legend oczywiście się trzymają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanko

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Nie, w sensie zgranie tak samo jak na zoltej jest. Nie ma znaczenia czy zielona czy zolta, dopiero przy tworzeniu hybryd to zmienia postac rzeczy. Edytowane przez F3niX
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile trzeba monet na bundes. W poprzedniej edycji grałem tylko nią i bylo bosko. Zastanawiam sie jak długo muszę jeszcze zbierać by pograć moją ulubioną ligą...

Piachu-jaki jest koszt Twojej bundes?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile trzeba monet na bundes. W poprzedniej edycji grałem tylko nią i bylo bosko. Zastanawiam sie jak długo muszę jeszcze zbierać by pograć moją ulubioną ligą...

Piachu-jaki jest koszt Twojej bundes?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Duzo... Tylko tyle napisze :D prawie banke na solidny sklad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pograłem :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile trzeba monet na bundes. W poprzedniej edycji grałem tylko nią i bylo bosko. Zastanawiam sie jak długo muszę jeszcze zbierać by pograć moją ulubioną ligą...

Piachu-jaki jest koszt Twojej bundes?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

tak na szybko.

formacja 433-2

 

fahrman 2k

sokratis 20k

boateng 90k

alaba 120

opare 2

lahm 50

gundogan 20

vidal 75k

reus 220

muller 55k

costa 60k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz dobra Bundes to trzeba handlowac. Samym graniem z tym ich smiesznym 400c za mecz to nigdzie nie dojedziesz, chyba, ze non stop bedziesz wygrywac 1 lige online :D

Te ceny sa nieaktualne co podales ;>

Edytowane przez F3niX
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopiero przy tworzeniu hybryd to zmienia postac rzeczy.

Możesz rozwinąć myśl?

 

Zauważyłem, że Messi wczoraj po 10 meczu, gdy zmienił chemię z 6 na 7 - zaczął grać inaczej - serio odczułem zmianę w sterowaniu, wychodzeniu na pozycję i strzałach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu to samo, kiedy odechciało mi się już grać w futa, kiedy tak naprawdę nie zacząłem w niego grać. Zacząłem otwierać paki za reszte coinsów i:

 

W tamtym roku wpadł Suarez. Chyba znowu zacznę grać w to dziadostwo. Sprzedać go czy na razie czekać?

 

post-32571-0-84371800-1444321858_thumb.j

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz dobra Bundes to trzeba handlowac. Samym graniem z tym ich smiesznym 400c za mecz to nigdzie nie dojedziesz, chyba, ze non stop bedziesz wygrywac 1 lige online :biggrin:

Te ceny sa nieaktualne co podales ;>

za 3godz te o ktoryh myslalesm tez beda nieaktualne ;d

troche zawyzone, jak bedzie mial tyle to zlozy to :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak tworzysz hybryde to, zeby osiagnac 10 chemii najlepiej jest dawac hyperlinki, czyli zielone kreski(jeden klub jedna narodowosc czyli np. Muller - Gotze) ale do konca to nie wiem, czy musi byc zawsze 10, wydaje mi sie, ze jak chemia skladu jest 100 to to jest najwazniejsze. Zreszta chyba nikt nie wie jak to do konca dziala.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu to samo, kiedy odechciało mi się już grać w futa, kiedy tak naprawdę nie zacząłem w niego grać. Zacząłem otwierać paki za reszte coinsów i:

 

W tamtym roku wpadł Suarez. Chyba znowu zacznę grać w to dziadostwo. Sprzedać go czy na razie czekać?

 

Sprzedawaj, im dłużej w pakach tym bardziej cena spada. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawaj, im dłużej w pakach tym bardziej cena spada. 

 

A po nowym totw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po nowym totw?

 

Powinna rosnąć. Jeśli zatrzymasz kartę miesiąc to na pewno zyskasz (o ile nie dostanie SIF-a). Wtedy będziesz do tyłu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak tworzysz hybryde to, zeby osiagnac 10 chemii najlepiej jest dawac hyperlinki, czyli zielone kreski(jeden klub jedna narodowosc czyli np. Muller - Gotze) ale do konca to nie wiem, czy musi byc zawsze 10, wydaje mi sie, ze jak chemia skladu jest 100 to to jest najwazniejsze. Zreszta chyba nikt nie wie jak to do konca dziala.

 

Właśnie chodziło mi o to jaki wpływ ma czerwona linia łączenia pomiędzy poszczególnymi piłkarzami lub formacjami. Czy najważniejszy jest ogół zgrania zespołu, czy indywidualna chemia piłkarza... Mając w SC, SC, CAM 10 CHM... Ale czerwoną linię do np. CM, CM, CM - czy ma ona negatywne oddziaływania na współpracę na boisku, np. podania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie czerwone linie nie maja wplywu dopoki sklad ma 100, zauwaz, ze nawet taki CR/Neymar w 15 na ST koksili z chemia 7/8 ;) ale tak jak mowie - nie znam do konca prawdy jak to dziala. To sa tylko moje przypuszczenia i to co zaobserwowalem grajac i probujac roznych rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie czerwone linie nie maja wplywu dopoki sklad ma 100, zauwaz, ze nawet taki CR/Neymar w 15 na ST koksili z chemia 7/8 ;) ale tak jak mowie - nie znam do konca prawdy jak to dziala. To sa tylko moje przypuszczenia i to co zaobserwowalem grajac i probujac roznych rzeczy.

 

Dzięki. 

 

BTW

 

Ceny spadają - kupujcie, bo za chwilę znów zaczną iść do góry. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie czerwone linie nie maja wplywu dopoki sklad ma 100, zauwaz, ze nawet taki CR/Neymar w 15 na ST koksili z chemia 7/8 ;) ale tak jak mowie - nie znam do konca prawdy jak to dziala. To sa tylko moje przypuszczenia i to co zaobserwowalem grajac i probujac roznych rzeczy.

 

. Nie wiem na ile w nim prawdy, ale możliwe. Również nigdy nie odczuwałem problemów z grą na chemii 7. Reus demolował lepiej niż jakikolwiek inny striker z Bundesligi.

Prawdziwe problemy u mnie jak przy braku chemii - skuteczność, celność podań zaczynały się jak napchałem w składzie za dużo kart TOTS/IF-ów, etc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×