Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

To norma... LOL, w "15" jak byłem krezusem to często nie potrafiłem podać celnie na 2 cm i to nie z mojej winy. 

 

Tak sobie przeglądam ARG karty i jest gość z portugalskiej ligi - Gaitan - statystyki na kreatywnego LW niemalże genialne - a chodzi za orzeszki... 800-1200. 


6srogi.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MaxyM, powiedz o spadku cen w kontekście legend :biggrin:. Na nich można robić niemożliwe zyski. Idzie momentami wylicytować Butragueno za około 1.1kk, żeby wieczorem sprzedać za 1.4kk BIN. Mój handel ugrzązł przez hero Agüero i happy hour, która podcięła ceny. W weekend spodziewam się powrotu do normalności. 

Edytowane przez Tsarov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna nie mam hajsu!

Ale też to zważyłem...

Czaiłem się na Hagiego (Jedyny CAM, który przebija wyraźnie DiM'a) w zeszłym tygodniu - ceny były od 680 - 725 000 - ale zachciało mi się pieprzonych IF Higuajnów... A w weekend już był od 925 - do 1000000... Dziś znów 825 000. 


No rzesz !@$$#43 Keane 1h temu po 600 000, teraz 725 000 min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To norma... LOL, w "15" jak byłem krezusem to często nie potrafiłem podać celnie na 2 cm i to nie z mojej winy.

Tak sobie przeglądam ARG karty i jest gość z portugalskiej ligi - Gaitan - statystyki na kreatywnego LW niemalże genialne - a chodzi za orzeszki... 800-1200.

6srogi.jpg

Gaitan najpóźniej w lipcu zamelduje się na MESTALLA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna nie mam hajsu!

Ale też to zważyłem...

Czaiłem się na Hagiego (Jedyny CAM, który przebija wyraźnie DiM'a) w zeszłym tygodniu - ceny były od 680 - 725 000 - ale zachciało mi się pieprzonych IF Higuajnów... A w weekend już był od 925 - do 1000000... Dziś znów 825 000. 

No rzesz !@$$#43 Keane 1h temu po 600 000, teraz 725 000 min.

 

Hagi wygląda kozacko, ale gdybym potrafił grać 4-3-3(5) jako false 9 wypróbowałbym Deco. Ponoć niesamowita karta. I jak w przypadku legend - patrzenie tylko na statystyki nie jest zawsze wymierne, bo w grze karty (przynajmniej większość) czuje się zdecydowanie lepsza. Niestety, w moim 4-2-2-2 w tej chwili kupno Portugalczyka to zbędny wydatek. Ciułam a hiszpańską legendę, a jak już dociułam do 1.1-1.2kk to zapewne jego cena wystrzeli pod 2.0kk :D. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zdążyłem kliknąć Gattuso za 380 000. :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrazenie, ze przełączanie zawodników i podania nie były jeszcze nigdy tak zwalone jak teraz. Co chwila podaja "nie do tego co trzeba". Paranoja. Zaraz iloscia porazek dogodnie zwyciestwa, przez to badziewie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hagi wygląda kozacko, ale gdybym potrafił grać 4-3-3(5) jako false 9 wypróbowałbym Deco. Ponoć niesamowita karta. I jak w przypadku legend - patrzenie tylko na statystyki nie jest zawsze wymierne, bo w grze karty (przynajmniej większość) czuje się zdecydowanie lepsza. Niestety, w moim 4-2-2-2 w tej chwili kupno Portugalczyka to zbędny wydatek. Ciułam a hiszpańską legendę, a jak już dociułam do 1.1-1.2kk to zapewne jego cena wystrzeli pod 2.0kk :biggrin:

 

Dziękuję - on nie jest drogi - jakoś nigdy nie sprawdzałem jego karty jako CAM - robi wrażenie.

 

Edit - nie był drogi, no WTF.

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję - on nie jest drogi - jakoś nigdy nie sprawdzałem jego karty jako CAM - robi wrażenie.

 

Edit - nie był drogi, no WTF.

 

O Gattuso mówisz? Teraz widzę 499k najniższa cena BIN. Ładny profit byłby po odjęciu taxu. Około 100k. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiszą po 520 000 - nie jest tak różowo. 

Czaje się na lepszą okazję... Mam 616 000. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło, majster drugiej ligi

 

A to mój zwycięski skład

 

http://www.futhead.com/16/squads/2469625/

 

Zrób update jam wygrasz pierwszą ligę i dostaniesz specjalnego kitsa od EA (czarny z TOTW) ;). Piachu, daj kilka użytecznych porad co do gry. Co robić/czego unikać? 

Edytowane przez Tsarov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób update jam wygrasz pierwszą ligę i dostaniesz specjalnego kitsa od EA (czarny z TOTW) ;). Piachu, daj kilka użytecznych porad co do gry. Co robić/czego unikać?

Oj może być ciężko z tym majstrem 1 ligi. Podstawa to spokój i zero zbędnych ruchów w obronie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu Wendella nie tlukles na LB?

...pasuje tam jak uj :)

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu Wendella nie tlukles na LB?

...pasuje tam jak uj :)

Alaba tam ma być :pp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrazenie, ze przełączanie zawodników i podania nie były jeszcze nigdy tak zwalone jak teraz. Co chwila podaja "nie do tego co trzeba". Paranoja. Zaraz iloscia porazek dogodnie zwyciestwa, przez to badziewie

Z moich obserwacji - nie grac z pierwszej pilki... To co mi wychodzilo najlepiej, czyli szybkie, kombinacyjne akcje klepa tu nie maja zastosowania... Moze sie to zmieni jak bede grac na glownym koncie wypasionymi pomocnikami a nie drewnem :) tu trzeba spokoju i opanowania, zwlaszcza jak przeciwnik gra full agresywnie(co drugi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakość ma tutaj znaczenie, lepszymi graczami spokojnie można klepac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam killera, 607 000. :D

13 971 na koncie i 0 obrońców, 0 bramkarza... LOL. 

Ale dam radę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaaa zwycieski sklad, jak mi tutaj pokazuje, ze piachu kupil zaowdnika z ulubionego klubu - Bale :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaaa zwycieski sklad, jak mi tutaj pokazuje, ze piachu kupil zaowdnika z ulubionego klubu - Bale :P

Bbva w środku pola cienka jak sik pająka, zmienilem na bundez i jest wynik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze ktos kupil moja karte brazowa, ktora wystawialem na 10k :D beka, chyba sie pomylil przy kupowaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gundogan jest spoko cm zamiast gustava

Gustav nie do ruszenia, przecinak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę się przestawić po tym patchu, to czego się uczyłem poszło się Pie****ic przegrywam mecz za meczem ja sklepie akcje a przeciwnik kasuje mnie przed polem karnym jedna dwie piłki i gol aż się odechciewa grać, znów jest tak że nie mam wpływu na grę jak było przed patchem. Oczywiście moja opinia inaczej się gra po patchu. Nie mogę dobrać formacji i graczy

Edytowane przez Gorekkk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie Gustav wyleciał na rzecz Lahma, pomoc Gundogan - Lahm - Sneijder 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×