Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ifami z zeszłego tygodnia opłaca się jeszcze handlować? Czy skupić się na tym wczorajszym totw?

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest jakiś glitch czy coś mnie ominęło. Jak wygrywam to nagle gra tak zacina ze muszę :blink: wyjść, bo się grać nie da.Internety mówią ze moje łącze jest ok a tu taki klops przeważnie mam tak jak trafiam na jakiś ciapatych i sam już nie wiem czy oni coś kombinują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z klubami "al" itd itp to proponuje wogole nie grać, mało inteligentni i lagi, lagi, lagi

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I drą japę...

To można pod niską inteligencję podczepic :p w każdym bądź razie jak się gra z ciapusami to można odnieść wrażenie , że wszystko co o nich mówią jest prawdą :p

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak drą japę i nic innego nie kombinują to zakładam słuchawki  i puszczam sobie doping z lat 90 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragedianie da sie grac co oni zrobili z ta gra:(Zdecydowanie zjeb...cos co bylo super,i zrobili gre dla randomow...gimbosow i innych masci.Byly wyniki 2-1 1-0 a teraz 5-3 7-1.Nie mozna zadnej pozadnej akcji zrobic przez ten x3 boost speed,gosc jest szybszy niz pilka:(Przed patchem trzeba byl miec skilla i mozg teraz jedynie long balli speed up,kopanina i rajdy rodem z arcade.Byla gra skillowa teraz jest randomowa....Jestem wsciekly!!!!!!!

 

ps.myslicie ze cos z tym zrobia?Bo ja osobiscie narazie nie zamierzam dalej grac:(

Edytowane przez Pirat_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki napastnik do bundes, oprócz Auba i Lewego?

Müller.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieliście czasem wrażenie, że po przerwie gracie z zupełnie innym gościem? :D Właśnie miałem jeden z najdziwniejszych meczy w życiu. Do awansu do 5 ligi brakuje 2pkt, prowadzę do przerwy 3-0, w strzałach 16(7)-0. Jedno z tych spotkań kiedy ma się poczucie, że absolutnie nic nie może się stać bo gościa prawie nie ma na boisku. Szampany otwarte, nagłówki o awansie podrukowane.
A tu po przerwie kompletnie inny mecz, moja obrona dosłownie nie istniała. 4 bramki w dupala i do widzenia :D Pewno jakiś 8-latek dał po przerwie pada 3 lata starszemu bratu i tyle ze mnie zostawili.
Starczy na dziś. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdarzają się takie rzeczy, warto wtedy pograć piłka, na czas, nie dążyć za wszelką cenę do kolejnych bramek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem a dalej mam. Wczoraj do 30 min prowadziłem3;0 gładko, bez srania ogniwem a potem miazga, myślałem, że koleś podda mecz a on mnie tak dojechał, że gdyby mecz trwał100 min to był 3:3 skończył a tak udało się 3;2 dograc do końca

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Müller.

Sprecyzuje pytanie, napastnik w bundes do  max 40 K, aż tak bogaty nie jestem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprecyzuje pytanie, napastnik w bundes do  max 40 K, aż tak bogaty nie jestem :D

Czupo moting? Może IF Rafael?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieliście czasem wrażenie, że po przerwie gracie z zupełnie innym gościem? :biggrin: Właśnie miałem jeden z najdziwniejszych meczy w życiu. Do awansu do 5 ligi brakuje 2pkt, prowadzę do przerwy 3-0, w strzałach 16(7)-0. Jedno z tych spotkań kiedy ma się poczucie, że absolutnie nic nie może się stać bo gościa prawie nie ma na boisku. Szampany otwarte, nagłówki o awansie podrukowane.

A tu po przerwie kompletnie inny mecz, moja obrona dosłownie nie istniała. 4 bramki w dupala i do widzenia :biggrin: Pewno jakiś 8-latek dał po przerwie pada 3 lata starszemu bratu i tyle ze mnie zostawili.

Starczy na dziś. 

Wczoraj i przedwczoraj kilka razy kończyłem połowę przegrywając 2:0, kończyło się na wygranej 3:2, lub 3:3. Pewnie wynika to z rozluźnienia przeciwnika, a ja sobie nic z tego nie robię i po prostu gram swoje licząc, że coś wpadnie.

Odkąd wyszedł patch po meczu rzucam przekleństwami często, nie mogę się odnaleźć. A miało być tak pięknie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkąd wyszedł patch po meczu rzucam przekleństwami często, nie mogę się odnaleźć. A miało być tak pięknie :)

Nie chciałem nic podobnego pisać bo myślałem, że to po prostu "coś" w mojej głowie... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem nic podobnego pisać bo myślałem, że to po prostu "coś" w mojej głowie... 

Ja też tak myślałem, ale czuję, że gra się inaczej, przed patchem gra ewidentnie promowała mój styl (nie licząc kiwania), teraz ewidentnie promuje tępy spring i ping pong (+ kiwanie, to akurat bez zmian).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedź...

Wczoraj z braku hajsu, szukałem kogoś do łączenia z argentyńskim dziadem i DiMem...

Znalazłem Banega (BBVA) CAM - przerobiłem na CM - i powiem wam, że nie wiem co to za karta ale pieprzony jest wszędzie...

Polecam przetestować na niski budżet (dałem 700), albo po prostu wziąć na ławę. 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 mecze 6 goli. Lewy tak nie buszuje :)

Po prostu Müller jest tam gdzie być powinien, zawsze nogę dostawi, ni on wirtuoz ni strzał dobry, a bramki wali :D rykoszet i Müller zawsze dobije hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze w moim odczuciu Hummels > Silva / Naldo  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedź...

Wczoraj z braku hajsu, szukałem kogoś do łączenia z argentyńskim dziadem i DiMem...

Znalazłem Banega (BBVA) CAM - przerobiłem na CM - i powiem wam, że nie wiem co to za karta ale pieprzony jest wszędzie...

Polecam przetestować na niski budżet (dałem 700), albo po prostu wziąć na ławę. 

Grałem nim sporo w 15, był świetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto na CAM w Bundeslidze ? Mam Boatenga, niby wszystko spoko ale może ktus lepsiejszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z klubami "al" itd itp to proponuje wogole nie grać, mało inteligentni i lagi, lagi, lagi

A ja za cholerę nie mogę zrozumieć dlaczego fifa u nich jest tak popularna xD dość często gram z Arabami, mowię sobie. Tym razem bedzie spoko Arab, pózniej jednak psychicznie wysiadam.

Muller najlepszy Cam w bundes! Chociaż za niemiecka flaga tez nie przepadam :) Pomysleć, co on wyprawiałby w Twoich rękach zawodowca!

Edytowane przez Foxter
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×