Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, stosujcie jak najczesciej podania l1+X, kontrolujcie tempo (l2), grajcie dryblingiem l2+r2 a zobaczycie poprawe w Waszej grze. Przestałem zmieniac team instructions, gram na calkowitym default i gra mi sie coraz lepiej. Wiadomo z kazdym przeciwnikiem gra sie inaczej ale juz przynajmniej mam kontrole nad tym co robie i jesli robie to źle to wiem dlaczego.

I jak tu kiedys napisał Fenix - Najwazniejszy spokoj i pełen luz ! :)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Tom182
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mi Begovic za 12k poszedł niezle, niezle

If Krycha 63k marchisio 42k nainggolaan prawie max, lud szaleje
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, stosujcie jak najczesciej podania l1+X, kontrolujcie tempo (l2), grajcie dryblingiem l2+r2 a zobaczycie poprawe w Waszej grze. Przestałem zmieniac team instructions, gram na calkowitym default i gra mi sie coraz lepiej. Wiadomo z kazdym przeciwnikiem gra sie inaczej ale juz przynajmniej mam kontrole nad tym co robie i jesli robie to źle to wiem dlaczego.

I jak tu kiedys napisał Fenix - Najwazniejszy spokoj i pełen luz ! :)

I też w ogóle nie puszczasz sprintu jak prawdziwy guru fify?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ zawaliłem sobie w ten weekend całą listę + unassigned, gdzie tylko kogoś sprzedam to uzupełniam z tej piątki i dokupuje na BIN, to postanowiłem wykorzystać 50 miejsc w obserwowanych i wku... ludzi licytując do cen około BIN :D Licytuje taki kartę od min do ceny bin co 100c, a ja go za każdym razem przebijam, aż da sobie spokój. To musi być frustrujące :D 

 

 

BTW, ile kart mogę mieć w obserwowanych? 50, czy też da się to powiększyć z katalogu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne farmazony co jakis czas tu czytam. Ja tam sprintu prawie ze nie puszczam, jedynie w obronie w polu karnym i jakos jestem w pierwszej lidze ;) Powinienem jakis tomik wydac, z najwiekszymi bzdurami o fifie z forum pssite ;d

Bardzo się cieszymy że zaliczasz się do tych fantastycznych graczy czerpiacych radość z wyników a nie gry stosując ułomny sposób biegania non stop, no niestety gra pozwala na to, szkoda że gracze sobie pozwalają też.
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie doświadczeni w budowaniu teamu potrzebna rada bo mnie CB mega wkurzają (Kompany mniej) i chętnie bym ich zamienił na coś lepszego pokroju Boateng , Thiago Silva,Ramos tylko wtedy ze środkiem pola i bramkarzem robi się problem (chemia 100)

Pomykam tym obecnie w tych dwóch formacjach

http://www.futbin.com/16/squad/69579

http://www.futbin.com/16/squad/25450

 

Formacja 4-3-3 jest dość często zmieniana w grze (wynik meczyku) na jednym z CAM/CDM

Budżet 400k 

Edytowane przez stMikolaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Bardzo się cieszymy że zaliczasz się do tych fantastycznych graczy czerpiacych radość z wyników a nie gry stosując ułomny sposób biegania non stop, no niestety gra pozwala na to, szkoda że gracze sobie pozwalają też.

 

Gram tak, zeby wygrywac. Czy na prawdziwym boisku, czy w fifce. Skoro Ty wolisz przegrywac, to Twoj wybor. Kazdy gra na swoj sposob.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... i wku... ludzi licytując do cen około BIN :D Licytuje taki kartę od min do ceny bin co 100c, a ja go za każdym razem przebijam, aż da sobie spokój. To musi być frustrujące :D

Wez moze lepiej zacznij powtorki ogladac, co? ;P

...dobrze ze nie gram w to co Ty :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  

Gram tak, zeby wygrywac. Czy na prawdziwym boisku, czy w fifce. Skoro Ty wolisz przegrywac, to Twoj wybor. Kazdy gra na swoj sposob.

Skoro na boisko biegasz non stop to faktycznie wszystko tłumaczy, też mam małego syna co gra temat dla mnie zamknięty Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Skoro na boisko biegasz non stop to faktycznie wszystko tłumaczy, też mam małego syna co gra temat dla mnie zamknięty

 

Ten post byl tak glupi, ze szkoda go komentowac. Chyba ze dążysz do ksztaltow doskonalych i Twoim wzorem jest Ferdek Kiepski :) Tak czy owak, powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziele graczy przy pomocy celności podań

Mniej niż 60% - lama, jedyne co robi to sprinty, wogole nie powinniśmy nigdy się spotkać na boisku

70% - coś już próbuje grać, średni gracz

80% - solidny gracz, wie o co chodzi w fifie

90% - ticz mi master.

Jak mam poniżej 80% to nie jestem zadowolony z gry bo wiem, że panikowalem i dużo zostawilem przypadkowi. 82-85% zagrany dobry mecz. Koło 90% nie miewam.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ zawaliłem sobie w ten weekend całą listę + unassigned, gdzie tylko kogoś sprzedam to uzupełniam z tej piątki i dokupuje na BIN, to postanowiłem wykorzystać 50 miejsc w obserwowanych i wku... ludzi licytując do cen około BIN :biggrin: Licytuje taki kartę od min do ceny bin co 100c, a ja go za każdym razem przebijam, aż da sobie spokój. To musi być frustrujące :biggrin:

 

 

BTW, ile kart mogę mieć w obserwowanych? 50, czy też da się to powiększyć z katalogu? 

Cieszy cie to ze trolujesz i uprzykrzasz innym granie, licytowanie?Zalosne......Nie mam pytan...

Edytowane przez Pirat_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pirat i Matinx to idealne przykłady na to, że ego nie penis - jeszcze urośnie :D

Sorki za offtop, ale takich dwóch dawno tu nie było. Choć Matinx to już jakiś czas tu nam ubarwia temat i co najważniejsze nie zalewa nas absurdem.

Co to to nie!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz cos pod 88% mialem ale to 3;0 w 35 min i RQ.

W calym meczu na dibrym poziomie 80% to dobry wynik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziele graczy przy pomocy celności podań

Mniej niż 60% - lama, jedyne co robi to sprinty, wogole nie powinniśmy nigdy się spotkać na boisku

70% - coś już próbuje grać, średni gracz

80% - solidny gracz, wie o co chodzi w fifie

90% - ticz mi master.

Jak mam poniżej 80% to nie jestem zadowolony z gry bo wiem, że panikowalem i dużo zostawilem przypadkowi. 82-85% zagrany dobry mecz. Koło 90% nie miewam.

Ja bym się nie sugerował statystykami w fifie. Wydaje mi się, że często są błędne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu jakim ustawieniem grasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nie sugerował statystykami w fifie. Wydaje mi się, że często są błędne

Fakt, czasami staty czasami z czapy są, przeciwnik mający 2 bramki na koncie oddający 1 niecelny strzał nie jest rzadkością, a sam czasami notuję mecz nad którym mam kontrolę, większe posiadanie a w statach podania 56% :0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Pirat i Matinx to idealne przykłady na to, że ego nie penis - jeszcze urośnie :D

Sorki za offtop, ale takich dwóch dawno tu nie było. Choć Matinx to już jakiś czas tu nam ubarwia temat i co najważniejsze nie zalewa nas absurdem.

Co to to nie!

 

Zabawna sprawa. Masz prawie 40 lat, co sam podkreslales, a przy kazdej mozliwej okazji rwiesz sie do obrzucania innych blotem, na forum o gierkach komputerowych. Nie potrzebujesz jakiejs terapii? Udzielasz sie tu najwiecej, a z tego co pamietam, gdy ktos probowal ci wytlumaczyc pewne sprawy i wskazywal, ze mylisz się więcej niż często, to nazywales go bufonem i gimbusem, kwitujac wszystko magicznym "wywyzszasz sie". Oberwalo sie tu chyba juz kazdemu, kto potrafi grac lepiej od ciebie.

Dla mnie fakty sa takie - nie umiesz w to grac, a gadasz najwiecej. Nie masz pojecia o grze, a krytykujesz innych. Nie jestes zabawny, a ciagle probujesz. Nie znasz ludzi, ktorzy tu sie wypowiadaja, a oceniasz.

Nie bede cie podsumowywal, bo slowa niecenzuralne mi sie cisna do glowy.

Za doświadczeniem - oczekuje ze przez kolejny tydzien poprzypieprzasz sie do kazdego mojego posta, az w koncu ci sie znudzi.

Czepiasz sie mojego ego, Bog jeden wie czemu, tylko tak sie sklada ze to twoje orbituje gdzies miedzy ksiezycem a marsem. Ja nie raz podkreslalem, ze niestety ale nie idzie mi za dobrze od dwoch lat. Ty jednak widzisz co innego :) Niech tak zostanie.

Z resztą, takich jak ty przerabialem odkad zaczalem grac w fife. 5 lat temu sluchalem, ze jestem ciotą, bo gram 5 obroncami, teraz będę ciotą, bo za czesto wciskam sprint. W zasadzie, to mi to nie przeszkadza. To tylko zdanie lejmów, ktore szczekaja, bo nic im nie wychodzi i jedynym sposobem na rozladowanie frustracji sa internetowe napinki :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matinx Ty mnie serio z kimś mylisz, albo wskaż mi te moje posty, o których piszesz.

Może demencja starcza mnie dopadła i zapomniałem, więc wskaż proszę, a przyznam się do niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matinx Ty mnie serio z kimś mylisz, albo wskaż mi te moje posty, o których piszesz.

Może demencja starcza mnie dopadła i zapomniałem, więc wskaż proszę, a przyznam się do niej.

Sith gadaj co w paczce a nie sie pierdolami zajmujesz. Edytowane przez O.Tadeusz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

   

Zabawna sprawa. Masz prawie 40 lat, co sam podkreslales, a przy kazdej mozliwej okazji rwiesz sie do obrzucania innych blotem, na forum o gierkach komputerowych. Nie potrzebujesz jakiejs terapii? Udzielasz sie tu najwiecej, a z tego co pamietam, gdy ktos probowal ci wytlumaczyc pewne sprawy i wskazywal, ze mylisz się więcej niż często, to nazywales go bufonem i gimbusem, kwitujac wszystko magicznym "wywyzszasz sie". Oberwalo sie tu chyba juz kazdemu, kto potrafi grac lepiej od ciebie.

Dla mnie fakty sa takie - nie umiesz w to grac, a gadasz najwiecej. Nie masz pojecia o grze, a krytykujesz innych. Nie jestes zabawny, a ciagle probujesz. Nie znasz ludzi, ktorzy tu sie wypowiadaja, a oceniasz.

Nie bede cie podsumowywal, bo slowa niecenzuralne mi sie cisna do glowy.

Za doświadczeniem - oczekuje ze przez kolejny tydzien poprzypieprzasz sie do kazdego mojego posta, az w koncu ci sie znudzi.

Czepiasz sie mojego ego, Bog jeden wie czemu, tylko tak sie sklada ze to twoje orbituje gdzies miedzy ksiezycem a marsem. Ja nie raz podkreslalem, ze niestety ale nie idzie mi za dobrze od dwoch lat. Ty jednak widzisz co innego :) Niech tak zostanie.

Z resztą, takich jak ty przerabialem odkad zaczalem grac w fife. 5 lat temu sluchalem, ze jestem ciotą, bo gram 5 obroncami, teraz będę ciotą, bo za czesto wciskam sprint. W zasadzie, to mi to nie przeszkadza. To tylko zdanie lejmów, ktore szczekaja, bo nic im nie wychodzi i jedynym sposobem na rozladowanie frustracji sa internetowe napinki :)

Dokladnie czlowiek ktory chyba nie ma normalnego zycia i podejscia do tej gry,wszystkich poucza a gra ogony....Nie pisal bym tego bo nie interesuje mnie poziom innych forumowiczow ale jak ktos sie uwarza za znaffce takiego ja shitman,to chyba powinien byc prosem:)Podchodze do tego humorystycznie bo robi sie to zabawne....

 

Shitman wiecznie jeczysz i narzekasz na ta gre i komentujesz styl grania i innych graczy co cie to interesuje i przeszkadza ze ktos gra tak czy inaczej?

 

Twoje posty nie wnosza nic specjalnego do dyskusji,poza szukaniem przyjaciol....Ja tu pisze zeby sie ewentualnie cos dowiedziec od ludzi co graja dluzej odemnie w futa i jak czegos nie wiem.A ty zachowujesz sie jak by te forum to caly twoj swiat....Chlopie troche dystansu bo jak na doroslego czlowieka troche sie osmieszasz.

 

Czepiasz sie ludzi bez powodu masz jakies kompleksy?Czy poprostu jestes marudny?

Edytowane przez Pirat_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sith gadaj co w paczce a nie sie pierdolami zajmujesz.

Nie otwierałem Tadziu tych za 50k, bo brak funduszy, wszystko na liście wisi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×