Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś,kto gra bpl wkleić swój skład? Moim obecnym jak na umiejętności jakie posiadam całkiem fajnie sie gra. Gram i wolę formacje bez skrzydeł.

Szukam wzmocnień,zmienników i w czasie przewidywanego krachu może cosik zakupię...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś,kto gra bpl wkleić swój skład? Moim obecnym jak na umiejętności jakie posiadam całkiem fajnie sie gra. Gram i wolę formacje bez skrzydeł.

Szukam wzmocnień,zmienników i w czasie przewidywanego krachu może cosik zakupię...

A skoro fajnie się gra, to może nie kombinuj? :P

 

Ciekawe czy ceny wrócą do wcześniejszego poziomu po tym wszystkim.

Chodzi mi głównie o legendy i np. ify.

Kupiłem swego czasu Inzaghiego za 307k i się cieszyłem jaka to mi się mega okazja trafiła (latał wtedy średnio po 320-340k).

Dziś lata po 290 ;]

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem zmiany mogą okazać sie fajniejsze niż sytuacja obecna

Nie żebym miał parcie na zmiany,ale może gdzieś jest jakaś karta warta odkrycia

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś,kto gra bpl wkleić swój skład? Moim obecnym jak na umiejętności jakie posiadam całkiem fajnie sie gra. Gram i wolę formacje bez skrzydeł.

Szukam wzmocnień,zmienników i w czasie przewidywanego krachu może cosik zakupię...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

b89dc21eb0307345cb50b49ff8017c4a.jpg

...Silva niby nie ma pace, a lata jakby mial

Edytowane przez O.Tadeusz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unki a próbowałeś 4231 bo wydaje mi się ze idealnie do Ciebie pasuje 2cdm a jest i kim poklepać z przodu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tam jest ciężko klepać z przodu.. obrona - ściana ale w ataku nic się nie dzieje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Van der Fck ja mam odmienne zdanie i właśnie uwielbiam tą formację u mnie zawsze jeden cdm ma grać z tyłu a drugi hasać na całej długości boiska plus 3 ofensywnych spo z dobrym podaniem  strzałem i można dawać czadu. Mnie znowu zupełnie nie podchodzą 433 bo tam gra głównie dzieję się na skrzydłach a ja lubię pomęczyć przeciwnika środkiem to tylko moje zdanie wiadomo każdy ma jakiś swój styl i daną formację którą  gra mu się najlepiej . 
 
Unki  skleiłem coś takiego uwzględniając zawodników których już posiadasz o ile mnie pamięć nie myli :P  http://www.futbin.com/16/squad/79258

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unki a próbowałeś 4231 bo wydaje mi się ze idealnie do Ciebie pasuje 2cdm a jest i kim poklepać z przodu :P

Próbowałem,ale kompletnie mi nie podchodziła ta formacja. Lubię mieć dwóch ST

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kupuj Kuna  :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: razem z Costą będzie miód malina

 

ps mnie też dużo czasu zajęło aby ogarnąć tą formację

Edytowane przez Stary człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten składzik co wkleiłeś to nie na mój budżet . Kevin to mój ulubiony zawodnik w 15,ale teraz nie ta liga finansowa

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem,ale kompletnie mi nie podchodziła ta formacja. Lubię mieć dwóch ST

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Też się nie potrafię przestawić na 1 st. To nie dla mnie.

Trzymam się formacji 4312 i mi pasi. Tylko pytanie czy w bpl nie lepiej grać ze skrzydłami?

Pytam z ciekawości, bo ja zostałem przy makaronach.

@Tadzik Silva Ci się kończy :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś,kto gra bpl wkleić swój skład? Moim obecnym jak na umiejętności jakie posiadam całkiem fajnie sie gra. Gram i wolę formacje bez skrzydeł.

Szukam wzmocnień,zmienników i w czasie przewidywanego krachu może cosik zakupię...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Ameryki nie odkryje, dzisiaj będę testował kilku nowych zawodników.

 

post-32571-0-14861200-1448119989_thumb.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tadzik oszczędza go na mnie :biggrin: :laugh:

Whizzer  coś pozmieniałeś od naszych ostatnich meczyków czy mi się wydaje

ja planuję coś takiego  http://www.futbin.com/16/squad/79168 tylko mam dylemat czy Walker a może Clayne
 

Edytowane przez Stary człowiek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tadzik oszczędza go na mnie :biggrin: :laugh:

Whizzer  coś pozmieniałeś czy mi się wydaje

 

Obrona przemeblowana trochę, doszedł Cazorla. KDB poszedł na wide cam'a a Firmno na ławkę, chyba będzie wchodził za pod męczonego Coste, który ostatnio i tak gra piach. Na ławce czeka jeszcze Eriksen. Zastanawiam się jeszcze nad Fabregasem/Silvą na zmianę w trakcie meczu Coutinho. 

Ramiresa bym jeszcze zmienił na troszkę bardziej ofensywnego coś ala Modric.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętaj w tej formacji musi być jeden dzikus (cdm )który będzie z przodu i w defensywie nie musi strzelać ale wywierać presję od linii obrony przeciwnika .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętaj w tej formacji musi być jeden dzikus (cdm )który będzie z przodu i w defensywie nie musi strzelać ale wywierać presję od linii obrony przeciwnika .

 

Na razie i tak zostanie jak jest. Muszę tym trochę pograć, potem ewentualnie nowe korekty. 

 

Na RB bierz Clyne'a. Gram nim od początku i chodzi bez zarzutu. Dzisiaj jeszcze sprawdzałem obu z ciekawości na futhedzie i statystyki są po stronie Clyne. 

Jest jeszcze Darmian ale nim nie grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie po meczach z Tobą wpadł mi w oko ten Clayne .Darmianem grałem i fajna karta tylko potrzebuje jednego dzikusa z szybkością bo jak gościu gra tylko skrzydłami a przeważnie jednym to zamieniam wolniejszego z rb na lb i na odwrót. Choć u Bainsa nie widzę jakoś tego peace 75 zapierdziela jak mała pszczółka

Whizzer a Grałeś Rooneyem bo teraz dałeś mi klina i nie wiem czy zamiast niego nie wsadzić tam Coutinho

Edytowane przez Stary człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem jeszcze Rooneyem, ale ciekawi mnie jak gra z m/h na camie. Imo Shrek na wide camie to kiepski pomysł, na tej pozycji powinien być ktoś kto ma min. 4* sztuczek. Chyba, że ktoś w ogóle nie drybluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kogo z serie a warto obstawic jako pomocnikow w formacji 4-1-2-1-2 (2) na śpo mam dybale na zmiane z mertensem a na śp z lewej mam pereyre i z prawej insigne, a zastepuje ich hernanes zeby odpoczeli ci śp. Pogba na razie za drogi. Takie ustawienie jest dobre? I jak sie robi tak jak moj przeciwnik biegnie szybko zygzakiem, a moi tylko soe odsuwaja? Jak ja sprint wcisne i zmienie kierunek biegu to tak zamula kazdy i wypuszcza pilke sobie ze nic nie idzie zrobic.

Wysłane z Samsunga Note 4 N910C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryzyk, fizyk 8d05be6bd74dbbf7420e897ae4762628.jpg

Licze na hattricka dzisiaj :)

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kogo z serie a warto obstawic jako pomocnikow w formacji 4-1-2-1-2 (2) na śpo mam dybale na zmiane z mertensem a na śp z lewej mam pereyre i z prawej insigne, a zastepuje ich hernanes zeby odpoczeli ci śp. Pogba na razie za drogi.

Cam - Dybala, Hernanes, Mertens (choć za tym ostatnim nie przepadam, kwestia stylu gry), możesz sprawdzić Callejona.

Na cm polecam Pereyrę, Guarina, Pogbę (tak, wiem że drogi), Marchisio.

Na cdm Nainggolan (może też być jako cm), De Rossi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diego Alves mi tyle zdrowia napsuł że postanowiłem wkomponowac go w moje Serie A. małe przemeblowanie i zaczniemy testy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem jeszcze Rooneyem, ale ciekawi mnie jak gra z m/h na camie. Imo Shrek na wide camie to kiepski pomysł, na tej pozycji powinien być ktoś kto ma min. 4* sztuczek. Chyba, że ktoś w ogóle nie drybluje.

Nie jestem prosem w fifie,ale w moich rękach czasem roznosi przeciwników a i przepchać potrafi no i pierdylniecie ma zacne. Za taka cenę jak w chwili obecnej to brać

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryzyk, fizyk 8d05be6bd74dbbf7420e897ae4762628.jpg

Licze na hattricka dzisiaj :)

Widzę że nie wytrzymałeś :) freshu? bo chyba nie rozmieniłeś się na drobne? :)

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×