Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, ogólnie spoko mecz był. Sorrki za brak rewanżu, ale wjechał mi obiad na stół, a potem powrót od rodziców... :) Chętnie zagram dziś czy kiedykolwiek :)

Napewno, tylko nie do konca wiadomo kiedy, dotychczas mialem przyjemnosc rozegrac 7 sezonow tylko wiec grafik napiety :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy na raz czy każdy z osobna? Naldo ma statsy z kosmosu + 10m wzrostu ale dupiate worki, kościelny trochę lepsze worki, statsy ok ale straszny latawiec..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ktos dobry chce zagrac spara dzis wieczorkiem? chce przetestowac swoje umiejetnosci :P Noob? Van der Fuck? Tadek? Piachu licze ze Ty podejmiesz rekawice bo masz czarne koszulki :biggrin: moze jak zbiore srogi wpier*l to w koncu awansuje do 2 ligi bo juz chyba z 6 raz pod rzad utrzymanie...

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem juz przekonany o istnieniu momentum czy kak to sie tam nazywa. Gralem turniej, tylko ze przeciwnik byl afk. No to sobie postrzelalem tevezem z roznych pozycji, skutecznosc 100%. 9 strzalow 9 goli, bramkarz szmata, nawet prostych strzalow nie wybrania. Nastepna polowa, przeciwnika dalej przy padzie nie ma i co? Nagle teveza chyba balast przycisnal bo nie mogl nic trafic. Stojac na 11 metrze zaliczyl poprzeczke i dwa slupki. W sytuacji gdzie stoi przodem do bramki i strzela. Bramkarz sie obudzil i zaczal bronic takie bomby ze taliby takich nie maja. Masakra. Wyciagal wszystko. Poza tym linia obrony zaczela lepiej odbierac pilke sama. Wczesniej sobie przechodzilem obik nich, a w drugiej polowie juz sobie zaczeli saminodbierac pilke lepiej niz niejeden gracz z jakiego napotkałem. Najbardziej szokowal ten bramkarz ktory po metamorfozie po 45 minucie stal sie cyborgiem ktory sobie wszysko lapie i ten rozstrzal.

Wysłane z Samsunga Note 4 N910C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy na raz czy każdy z osobna? Naldo ma statsy z kosmosu + 10m wzrostu ale dupiate worki, kościelny trochę lepsze worki, statsy ok ale straszny latawiec..

Worki #nikogo, Naldo łamie wszystkich i wszystko, polecam piachu zerozero

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to dał bym Boatenga bo on do pary z Naldo i jest słabo jeżeli chodzi o atak przeciwnika. Kościelny jest spoko ale od Naldo słabszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suarez, aż taki kocur? ^^ Może poczekam na jego toty :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki no4b, tez mi po głowie chodzi Suarez ale wczoraj zakupłem okazyjnie hero Lewego za 300k i chyba go potrzymam kiedyś jego cena wzrośnie :) Gram nim tylko że Polak i go lubię bo jest kołkowaty dla mnie ja tam potrzebiję chlopaka który czuje luz w ruchach jak te kolegi nasze innego koloru :) nei chcę pisac murzyni bo wyjdę na rasiste :D

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu w piątek zrobię 433-4.

Ribery-lacazette-Douglas Costa

Matuidi-fekir/valbuena if - gustavo

Clichy-kościelny-naldo-dani Alves

Cech

Dlatego pytam o grajkow

Póki co gram sezony lyonem. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki no4b, tez mi po głowie chodzi Suarez ale wczoraj zakupłem okazyjnie hero Lewego za 300k i chyba go potrzymam kiedyś jego cena wzrośnie :) Gram nim tylko że Polak i go lubię bo jest kołkowaty dla mnie ja tam potrzebiję chlopaka który czuje luz w ruchach jak te kolegi nasze innego koloru :) nei chcę pisac murzyni bo wyjdę na rasiste :D

Ja bym sprzedał i dołożył 50k do Lewego sif w weekend :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostateczny skład coraz bliżej, brakuje tylko Aguero. Pytanie tylko czy warto? Czy takie coś będzie ok? Martwi mnie Dybala. Pytanie czy wrzucić go na CAM i wywalić DiMariannę?

 

http://www.futbin.com/16/squad/82668

 

a fitness mam taki i czasami chłopcy lepiej ogarniają :)

 

http://www.futbin.com/16/squad/82676

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki no4b, tez mi po głowie chodzi Suarez ale wczoraj zakupłem okazyjnie hero Lewego za 300k i chyba go potrzymam kiedyś jego cena wzrośnie :) Gram nim tylko że Polak i go lubię bo jest kołkowaty dla mnie ja tam potrzebiję chlopaka który czuje luz w ruchach jak te kolegi nasze innego koloru :) nei chcę pisac murzyni bo wyjdę na rasiste :biggrin:

Kup sobie go, będzie Pan zadowolony :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostateczny skład coraz bliżej, brakuje tylko Aguero. Pytanie tylko czy warto? Czy takie coś będzie ok? Martwi mnie Dybala. Pytanie czy wrzucić go na CAM i wywalić DiMariannę?

http://www.futbin.com/16/squad/82668

a fitness mam taki i czasami chłopcy lepiej ogarniają :)

http://www.futbin.com/16/squad/82676

Dybala na CM? Hoho toś Panie poleciał ;) wywal go i daj w to miejsce Pereyrę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no chodzi mi o to co z Dybala? Jako zmiennik dla Teveza czy ustawić go na CAM zamiast DiMaria?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drobny jakbyś dał Pereyrę za Marchisio byłaby lepsza chemia.

Mimo to uważam, że Dybala tylko cam albo st.

Za chuchro na cm.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym odesłał Dybalę na ławkę, w trakcie meczu możesz go wpuścić zarówno na ST jak i na CAM. Di Maria na papierze lepszy, zagram nim dopiero po weekendzie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sprzedał i dołożył 50k do Lewego sif w weekend :)

Nie mam kapsli i tak się wyprzedałem żeby uzbierać 310k teraz muszę reszte zespołu odbudować i zbieram na Coste bo musiał odejść żeby starczyło na Lewego, jakbym miał coins to pewnie że bym kupił sifa chociaż z drugiej strony zdjęcie m się nie podoba nie postarali się :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drobny jakbyś dał Pereyrę za Marchisio byłaby lepsza chemia.

Mimo to uważam, że Dybala tylko cam albo st.

Za chuchro na cm.

Myhy Isco, Iniesta itd na cm dają radę to i Paweł da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Di Maria u mnie lepiej gra na cam niż Dybala. Na cm gdzie Ty masz Pereyre mam Pogbe, a Pereyre w miejscu Marchiso. Minimalna chemia wtedy to 8 w składzie. Nie widzę lepszego rozwiązania. Teraz poluje na vidala i będę go wpuszczal z ławki za Pereyre. Dam tez druga szanse Chielliniemu

Tapniete z Z3 Compact

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos sprzeda Aguero za 197543 coinsów? bo tyle mam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak fitnesa dopiero zrobiłeś i nie ogarniasz go do końca to polecam manuelem fernandesem strzelać dużo za pola karnego po długim na siłe prawie wszystko wchodzi :)

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×