Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś moze co się dostaje za wygranie drugi raz ligi 1 znowu strój czy jakąś paczke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.......

Za kilka dni sprzedaje wszystko i czekam do stycznia. Powinienem wyrwać CRa i Messiego za <2kk + zostanie dodatkowe 2kk na waciki. Aczkolwiek po składzie widzę, ze jego cena spadła o 250k w ciagu kilku dni. Cholera wie dlaczego.

 

Dlatego

http://www.fifauteam.com/16-days-of-fifa-short-guide/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co to ma do spadku ceny? Doczytałeś do końca to co wkleiłeś?

"Q: What will happen to the market because of ’16 Days of FIFA’ ?

A: Nothing. The market can be affected by other events, like FUTMas, but ’16 Days of FIFA’ has no effect over it."

Poza tym nawet się to nie zaczęło.

 

Więc raczej to nie to.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez przesady, oni rozdają prezenty w postaci brązowych paczek ewentualnie coinsow 1-4k. FUTUnited rozpocznie sie zapewne dopiero 18 grudnia, większy spadek powinien byc odnotowany 26 kiedy to przez cały dzień bedą oferty na paczki. Tak tylko mowię, bo EA pewnie pozmienia coś w datach.

Jednak zaskakuje mnie to, bo mój skład obecnie jest tańszy niz w Cyber poniedziałek. Albo ktoś zaniża stopniowo wartość kart, aby pózniej w gorącym okresie nastąpił ponownie skok do gory (mowa o sprzedawcach coinsow) albo ludzie nakupowali podczas crashu nifow itp. I widząc słaby wzrost wszystko sprzedają.

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FUTUnited

Oczywiście chodziło o FUTmas? :P

Wychodze na czepiacza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś Aubameyangiem sif? czuć różnice względem nifa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście chodziło o FUTmas? :P

Wychodze na czepiacza :D

Ta, dokładnie :) Gifty nie powinny mieć tutaj wpływu. Na poczatku 16 było coś takiego, ze w PN często ceny leciały w dół z powodu paczek z ver. Deluxe.

W każdym razie u mnie wyglada to tak

Wtorek przed BF: 2,5kk

BF: 3,0kk-3,2kk

Wtorek po CM: 3,3kk

Teraz 2,85kk - 2,9kk

Różnica jest :p (z pamięci pisze). Żeby nie było, ze sie wszyscy zaczną wyprzedawać, a przez święta nie odkupią skladow. Chociaż Lizard pewnie ponownie zaatakuje :)

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogą ceny znowu spaść wcześniej, tak jak to było przed bf, a w sam piątek już szybowały do góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie nadeszła wiekopomna chwila... Mogę kasować FUT z dysku.

BTW Koniec jest blisko...

 

 

ke9t00.jpg

 

 

Sorry, E. ale no musiałem się pochwalić. :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No problemo :-) z moim obecnie rekreacyjnym podejściem do Fify niczego innego się nie spodziewałem. Od naszych ostatnich meczy chyba jeszcze z 15tki gdzie lany byłeś straszliwie progres zrobiłeś duży trzeba przyznać. Brawka!

Edytowane przez evo666
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś moze co się dostaje za wygranie drugi raz ligi 1 znowu strój czy jakąś paczke?

Duplikat stroju, ktory mozna tylko qs za 0c

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdzielę. Walczę o awans do trzeciej ligi. Pierwszy mecz Diego Costą, wita się ze mną trzema bramkami i pod koniec meczu wyrzuca mnie prowadząc. Ok, zdarza się. Gram kolejny mecz, Costa do przerwy 2 bramki, prowadzę i znowu mnie wyrzuca. Chyba muszę sprzedać Diego Costę :biggrin:

 

Edit:

Z trzeciego meczu też mnie wyrzuciło przy prowadzeniu. Potrzebowałem 4 punktów, gra mnie okradła z 9 i zamiast awansu utrzymanie :/

#FifaAIDS

Edytowane przez mat_eyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja trafiłem na skład bez zgrania z samymi no name, ja odbijałem słupki i poprzeczki, a mój rywal wykopywał tylko piłkę ze swojego pola karnego na moją polowe. Raz sie udało, napastnik sie urwał i jak to mówią jednostrzałowiec.

Wyciągnąłem po następnym meczu płytę i nagle dostałem przebłysku, ze znajduje sie na stadionie olimpijskim i został mi ostatni rzut, aby przypieczętować złoty medal dla Polski. Fifka działa, następnym razem nie będę sie pieprzył i wypie%#%#e ja przez okno :)

Edytowane przez Foxter
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej zlota nie bylo jak przezyla, co najwyzej braz ;>

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety wyładowała na siatce ochronnej. Trochę pękła, ale nie powinno tam byc zapisu ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga...

 

3 x Paczkowe nagrody za Draft + 250 000 z nudów i najlepszym zawodnikiem, jakiś ... arab, którego nazwiska nie jestem w stanie wypowiedzieć.

Edytowane przez MaxyM
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evo666 ogarniasz pada od x bo ja serio ni uja.Niby taki sam a mam wielkie problemy .Maxym uzbieram ze 100k i zbuduje jakiś składzik to zagramy ☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga...

3 x Paczkowe nagrody za Draft + 250 000 z nudów i najlepszym zawodnikiem, jakiś ... arab, którego nazwiska nie jestem w stanie wypowiedzieć.

Ja dziś na pocieszenie przed snen otworzyłem poniedziałkowe gratisowe paczki i w jednej Kovacic, a w drugiej Vidal ;) to chyba zadośćuczynienie za to dzisiejsze rozłaczanie.
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystawiłem wszystko na listy, pakuje mandżur. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evo666 ogarniasz pada od x bo ja serio ni uja.Niby taki sam a mam wielkie problemy .Maxym uzbieram ze 100k i zbuduje jakiś składzik to zagramy ☺

No gra sie troche inaczej ale dla mnie pad od X1 o wiele bardziej na plus niz od ps4 (jedyna rzecz która mnie irytuje to glosne klikanie RB i LB, ktos z boku moze myslec ze morsem nadaje przy czestym zmienianiu zawodników).

 

Pomimo porazek z Maxymem i mojej batalii w 10 lidze gdzie gralem z kolesiami z 2iej (wynik 4-3-3 :P ), to dobrze mi sie gra, nie wiem czy to wina patcha czy X1 i pada ale tak jakos.... fajniej. trafiaja sie jakies pojedyncze lagi ale nie to co na PSN.

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ludzie z x1, którzy mają problemy z grą to no skille a my na ps4, jesteśmy najlepsi ale system nam przeszkadza w uzyskaniu totalnej dominacji %-)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś na pocieszenie przed snen otworzyłem poniedziałkowe gratisowe paczki i w jednej Kovacic, a w drugiej Vidal ;) to chyba zadośćuczynienie za to dzisiejsze rozłaczanie.

A ja swoję paczki dzisiaj rano niechcący na szybka sprzedaż wziałem, szału nie było ale zqwsze coś Diekmaier, Walker i jakis napastnik z bpl rare i zamiast do klubu to niechcący usunąłem, muszą te barany co edycję zmieniąć układ przycisków w 15-tce r2 się brało wszystko do klubu a tu qs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja te paczki zawsze otwieram na aplikacji w telefonie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×