Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Zebys wczoraj byl taki odwazny

Wczoraj się odchamialem od fify, dziś koncze residenta i można pograć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem, że od dzisiaj buduję składy tylko z zielonymim połączeniami :)

Ekipo od XO, macie headsety czy gracie ze sobą tak na milczka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem, że od dzisiaj buduję składy tylko z zielonymim połączeniami :)

Ekipo od XO, macie headsety czy gracie ze sobą tak na milczka?

Ja z Tadkiem dwa razy gadałem, ale z tego względu że konsolę mam w sypialni, a gram zazwyczaj po nocach, żona śpi, więc używam heada tylko jak pojedzie z małą do teściów. Ale jak jestem sam, to ze znajomymi gadam jeśli chcą :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem, że od dzisiaj buduję składy tylko z zielonymim połączeniami :)

Ekipo od XO, macie headsety czy gracie ze sobą tak na milczka?

Przeciez te polaczenia nic nie daja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z Tadkiem dwa razy gadałem, ale z tego względu że konsolę mam w sypialni, a gram zazwyczaj po nocach, żona śpi, więc używam heada tylko jak pojedzie z małą do teściów. Ale jak jestem sam, to ze znajomymi gadam jeśli chcą :)

To i Tadeo na Iksie...???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez te polaczenia nic nie daja :biggrin:

Tego nie wiedzą nawet pracownicy EA ;)  U mnie leszcze na zielono grają lepiej niż koksy na pomarańczowo...wiem, wiem, placebo itp.

Tak czy siak zrobie to dla lepszego samopoczucia :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary człowieku powiedz mi jak Ty to zrobiłeś że u Ciebie w klubie namnożyło się tych dobrych czarnuchów?!?Unki jak tylko szanowne EA sports skończy zwalać na zamknięte porty przez dostawcę internetu i da się grać to z chęcią zagram mały sparing ;) Senior ledwo daje rade ;)

No jak pisałem taniej kupić drożej sprzedać i o to cała tajemnica. Taki handel nie każdemu pasuje bo nie raz trzeba długo czekać aby jakiś koneser zdecydował się na naszą kartę. Handel kartami jednorazowego użytku skupujesz po najniszej cenie na liście masz zawsze 100 towaru jednego gatunku i dalej samo idzie tylko handel niektórymi kartami jest czasochłonny i mi się już nie chce bo i tak już grałem najlepszymi kartami w tej edycji oprócz takich tuzów jak Mesi Ronaldo i może jakieś inne top 5 kart także czuje się spełniony i teraz chcę podnosić już tylko swoje umiejętności .Choć nie zaprzeczam ze coś tam jeszcze pohandluje bo to wciąga jak narkotyk i nigdy nie masz dosyć.Zapewnie jak by coins latał tak jak w tamtym roku to bym i tak sobie kupił ze dwa melony na te karty niebieskiego koloru a przy obecnych cenach niestety trzeba zarywać nocki żeby sobie fajnie pograć piszę o swoim przypadku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedni pisza ze polaczenia zielone nic nie daja inni ze daja tak samo jak ze 100 zgrania jedenemu nie idzie a drugi z 80 gra jak z nut mi szlo ok na czerwonych liniach kazdy 10 zgrania a od 2 dni staneli i czas chyba cos zmienic.Mi jak nie idzie najbardziej pomaga zmiana skladu lub formacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@StaryCzlowiek gram na ps4.

Tak Btw, Vidal nadaje sie na CDM w formacji 433(5)? Zastanawiam sie czy go nie wrzucić za Krychowiaka. W sumie Polak tez mi podlatuje pod pole karne rywala, mimo ze mam ustawione, aby zostawał z tylu. Pytam, bo musiałbym cały tył Bayernu kupic ^^

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i Tadeo na Iksie...???

Nie no Tadeo na peescztero, ale ja też miałem plejaka, całą 15 na nim grałem. A wtedy z Tadkiem przy handlu więcej dziennie gadałem na komunikatorze niż z żoną. Teraz, gdy kupiłem XO, to Tadek z innym po nocach romansuje :D 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no Tadeo na peescztero, ale ja też miałem plejaka, całą 15 na nim grałem. A wtedy z Tadkiem przy handlu więcej dziennie gadałem na komunikatorze niż z żoną. Teraz, gdy kupiłem XO, to Tadek z innym po nocach romansuje :D

I zona promienieje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem mecz gdzie nic nie mogłem strzelić i taka sytuacja, że z takich rzeczy,pilek się po prostu nie strzela bo i tak nie wpadnie, ale mowie ejj to IF Dybala spróbuje... Gol :) ta karta jest mistrzem

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem, że od dzisiaj buduję składy tylko z zielonymim połączeniami :)

Ekipo od XO, macie headsety czy gracie ze sobą tak na milczka?

W 16 grałem tylko raz z Maxymem i to było szybko i na milczka.

W 15 za to zarywało się nocki i przegrzewało headsety przy dobrych drinach nie raz. Czy to z Maxymem, czy z Tadziem. Z resztą forumowiczów raczej szybkie mecze bez gadki.

Inna sprawa, że często po tych pogaduchach nawet nikt nie ogarniał jaki wynik o 5 nad ranem :D

Teraz jakoś chyba czasu mniej a i chęci do tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie sobie ile jest podstron Azpilicuety po takiej samej cenie... ja doszedłem do 42 strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że to offtop, ale bardzo ciekawy, więc dodam coś od siebie ;)

Ja osobiście podczas grania nie lubię gadać. Siłą rzeczy grając np. w takie Destiny musiałem mieć headset, ale zawsze byłem jednym z najcichszych w druzynie. Po porostu dziwnie się czuję mówiąc do telewizora, jak moja babcia komentująca swoje seriale :D

Nie jestem jednak jakimś sociofobem, jeśli ktoś przed/po meczu do mnie napisze to zawsze chętnie odpisuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedni pisza ze polaczenia zielone nic nie daja inni ze daja tak samo jak ze 100 zgrania jedenemu nie idzie a drugi z 80 gra jak z nut mi szlo ok na czerwonych liniach kazdy 10 zgrania a od 2 dni staneli i czas chyba cos zmienic.Mi jak nie idzie najbardziej pomaga zmiana skladu lub formacji

Ja mam dokładnie to samo. Nagle team przestaje grać, ja sie wkur***m i zmieniam bądź skład bądź ustawienie. Teraz wystawiłem Bundeslige i wracam do BPL

Edytowane przez Tom182

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno zgranie 7 jest gowniane, Bale grał gownianie w odróżnieniu do tego, gdy wpuszczałem go z ławki.

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na 100%. Costa na 7 chemii na ST gra najlepiej z calego skladu :D a jego lewa noga to morderca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ja nie potrafię grać czy w hiszpańskiej środek pola nie istnieje, wszyscy jacyś tacy słabi, Iniesta podać nie potrafi, Rakitic wolny, Modric tez jakis średni :/ jeszcze spróbuje IF Sergi Roberto i Kroosa a jak mi nie podejdą to wszyscy idą na listę -.- W jakiej lidze znajdę najlepszy ŚP? Angielska?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem Evo... a ze swoim składem spadłem na ryj z 4 do 7 w niedzielę... fifa.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ja nie potrafię grać czy w hiszpańskiej środek pola nie istnieje, wszyscy jacyś tacy słabi, Iniesta podać nie potrafi, Rakitic wolny, Modric tez jakis średni :/ jeszcze spróbuje IF Sergi Roberto i Kroosa a jak mi nie podejdą to wszyscy idą na listę -.- W jakiej lidze znajdę najlepszy ŚP? Angielska?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Serie a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem Evo... a ze swoim składem spadłem na ryj z 4 do 7 w niedzielę... fifa.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Max nie jaraj sie tak, on przeciez dopiero odpalil konsole. Nie ma mowy ze nie ma roznicy w tym na jakiej platformie gra. Mnie osobiscie Stary Czlowiek pral jak dziecko po 6 a teraz wszystko fruwa wokol jak wylatamy na murawe, ale wtedy mialem 20 meczy zagrane, podejrzewam ze evo mimo ze f16 mu nie siadla(po zmianie konsoli wnosze ) poczekaj az rozegra 100 meczy potem sie mierzcie :) no offence meine freund ;)))
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam chęć przetestować Aube sifa ktoś ogarniał ostatnio rynek bo ja troszkę wypadłem z obiegu kiedy najlepiej go brać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ja nie potrafię grać czy w hiszpańskiej środek pola nie istnieje, wszyscy jacyś tacy słabi, Iniesta podać nie potrafi, Rakitic wolny, Modric tez jakis średni :/ jeszcze spróbuje IF Sergi Roberto i Kroosa a jak mi nie podejdą to wszyscy idą na listę -.- W jakiej lidze znajdę najlepszy ŚP? Angielska?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tacy rasowi SP to chyba tylko w serii A :) Pózniej BPL.

Mam chęć przetestować Aube sifa ktoś ogarniał ostatnio rynek bo ja troszkę wypadłem z obiegu kiedy najlepiej go brać?

Kiedy Jowisz, Mars i Wenus zejdą sie w znaku Panny ^^ Edytowane przez Foxter
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Max nie jaraj sie tak, on przeciez dopiero odpalil konsole. Nie ma mowy ze nie ma roznicy w tym na jakiej platformie gra. Mnie osobiscie Stary Czlowiek pral jak dziecko po 6 a teraz wszystko fruwa wokol jak wylatamy na murawe, ale wtedy mialem 20 meczy zagrane, podejrzewam ze evo mimo ze f16 mu nie siadla(po zmianie konsoli wnosze ) poczekaj az rozegra 100 meczy potem sie mierzcie :) no offence meine freund ;)))

On się jara bo wcześniej mu się to nie zdarzyło. Daj się chłopakowi cieszyć. Myśle, ze nie ma w tym krzty złośliwości, tylko wręcz przeciwnie - takie jaranie świadczy o dużym szacunku do umiejętności Evo.

Mnie Max też ogolił w tej edycji. Co prawda były to początki i późno w nocy (dla mnie) ale jednak.

Chłopak gra fajną piłkę, bardzo agresywną, prostą i skuteczną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×