Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

No, no. Ktoś tam napisał i myślałem, że już jest

Ja pisałem, że ciekawe czy już w poniedziałek dostaniemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te Lewandowske i inne z karty specjalne z fazy grupowej do do jutra do 19tej? Chciałem se lewego kpić a dziś drogi jak diabli

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czo ten Waldek :P



na dniach moze wrzuce moja kompilacje z roznych, mam sposob na rozgarnietych ktorzy nie potrafia pokryc zawodnika i bramki siadaja az milo :)



:biggrin:


http://www.hitbox.tv/kamykhdno i dobili do pelnej kwoty :) Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Marcelo spokojnie mógł by mieć 5* skills co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rak? Skrypty? Momentum? Ile razy pisaliśmy o tym?

To co powiecie na to - mecz o awans:

 

uprzedzając pytania: tak kuźwa, wciskałem strzał!!!

Idę spać, mam dość.

Mam balkon, ale szkoda mi wydanej kasy na płytę.

Edytowane przez Sithman
  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze te ich bezczelne paczki deluxe, jesli wspomne w przyszlym roku, niech ktos mnie walnie w leb jak to jedna pani w sejmie robila ostatnio.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omg. Lol.

Co do paczek... ciwd.

A wersja super deluxe to najgłupsza rzecz jaką kupiłem.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Czy da się przywróci PESIMIST na forum?

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z GK rywala miałem podobna akcje. Tylko, ze ten jak wracał to wpadł na kogoś i leżał na murawie, a ja strzeliłem w słupek/poprzeczkę dopiero chyba 2-3 dobitka zaskutkowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem wczoraj na 3 godziny w battlefront. Zanim to zrobiłem zagralem 2 mecze w fife, przegralem jakoś 3 0 i 2 1. Ma koniec dnia przegralem 4 2, wszystkie mecze w lagach, podawane po autach plus bardzo wymagający rywale. Do patcha nie tykam tego szitu. W battlefront mam już kda 1 do 1, noobie strasznie ale każdy kill cieszy a w fife bramki latają mi koło dupy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weekndowe granie dla mnie to harcore... 

Tak tragicznie nie szło mi od września...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dlatego odpuscilem wczoraj granie bo to kurwicy mozna dostac, do piatku 2 liga lekko a w sobote 4... i tak tydzien w tydzien

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak jak ostatnio, 2 liga rozpoczęta od 0w 0d 3l. Akcja standard patrząc że z 2 dni temu prawie robiłem się o awans do 1 ligii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, paczki za 35k i za 100k w sklepie ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze jest ograniczenie wiec jaki ja ogromnych tąpnięc na rynku nie bedzie :(

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 3 paczki czy więcej?

Paki za 100k po dwie na łeb.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

De Rossi :d

? :)

Ja od dziś gram tylko drafty, nie tykam normalnych meczy FUT, mam dwa składy jakieś za 10k jak by ktoś chciał ze znajomych zagrać, a tak mam to w dupie

Nie szkoda coinsow na to?

Wysłane z Samsunga Note 4 N910C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem wczoraj wieczorem z kimś kto miał 3/4 składu evertonu w tym zielona kartę 95 ovr naismith, przy wyborze strojów zamiast info o powstaniu zespołu miał 'założyciel FUT'. To możliwe że grałem z zawodnikiem The Toffees?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze jest ograniczenie wiec jaki ja ogromnych tąpnięc na rynku nie bedzie :sad:

 

To właśnie paki po 100k z limitem po 2 na osobę dają największe tąpnięcia. LR są spoko do wyłapywania okazji, ale największy spadek cen jest podczas tych paczek. 

 

Grałem wczoraj wieczorem z kimś kto miał 3/4 składu evertonu w tym zielona kartę 95 ovr naismith, przy wyborze strojów zamiast info o powstaniu zespołu miał 'założyciel FUT'. To możliwe że grałem z zawodnikiem The Toffees?

 

Tak jest to bardzo prawdopodobne. Takie karty mają właśnie zawodowi piłkarze grający w FUT. Co do napisu Założyciel FUT to ten napis zamiast daty założenia wyświetla się u graczy, którzy grają w ten tryb od pierwszej edycji. 

Edytowane przez Awruk87
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rak? Skrypty? Momentum? Ile razy pisaliśmy o tym?

To co powiecie na to - mecz o awans:

https://www.youtube.com/watch?v=JYEFflkqHAY

uprzedzając pytania: tak kuźwa, wciskałem strzał!!!

Idę spać, mam dość.

Mam balkon, ale szkoda mi wydanej kasy na płytę.

Zmien pada,ewidentnie strzał nie nacisniety, zobaczcie na pasek mocy pod nazwiskiem piłkarza, ani drgnal. Chciales wbiegac do bramki, błąd, wystarczyło dwa razy szybko kliknąć strzał - piłka po ziemi wtoczyla by się do bramki. Człowiek uczy się całe życie :p

Grałem wczoraj wieczorem z kimś kto miał 3/4 składu evertonu w tym zielona kartę 95 ovr naismith, przy wyborze strojów zamiast info o powstaniu zespołu miał 'założyciel FUT'. To możliwe że grałem z zawodnikiem The Toffees?

Grales z Najsmifem gratki :p Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmien pada,ewidentnie strzał nie nacisniety, zobaczcie na pasek mocy pod nazwiskiem piłkarza, ani drgnal

I tuż za linią połowy znaczek nad piłkarzem zniknął jakby przyłączyło go i biegl z automatu... Dziwna sprawa

Tak jest to bardzo prawdopodobne. Takie karty mają właśnie zawodowi piłkarze grający w FUT. Co do napisu Założyciel FUT to ten napis zamiast daty założenia wyświetla się u graczy, którzy grają w ten tryb od pierwszej edycji.

Dzięki, jeżeli to on to nie chciałbym z nim grać jeszcze raz. Początek meczu szybkie 3:0 czerwona dla Barkleya w 36 min za faul przy kontrze, a w drugiej połowie cuda na kiju. Najpierw samoboj po odbiciu od skupka i mojego obrońcy, potem deulofeu dwie bramy po rajdzie 40 metrowym, i na koniec Lukaku po rozstąpieniu się morza czerwonego moich dwóch CB, na scszczęście koleś zarzucil na cala połowę ultraattack i mogłem z kontry coś strzelic. Wynik końcowy 5:4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może z jakimś dzieciakiem, fakt, że na jego koncie :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ma screena jak grał z nasrim na x klocu, nasi plus legendy. Lachu chyba rok temu grał z koke z atl Madryt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×