Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Kuszą mnie te paczki po 100k...

To nie musiał być akurat sam piłkarz. Niektórzy proszą ea o swoją kartę dla np brata, kuzyna, syna. W 15 chyba był tutaj ten temat, któryś z piłkarzy bpl (Jay Rodriguez?) dał swoją kartę komuś z rodziny.

Edytowane przez bartbuks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy można było transferowac karty to i byle dzieciak miał kartę Bale. Teraz koleś z pro karta musi mieć coś wspólnego z graczem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy można było transferowac karty to i byle dzieciak miał kartę Bale. Teraz koleś z pro karta musi mieć coś wspólnego z graczem

 

Może być że jakiś syn czy kuzyn... w każdym razie szkoda że nie miał hs, bym się dowiedział ;P najbardziej pewnie każdy by chciał zagrać z Kubusiem Wawrzyniakiem, marzenie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak Neymar mnie zawiódł zakupiłem Bale (190k z Hunterem, chyba niezły deal), wieczorem testy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm... W pierwszej nic, w drugiej Griezman. Z paczek za 35k wyleciał... I tak nie uwierzycie idę zapalić :))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm... W pierwszej nic, w drugiej Griezman. Z paczek za 35k wyleciał... I tak nie uwierzycie idę zapalić :))))

Wawrzyniak?
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem wczoraj wieczorem z kimś kto miał 3/4 składu evertonu w tym zielona kartę 95 ovr naismith, przy wyborze strojów zamiast info o powstaniu zespołu miał 'założyciel FUT'. To możliwe że grałem z zawodnikiem The Toffees?

masz screena? :P tak z ciekawosci tylko pytam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz screena? :P tak z ciekawosci tylko pytam

 

od razu bym się pochwalił :P nie załapałem, że to prokarta, po meczu z ciekawości wszedłem sprawdzić ocb i zonk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm... W pierwszej nic, w drugiej Griezman. Z paczek za 35k wyleciał... I tak nie uwierzycie idę zapalić :))))

AGUERO :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm... W pierwszej nic, w drugiej Griezman. Z paczek za 35k wyleciał... I tak nie uwierzycie idę zapalić :))))

 

stawiam dolary przeciwko orzechom, że coś z czarnych z fazy grupowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wawrzyniak?

Ronaldo :>

Ale chciałbym opisać historie głupiego Foxtera. :)

Wstaje rano o 11 i patrzę na forum. Paki za 100k !!! Mowię sobie, taki uj, jak u słonia trąba, nic nie otworze! Nie dam im zarobić. Przeanalizowałem, co mam w klubie i 1 minutę pózniej 2x Naldo if znalazło nowego właściciela. Otwieram pakę za 100k i najlepszy Alba. Myśle, mam jeszcze Auba sif, no ale za cholerę nie mogłem go sprzedać, bo pojawiał sie błąd w aplikacji. Biegnę do konsoli... eee szkoda go sprzedawać, otworze za FP! Przecież za 100zl i tak w sklepie duzo nie kupie. No i takim sposobem, głupi Foxter z Griezmanem if za 100k został. (- 200k - wczoraj Naldo kupowałem) i bez 189zl na kredytówce :)

Edytowane przez Foxter
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty to z maxymem macie jakis abonament na żelowanych co edycja trafiacie ich w paczce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od razu bym się pochwalił :P nie załapałem, że to prokarta, po meczu z ciekawości wszedłem sprawdzić ocb i zonk

f02c81c8d37ae5b63614446343225a43.jpg

Raczej tak, aczkolwiek nie wiem czy wiecie, ale brat Griezmana streamowal kiedyś na twitchu i ma kartę brata.

Ty to z maxymem macie jakis abonament na żelowanych co edycja trafiacie ich w paczce :)

Nawet nie doczytałeś do końca mojego postu :((( Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paka za 100k i Humels plus ogórki za 1k czyli 70k w plecy. Drugiej nie otwieram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak chaotycznie napisałeś że wkońcu nie wiem kogo tam wyłapałeś w paczkach :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmien pada,ewidentnie strzał nie nacisniety, zobaczcie na pasek mocy pod nazwiskiem piłkarza, ani drgnal. Chciales wbiegac do bramki, błąd, wystarczyło dwa razy szybko kliknąć strzał :P :P

Ty i te Twoje filozofie... strzał wciskałem, pad działa. Wszędzie tylko nie w tej sytuacji ;)

Nawet gdybym chciał wbiec do bramki, to też powinno się udać, bo w samej końcówce widać jak daleko jest bramkarz od Dybali.

A potem mrugnięcie okiem i Spock teleportuj mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rak? Skrypty? Momentum? Ile razy pisaliśmy o tym?

To co powiecie na to - mecz o awans:

 

uprzedzając pytania: tak kuźwa, wciskałem strzał!!!

Idę spać, mam dość.

Mam balkon, ale szkoda mi wydanej kasy na płytę.

To jest właśnie to co pisałem od początku, czasami piłkarze się jakoś dziwnie przyklejają do murawy i nie chcą biec i tutaj właśnie była taka sytuacja nawet bramkarz zdążył wrócić masakra :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to sie zastanawiam, czy nie zacznę draftow grać. Pierwsza rundę raczej przejdę :)

Tutaj ziomek dostał za przegrany finał.

b684901f308d2e3dc7bdc5f3d7620409.jpg

Szykuje sie kolejne, słabe totw. Ciekawe czy EA przed świetami coś wymyśli, bo widać ze walczą o €$£. Pomijam, ze jeszcze sobotnie mecze, które zakwalifikują sie juz do 26.12 i wielkiej promocji paczkowej. A i prezenty jakieś powinni dać w postaci Messiego lub CRa.

Edytowane przez Foxter
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale strzal. Ja otworzylem juz od uja paczek a ciezko mi rare trafic :D tylko topie czas stracony na companion. Uj im w qpry, nie otwieram

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale strzal. Ja otworzylem juz od uja paczek a ciezko mi rare trafic :biggrin: tylko topie czas stracony na companion. Uj im w qpry, nie otwieram

Otwieraj, nie peniaj :D

Coinsów do grobu nie zabierzesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty i te Twoje filozofie... strzał wciskałem, pad działa. Wszędzie tylko nie w tej sytuacji ;)

Nawet gdybym chciał wbiec do bramki, to też powinno się udać, bo w samej końcówce widać jak daleko jest bramkarz od Dybali.

A potem mrugnięcie okiem i Spock teleportuj mnie.

To nie filozofie tylko bazuje na tym co widzę i co wiem. Powinieneś strzelać z pierwszej delikatnie dwa razy szybko strzał. Jak już się zalaczyl skrypt bramkarza (super reka to nazywam) to nie było ratunku, być może dlatego nie strzelił - następnym razem nie wchodzi do bramki na boga tylko wal z pierwszej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30k do IF Costy brakuje, FAK ;( mam nadzieje, ze spadnie jeszcze

to tak jak mi :) ale nie wiem czy się porywać na niego bo i tak u mnie na rw by grał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×