Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzam ceny ze składu na handel z tych TOTGS, i w 30 minut z 750K, już 850K. 

Jutro zapewne EA wypuści nowe super świąteczne karty w kolorze choinki z ozdobnymi bombkami i z 750 zrobi się 350 :laugh:

Edytowane przez Verbatimek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej Maxym ja tego Zoume dziś kupiłem za 30k LOL

 

Ja tego nie zrobiłem z premedytacją, to jest najlepsze...

Wstawiałem karty na rynek i nie wiedziałem po ile on chodzi i nie chciało mi się sprawdzić... 

Dałem cenę z kosmosu i puściłem - by zmienić później... I bum. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie zrobiłem z premedytacją, to jest najlepsze...

Wstawiałem karty na rynek i nie wiedziałem po ile on chodzi i nie chciało mi się sprawdzić... 

Dałem cenę z kosmosu i puściłem - by zmienić później... I bum. 

Nie dość, że lecą Ci karty z kosmosu z paczek to jeszcze sprzedajesz Zoume za cenę dziesięciu :D mistrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wklei mi ktoś ma futbin skład.

Ribery lacazette costa

Matuidi fernandinho gustavo

Clichy otamendi naldo Peres

Hart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaxyM, Ludzie tutaj miesiącami charują na to co Ty zarabiasz 'przez przypadek' na jednej karcie ;)

Edytowane przez Verbatimek
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem wszystko i wniosek jest jeden, podczas TOTY wszystkie nify powinny poleciec na łeb na szyje.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem wszystko i wniosek jest jeden, podczas TOTY wszystkie nify powinny poleciec na łeb na szyje.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

W tym roku słowo 'powinny' jest baaardzo elastyczne ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wklei mi ktoś ma futbin skład.

Ribery lacazette costa

Matuidi fernandinho gustavo

Clichy otamendi naldo Peres

Hart

 

Łap

 

http://www.futbin.com/16/squad/127175

 

Poczytałem wszystko i wniosek jest jeden, podczas TOTY wszystkie nify powinny poleciec na łeb na szyje.

 

Wszystko poleci na łeb na szyje bo to największy event w roku. Nie tylko karty lecą w dół bo drożeją również coinsy. W tamtym roku zdrożały aż dwukrotnie w ciągu tygodnia przed eventem

Edytowane przez Awruk87
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba lepiej kupic coinsy niż wydawać kasę na fp.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kiedy sprzedajecie składy? 

Zazwyczaj tego nie robię ale jeżeli w cenie obecnego SIF Suareza, będę mógł po dołożeniu 200-300K, kupić jego TOTY, to chyba się skuszę i sprzedam cały ten burdel. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz w sumie i tak ceny NIFow poleciały w dół ostatnimi czasy. Ja sie wyprzedalem juz a wciąż daleko do Suareza ale jak tak dalej pójdzie to dopiero go kupie na TOTY

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaxyM, Ludzie tutaj miesiącami charują na to co Ty zarabiasz 'przez przypadek' na jednej karcie ;)

Dla jaj bede wystawial caly swoj sklad za max bin, bedzie parunastu zawodnikow wiec moze tez trafie na jakiegos losia, przeciez i tak siedze pol dnia w robocie wiec w sumie mozna probowac i relistowac co godzinke, po powrocie do domu wrzucenie wszystkich do skladu z listy transferowej to pol minuty roboty :P

Sam pamietam jak Maticia sprzedalem za maxa, wtedy gdy byl wart 35k czy tam 55k.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej Maxym ja tego Zoume dziś kupiłem za 30k LOL

ja za 15:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie walnalem tevezem 7 bramek w jednym meczu. Dostal note 9.8. Ciekawe co trzeba zrobci, zeby dostac 10. Dojechac do 10? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boateng, może Vidal.


Cena Costy i Hulka rośnie jak na drożdżach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szymuR93 to zależy jak jesteś przywiązany do swojego konta. EA daje bany za kupowanie coinsów. Do tego coinsy są strasznie drogie nawet u handlarzy. Na allegro najtaniej 495 zł za 1 mln a rok temu w grudniu 1 mln chodził po kilkadziesiąt złotych. 

 

MaxyM ja mam teraz cały majątek w kartach z TOGS i mam zamiar je sprzedać do niedzieli. W poniedziałek chce mieć znowu coinsy na koncie i czekać na to co wydarzy się w święta. Jeśli w święta będą paczki po 50k lub 100k i będą okazyjne ceny to znowu wszystko zainwestuje i sprzedam do 10 stycznia by mieć coinsy na TOTY. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzam ceny ze składu na handel z tych TOTGS, i w 30 minut z 750K, już 850K.

Dla niezdecydowanych, Costa:

https://www.youtube.com/watch?v=_lymvsjtfME

Ja mam podobnie. 90k na 5 kartach. Sprzedawaj!!!! Kupuj!!!! Sprzedawaj!!!! Jak na tej reklamie. W sumie futa mam głęboko w poważaniu przez jakis czas. Zabieram sie za inne gierki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie walnalem tevezem 7 bramek w jednym meczu. Dostal note 9.8. Ciekawe co trzeba zrobci, zeby dostac 10. Dojechac do 10? :D

Do ogolnej oceny nie licza sie tylko strzelone bramki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

MaxyM ja mam teraz cały majątek w kartach z TOGS i mam zamiar je sprzedać do niedzieli. W poniedziałek chce mieć znowu coinsy na koncie i czekać na to co wydarzy się w święta. Jeśli w święta będą paczki po 50k lub 100k i będą okazyjne ceny to znowu wszystko zainwestuje i sprzedam do 10 stycznia by mieć coinsy na TOTY. 

 

Też sprzedam przed niedzielą, w zasadzie do piątku... Bo prawdopodobnie, wszyscy co tak zrobili myślą podobnie i będą chcieli zarobić w weekend, co może przynieść skutek odwrotny od zamierzonego... Zbyt dużo kart na rynku.

Inwestować podczas świąt - tylko w co, nify to bardzo ryzykowny biznes w tej chwili, EA tnie cały czas widły...

Jak coś, to znów TOTW ale one spadną na mordę przed TOTY... 

Chyba najlepszym wyjściem jest sprzedanie wszystkiego do końca tygodnia i przeczekanie do TOTY. 

Ja mam podobnie. 90k na 5 kartach. Sprzedawaj!!!! Kupuj!!!! Sprzedawaj!!!! Jak na tej reklamie. W sumie futa mam głęboko w poważaniu przez jakis czas. Zabieram sie za inne gierki ;)

 

nbb5mh.jpg

 

1h (z minutami) temu, 750/780...

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie walnalem tevezem 7 bramek w jednym meczu. Dostal note 9.8. Ciekawe co trzeba zrobci, zeby dostac 10. Dojechac do 10? :D

Bramki, asysty, wysoki procent podań i strzałów. 9.9 miewalem, 10.0 jak dobrze pamiętam tylko bramkarz u mnie dostał :p

Pogba warty swojej ceny? Bo kupilem ale ciągle choruje na IF Bolasie, że może za mało szansy mu dalem :D jak Pogba cienki to sprzedam i wezme Janka...

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wejdziesz Pogbą w pole karne - Gol.

Jak walniesz Pogbą zza pola bramkowego - Gol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ocene 10 mial u mnie Sterling ale tylko dlatego ze przeciwnik zrobil rage quita w 30 minucie, podania 2/2, strzaly 2/2 itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaxyM za dużo się martwisz :) Między świętami a TOTY jest 2-3 tygodnie wiec masz co najmniej 2 tygodnie na sprzedanie kart kupionych podczas świątecznego eventu. Zobacz jak szybko zarobiłeś dzisiaj. W 1,5h jaki zysk i o to samo będzie chodzić w święta. Warunek jest tylko jeden - paczki po 100k po 2 na konto. O to by w TOTW były karty dla których ludzie będą chcieli otwierać paczki EA się już postara, a jak nie będzie dobrego TOTW to dadzą drużynę rundy jesiennej czy coś. I nie martw się rynek wchłonie karty bo graczy będzie przybywać w tym okresie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×