Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

MaxyM za dużo się martwisz :) Między świętami a TOTY jest 2-3 tygodnie wiec masz co najmniej 2 tygodnie na sprzedanie kart kupionych podczas świątecznego eventu. Zobacz jak szybko zarobiłeś dzisiaj. W 1,5h jaki zysk i o to samo będzie chodzić w święta. Warunek jest tylko jeden - paczki po 100k po 2 na konto. O to by w TOTW były karty dla których ludzie będą chcieli otwierać paczki EA się już postara, a jak nie będzie dobrego TOTW to dadzą drużynę rundy jesiennej czy coś. I nie martw się rynek wchłonie karty bo graczy będzie przybywać w tym okresie. 

 

Skończyły mi się lajki. 

 

Dobra, to wojujemy...

 

Chciałbym by mi starczyło na TOTY pomocnika i obrońcę... 

Ciekawi mnie tylko jakie będą ceny... Ale... Mam wrażenie, że to był lekki test, który przeszedł bez większego echa...

Zobaczcie jakie teraz karty były...

Nawet Ronaldo w porównaniu do ostatniego koloru latał tanio... Reszta to w ogóle śmiech w porównaniu do tego co było.

Dużo kart na raz, powoduje chęci wymiany, odkupienia, itd.

Ceny nie szybują - za dużo się dzieje i wbrew pozorom, rewelacyjne kart kosztują mało...

Ten sam efekt może być podczas TOTY - karty prócz Ronaldo i Messiego będą kosztować relatywnie mało... Niczym kolejne SIFy/IFy... Do końca TOTY.

A przy tym co odwala EA, nie zdziwię się jak dadzą prócz 11-ki... Rezerwowych, lub drużynę wyróżnioną za 2015. 

I jak tak dalej pójdzie, to Ronaldo w tym roku będzie miał kolorowe karty do końca o wartości z OVR 1XX / 001 / 102 - coś wymyślą.  

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok temu Messi toty spadł do Ok 4,6kk. Akurat to pamietam, bo kupiłem go za 10kk. (:)) Miesiąc wcześniej jego nif latał po 3,5kk ;)

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli TOTY:

Messi 2 500 000 - 3 000 000

Ronaldo 3 000 000 - 4 000 000

Neymar 2 000 000 - 2 500 000

Suarez 2 000 000 - 3 000 000

Vidal 1 000 000 - 1 200 000

Boateng 800 000 - 1 000 000

Neuer 800 000 - 9 000 000

Itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zmniejszył o 500k. Tak na moje oko :) Messi, Neymar, Suarez i CR ofc ;)

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli 1 500 000 i można sobie kupić coś na szpicę. :P

 

BTW

 

Douglas Costa na PS4 już 218K.


Co do 90 Lewego i 93 Suareza

Trzeba się nimi nauczyć strzelać, bo walą takie petardy, że Lewym już przestrzeliłem trylion bramek...

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pjanic sif <3

podania co do centymetra, i takie luje wali z dystansu ze w szoku jestem

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech jakiś bogacz z Ps4 kupi ode mnie kuswika z lechi i sonogo z ajaxu wystawieni że 8900/10000 na 3 dni bo mi do składu brakuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli 1 500 000 i można sobie kupić coś na szpicę. :P

 

BTW

 

Douglas Costa na PS4 już 218K.

Co do 90 Lewego i 93 Suareza

Trzeba się nimi nauczyć strzelać, bo walą takie petardy, że Lewym już przestrzeliłem trylion bramek...

Lewym gralem w drafcie - w polu karnym nie da sie nie strzelic nim gola :D jakby wszystko mial 99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego zamiast lekko nacisnąć, wciskam mocny strzał i piłka leci za stadion i zabija gościa w Radomiu pod sklepem rybnym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Vardy z Mahrezem grają w tym sezonie to glowa mała, Marez już 3x IF a to nie koniec. Ktoś grał hero Vardym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego zamiast lekko nacisnąć, wciskam mocny strzał i piłka leci za stadion i zabija gościa w Radomiu pod sklepem rybnym. :biggrin:

W Radomiu już nie ma sklepów rybnych, same banki :P

 

Kusicie tymi wpisami o Pjanicu sif... a dzisiaj opchnąłem if Dybalę, żeby stracić na paczkę...

Głupi ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech jakiś bogacz z Ps4 kupi ode mnie kuswika z lechi i sonogo z ajaxu wystawieni że 8900/10000 na 3 dni bo mi do składu brakuje

No!

Screen z sezonów, 5 liga. Tam są takie same cuda ci w fucie tylko wolniej.

7010bb4d8637668840c917d77339f30e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sithman Tobie może podpasować bo to nie gracz dla każdego jak ktoś gra mało środkiem to raczej się nie sprawdzi takie moje zdanie Ty na pewno pamiętasz Iwanickiego co tu dużo szukać Leszek Pisz więc go bier bo Ci podpasuje tak mi się wydaje.

 

Bufon if klasa i człowiek Czubaka jest na wczasach :P

 

haaaaaa ta Perin

Edytowane przez Stary człowiek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czubaka to Perin? LOL

Mi się kojarzy z jakimś chłopem pańszczyźnianym z folwarku. 

 

A tego ryja się bałem w 15

 

192505.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bale, 4 mecze, 5 bramek, 2 asysty. Co to jest za karta! Pierwsze wrażenie mega pozytywne. Przede wszystkim jest zawsze tam gdzie jest potrzebny, pięknie się pokazuje do gry w ataku, podaje, strzela, biega, w obronie mniej przydatny, ale nie daltego, że go tam nie ma, tylko jest mało zwrotny, więc nim kręcą :)

 

Pogram więcej meczy to się okaże, ale póki co jestem bardzo zadowolony. 190k wydaje się bardzo dobrze wydane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mahrez OMFG co za gosc idzie na 4 ifa :D

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Vardy z Mahrezem grają w tym sezonie to glowa mała

 

Właśnie w realu demolują Chelsea. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sithman Tobie może podpasować bo to nie gracz dla każdego jak ktoś gra mało środkiem to raczej się nie sprawdzi takie moje zdanie Ty na pewno pamiętasz Iwanickiego co tu dużo szukać Leszek Pisz więc go bier bo Ci podpasuje tak mi się wydaje.

No właśnie patrzę pod kątem mojego klepania w środku.

Ta karta na papierze wygląda zacnie i aż się nadziwić nie mogę, że jest taka tania.

Chyba sprzedam po kosztach if Nainggolan, który mnie jakoś bardzo nie zachwycił w porównaniu do nifa i biorę tego Pjanica sif :)

W ten sposób 3xcm u mnie w składzie to będą Pereyra, Pogba i Pjanic.

Zwykły Nainggolan przynajmniej załata lukę w fitnes składzie, bo tam ciągle szukam trzeciego cm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A grał ktoś jeszcze Bolasie na ST bo widzę że Piachowi nie podszedł a on grać potrafi choć chyba jak przeczytałem masz Piachu chęć dać mu jeszcze szansę.Mnie głównie interesuje czy naprawdę nawala long shoty bo to że jest silny i szybki to chyba wszyscy wiemy. Niech ktoś da znać jeżeli się na niego skusi i pogra parę meczy
 
Ta typowy mudzin z tego Lukaku :biggrin:
 
A ja planuje if Nainggolan  Pogba  If Pjanic

Jak już pytam To zapytam o IF Eriksena bo też w planach

Edytowane przez Stary człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mahrez OMFG co za gosc idzie na 4 ifa :D

 

nie zdziwie sie jak bedzie toty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A grał ktoś jeszcze Bolasie na ST bo widzę że Piachowi nie podszedł a on grać potrafi choć chyba jak przeczytałem masz Piachu chęć dać mu jeszcze szansę.Mnie głównie interesuje czy naprawdę nawala long shoty bo to że jest silny i szybki to chyba wszyscy wiemy. Niech ktoś da znać jeżeli się na niego skusi i pogra parę meczy

 

Ta typowy mudzin z tego Lukaku :biggrin:

 

A ja planuje if Nainggolan  Pogba  If Pjanic

Sprawdze go 2 raz kur zapiał. I Tif Mareza dam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A grał ktoś jeszcze Bolasie na ST bo widzę że Piachowi nie podszedł a on grać potrafi choć chyba jak przeczytałem masz Piachu chęć dać mu jeszcze szansę.Mnie głównie interesuje czy naprawdę nawala long shoty bo to że jest silny i szybki to chyba wszyscy wiemy. Niech ktoś da znać jeżeli się na niego skusi i pogra parę meczy

 

Ta typowy mudzin z tego Lukaku :biggrin:

 

A ja planuje if Nainggolan  Pogba  If Pjanic

Bolasie if traits: Flair, Long Shot Taker, Speed Dribbler

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

nie zdziwie sie jak bedzie toty :)

On UPA dostanie takiego że glowa mała, a bynajmniej powinien dostać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toty to rozumiem tez kazda liga dostaje swoj? Czy mi sie pomieszalo z totsami a toty jest tylko 1 zespolem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×