Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, jaki fajny skład do 59 tysi?najlepiej 41212 z RM i LM albo 4312. Cokolwiek byle 100 chemii6i zgrania indywidualnego. No i najlepiej jakby ofensywni mieli 4* sztuczek i 4* WF.

Rób serię a z Mertensem i innymi przepasami

Peron

Sandro Rudiger Jesus florenzi

De Rossi

Najngolan Guarin

Mertens

Dybala Higuain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu i jak grałeś znowu tym mudzinem Jankiem wiesz coś więcej na jego temat bo na razie to widzę że więcej ludzi na nie niż tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rób serię a z Mertensem i innymi przepasami

Peron

Sandro Rudiger Jesus florenzi

De Rossi

Najngolan Guarin

Mertens

Dybala Higuain

Peron to jest na dworcu

Ja bym jednak zmienił obronę na Sandro - Bonucci/Barzagli - Miranda/Manolas - Lichtsteiner. No i w pomocy Pereyra zamiast Guarina, albo Nainggolan na CDM, a na CM Guarin i Pereyra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jaki fajny skład do 59 tysi?najlepiej 41212 z RM i LM albo 4312. Cokolwiek byle 100 chemii6i zgrania indywidualnego. No i najlepiej jakby ofensywni mieli 4* sztuczek i 4* WF.

 

Wczoraj, po kolejnej porażce, wrukwiłem się na dobre i postanowiłem sprzedać cały mój "dorobek" z BPL. Z sześciogodzinnych licytacji wpadło na konto dokładnie 59k (trochę straciłem), więc budżet mam ten sam. I również teraz dumam co by tu posklejać, a jako że przejadły mi się ciągle i te same nazwiska, po głowie chodzi mi jakaś nieco bardziej egzotyczna liga, typu Primera Division (arg), czy brazylijska... tylko jak tak patrzę na tamtejszych zawodników, to sam nie wiem. Zdaje się, że niewykonalne jest złożyć skład z samych złotych-rzadkich kart, a mieszane jakoś tak średnio wyglądają  :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jutra futmas ciekawe jak zachowa się rynek i dziś chyba najgorszy dzień na zakupy bo każdy chce sprzedać z zyskiem bo nikt niewie co będzie za parę dni korci mnie suarez ale chyba poczekam i zobaczę co się wydarzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na Ciebie Ziomuś tylko musimy ustalić godzinę

No4b też dawno nie graliśmy

Dostosuję się :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno ogólnie do większości spinacie się o byle co a to tylko gra??? Jeszcze kilka tygodni temu była tu super atmosfera a teraz codziennie jakieś przepychanki słowne !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na Ciebie Ziomuś tylko musimy ustalić godzinę

No4b też dawno nie graliśmy

Chętnie zagram, dziś będę miał prawdopodobnie cały wieczór na grę :) Swoją drogą nieźle szkolisz Tadzia, grałem z nim kilka dni temu i widziałem w jego sposobie gry wiele Twoich zachowań :)

vkaaa z Tobą też chętnie bym pokopał, bo chyba jeszcze nigdy nie mieliśmy okazji. Ja jestem klepaczem od tiki taki to może nam się fajnie grać, bo sprintów nie przewiduję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu i jak grałeś znowu tym mudzinem Jankiem wiesz coś więcej na jego temat bo na razie to widzę że więcej ludzi na nie niż tak.

Grałem, po nerfie tempa spada trochę jego użyteczność , ale silny jest nadal. Nie wiem czemu ale wolę go na skrzydle. Może by na CAM dać bo na tej szpicy jakiś niewidoczny

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu, nie przejmuj się. Ty akurat jestes jednym z normalniejzzych na tym forum. Atakuja Cie, bo masz inne zdanie od nich i tego w tych ludziach nie kumam. Ale tacy sa i tacy zostana.

Nie moga przejsc obojetnie obok tego, ze ktos nie pochwala tego co oni.

Tobie sie cos nie spodobalo i gdybym byl na miejscu rywala, to pewnie ponabijalbym sie z Ciebie dwa dni, przy najblizszej okazji wpakowal ze trzy takie gole i ibserwowal Twoja reakcje. Jakbys podszedl do tego na luzie i zaczal sie smiac, to bym uznal ze jestes luzakiem i ze Cie lubie. A jakbys sie ciagle spinal, to pewnie zaczalbym Cie unikac.

To tylko gra i o tym nalezy pamietac :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo halo halo - magicy i milionerzy trybu FUT - czekam na dobre rady, informacje co robicie..sprzedajcie wszystko łącznie z sif -nif - if kartami?bo święta to ich ceny pójdą w dół?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo halo halo - magicy i milionerzy trybu FUT - czekam na dobre rady, informacje co robicie..sprzedajcie wszystko łącznie z sif -nif - if kartami?bo święta to ich ceny pójdą w dół?

Mnie się nie chce wyprzedawać :)

 

Panowie, obecnie mam http://www.futbin.com/16/squad/131990+ jakieś 320k coins. Doradzcie co zrobić. Dać drugą sznasę Neymarowi, który mi nie podszedł za 1 razem, czy może kupić SIF Konoplyanki + TIF Godina? Obecnie daję 4 szansę Varane'owi w fitnesie, jest lepiej niż wcześniej, ale nadal nie jestem przekonany :) A może jeszcze raz spróbować Ramosa? Na Messiego nie chce mi się zbierać (Suareza nie sprzedam, żeby go mieć już teraz), aż tak dobra ta gra nie jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vkaaa z Tobą też chętnie bym pokopał, bo chyba jeszcze nigdy nie mieliśmy okazji. Ja jestem klepaczem od tiki taki to może nam się fajnie grać, bo sprintów nie przewiduję.

Dlatego napisałem Ci na PSN :D Jak będziesz wieczorem gotowy to napisz :)

 

Długo nie grałem, pierwszy mecz w 2 lidze to armagedon, mam wrażenie, że rajdy ze skrzydeł były wcześniej dużo słabsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem Ci na PSN :D Jak będziesz wieczorem gotowy to napisz :)

 

Długo nie grałem, pierwszy mecz w 2 lidze to armagedon, mam wrażenie, że rajdy ze skrzydeł były wcześniej dużo słabsze...

Są słabsze ale nadal możliwe do wykonania. Odziwo sędziowie też mniej dyktuja wapna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są słabsze ale nadal możliwe do wykonania. Odziwo sędziowie też mniej dyktuja wapna

Wprawdzie dyktują mniej, ale wczoraj dostałem 3 karne, które mi się w ogóle nie należały. Także idalnie nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem kilka draftów off.

Suarez i Di to jakiś kosmosy

Paczki dupne,ale średnia ze sprzedaży to ok 10k. Jak dla mnie to w uj

Jeszcze ze sto kont by się przydało i wtedy gryzoń będzie mój

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd Ty masz na to kasę ja się pytam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze niezla jazda,moim zdaniem nie powinno sie krytykowac tym bardziej ludzi z forum za styl w jakim graja,choc wiem ze to czasami moze denerwowac.Nie zmiena to faktu ze kazdy gra jak chce kazdego styl to jego sprawa.Nikt nie napisal w instrukcji gry ze tak czy inaczej sie nie powinno grac......Tak samo w prawdziwej pilce,chcecie symulacj a tak naprawde caly swiat gra szybkie pilki a klepanie i akcje robi kilka druzyn na swiecie i to nie zawsze,to nie lata 70 z akcje rozgrywalo sie wolniej itp....Ja osobiscie gram bardzo zmiennie zaleznie od tego co gra przeciwnik....Gram zeby wygrac chyba jak kazdy bo po to jest gra typu pilka nozna....Dorabianei jakis ideologi do tego ze ktos gra tak to jest be a inaczej ok jest smieszne,i kojarzy mi sie z dziecmi w przedszkolu ktorym dzieje sie krzywda i szukaja wymowki na swoje slabosci.....Tak naprawde jak komus nie pasuje czyjs styl to niech opracuje taktyke ktora go wyeliminuje,wtedy jest satysfakcja,Jedyni ludzie ktorych cisne w  wiadomosciach to brudasy arabusy,tak jak to robie juz od ps3 i innych gier arab ma cisniecie z urzedu:)No chyba ze gosc wygra fartem przy 20 strzalach moich do 5 jego napisze jedynie lucky momentum:).

 

Prawda jest taka ze jak ktos przegra to odrazu sie oburza i szuka wymowek na sile a to pace a to sweet a to cos tam,przegrales i tyle......Nie ma co plakac to gra,nie podoba mi sie takie umniejszanie czyjegos zwyciestwa i kpiny z takiej osoby,trzeba pamietac ze jezeli ktos strzeli nam gola i nie byl to efekt z dupy momentum to widocznie zagralismy slabo i tyle..

 

Co do juutuberow to nawet tych pajacow nie ogladam bo nic ciekawego tam nie ma,zreszta po co ogladac ludzi ktorzy graja w gre jak samemu mozna to robic....Rozunmiem jak ktos jeszcze pokazuje jakies ciekawostki o ktorych sie nie wiedzialo ale tak inaczej to szkoda czasu na takie bzdury....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sweaty goal to jak ten na dole poda do tego na górze, czyli brak jaj do uderzenia sam na sam z gk, w społeczności FIFA uznawane za lamerskie :p

Trochę Tadzik Stary tymi nocami Cie potrenowal :p

Ja tym nonrare składem normalnie pykam w 2 i 1 lidze

Może zaczniemy strzelać do własnej bramki, to będzie bardziej lamerskie, na czym polega gra w piłkę nożną? Na strzelaniu bramek każdym możliwym sposobem. Mecz Wisła s Legia też pokazał lamerską bramkę?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd Ty masz na to kasę ja się pytam!

Ostatnie zdanie powinno Cię naprowadzić na trop

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak macie siły na te brednie to poproszę sprawdzony skład 4312 do 60 tysi.

Piachu, jaka formacja teraz grasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie zdanie powinno Cię naprowadzić na trop

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wszyscy się do wszystkich czepiają to nie chciałem być gorszym!:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy się do wszystkich czepiają to nie chciałem być gorszym!:)

Śmiało możesz po mnie jechać. Mnie to nie rusza,mam w życiu większe problemy niż słity,sriti i riki-taki

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Futmas po Polsku. W naszym temacie brakuje tylko wodki i prania siebpo pyskach ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, chyba jednak zmuszę się do zagrania 10 draftów tak jak większość tutaj :) zawsze jakiś zarobek będzie, bo handel u mnie leży i kwiczy w ostatnich dniach. A do Aguero brakuje mi 17k :/ ...może też coś wypadnie fajnego z tych draftów.

Tylko powiedzcie mi, zakładam tymczasowego maila, loguje sie na konsoli i już dostaje żeton draft, czy trzeba zalogować sie na telefonie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×