Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Wstajesz i Benzema dalej na listach... A wiedziałem w duchu, araba nie tykaj, arab zły!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w grze IF Benzema chodzi rewelacyjnie. Musi pójść do góry, tylko nie wiem kiedy %)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie. Jeszcze pytanko kogo dać jako partnera dla Lewego 90 , Muellera IF czy Auba SIF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprosiłem o to samo to mi powiedziała ze jestem poybany...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

:D :D :D ja nawet mojej nic nie wspominam hahahhaha, z gory znam odpowiedz. Pewnie dostane nastepna koszulke Barcy :D albo jakis voucher na jazde Ferrari ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie. Jeszcze pytanko kogo dać jako partnera dla Lewego 90 , Muellera IF czy Auba SIF?

Tylko Tomas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 stron forum które mnie nieźle rozbawily, mile spędzony czas na lotnisku. Chyba wszyscy razem za bardzo serio podchodzimy do tego jak ktos wrzuci swoje zdanie. Gadamy że sobą nie wiem ile wszyscy wiedzą kto jak pisze a i tak głupie dyskusje się robią. sam jestem czepialskim gnojem, piach ma swoje też za uszami z przypieprzaniem się , Sith świat chce leczyć, fenix wpada z nikąd i narzeka na kolejne edycje a maxym.. Siedzi cicho w takich sytuacjach :-) święta idą, traktujemy się z przymrużeniem oka w tym wirtualnym świecie i będzie dobrze.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko pisze prawde, to co widze mnie przeraza z kazda kolejna edycja, moze to przez czynnik ludzki jest spowodowane, nie wiem. Ta seria ma raka i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że jak trafilem na eleganckie połączenie to zmiany są odczuwalne, znowu jest chaos w srodku przez lekko zmienione podania. Tempo też zwolniło. Ale strzały jakoś dziwne są, jak by piłka ciezka była

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, ja tego nie neguje. Masz prawo do swojego zdania, problem się robi jak ktoś w kółko to samo powtarza bo to normalnie zaczyna męczyć. Mi się też te edycje jedna po drugiej mniej podobaja ale nie są one na tyle słabe żeby zerwać z uzależnieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maxym.. Siedzi cicho w takich sytuacjach :-) święta idą, traktujemy się z przymrużeniem oka w tym wirtualnym świecie i będzie dobrze.

 

Bo skala tajfunu jaki powstaje przerasta czasem moje 2 punkty ostrzeżenia... Ale zazwyczaj śpię, bo drzecie koty jak u mnie środek nocy. 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany lajki mi się skończyły, ale oddam...

Evo pierniku wysmażyłeś post miesiąca, jak nie roku w tym temacie :)

 

Święta idą, zaraz się będziem wszyscy godzić :P

A żeby się godzić trzeba najpierw trochę się popstrykać :biggrin:

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstajesz i Benzema dalej na listach... A wiedziałem w duchu, araba nie tykaj, arab zły!

Ja wiecej zarobiłem na tym drugim Arabie z BPL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Post roku to Stary i kupno xboxa albo Maxym i PAN kot

Po zbieraniu kasy i grze na kompa wreszcie zdecydowalem zrobic sobie skladzik i wyruszyc na podboj online :) takie cos zrobilem

 

http://www.futbin.com/16/squad/131833

 

45k z kompletna rezerwa chyba nie najgorzej wyglada?

Serie a bez naingolana to nie serię a ;)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pjanic nic w górę, buffon nic w górę..a miał być pewien zarobek;)


Post roku to Stary i kupno xboxa albo Maxym i PAN kot
Serie a bez naingolana to nie serię a ;)

 

 

Evra się strasznie szybko męczy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyjdzie czas i na niego aktualnie mialem za maly budzet zeby wydac 20k na dwojch zawodnikow a pierwszy w kolejce byl Dybala, ktorym jestem normalnie oczarowany a sie tak dziwilem ze gosc ma tylko 78 a kosztuje prawie 10k :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprosiłem o to samo to mi powiedziała ze jestem poybany...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Moja powiedziała, że plusa kupi mi i tak skoro potrzebuję, więc żebym wybrał inny prezent <3 jednak nie mam sumienia jej naciągnąć więc biorę plusa pod choinkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evra się strasznie szybko męczy!

Prawda. U mnie wyleciał po 2 meczach.

 

 

przyjdzie czas i na niego aktualnie mialem za maly budzet zeby wydac 20k na dwojch zawodnikow a pierwszy w kolejce byl Dybala, ktorym jestem normalnie oczarowany a sie tak dziwilem ze gosc ma tylko 78 a kosztuje prawie 10k :)

Nie patrz na ovr w tej edycji, tylko na parametry karty najważniejsze dla danej pozycji :)

Ale zazwyczaj śpię, bo drzecie koty jak u mnie środek nocy. 

Musimy się przenieść pod Twoje okna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie patrz na ovr w tej edycji, tylko na parametry karty najważniejsze dla danej pozycji :)

 

wlasnie Dybala mnie w tym utwierdzil hehe a od jakiego poziomu kondycji najlepiej wstawiac drugi sklad zeby podstawowy sie "odnowil" 70 , 60?

Edytowane przez kamill87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zmieniam co mecz..może to i głupie, ale fitnesem gram dla relaksu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie Dybala mnie w tym utwierdzil hehe a od jakiego poziomu kondycji najlepiej wstawiac drugi sklad zeby podstawowy sie "odnowil" 70 , 60?

Ja gram max co 2 mecz fitnessem, a czasem normalnie na zmianę. Raz jeden raz drugi skład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paczka złota ekonomiczna za wygranie draftu off. Ta duża paka dała mi największy ov 78

4710af63226dacaf36998481962fdaa9.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha no w sumie te 2 sklady tez nie sa najgorsze wiec da rade nimi popykac 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie Dybala mnie w tym utwierdzil hehe a od jakiego poziomu kondycji najlepiej wstawiac drugi sklad zeby podstawowy sie "odnowil" 70 , 60?

Od kiedy mój "fitness" ma wyższy ovr od głównego składu gram dwa na dwa. Czasem jak jest seria to zdarza się zagrać 3 mecze jednym składem. Nigdy nie gram składem, w którym ktoś ma kondycję poniżej 90, psychika mi nie pozwala ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×