Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Twardy będę - tyle się namęczyłem z takimi ładnymi tabelkami...

 

Benzema 140 000 | 200 000 | 50 000 | 220 000 | 69 000
Benzema 145 000 | 180 000 | 26 000 | 190 000 | 35 500
Benzema 148 000 | 190 000 | 32 500 | 200 000 | 42 000
Benzema 150 000 | 200 000 | 40 000 | 220 000 | 59 000
Benzema 150 000 | 200 000 | 40 000 | 220 000 | 59 000
Silva   138 000 | 170 000 | 23 500 | 190 000 | 42 500
Silva   138 000 | 170 000 | 23 500 | 190 000 | 42 500
Ramsey   34 750 |  48 000 |  3 250 |  58 000 | 12 750
Ramsey   35 500 |  40 000 |  2 500 |  50 000 | 12 000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Twardy będę - tyle się namęczyłem z takimi ładnymi tabelkami...

 

Benzema 140 000 | 200 000 | 50 000 | 220 000 | 69 000
Benzema 145 000 | 180 000 | 26 000 | 190 000 | 35 500
Benzema 148 000 | 190 000 | 32 500 | 200 000 | 42 000
Benzema 150 000 | 200 000 | 40 000 | 220 000 | 59 000
Benzema 150 000 | 200 000 | 40 000 | 220 000 | 59 000
Silva   138 000 | 170 000 | 23 500 | 190 000 | 42 500
Silva   138 000 | 170 000 | 23 500 | 190 000 | 42 500
Ramsey   34 750 |  48 000 |  3 250 |  58 000 | 12 750
Ramsey   35 500 |  40 000 |  2 500 |  50 000 | 12 000

 

Maciek, serio, Ty masz nierówno pod sufitem. Ty nawet nie zauważysz jak żona się od Ciebie wyprowadzi... 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale to jakaś straszna głupota... I teoria z czarnej dziury.

Społeczność FIFA to nie nobliści, ja tego nie wymyslilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek, serio, Ty masz nierówno pod sufitem. Ty nawet nie zauważysz jak żona się od Ciebie wyprowadzi... 

 

Nie, nie - pierwszy raz tak sobie wszystko pięknie zaplanowałem... Bo do tej pory marnie szło... Miało być pięknie, wyszło jak zawsze... Przynajmniej wiem, że jeszcze matematykę pamiętam. :D

Społeczność FIFA to nie nobliści, ja tego nie wymyslilem.

 

Kto by tego nie wymyślił, to jest durne, bo to jak ktoś strzela bramki i jak lubi sobie rozegrać akcję to jego sprawa...

Równie dobrze można określić akcje typu, jazda bokiem, jazda na GK i strzał...

Jak widzisz reakcje tutaj w zasadzie jednoznaczne były na takie określenie tak strzelonych bramek. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna jakos uniknac wybijania obronca pilki z linii przy rzucie wolnym?

wale piekne okna ale czesto jak przeciwnik stawia tam obronce to wybija glowka :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piach chyba nie bierze pod uwagę że duża część tego poważnego społeczeństwa to gimnazjum tylko po co wklejac takie bzdury tutaj?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sweaty gole najbardziej wku***aja, ostatnio prawie znajomego z listy wywalilem, jak tak strzelil, bo wystarczy mi nerwow grajac na hordy idiotow w sezonach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna jakos uniknac wybijania obronca pilki z linii przy rzucie wolnym?

wale piekne okna ale czesto jak przeciwnik stawia tam obronce to wybija glowka :/

Poszukaj moich postów kilka stron wstecz, pisałem o tym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sweaty gole najbardziej wku***aja, ostatnio prawie znajomego z listy wywalilem, jak tak strzelil, bo wystarczy mi nerwow grajac na hordy idiotow w sezonach.

Pewnie z Tadkiem grałes :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sweaty gole najbardziej wku***aja, ostatnio prawie znajomego z listy wywalilem, jak tak strzelil, bo wystarczy mi nerwow grajac na hordy idiotow w sezonach.

W meczach znajomych tak się nie strzela i tyle. Już nie chodzi tu o Tadka. To coś na zasadzie rajdów czy kikofglicza. Brak szacunku do rywala :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie z Tadkiem grałes :)

Ciekawe iles takich sam wsadzil

Eeej ale rajdy srodkiem stop/go sa oki?

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe iles takich sam wsadzil

Eeej ale rajdy srodkiem stop/go sa oki?

Tadek nie zgrywaj się już, przynajmniej czegoś nowego się dowiedziales :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to właśnie wchodzi w sweaty golach. O upokorzenie przeciwnika, pokazania mu naszej klasy i dla mnie jest to dobra rzecz. W większości przypadków sweaty gola poprzedza piękną zespołowa akcja i sam chętnie tak wykańczam. Nie mam pretensji do przeciwników jeśli to robią a nawet oglądam powtórki ich bramek, żeby zobaczyć jak rozmontowali moją obronę.

 

Nie ma znaczenia czy znajomy czy obcy, jeśli ktoś wychodzi 2 vs gk to ma prawo wykończyć jak mu się podoba. Zaraz może będzie problem z mocnym podaniem R1 + X w pole karne ze skrzydła albo z dośrodkowaniami po ziemi bo też, wtedy się piłkę do pustej bramki wbija?

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe iles takich sam wsadzil

Eeej ale rajdy srodkiem stop/go sa oki?

Mi formacja nie pozwala :)

Ja robię zejście i biegnę w pole karne, co jak co ale Messi może, bo to Najlepszy piłkarz globu. :)

Z kolei, gdy rywal cos takiego zagrywa, to oczywiście jest frajerem. Myśle, ze każdy ma jakieś schematy, które irytują rywala. Nawet Ci co duzo podają, sa strasznie irytujący :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to właśnie wchodzi w sweaty golach. O upokorzenie przeciwnika, pokazania mu naszej klasy i dla mnie jest to dobra rzecz. W większości przypadków sweaty gola poprzedza piękną zespołowa akcja i sam chętnie tak wykańczam. Nie mam pretensji do przeciwników jeśli to robią a nawet oglądam powtórki ich bramek, żeby zobaczyć jak rozmontowali moją obronę.

 

Nie ma znaczenia czy znajomy czy obcy, jeśli ktoś wychodzi 2 vs gk to ma prawo wykończyć jak mu się podoba. Zaraz może będzie problem z mocnym podaniem R1 + X w pole karne ze skrzydła albo z dośrodkowaniami po ziemi bo też, wtedy się piłkę do pustej bramki wbija?

Ja też lubię takie akcje wykańczać i oglądać. Jakoś nie pasuje mi porównywanie tego do kickoff glicza i rajdów skrzydłem.

Tu trzeba trochę się wysilić, zeby tak rozklepać przeciwnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to wolalbyn stracic takiego niz w kolko latac wzdluz pola karnego za zygzakiem albo za takim samym srodkiem od polowy boiska. Imo to to jest z deka frajerskie bo to jak te zdoopcone glowki w 14, a za rozmontowanie bym focha nie walil bankowo ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to właśnie wchodzi w sweaty golach. O upokorzenie przeciwnika, pokazania mu naszej klasy i dla mnie jest to dobra rzecz. W większości przypadków sweaty gola poprzedza piękną zespołowa akcja i sam chętnie tak wykańczam. Nie mam pretensji do przeciwników jeśli to robią a nawet oglądam powtórki ich bramek, żeby zobaczyć jak rozmontowali moją obronę.

 

Nie ma znaczenia czy znajomy czy obcy, jeśli ktoś wychodzi 2 vs gk to ma prawo wykończyć jak mu się podoba. Zaraz może będzie problem z mocnym podaniem R1 + X w pole karne ze skrzydła albo z dośrodkowaniami po ziemi bo też, wtedy się piłkę do pustej bramki wbija?

1. Nie gram w gry komputerowe żeby kogoś upokarzac czy się wywyzszac.

2. Przez 6 lat jak gram w Fife, może kilkanaście razy sweaty gol był czymkolwiek poprzedzony co można by nazwać pięknym.

3. Przy sweaty nie ma co analizować.

4. Ma znaczenie czy znajomy czy obcy, obcy to dla mnie koleś którego nie muszę szanować. Ze znajomym zawsze gram fer bez frajerskich tanich zagrywek, ją nie z tych co gowno zjedza aby wygrać.

5. Każdy wykancza jak chce.

6. Nie mam z niczym problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahah teraz sie trzeba ustawiac czy gramy na sweaty gole :D

Bo np karne zawsze sie przestrzelalo. :)

...albo w 14 nie walilo 50 wrzutek na mecz :)))

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sweaty gole najbardziej wku***aja, ostatnio prawie znajomego z listy wywalilem, jak tak strzelil, bo wystarczy mi nerwow grajac na hordy idiotow w sezonach.

Walić te sweaty gole, te przynajmniej często są w realu... Najbardziej denerwujące w tym ścierwie są NIELUDZKIE zachowania, jak pieprzony David Silva mi przeskakuje Gabriela, jak nie mogę skleić normalnej akcji bo moi piłkarze w przerwie dostali po jednym chromosomie w prezencie, jak byle gówno dogania mojego D. Coste na skrzydle, te cholerne karne. Niby to FUT próbuje się utożsamiać z prawdziwymi boiskami, a brutalna prawda jest taka, że ta gra totalnie, TOTALNIE nic nie ma wspólnego z rzeczywistością. Rozumiem, że ta gra nawet nie stara się taką być i nikt nigdy nie powiedział, że FIFA ma być bardzo realna, ale czasem to jest jakiś[ciach] kosmos...

 

Tak, jestem świeżo po [ciach] od jakiegoś łaka; skrzydło into pole karne = karny lub kosmiczna wkrętka Gardela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie z Tadkiem grałes :)

Nieee ;) z innym, co czesto w cs gramy razem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahah teraz sie trzeba ustawiac czy gramy na sweaty gole :D

Bo np karne zawsze sie przestrzelalo. :)

...albo w 14 nie walilo 50 wrzutek na mecz :)))

Tadzik ja zwrocilem uwagę, przeprosilem, wytlumaczylem ocb a teraz mam zbierać jakieś podsmiehujki? Nie sądzę.

Karne to ja że Starym tylko winklowalem, reszta w siate mi walila więc nie pisz glupot.

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tadzik ja zwrocilem uwagę, przeprosilem, wytlumaczylem ocb a teraz mam zbierać jakieś podsmiehujki? Nie sądzę.

To nie zadna kirna podsmiech*jka spytaj Barta, Starego czy kogokolwiek z kim gram czesto, ogrom meczy tworzy tworzy cos w stylu kodeksu ktory sam sie krystalizuje, nawet niewiele trza o tym gadac.

Serioserio

...a bywaja spece od "wywalczonych" karnych :D nie tutaj ;)

Tak i w 14 nikt nie latal po skrzydlach zeby wrzucac, a w 15 serioserio bronilem sam zawsze procz tego meczu z Toba na 1-1 alem Ci powiedzial zem latal uj wie gdzie zaraz po, a moja obrona zbierala wszystkie strzaly sama, pamietasz? ;)

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieee ;) z innym, co czesto w cs gramy razem

DeX? :P

Swoją drogą coś go dawno tu nie było.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkąd gram w Fife (2009) to sweaty gole zawsze były piętnowanie i uważane za frajerskie. Bo jak nazwać podanie za wszelką cenę do drugiego gracza i wbicie na pusta. I to nie zdarza się po pięknych klepankowych akcjach jak tu ktoś chce wmówić, tylko po rajdach dwóch na bramkarza :))))

I tak strzelam multum takich goli randomom w sezonach, chodziło mi , że w meczach przyjacielskich unika się tego bo to tanie zagranie :p

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeeno ja podalem 4 razy wzdlu 16tki a ostatni zamykal, choc nie do konca pamietam kto, chyba brazol, tera bym walil srodkowym wierz mi :)

Eej a cos mowiles przez hs o tym??? Nie slyszalem bo mi sie mlody darl bo moja go obudzila w przerwie telefonem, dlatego tak dlugo trwalo.

Przy okazji - jesli z kims gram i nagle znikne, to nie zlosliwie ino mlody zaczal buszowac i sila wyzsza czynilem obowiazki ;)

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×