Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dadzą mu za jazdę po pijaku i rozbicie Ferrari. ^^

Bo to banda jemiołów... 

Vidal - no przecież widać po nim, że on bajek w sierocińcach nie czyta.

 

Pozbyłem się dziś szantarzystów, silvów, rameyów, alaby CB, Alvesa IF, jestem zarobiony i nie wiem co teraz robić... LOL. 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech lepiej podpisze umowę z EA i streamuje na twitchu. Bedzie miał za darmo FP i Pelego. A ludzie bedą siedzieć dla samego dropu z paczek.

No, a ja Araba odkupiłem. Piachu pisał, ze dobry :) Ale Iniesta mi cos wspominał, ze w szatni po meczu go bije i łazi za nim z kamera. Nie ma kogo dać :/

Edytowane przez Foxter
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 i nie wiem co teraz robić... LOL. 

Paczkę se otwórz, if Lahm już w niej czeka i mu duszno :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaxyM tak zapytam z ciekawości bo widziałem Twoje profity na klocku i jak byś że tak rzeknę nie tasował składem miałbyś okazję pograć czymś takim w nadchodzącym okresie

http://www.futbin.com/16/squad/132705 bo jak narzekam na tego pada(wiem musze więcej pograć) to bym chyba z nim spał a niektóre z tych kart miały by ze mną jak pączki w maśle :laugh:

Obiecałem dzisiaj granie i na razie nic z tego nie wychodzi będę po 22 koło 23 a jutro od rana cisnę cały dzień :biggrin:

Wy mi tu o futmasie a moja blondyneczka zrobiła ze mnie świątecznego mudzina od dźwigania zakupów jutro strajk i pad przyklejony do łapsk na 24h

Unki Ćwicz jutro pykamy :P no chyba że dziś wieczorem coś wymyslimy

Wujek...,obiecałem dzisiaj żonie wieczorne rozmowy na temat przygotowania u nas świąt dla rodzinki. Nie mogę sie wykręcić,choć bardzo bym chciał

Od rana będę czekał na info od Ciebie bo chce byś pochwalił sie na forum farfoclami z udziałem mojego zespołu. Choć w ten sposób wiara forumowa zobaczy mój Lewart

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uprzedziłeś mnie Foxter  też o tym pomyślałem .Ciebie za to podpytam o takie karty jak Ify Dybali Naiggolana Guariny i tym podobnych dziadów też polecą sporo w dół co Ci mówi szklana kula :biggrin:

 

Wiem że nie na temat ale sobie pozwolę. Gra ktoś w Hattricka jeśli tak to potrzebował bym paru rad na pw.

 

Unki ja jestem cienki serio pisze będzie dobrze . ;)

 

Fox uważaj żeby Cię nie nagrał :P arab jeden.

Edytowane przez Stary człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uprzedziłeś mnie Foxter też o tym pomyślałem .Ciebie za to podpytam o takie karty jak Ify Dybali Naiggolana Guariny i tym podobnych dziadów też polecą sporo w dół co Ci mówi szklana kula :biggrin:

Nic mi nie mówi, bo Maxym dzisiaj wpadł i mi ją rozbił, po tym jak wczoraj wpadliśmy z Arabem i innymi. No cóż, ryzyko zawodowe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ale ten Piszczek jest drewno, chyba opare to jedyna sensowna opcja bo Dikmajer też jak by miał kijek od szczotki w tylku.

D. Costa nie umiem grać, niby robi szum na skrzydle ale nic nie mogę skończyć na 13 spotkań 7 asyst i tyle :\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unki ja jestem cienki serio pisze będzie dobrze . ;)

Ściemniać to My a nie nas

Jeśli Tadzio po Twoich treningach leje co niektóre forumowe tuzy,to kurde...,matko boska elektryczna

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba jeszcze z 15 sztuk mi zostało. Zakładając,ze średnio z tych pak wpada ok 10k to z Lewym 90 spotkam się tylko na fejsie

No chyba,ze wpadnie taki rodzynek jak Daglas Costa w ostatnim rozdaniu. Poszedł za 30k

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

w takim razie nic tylko grac :P

7-10k to chyba przy najgorszych wiatrach, za chociazby 3 wygrane mecze drafta wpadaja paczki o wartosci ponad 50k. Mi sie podoba to ze praktycznie losuje najnowsze ify, hero itp itd wiec mozna potestowac karty... a Ci co sie denerwuja ze z paczki w drafcie o wartosci 25k-35k wylatuje szrot to niech sobie pomysla ze otwieraja ja na swoim glownym koncie za ciezko zarobione coinsy z meczykow...

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim razie nic tylko grac :P

7-10k to chyba przy najgorszych wiatrach, za chociazby 3 wygrane mecze drafta wpadaja paczki o wartosci ponad 50k. Mi sie podoba to ze praktycznie losuje najnowsze ify, hero itp itd wiec mozna potestowac karty... a Ci co sie denerwuja ze z paczki w drafcie o wartosci 25k-35k wylatuje szrot to niech sobie pomysla ze otwieraja ja na swoim glownym koncie za ciezko zarobione coinsy z meczykow...

Tyle,ze ja śmigam draft off

Tu paki jakieś biedniejsze są ,ale i nerwa mam mniejszego

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się zgodzę Piachu co do Piszczka jak dla mnie jest tragicznie słaby w tej edycji.Z tym Costą mamy identyczne zdanie jak grałem Bundes to go dałem jako PN i oprócz asyst nic mi nie strzelał dziadyga ja chyba nie potrafię grać takimi kartami.

 

Unki musze się poskarżyć :laugh: :laugh: Tadek to aż wczoraj na mnie  krzyczał Gaj lepiej Ciśnij przez momencik pomyślałem że oszalał ale była 3 w nocy więc mogło mi się tylko tak wydawać :) ogólnie to był zły jak ze mną wygrywał takie buty :P    

Edytowane przez Stary człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zagralem na poczatku 1 drafta na poczatkujacym bodajze (ten lepszy od amatora :P) gdzie wystarczy strzelic gola a pozniej odlozyc pada bo komp nawet nie podbiega pilki zabrac :P ale po tym jak w nagrode dostalem pake za 7,5k i 5k podziekowalem, zawodowiec na spokojnie jest do ogrania ale powiem tyle ze komputer czasem jest bardziej frustrujacy i nieprzewidywalny niz prawdziwy gracz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zagralem na poczatku 1 drafta na poczatkujacym bodajze (ten lepszy od amatora :P) gdzie wystarczy strzelic gola a pozniej odlozyc pada bo komp nawet nie podbiega pilki zabrac :P ale po tym jak w nagrode dostalem pake za 7,5k i 5k podziekowalem, zawodowiec na spokojnie jest do ogrania ale powiem tyle ze komputer czasem jest bardziej frustrujacy i nieprzewidywalny niz prawdziwy gracz :)

Dokładnie, na wysokich poziomach komp tak holuje piłkę i gra na czas, że głowa boli :P raz spróbowałem i wybiłem sobie z głowy gry draft offline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, by zrobić opcję FRA zamiast GER...

 

vreqhh.jpg

 

Ewentualnie na prawego CM Sissoko. 

 

 

Czarno to widzę...

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nzonziego bym wykolegował bo lebiega jest, Sissoko jak najbadziej i matuidiego do tego :)

Pogba za nzonziego, srodek Matuidi i prawa Sisoko

 

Szkoda tylko, że LEwy i Wampir nie z pełną chem

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krychowiak na CAM załatwiłby sprawę. :biggrin:

A nie... Porąbało mi się...

Coś wymyślę...

Teraz jak mi się uzbierały coinsy to mnie serce boli by wydawać... Przed nadchodzącymi wydarzeniami.

Możliwe, że skleję coś z tego co mam...

 

D. Costa IF - chłopaku, gdybym wiedział jaki to prosty zarobek - kupiłbym was z 10! 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągam pacza. Może pyknę chociaż 1 mecz przed kinem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To uczucie, kiedy wczytuje się mecz, wyskakuje skład przeciwnika i najbielszy jest tam Kyle Walker :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten mecz to porażka.. Nic nie mogę strzelić,nic nie mogę wygrać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecej sie da teraz

Ja nie moge pojawia sie komunikat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba sobie odpuszczę bundes bo nie starczy mi monet na to co bym chciał i zbuduję taką serie a :

http://www.futbin.com/16/squad/132977

 

Coś byście zmienili Panowie?

 

Na początek, Dybała na prawą stronę. :biggrin:

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba sobie odpuszczę bundes bo nie starczy mi monet na to co bym chciał i zbuduję taką serie a :

http://www.futbin.com/16/squad/132977

 

Coś byście zmienili Panowie?

Ja bym tam wsadził Teveza (Dybala CAM, Pjanić CM, Nainggolan CDM, De Rosii wypad).

Jeśli nie to daj Lichtseinera na RB i Manolasa za Bonucciego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze troszkę i CR poniżej 1kk caaaamannn. Dawać paki za 100k!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×