Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Chce zbudowac taki sklad http://www.futhead.com/16/squads/6342190/ . Mam na wydanie 330k moze ktos doradzic jakies ew. zmiany w nim? Szczegolnie zastanawiam sie jak Muller bedzie gral na SPO i Gundogan na SP. Pozdro

Muller na cam to kozak. Gundo nie sprawdzałem. Nie gram skrzydłami.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z bundez LB to tylko Alaba, niesamowity kot, najlepszy LB w grze - nie wiem jak legendy. Ciągnie u mnie grę do przodu, broni, strzela, asystuje maskra

Muller na cam to kozak. Gundo nie sprawdzałem. Nie gram skrzydłami.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Müller st CAM Sif Kruse , nic inaczej :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze się pochwalic. Mam taki fitnesik:

t7OKdRi.png

Aguero + Hazard - bajka. Polecam. Payeta chce na De bruyne wymienic i mangale na kompanego i bedzie wsio. No jeszcze cech za begovica. W zyciu nie mialem 2 fajnych skladow w fifie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Toure Rooneya i złożyłem takie coś http://www.futbin.com/16/squad/136411.

Oba nowe nabytki to kosmos. Rooney strzela jak szalony z daleka. Toure to znowu klasa sama w sobie. Zastanawiam się jak zrobić żeby Benzema miał większą chemię. Poradzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie grałem mecz i strzeliłem typowi na 4-2 i nagle koleczko się zaczęło kręcić, myślę super uciekł. Nagle patrzę i napis, że utracono połączenie z Fut i wk...w niesamowity. Jak oni to robią? Dodam że takie akcję w 2 lidze. Oczywiście zaliczyło mi porażkę

Da się gdzieś sprawdzić wyniki ostatnich meczy w Fut?

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez FLEX_Jastrzebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego Pjanicia sif 86 na jaka pozycje lepiej zakupic? CM czy CAM? Co prawda jeszcze kaski uzbieranej nie mam ale wolalbym wiedziec wczesniej na jakiej spisuje sie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie grałem mecz i strzeliłem typowi na 4-2 i nagle koleczko się zaczęło kręcić, myślę super uciekł. Nagle patrzę i napis, że utracono połączenie z Fut i wk...w niesamowity. Jak oni to robią? Dodam że takie akcję w 2 lidze. Oczywiście zaliczyło mi porażkę

Da się gdzieś sprawdzić wyniki ostatnich meczy w Fut?

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Dopiero w drugiej? Możesz uważać sie za szczęśliwca...,nic nowego.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka tygodni temu ktoś z forumowiczów się zastanawiał czy da rade trzymać poniedziałkowe paczki z edycji premium aż do toty i dostał odpowiedz, że one wygasają z końcem tygodnia. A co z paczka mi za wygrany draft?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka tygodni temu ktoś z forumowiczów się zastanawiał czy da rade trzymać poniedziałkowe paczki z edycji premium aż do toty i dostał odpowiedz, że one wygasają z końcem tygodnia. A co z paczka mi za wygrany draft?

Możesz trzymać, te paczki wygasają bo co tydzień jest nowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego Pjanicia sif 86 na jaka pozycje lepiej zakupic? CM czy CAM? Co prawda jeszcze kaski uzbieranej nie mam ale wolalbym wiedziec wczesniej na jakiej spisuje sie lepiej.

A jaką grasz formacją?

U mnie w 4-3-1-2 gra jako cm i jestem zadowolony.

W ogóle w tej formacji, przynajmniej u mnie, cała trójka cm-ów haruje zarówno w ataku jak i obronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz trzymać, te paczki wygasają bo co tydzień jest nowa

Dziękuję dobry człowieku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaką grasz formacją?

U mnie w 4-3-1-2 gra jako cm i jestem zadowolony.

W ogóle w tej formacji, przynajmniej u mnie, cała trójka cm-ów haruje zarówno w ataku jak i obronie.

 

taka mam od razu przesle z moim skladem : http://www.futbin.com/16/squad/136726

 

i chcialbym jakiegos kozaka do niego dodac i tak sobie mysle ze ten Pjanic bylby dobra opcja, jeszcze myslalem o Higuainie sif bo widzialem tutaj wasze zachwyty na jego temat ale zanim na niego uzbieram to troche minie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka mam od razu przesle z moim skladem : http://www.futbin.com/16/squad/136726

 

i chcialbym jakiegos kozaka do niego dodac i tak sobie mysle ze ten Pjanic bylby dobra opcja, jeszcze myslalem o Higuainie sif bo widzialem tutaj wasze zachwyty na jego temat ale zanim na niego uzbieram to troche minie 

Wypróbuj Perina na bramkę, kosztuje grosze.

Na LB Alex Sandro, do środka obrony pozbieraj sobie na Bonucciego lub Chielliniego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to może i nie głupi pomysł najpierw zbudować solidną defensywę a potem zabrać się za resztę a tak się sklada ze Chielliniego i Alexa Sandro mogłbym mieć już teraz, więc chyba warto go wziąć mając na uwadze te spadki cen, które pewnie długo się nie utrzymają.   a Perina majac Buffona chyba sie niespecjalnie oplaca brac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to może i nie głupi pomysł najpierw zbudować solidną defensywę a potem zabrać się za resztę a tak się sklada ze Chielliniego i Alexa Sandro mogłbym mieć już teraz, więc chyba warto go wziąć mając na uwadze te spadki cen, które pewnie długo się nie utrzymają.   a Perina majac Buffona chyba sie niespecjalnie oplaca brac.

Każdy trener buduje skład od tyłów :D

Perin moim zdaniem (i nie tylko moim) serio robi różnicę i lepszy w tej grze jest od Bufona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to może i nie głupi pomysł najpierw zbudować solidną defensywę a potem zabrać się za resztę a tak się sklada ze Chielliniego i Alexa Sandro mogłbym mieć już teraz, więc chyba warto go wziąć mając na uwadze te spadki cen, które pewnie długo się nie utrzymają.   a Perina majac Buffona chyba sie niespecjalnie oplaca brac.

Jak byś miał Bufona If to by się nie opłacało a tak to Perin zjada jego nifa na śniadanie i to strasznie mlaskając :P

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byś miał Bufona If to by się nie opłacało a tak to Perin zjada jego nifa na śniadanie i to strasznie mlaskając :P

 

w takim razie przetestuję na pewno chociaż z Buffona jestem mega zadowolony ale w sumie z jakimis kozakami to sie nie mierzylem (jestem jak na razie w 8 lidze) :)

 

 

Każdy trener buduje skład od tyłów :biggrin:

Perin moim zdaniem (i nie tylko moim) serio robi różnicę i lepszy w tej grze jest od Bufona :)

 

racja defensywa to podstawa tyle że ja zawsze lubiłem mieć jakiegoś szybkościowca który może zrobić roznicę i czasem obrona trochę na tym "cierpi" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evo dzięki za ten tip z wrzutkami z LB :)

Zaraz po rozmowie z Tobą ustrzeliłem takie coś:

 

No i Hernanes pozdrawia krytyków :P

Edytowane przez Sithman
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miśki,potrzebuję składu fitnes do 40k i ani grosza więcej.Muszę mieć alternatywę dla mojej bundes bo na kondychę dla zespołu nie wyrobię :biggrin:

Może być i włoszczyzna :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miśki,potrzebuję składu fitnes do 40k i ani grosza więcej.Muszę mieć alternatywę dla mojej bundes bo na kondychę dla zespołu nie wyrobię :biggrin:

Może być i włoszczyzna :biggrin:

Ja mykam takim fitness http://www.futbin.com/16/squad/136866

Mieści się w budżecie?

Ewentualnie wymiksuj coś z tym co Staruszek wrzucił. Pereyra jest genialny, ale u mnie gra w głównym składzie, dlatego nie dałem :)

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unki trzymaj i jeszcze Ci na waciki zostanie :P

http://www.futbin.com/16/squad/136853

 

Jak Dybala nie podejdzie masz nifa Igłe

Miśki moje kochane,dziękówa wielka.Zaraz poskładam i ze Staruszkiem sieknę jak tylko będzie okazyja :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sithman coś pisałeś o jakieś taktyce pod tą formacje co uskuteczniamy . Dałbyś jakieś wytyczne aby sobie to sprawdzić
 
Unki dzisiaj dużo gości u mnie w domu ale muszę odejść od stołu bo mi zaraz brzucho pęknie i na święta nie starczy miejsca daj znać bo dostałem naczelną zgodę od ziomeczków a są tak na futrowani że muszę im zrobić jakąś małą przerwę bo nie wytrzymają do końca biesiady a tak to zainteresuje ich czymś innym niż %%%%%%

Edytowane przez Stary człowiek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×