Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Takie skoki sa normalne, zwłaszcza przed większymi wydarzeniami. Ktoś kupił 10 sztuk Costy na wigilie, swoje zarobił i sprzedał taniej, żeby szybko zeszły.

Nic do gory nie pójdzie, w 15 była znacznie większa inflacja. CR 26.12 latał za 4,7, a przed toty spadł o 700k.

Oczywiście mogą sie dogadać osoby handlujace coinsami, ale tego nie przewidzisz :)

 

Moim zdaniem dochodzi jeszcze jeden czynnik...

Ludzie siedzą jak na szpilkach przed TOTY i nie wiedzą kiedy zacznie się crash market... Wystarczą 3 karty po zaniżonej i ktoś kto obserwuje ceny swoich inwestycji, wystawia na nic nie czekając...

 

Ja póki co zainwestowałem w Benzemy, Bejle, Ozile, itd., Chcę do weekendu - najpóźniej do soboty pozbyć się wszystkiego z listy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Danon zorganizował kilka turniejów na forum przez dwie edycje fut, ogarniał terminarze, zapisy, tabelę... za darmo, żeby reszta mogła pograć.

Po czym zrobił coś głupiego (nawet bardzo), więc od razu trzeba go objechać... A wcześniej sam pisałeś o zbieraniu tanich lajków czy jakoś tak...

Kto jest idealny, niech pierwszy rzuci kamieniem ;)

I nie spinaj się młody od razu na mnie, tylko czasem pomyśl, zanim pacniesz w klawiaturkę :)

Pomysł teraz stary, że może jakiś dzieciak wydał piniazki na ta grę która on wystawił, a wcześniej jego ojciec ciężko ją zarobił i podarował. Nienawidzę zlodziejstwa,cwaniactwa i mahlojek. Tym bardziej, że wiem jak to jest zostać oszukanym na internecie.

Sam swoją reputację przegrał w sekundę chwaląc się wałem na forum.

Zastanawiałem się nad tym co napisałem, nie próbuj nawet odwracać kota ogonem, bo nie odpuszcze tego tematu.

I tak jestem idealny, nigdy nikogo nie okradlem i nie zrobiłem wala - mogę już rzucić w Ciebie kamieniem?

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piachu @ MaxyM też tak sobie założyłem przed futmasem ale jak stracę na Messim i CR7 okolo 300k to byłoby na if Inieste :-) Messiego ostatnio sprzedałem i dzięki temu miałem kaskę na handel by zarobić sobie na if Bale . Dziś Messi odkupiony i na SPO zacnie się nim gra :-) Szkoda mi się tego pozbyć i grać przez 2 tyg prawie fitnesem bo ceny np Jamesa czy innych jak spadną o 10k to tragedii nie będzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dochodzi jeszcze jeden czynnik...

Ludzie siedzą jak na szpilkach przed TOTY i nie wiedzą kiedy zacznie się crash market... Wystarczą 3 karty po zaniżonej i ktoś kto obserwuje ceny swoich inwestycji, wystawia na nic nie czekając...

Ja póki co zainwestowałem w Benzemy, Bejle, Ozile, itd., Chcę do weekendu - najpóźniej do soboty pozbyć się wszystkiego z listy.

No ludzie tez swoje robią. Swoją droga ja z zakupami nie czekałbym do samego końca teraz. BF nie wypalił, 26.12 chyba tez (nie sprawdzałem cen, bo kupiłem na wigilie wszystko) podczas samych toty ceny mogą pójść do gory, ale najpierw bedzie znaczny spadek. Najwiecej dostaną po dupie nify i totw z drużyny, która bedzie podczas toty.

@stary, zrób to co ja.

2ecec0976125feb510cc39b60aca9772.jpg

To była ostatnia karta w klubie, nie żebym kogoś podpuszczał do sprzedawania, a ze składem siedział na liście transferowej :)

Edytowane przez Foxter
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki Foxter - ja walczę jeszcze...

 

2akkbj9.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki Foxter - ja walczę jeszcze...

 

2akkbj9.jpg

 

bj75m0.jpg

Matko Bosko ile tu jest coins.... :shok: :shok: :shok:

Ja bym na paki przewalił, kontraktów nigdy za wiele :laugh:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie mi te karty obiecuje że będé grał cały sezon nic nie przehandluje i wszystko wam będę testował :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki Foxter - ja walczę jeszcze...

2akkbj9.jpg

Można i tak :) ja juz nie ryzykuje, zauważyłem ze ludzie w tej edycji stosunkowo nie szanują prawdziwej wartości kart. Do sylwestra masz czas, bo 1 paki za 100k. Które chyba tylko w piątek (2 tyg temu) trochę namieszały. Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I lepiej żeby sprawa skończyła się tak, że :

Czysty przypadek, że to była wersja RM = niewiedza , że taka wersja jest

Odwołanie aukcji albo zwrot kasy

Wtedy jeszcze cos da się uratowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I lepiej żeby sprawa skończyła się tak, że :

Czysty przypadek, że to była wersja RM = niewiedza , że taka wersja jest

Odwołanie aukcji albo zwrot kasy

Wtedy jeszcze cos da się uratowac

Tak jak Kaszubski, nie wiedział ze robi źle a ma 21 lat, poszukiwany jest listem gończym i posiada majątek w wysokości 40mln :) Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Kaszubski, nie wiedział ze robi źle a ma 21 lat, poszukiwany jest listem gończym i posiada majątek w wysokości 40mln :)

To taka wersja dla Sithmana była, bo moje poglądy na takie rzeczy są bardziej radykalne :p

Ciężko uwierzyć , że dla paru zł dołącza się do psapako i tego drugiego :D no nic, niech się winny tłumaczy

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ktoś się chwalił serie A 4-4-3 z tevezem i di Maria.. Który to? Bo nie mogę znaleźć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu jaka milicja :P

Przeciez kupiec moze zwrocic towar do ilus tam dni, jesli jest niezgodny z opisem lub wadliwy. Daj na luz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu jaka milicja :PPrzeciez kupiec moze zwrocic towar do ilus tam dni, jesli jest niezgodny z opisem lub wadliwy. Daj na luz.

Tutaj nie chodzi o to co kupiec może, tylko że sprzedający świadomie oszukał.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany ile chodzil Neymar najmniej??? No i jak tam lata? Jakies opinie?

...nif ma sie rozumiec :)

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy. Cena była inna niż podał na forumce, co odkrył detektyw Malix.

Okładka z drukarki posiada hologram (chyba, że tak można, nie znam się).

No i ostatnia sprawa, że przecież na allegro taki numer gładko nie przejdzie jak tylko kupiec się zorientuje.

Mi się jakoś dziwnie wydaje (może się mylę), że wałka nie zrobił, tylko chciał poszpanować na forum.

Co też jest głupie, ale nie groźne.

Szkoda zmarnować opinię pożytecznego usera tego forum.

Nieśmiało proponuję odpuścić temat na kilka dni, przecież komentarz do transakcji jakiś się pojawi i sprawa będzie jasna. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany ile chodzil Neymar najmniej??? No i jak tam lata? Jakies opinie?

...nif ma sie rozumiec :)

Najtaniej widziałem za 220k, ale tylko przez chwilę, dłużej utrzymywał się 230k. Teraz okolice 255k.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej widziałem za 220k, ale tylko przez chwilę, dłużej utrzymywał się 230k. Teraz okolice 255k.

Grales pewno, jak wrazenia? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjemnie się nim steruje, bez r2 potrafi się fajnie obrócić i zgubić obrońcę. Nie orają nim o ziemię tak jak można by się bać o to, ale przepychanie też raczej nie wchodzi w grę. Podania dość słabe, za to strzał konkretny. O zwodach się nie wypowiem, bo nie umiem, ale 5 gwiazdek sztuczek i 5 gwiazdek słabszej nogi (to się przydaje przy strzałach) mówią same za siebie.


A i jeszcze jedno, jak chcesz piłkarza w podobnej kasie to bierz Bale. Bardzo dużo wnosi do zespołu, gra mi się nim dużo lepiej niż Neymarem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawego glitcha mialem i sie nie nagralo, po dziadowskiej paczce wystawiajac kontrakty na sprzedaz nagle wywalilo mi blad (w sumie norma) ale pozniej zaczely pojawiac sie bledy typu ze zamiast obrazka napis error a po jakims czasie wszystkie karty zrobily sie biale z facjata jakiegos goscia (obstawiam ze jakiegos trolla z ea) gdzie wszystkie staty mial +66.

150 kontraktow +13 mialem, troche juz zeszlo (po 350 coins) wiec jak wszystko pojdzie to wyjdzie 50k :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 120k, takie coś da radę? http://www.futbin.com/16/squad/157929

Nie są to czyste makarony, bo chciałem sprobować Teveza i Di Marię. Podpowiedzcie, bo Serie A nie śledzę i nie wiem co tam jest dobrego. Jestem w stanie dopłacić 50k jakby było bardzo warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ktoś się chwalił serie A 4-4-3 z tevezem i di Maria.. Który to? Bo nie mogę znaleźć

Być może byłem to ja, mój skład wygląda tak:

http://www.futbin.com/16/squad/157957

 

Mam 120k, takie coś da radę? http://www.futbin.com/16/squad/157929

Nie są to czyste makarony, bo chciałem sprobować Teveza i Di Marię. Podpowiedzcie, bo Serie A nie śledzę i nie wiem co tam jest dobrego. Jestem w stanie dopłacić 50k jakby było bardzo warto.

Ja bym to zmienił tak:

http://www.futbin.com/16/squad/157973

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nainggolan dostaje w Twoijej wersji po chemii, a za tym jakoś nie przepadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie gra z chemią 8 i nie widać różnicy między tym, kiedy grał z chemią 10. Każdy gra jak chce, dla mnie wystawianie di Marii na CM to strzał w kolano z dubeltówki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×