Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

W zasadzie bardzo długo grałem Thiago Silvą na chemii 8 w fut15 i było bardzo porządnie. Tylko ten Manolas z podaniem 42... nie, no psychicznie tego nie zniosę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz wziąć Leandro Castana. Albo dowolnego innego CB, chemia nie ucierpi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I skusilem sie na paczke 50k. Oj durny ja :D

Edytowane przez O.Tadeusz
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na 2... debil.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I całe sprzedawanie by taniej kupić później idzie w las ☺

Edytowane przez stMikolaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zamiast grać,zacząłem handlować i tak mnie to wciągnęło,że sam sie boję

Wracam do fut,kupię tylko jakiegoś st do bundes i atak na 6 ligę

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zamiast grać,zacząłem handlować i tak mnie to wciągnęło,że sam sie boję

Wracam do fut,kupię tylko jakiegoś st do bundes i atak na 6 ligę

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Müller na st a na CAM daj Sif Kruse :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Müller na st a na CAM daj Sif Kruse :)

Tak zrobiłem

Jeden mecz wiec sie nie wypowiem

Pany,ktos tu dawał linka do strony z szybkimi e-mail,mozna prosić ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 120k, takie coś da radę? http://www.futbin.com/16/squad/157929

Nie są to czyste makarony, bo chciałem sprobować Teveza i Di Marię. Podpowiedzcie, bo Serie A nie śledzę i nie wiem co tam jest dobrego. Jestem w stanie dopłacić 50k jakby było bardzo warto.

Wywal Marchisio, daj De Rossiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zamiast grać,zacząłem handlować i tak mnie to wciągnęło,że sam sie boję

Wracam do fut,kupię tylko jakiegoś st do bundes i atak na 6 ligę

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Teraz w nagrodę otwórz sobie paczkę za 50k, przecież ceny i tak spadną podczas toty ;)

sasasasasa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może opisać mi kartę If Biglia?grałem zwykłą kartę - no mimo słabych statystyk ładował bramki z dystansu aż miło było patrzeć, a if stoi za śmiesznie małe pieniądze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sprzedałem If Guarina i Biglia zajął jego miejsce. Bierz go śmiało jak grało Ci się dobrze zwykłą kartą to ifem się nie rozczarujesz

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sprzedałem If Guarina i Biglia zajął jego miejsce. Bierz go śmiało jak grało Ci się dobrze zwykłą kartą to ifem się nie rozczarujesz

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Dzięki stary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może opisać mi kartę If Biglia?grałem zwykłą kartę - no mimo słabych statystyk ładował bramki z dystansu aż miło było patrzeć, a if stoi za śmiesznie małe pieniądze:)

U mnie podobnie, w argentynskim składzie biglia jako cdm wchodzi w pole karne jak w maselko. Kupiłem kilka jego if na handel ale chyba jednego sobie zatrzymam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PinkyPL jak możesz to pokaż ten swój Argentyński skład.Ja jestem wielkim fanem Argentynskiej piłki i z chęcią popatrzę co tam skleiłeś.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem jednak coś z piłkarzami Serie A: http://www.futbin.com/16/squad/157973tyle, że dałem Palacio zamiast Dybali, bo mi brakło coinsów (zostały w kartach, które przez paki 50k nie zeszły). Zamieniłem też miejscami Teveza i Palacio oraz za Manolasa wstawiłem Barzagliego.

 

Ciekawe doświadczenie to jest granie tymi piłkarzami :) Drętwo nieziemsko, ale też bardzo skutecznie. Obócić się którymkolwiek z tych zawodników z piłką to jest wyzwanie :)

 

Tevez to jest egzekutor. Prowadzi się go znacznie gorzej niż Suareza czy Neymara albo Bale, ale jak ma piłkę przy nodze naciskamy strzał a ona wpada do bramki. 4 mecze 6 goli, 0 karnych. Palacio też przywitał się z zespołem bramką, podobnie jak Di Maria.

 

Prawdziwym hitem jest Nainggolan, co to jest za gość to głowa mała. Co on gra! Jedyne porównanie jakie mi do głowy przychodzi do TOTY Iniesta z fut15. Jest tylko mniej zwrotny, ale pokazuje się dosłownie wszędzie, atakuje, broni, strzela, łata dziury, presuje, podaje, masarkacja. CDM z 2 bramkami na koncie w 4 meczach i niezliczona ilość załatanych dziur na całym boisku. I to wszystko na chemii 7. Szał.

 

Najgorzej wypada w całym teamie obrona. Tym jestem zaskoczony. Lichsteiner to pomyłka. Barzagli dramat. Miranda ujdzie, ale jego kołkowatość przeszkadza. Alex Sandro też nie zachwyca. Chyba jednak pomyślę nad wzmocnieniem obecności Lige1 w tym składzie, bo z tą obroną nie wytrzymam raczej za długo.

Edytowane przez no4b
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

 

Po ostatnim patchu zaobserwowałem iż EA specjalnie osłabiło taktykę 4-3-3 (4), którą do tej pory grałem. Teraz praktycznie środek pola w niej nie istnieje (prostopadłe wchodzą jak w masło), idą praktycznie tylko akcje box to box z obydwu stron. Być może wpływ na to miała dwójka moich cm Vidal i Nainggolan (nastawienie High/High). W związku ze zbliżającym się TOTY wyprzedałem skład i wkrótce nadejdzie moment na budowę nowego. Jaką taktykę na aktualny stan gry polecacie. 

Fajną hybrydę Bundes/Seria A dało by się zbudować pod 3-5-2, ale wydaje mi się że w lidze w której aktualnie jestem (3) może być ona masakrowana przez klasyczne wjazdy pędziwiatrami ze skrzydła. Aktualnie zauważyłem, że Hot jest taktyka 4-3-3 (2). Czy ktoś ją stosuje w wyższych ligach i mógłby podzielić się wrażeniami? Czy taktyka 4-1-2-1-2 (2) nie została również osłabiona w łatce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobiłem

Jeden mecz wiec sie nie wypowiem

Pany,ktos tu dawał linka do strony z szybkimi e-mail,mozna prosić ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

wpisz se w necie "tymczasowy email" - jest tego w uj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem jednak coś z piłkarzami Serie A: http://www.futbin.com/16/squad/157973tyle, że dałem Palacio zamiast Dybali, bo mi brakło coinsów (zostały w kartach, które przez paki 50k nie zeszły). Zamieniłem też miejscami Teveza i Palacio oraz za Manolasa wstawiłem Barzagliego.

Ciekawe doświadczenie to jest granie tymi piłkarzami :) Drętwo nieziemsko, ale też bardzo skutecznie. Obócić się którymkolwiek z tych zawodników z piłką to jest wyzwanie :)

Tevez to jest egzekutor. Prowadzi się go znacznie gorzej niż Suareza czy Neymara albo Bale, ale jak ma piłkę przy nodze naciskamy strzał a ona wpada do bramki. 4 mecze 6 goli, 0 karnych. Palacio też przywitał się z zespołem bramką, podobnie jak Di Maria.

Prawdziwym hitem jest Nainggolan, co to jest za gość to głowa mała. Co on gra! Jedyne porównanie jakie mi do głowy przychodzi do TOTY Iniesta z fut15. Jest tylko mniej zwrotny, ale pokazuje się dosłownie wszędzie, atakuje, broni, strzela, łata dziury, presuje, podaje, masarkacja. CDM z 2 bramkami na koncie w 4 meczach i niezliczona ilość załatanych dziur na całym boisku. I to wszystko na chemii 7. Szał.

Najgorzej wypada w całym teamie obrona. Tym jestem zaskoczony. Lichsteiner to pomyłka. Barzagli dramat. Miranda ujdzie, ale jego kołkowatość przeszkadza. Alex Sandro też nie zachwyca. Chyba jednak pomyślę nad wzmocnieniem obecności Lige1 w tym składzie, bo z tą obroną nie wytrzymam raczej za długo.

Nie wiem co ty masz do tej obrony. Mam taką tylko zamiast Barzagliego mam Bonucciego i naprawdę świetnie się nimi gra. Sandro do dla mnie genialny obrońca, Lichsteiner też nie odstaje od niego. Ja gram cofniętą obroną i świetnie się to sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co ty masz do tej obrony. Mam taką tylko zamiast Barzagliego mam Bonucciego i naprawdę świetnie się nimi gra. Sandro do dla mnie genialny obrońca, Lichsteiner też nie odstaje od niego. Ja gram cofniętą obroną i świetnie się to sprawdza.

Zagrałem kolejne 2 mecze, po prostu lipa. Nie potrafię nimi sterować chyba. Sandro nie ma startu do żadnego sensownego obrońcy BBVA, zarówno Alba, Marcelo jak i Gaya jedzą go na śniadanie. Że o Alabie z Bundes nawet nie wspomnę. Sprawdzę Bonucciego, bo Barzagli jest porażką. Lichsteiner... jak to powiedział kiedyś piachu00 o Danilo "różnicy to on na pewno nie robi".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alex Sandro, Rudiger i Jesus + Maicon i byłem zadowolony :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem kolejne 2 mecze, po prostu lipa. Nie potrafię nimi sterować chyba. Sandro nie ma startu do żadnego sensownego obrońcy BBVA, zarówno Alba, Marcelo jak i Gaya jedzą go na śniadanie. Że o Alabie z Bundes nawet nie wspomnę. Sprawdzę Bonucciego, bo Barzagli jest porażką. Lichsteiner... jak to powiedział kiedyś piachu00 o Danilo "różnicy to on na pewno nie robi".

Obrona w tej edycji to tragedia, od muru z 15tki dzielą ją lata swietlne, Barzagli, Chiellini tragedia (..chyba sie powtarzam). Sandro tez faktycznie nie robi roznicy przy jego statach. Najpewniejszy u mnie jest Abate, chlop pędziwiatr. Lichsteiner kiepski.

Jesus i Rudiger są nieźli ale to nie to co bylo kiedys.

 

Po 30 meczach Pogbą jestem troche nim rozczarowany, lepiej chodził w poprzedniej edycji. Czegos mi w nim brakuje... moze sie rozegra.

Wczoraj w walce o 3 lige doświadczylem chyba pierwszy raz jak przeciwnik potrafil wykorzystac przewage jednego zawodnika, do 40 minuty prowadzilem 1:0 (remis wystarczyl do awansu), czerwona dla Nainggolana i sie zaczelo. Tak mądrze chlop zaczal grac ze moje roszady skladem nic nie dawały w dodatku potrafil genialnie Ibre wykorzystac, skonczylo sie 1:3. I walczymy dalej...!

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obrona w tej edycji to tragedia, od muru z 15tki dzielą ją lata swietlne, Barzagli, Chiellini tragedia (..chyba sie powtarzam). Sandro tez faktycznie nie robi roznicy przy jego statach. Najpewniejszy u mnie jest Abate, chlop pędziwiatr. Lichsteiner kiepski.

Jesus i Rudiger są nieźli ale to nie to co bylo kiedys.

Po 30 meczach Pogbą jestem troche nim rozczarowany, lepiej chodził w poprzedniej edycji. Czegos mi w nim brakuje... moze sie rozegra.

Wczoraj w walce o 3 lige doświadczylem chyba pierwszy raz jak przeciwnik potrafil wykorzystac przewage jednego zawodnika, do 40 minuty prowadzilem 1:0 (remis wystarczyl do awansu), czerwona dla Nainggolana i sie zaczelo. Tak mądrze chlop zaczal grac ze moje roszady skladem nic nie dawały w dodatku potrafil genialnie Ibre wykorzystac, skonczylo sie 1:3. I walczymy dalej...!

No to nie wiem, ale mi się właśnie Barzaglim i Chiellinim zajebiscie gra, jak pisałem, bezproblemowy awans do 4 ligi, nie wiem, może to dlatego że dopiero zacząłem serie A grać, zobaczymy jak będzie w 4 lidze

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie Chiellini i Barzagli to podstawowy skład i nie zmienię już go. Miranda jeszcze czasem wchodzi za Barzagliego.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×