Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję porady. Otóż wczoraj trochę za dużo piw łyknąłem, i że tak powiem, zupełnie mi się mecze nie układały. Wkurzyłem się delikatnie mówiąc. Tym bardziej, że chyba przez pięć dni zbierałem coinsy z samej gry na Di Marie, wczoraj w końcu go kupiłem za ponad 40 tysi, i jeb, pierwszy mecz z nim w składzie 9:1 w plecy. BTW, to on wpisał się na listę strzelców, ale co z tego. Ja w życiu tyle nie przegrałem. Kilka kolejnych meczów również ostro w dupę, a ja coraz bardziej dziabnięty. No to poirytowany zmieniłem sobie nazwę klubu (wykupiłem z katalogu) na FC WYJEBANEMAM. Dziś już mi się ta nazwa nie podoba tak jak wczoraj. I teraz pytanie - EA prędzej czy później mnie zbanuje za taką nazwę, co nie? Co robić? Szukać kogoś kto mi podaruje od siebie z katalogu zmianę nazwy klubu (o ile można), czy pisać do supportu i ściemnić że ktoś dla jaj mi zmienił? Oni mogą mieć możliwość żeby to odkręcić? Czy raczej od razu ban poleci i lepiej się nie wychylać? Jak w ogóle wygląda ban? Samo konto EA kasują, czy PSN też? Wkurwiłbym się jak nie wiem co. Doradźcie coś ludziska...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do TOTY to tu akurat EA nic nie miesza tylko daje karty tym, którzy zostają wyróżnieni podczas gali złotego balona. Jedenastkę podobno wybierają piłkarze i trenerzy (ilu i którzy tego nie wiem). Choć z FIFĄ to nigdy nic nie wiadomo ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko kiedy sprzedać takich graczy jak Aguero, KdB, Yaya i nif Serie A przed TOTY? Teraz dobry moment? Chcę w sumie sprzedać większość kart i odkupić jak będą TOTY.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Najlepiej kilka dni temu :)

Dokładnie, EA nie ma wiele do gadania przy 11 uefa, ale w tym roku mogą zaszaleć i dać kilku zawodników, którzy sie tam nie znaleźli. Chociaż jest to bardzo wątpliwe :)

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zbanuje, oni nie rozumieja nic po polsku ;)

Mi się wydaje ze maja jakiś zakres słów w danym języku które są niedopuszczalne, skoro mogł zrobić taką nazwę w grze to na razie wszystko ok, dopoki nikt nie zgłosi. W fifie 15 moja drużyna nazywała się banda [ciach], w 16 juz mi system nie pozwolił takiej nazwy użyć

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do TOTY to tu akurat EA nic nie miesza tylko daje karty tym, którzy zostają wyróżnieni podczas gali złotego balona. Jedenastkę podobno wybierają piłkarze i trenerzy (ilu i którzy tego nie wiem). Choć z FIFĄ to nigdy nic nie wiadomo ;)

Niektóre ich wybory są na poziomie absurdu EA %)

Co do nazwy klubu to EA nic nie zrobi, obraźliwych nazw nawet nie da się wpisać, np dick czy nigger :D ale sama historia kozak hahaha - jak można wysłać zmianę nazwy to Ci wyśle :p

Mi się wydaje ze maja jakiś zakres słów w danym języku które są niedopuszczalne, skoro mogł zrobić taką nazwę w grze to na razie wszystko ok, dopoki nikt nie zgłosi. W fifie 15 moja drużyna nazywała się banda chuja, w 16 juz mi system nie pozwolił takiej nazwy użyć

Hahaha genialna nazwa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, EA nie ma wiele do gadania przy 11 uefa, ale w tym roku mogą zaszaleć i dać kilku zawodników, którzy sie tam nie znaleźli. Chociaż jest to bardzo wątpliwe :)

 

 

Niektóre ich wybory są na poziomie absurdu EA %)

 

Gdyby to był stary wybór France Football, jak to miało miejsce do 2009 roku, to byśmy mieli niebieskiego Krychowiaka! Niestety Fifa też robi wszystko marketingowo, więc dupa. 

 

Mi się wydaje ze maja jakiś zakres słów w danym języku które są niedopuszczalne, skoro mogł zrobić taką nazwę w grze to na razie wszystko ok, dopoki nikt nie zgłosi. W fifie 15 moja drużyna nazywała się banda chuja, w 16 juz mi system nie pozwolił takiej nazwy użyć

 

Pamiętam, że jeśli nazwa jest obraźliwa to nie zatwierdzisz jej. Dlatego Damian miał np dwa lata temu problem, aby zatwierdzić nazwę Dicks United. Także jeśli w/w nazwa poszła, to EA po pierwsze nie kuma o co chodzi, a po drugie musiałby ktoś donieść do PL centrali. A tam i tak jest totalna olewka, oni na skrót FUT panikują, bo nigdy nie wiedzą co mają zrobić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mnie trochę uspokoiliście... a banda siura od pinkiegoPL FTW! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pinky był fajny, pamietam jak nagrywałem go siostrze na kasety vhs :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mózgu już zglosilem, policja? Przyjezdzajcie na futa %)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję porady. Otóż wczoraj trochę za dużo piw łyknąłem, i że tak powiem, zupełnie mi się mecze nie układały. Wkurzyłem się delikatnie mówiąc. Tym bardziej, że chyba przez pięć dni zbierałem coinsy z samej gry na Di Marie, wczoraj w końcu go kupiłem za ponad 40 tysi, i jeb, pierwszy mecz z nim w składzie 9:1 w plecy. BTW, to on wpisał się na listę strzelców, ale co z tego. Ja w życiu tyle nie przegrałem. Kilka kolejnych meczów również ostro w dupę, a ja coraz bardziej dziabnięty. No to poirytowany zmieniłem sobie nazwę klubu (wykupiłem z katalogu) na FC WYJEBANEMAM. Dziś już mi się ta nazwa nie podoba tak jak wczoraj. I teraz pytanie - EA prędzej czy później mnie zbanuje za taką nazwę, co nie? Co robić? Szukać kogoś kto mi podaruje od siebie z katalogu zmianę nazwy klubu (o ile można), czy pisać do supportu i ściemnić że ktoś dla jaj mi zmienił? Oni mogą mieć możliwość żeby to odkręcić? Czy raczej od razu ban poleci i lepiej się nie wychylać? Jak w ogóle wygląda ban? Samo konto EA kasują, czy PSN też? Wkurwiłbym się jak nie wiem co. Doradźcie coś ludziska...

 

Raczej nazwy już nie zmienisz nawet jak dostaniesz od kogoś możliwość zmiany nazwy klubu bo będzie krzyczeć ,że już została ta opcja wykorzystana. 

ooooo ponad 1000 rozegranych spotkań w sezonach online :-) bilansem nie będę się chwalił :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stało się, postanowienie noworoczne, mniej fify i.. Sprzedałem ją! Grozilem i to zrobiłem, jestem z siebie dumny. Kupie sobie uncharteda :)

Btw. FIFA 17 oczywiście na premiere będzie u mnie :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stało się, postanowienie noworoczne, mniej fify i.. Sprzedałem ją! Grozilem i to zrobiłem, jestem z siebie dumny. Kupie sobie uncharteda :)

Btw. FIFA 17 oczywiście na premiere będzie u mnie :F

Daję Ci tydzień :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam silną wolę, jak dietę potrafię trzymać przez 3 miechy z rzędu to f8fs tym bardziej mnie nie pokona!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stało się, postanowienie noworoczne, mniej fify i.. Sprzedałem ją! Grozilem i to zrobiłem, jestem z siebie dumny. Kupie sobie uncharteda :)

Btw. FIFA 17 oczywiście na premiere będzie u mnie :F

 

 

Mam silną wolę, jak dietę potrafię trzymać przez 3 miechy z rzędu to f8fs tym bardziej mnie nie pokona!

A nie Ty mówiłeś, że od szwagra pożyczysz na płycie? :P 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam silną wolę, jak dietę potrafię trzymać przez 3 miechy z rzędu to f8fs tym bardziej mnie nie pokona!

W kilka gier na krzyż grasz na ps4 wiec pewnie kupisz fifke za 169zl z FP przed 8.01 :)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stało się, postanowienie noworoczne, mniej fify i.. Sprzedałem ją! Grozilem i to zrobiłem, jestem z siebie dumny. Kupie sobie uncharteda :)

Btw. FIFA 17 oczywiście na premiere będzie u mnie :F

Współczujemy.. naprawde :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stało się, postanowienie noworoczne, mniej fify i.. Sprzedałem ją! Grozilem i to zrobiłem, jestem z siebie dumny. Kupie sobie uncharteda :)

Btw. FIFA 17 oczywiście na premiere będzie u mnie :F

Ja Tobie też wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! :D

I wszystkim userom forumki.

Nie róbcie tego co Van, bo nie wytrwacie :P On też :D

:sorcerer:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Współczujemy.. naprawde

Czego?

Ja Tobie też wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! :D

I wszystkim userom forumki.

Nie róbcie tego co Van, bo nie wytrwacie On też :D

:sorcerer:

Ostatnio i tak grałem ok 3 meczy na tydzień więc jakoś tam dam radę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio i tak grałem ok 3 meczy na tydzień więc jakoś tam dam radę

Ja jeszcze mniej, ale trzymam te dziadostwo, bo jednak głód piłki się włącza.

Dlatego myślę, że nie wytrzymasz.

Ja 15 porzuciłem, ale dopiero koło marca jak Wiedźmin wyszedł. I dzięki tej grze nawet opluć Fify nie chciałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Najlepszego w Nowym Roku. Dla mnie ten 2016 to wjazd w 30... Az nie moge uwierzyc, ze to tak zlecialo

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tą grę serdecznie gdzieś. Znowu miałem mecz bez szans na wygranie. Koleś z overall 78 pojechał mnie 5:1. Nic nie mogłem zrobić. Moi obrońcy zapomnieli po co są na boisku, a napastnicy zapomnieli jak się strzela bramki. Robię sobie przerwę bo nie wytrzymam nerwowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, przegralem ze składem z Ronaldo i innymi koksami składem cieniutkim. Gość nie umiał na tyle grać, że wykopywał piłkę na pale aby tylko dowieść wynik. Moi słabi piłkarze nie byli w stanie pokonać nojera :p

Mam tą grę serdecznie gdzieś. Znowu miałem mecz bez szans na wygranie. Koleś z overall 78 pojechał mnie 5:1. Nic nie mogłem zrobić. Moi obrońcy zapomnieli po co są na boisku, a napastnicy zapomnieli jak się strzela bramki. Robię sobie przerwę bo nie wytrzymam nerwowo.

Jak widzisz po przykładzie, problem leży w Twojej glowie Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak problem może być w mojej głowie skoro mecz wcześniej tym samym składem zagrałem bardzo dobre spotkanie które było naprawdę wyrównane. Oba spotkania grałem na luzie i to drugie przypominało parodie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×