Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Czlowiek zbiera na Bale gdy kosztowal 170k gdy uzbiera tyle to juz wzrost do około 200k :D czekac na obnizke czy dozbierac te 30k :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czlowiek zbiera na Bale gdy kosztowal 170k gdy uzbiera tyle to juz wzrost do około 200k :biggrin: czekac na obnizke czy dozbierac te 30k :biggrin:

Jeśli masz coś zbędnego do sprzedania i możesz w miarę szybko dozbierać, to kupuj dziś, jutro może być różnie. Pamiętaj jak było z Black Friday.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaśli ktoś ma ochotę na spar(y) to zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracam po tygodniu przerwy , wygrywam z równymi sobie, przegrywam z debilem który biega do rogu i w pole karne :) cały fut

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykowałem i dosłownie za 5, 12:00 sprzedałem [XO] Pogbę (1 510 000) i Modricia (680)... Trzymam kciuki, by wszystko poleciało na ryj. 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kogo na prawe skrzydło?

I potrzebowal bym tez wytyczne do zawodnikow?

post-59826-0-48998000-1452968599_thumb.p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Willian lub Shaquiri, jak Cię stać to w wersji if. I wymień Otamendiego na Kompanego.

Są paczki za 15k i 25k, jedne i drugie mają ważność do poniedziałku do 19tej. Myślicie, że EA może nie dać droższych paczek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej około 20 letniej przygodzie gejmingowej tak syfnej i zepsutej gry jak FIFA 16 nie widziałem, jak nie absurd na boisku to lagi w grze z 3 barami zielonymi

FIFA to zwykle scierwo które irytuje bardzo, setki milionów dolarów zysku, a połączenie jak na modemie w 98 roku..

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W NHL-u online też kuleje, czy z powodu ea czy graczy nie wiem, ale lagi są obecne.

 

A dziś po przerwie grałem w rodakiem, tak wynikało z nicku, jak on miał piłkę było ok, jak ja lagi, tylko przejął piłkę i przestawało lagować. Żałośni są niektórzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W NHL-u online też kuleje, czy z powodu ea czy graczy nie wiem, ale lagi są obecne.

 

A dziś po przerwie grałem w rodakiem, tak wynikało z nicku, jak on miał piłkę było ok, jak ja lagi, tylko przejął piłkę i przestawało lagować. Żałośni są niektórzy.

Na XO na razie z rodakami mam miłe wspomnienia. Ale fakt, niektórzy lagują specjalnie. Strzelają gola, bus i lagi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko w tej grze mam takie jaja, konsola po kablu itd, wszystko powinno grać. Za bardzo ambicjonalnie podchodze do tej gry, eh :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz lagi wynikają z zamieszania wywołanym TOTY... Jak pograłem w czwartek, to co mecz miałem stop-klatki... Do tej pory o były sporadyczne przypadki na 600 meczy FUT16. 


Kto ma Hero Aguero niech przymierza się do sprzedaży - albo jak nie ma, to niech kupuje... Na 90% w next TOTW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Willian lub Shaquiri, jak Cię stać to w wersji if. I wymień Otamendiego na Kompanego.

Są paczki za 15k i 25k, jedne i drugie mają ważność do poniedziałku do 19tej. Myślicie, że EA może nie dać droższych paczek?

Jak były po dni formacje to w drugi dzień dawali za 100k plus rundy za 100k oraz 50k. Dla EA kaska wiec napewno dadzą

Zaryzykowałem i dosłownie za 5, 12:00 sprzedałem [XO] Pogbę (1 510 000) i Modricia (680)... Trzymam kciuki, by wszystko poleciało na ryj.

Ja juz wczoraj sprzedałem. Potestowalem sobie Modricia oraz bocznych obrońców Alvesa i Marcelo.

Modric dryblingiem zabija Messiego. Nawet szybki jest ale te longshoty to slabiutkie ma. Podania i rozgrywanie na poziomie Iniesty ifa za to długie na dobieg bajka. Moim zdaniem za ta cene nie warto chyba że na handel.

A na CM tego Pana polecam.

c2863cf1777a29ca77720e0bcf5b8435.jpg

Szatan w środku pola

Edytowane przez stMikolaj
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok

Edytowane przez RaFeKkG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem recenzje Neymara i się najaralem jak szczerbaty na suchary.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@stMikolaj

 

za Twoją radą również Gareth u mnie zawitał na CM. Jest mega :) na pewno go już nie sprzedam (a miałem takie myśli jak średnio na RW mi się nim grało)

Dzięki za radę :)



 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie dac na cam inieste toty ?? Bo myślę o cm bale modric i cam iniesta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze chce pograć dzisiaj?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro jak ochlone dam screena albo filmik, jeszcze 4k przed nami i kolejne kielichy sie polewaja :)) co by nie bylo RB Cech juz bedzie moj :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4k fp poszlo, wypadl TOTY Alves :))))) paka za 7,5k

zostalo kolejne 4k fp

"lokiec pack" zadzialal

A to już są wszyscy dostępni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny mialy isc w dol wedlug niektorych z forum a ida do gory jak widac,przewidywania kompletnie nie maja sensu bo rynek jest tak nieprzewidywany ze nikt tego nie ogarnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×