Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe. Wczoraj kilka meczy. Evo wygląda na to, że w niedzielę będziesz miał okazję do rewanżu.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

18-21

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Wczoraj kilka meczy. Evo wygląda na to, że w niedzielę będziesz miał okazję do rewanżu.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

18-21

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Rewanzu? hehe dobre sobie :biggrin:  ok, pykniemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewanzu? hehe dobre sobie :biggrin:  ok, pykniemy

 

No, a kto ostatnio wygrał ligę 1 vs 1, no kto? no kto? no ja.  :starwars:

To jak miałem to nazwać?  ;)

@Unki sprawdź jeszcze Kroosa... Niby wolny... Ale jakie on ma podania... I jakie strzały... Bardzo fajna karta. 

100K - Lewandowski, Coutinho, Merterpowolniak, 

Lewandowski (XO) 27K?  :shok:  :mellow:  :down:

Edytowane przez MaxyM
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah faktycznie lewy po 40k lata...

A nie tak dawno sprzedawalem go za 220k.. Lekka roznica.

A z drugiej strony messiego kupilem za 1,1mln a teraz 800k stoi. Sie porobilo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

unki

 

Masz jakieś wytyczne co do tego ustawienia ,czy zostawiasz wszystko tak jak jest ?

70

30

zorga

30

40

70

swobodnie

70

50

40

cofnięta

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośba Panowie. Skład w FUTBIN złożyć.

Nif Ronaldo, Messi, Bale

Sif Bale,

Tif Neymar, Ronaldo

Fif Godin

TOTY Modric, Iniesta, Silva

HR Ronaldo

Edytowane przez stMikolaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymalem tego Borubara na bramce i trzymalem ale w koncu nie wytrzymalem i poleci pewnie za cene quick sell. Gosciu praktycznie sie nie rzuca tylko patrzy jak pilka wpada do siatki, zaliczyl pare interwencji gdzie zrobilem wow ale to za malo, no szkoda Boruca ale trudno, Cech wraca miedzy slupki.


Widac ze te crashe robia swoje, co mecz to jakies dopakowane sklady z 2-3 ifami : p

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wcześniej sprzedałem tego if Defoe jak wypadł mi z paczki. Później uznałem, że skoro moim celem w weekend jest Aguero, to sprzedam Rooney'a zanim jeszcze stanieje. Wrzuciłem na jego miejsce Benteke (miałem go z darmowych, niesprzedawalnych paczek), ale gość kopał się w czoło. Wszedłem na futbin, posortowałem napastników z BPL po shootingu i... odkupiłem if Defoe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się...

Wszystko jest na opak z handlem w tej edycji...

A co jak wszyscy czekają na niedzielę i zakup TOTY i ceny zamiast polecieć, poszybują... Możliwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się...

Wszystko jest na opak z handlem w tej edycji...

A co jak wszyscy czekają na niedzielę i zakup TOTY i ceny zamiast polecieć, poszybują... Możliwe?

Pewnie, że możliwe. Dlatego ja kupuję w sobotę, jak tylko wjadą paczki za 50k/100k.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

unki

Masz jakieś wytyczne co do tego ustawienia ,czy zostawiasz wszystko tak jak jest ?

Staruszek podał wytyczne. Naprawdę robi to kolosalną zmianę. Ja się uczę tej taktyki a mój nauczyciel twierdzi,ze całkiem inaczej zaczynam grac dzieki temu

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba tez w sobote robie zakupy bo w niedziele moze okazac sie za pozno w tej edycji zawsze jestem z zakupami spozniony albo sie pospiesze trudno cokolwiek przewidziec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie tyle co SIF Bale...

 

21zjwn.jpg


CYx5M_eU0AAerIM.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymalem tego Borubara na bramce i trzymalem ale w koncu nie wytrzymalem i poleci pewnie za cene quick sell. Gosciu praktycznie sie nie rzuca tylko patrzy jak pilka wpada do siatki, zaliczyl pare interwencji gdzie zrobilem wow ale to za malo, no szkoda Boruca ale trudno, Cech wraca miedzy slupki.

Widac ze te crashe robia swoje, co mecz to jakies dopakowane sklady z 2-3 ifami : p

Mówisz o czarnej karcie Boruca?? Miałem to samo, trzymałem go chwilę, ale nic ciekawego mi nie wybronił, więc uznałem,z bólem serca, że nie ma sensu go dłużej trzymać

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nim zagrałem dotychczas 2 mecze w moim polskim składzie i spisywał się bez zarzutu wręcz kilka razy mi tyle uratował, ale wiadomo dwa mecze to nie wyrocznia. Dostanie więcej szans

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Edytowane przez pinkyPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staty napastnikow z toty to jakiś kosmos! Az chyba zagram pare razy w draft, bo to jedyna szansa jak dla mnie aby nimi zagrac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili ciezko zarobic rynek est do dupy nie ma duzych spadkow,ani wzrostow.Widac ze ludzie wyczekuja ceny kontraktow i fitness wysokie,herby drogo,stroje drogo.Rynek lewdo sie podnosi i spada z 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nim zagrałem dotychczas 2 mecze w moim polskim składzie i spisywał się bez zarzutu wręcz kilka razy mi tyle uratował, ale wiadomo dwa mecze to nie wyrocznia. Dostanie więcej szans

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

u mnie 6 spotkan wystarczylo aby polecial na liste, szkoda bo karta wyglada calkiem fajnie ale wpuscil 3/4 bramek gdzie tylko patrzyl sie na pilke bez zadnej reakcji...  wisi sobie na liscie transferowej wystawiony na maxa, pewnie niedlugo wymienie go na drafta :P po malej przerwie nie moglem sie wczoraj w grze odnalezc, kazdy kopal sie po czole a atak TIF Kane i Tevez zawodzil... dzisiaj juz jest lepiej, mimo ze zabraklo 1 pkt do 3 ligi to Tevez i Kane znow zaczynaja balety w ataku i laduja po 2 bramki na leb w ciagu spotkania.

Edek poszedl dawno na sprzedaz, marnuje sie na LP (po prostu szkoda trzymac zawodnika za 100k ktorego nie widac w kazdym meczu) a w jego miejsce wbil sie SIF Martial za 33k.

Bramkarze bija karne w tej grze az milo, bez kitu mialem taka cyganska serie ze z 5 karnych pod rzad w roznych meczach przeciwnik obronil, a teraz jak Cechu pociagnie z laczka to nikt nie ma szans.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słaby ja. Skuszony wizją Messiego 99 w moim klubie kupiłem paczkę za 100k. Lacazette (10k) Pereyra (2k) Zuniga (1k) + 21 x qs :biggrin: gdybym tę paczkę kupił za coinsy, to byłbym 75k w plecy - ku przestrodze :down:

Połowa fp wydana, zostało mi 4000 fp na jutro. Na koncie 85k + 10k w karcie if Defoe. Zaczynam wątpić, czy uda się zgarnąć tego Aguero...

Edytowane przez mat_eyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słaby ja. Skuszony wizją Messiego 99 w moim klubie kupiłem paczkę za 100k. Lacazette (10k) Pereyra (2k) Zuniga (1k) + 21 x qs :biggrin: gdybym tę paczkę kupił za coinsy, to byłbym 75k w plecy - ku przestrodze :down:

Połowa fp wydana, zostało mi 4000 fp na jutro. Na koncie 85k + 10k w karcie if Defoe. Zaczynam wątpić, czy uda się zgarnąć tego Aguero...

 

Ja dzisiaj 12k FP, a sobie kupiłem jak co roku na TOTY i De Gea, IF Hamsik, IF Pizzi i reszta - śmietnik :). Generalnie przybyło mi na koncie za 12k FP jakieś 150k monet. W sam razy, żeby do RB Vardy'ego się przymierzać, a może Hagi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słaby ja. Skuszony wizją Messiego 99 w moim klubie kupiłem paczkę za 100k. Lacazette (10k) Pereyra (2k) Zuniga (1k) + 21 x qs :biggrin:

Połowa fp wydana, zostało mi 4000 fp na jutro. Na koncie 85k + 10k w karcie if Defoe. Zaczynam wątpić, czy uda się zgarnąć tego Aguero...

a ja twardo trzymam 8k :P i wszystko leci na paki za 7,5k, beda przerywniki w otwieraniu typu kolejny kielich i kanapowy mecz wiec licze na dobry drop :P

 

Ja dzisiaj 12k FP, a sobie kupiłem jak co roku na TOTY i De Gea, IF Hamsik, IF Pizzi i reszta - śmietnik :). Generalnie przybyło mi na koncie za 12k FP jakieś 150k monet. W sam razy, żeby do RB Vardy'ego się przymierzać, a może Hagi. 

nie lepiej bylo coinsy kupic? Jcob dzis podsumowal swoj opening paczek za 100k - otworzyl ich 10 a drop byl na quick sella i to doslownie... placac fp by to kosztowalo 700 zl - chora suma (w sumie 4 stowy za 12k to tez drogo w uj)

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paki za 7,5k, poważnie? Zostaniesz cesarzem kontraktów :P moim zdaniem najlepiej za tu kupić 8 pak po 50k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×