Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

meh, wole 50 paczek sobie otworzyc i dluzej sie bawic niz w minute wszystko przedupic :) napisze w niedziele czy cos wypadlo, oczywiscie to jest inne konto wiec  tam wszystko bedzie wysylane do klubu a pozniej czystki co sie oplaca sprzedac a co na quick sell i mysle ze nie bedzie tak zle.

chcialbym kupic RB Cech i widze ze wisi za 117k, brakuje lekko ponad 40k : /

jeszcze pamietam jak zwykla zlota karta jego kosztowala z 20-30k a dzis juz 4 lol

Zagram dzisiaj drafta i licze na drop jakiegos toty napastnika - 99 pejsa 98 strzalow LOL

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spece od serii A potrzebuję pomocy! Kogo na cdm do pary z pitbullem? Mam aktualiem De Rossi, ale chłopaczyna strzelać nie potrafi, a w mojej formacji

cdm'y mają dość sporo okazji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja twardo trzymam 8k :P i wszystko leci na paki za 7,5k, beda przerywniki w otwieraniu typu kolejny kielich i kanapowy mecz wiec licze na dobry drop :P

 

nie lepiej bylo coinsy kupic? Jcob dzis podsumowal swoj opening paczek za 100k - otworzyl ich 10 a drop byl na quick sella i to doslownie... placac fp by to kosztowalo 700 zl - chora suma (w sumie 4 stowy za 12k to tez drogo w uj)

 

Lepiej, ale człowiekowi nie chce się bawić po pracy w tego typu rzeczy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A TOTY są do poniedziałku godz 19? Bo jak caly team 48h to na poniedziałek wynika koniec kart w paczkach. Poprawcie jak się mylę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupować obrońce TOTY ? Odczuwa się w ogóle jego obecność na boisku? Zastanawiam się nad Thiago Silvą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie sie sprzedal sif Hamsik po mocno zawyzonej cenie :) pierwszy raz mi sie cos takiego przytrafilo. Odkupilem go sobie teraz za 18k, jestem do przodu na nim 31k :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spece od serii A potrzebuję pomocy! Kogo na cdm do pary z pitbullem? Mam aktualiem De Rossi, ale chłopaczyna strzelać nie potrafi, a w mojej formacji

cdm'y mają dość sporo okazji.

Spróbuj Felipe Melo, jest lepszy niż wskazują statystyki. Jak nie to Khedira.

Zawsze też możesz zrobić CDM z któregoś CM, Marchisio albo Pogby, ale to już sztuka dla sztuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany jak sie sprawdza De Gea bo mam zamiar go wkomponowac do skladu BBVA (Ramos, Pique).W lidze hiszpanskiej bieda jesli chodzi o bramkarzy:/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany jak sie sprawdza De Gea bo mam zamiar go wkomponowac do skladu BBVA (Ramos, Pique).W lidze hiszpanskiej bieda jesli chodzi o bramkarzy:/ 

Podejrzewam, że Diego Alves wystarczy. Najlepszy GK w BBVA. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NLEoUX8.jpg

A ja sobie kupiłem Roberto Carlosa. Pogram i potem sprzedam :)

Kupiles wziales fp???

Qrna najlepszy dzien w roku na handel a ja zostawilem telefoniarke w domu. Co za strategia :D

Na szczescie moj agent domowy wykonal relista ze dwa razy i sprzedal Suareza za 350k :D bedzie na tifa zamiast nifa. Ino kiedy w to grac jak kurna bizi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tadek

Nie kupiłem FP. Zastanawiam się nad tym. Czy otworzyć 80 paczek za 7,5k... Legendy kupilem z handlu. Ale pewnie je sprzedam, jeśli ceny skoczą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja otwieram te za 7,5

Dłuższa zabawa a i tak nie mam żadnego kontraktu w klubie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupować obrońce TOTY ? Odczuwa się w ogóle jego obecność na boisku? Zastanawiam się nad Thiago Silvą ;)

W tamtym roku miałem TOTY Luiza i był beznadziejny :) Zawalił mi kilka bramek zanim go sprzedałem.

 

Pany jak sie sprawdza De Gea bo mam zamiar go wkomponowac do skladu BBVA (Ramos, Pique).W lidze hiszpanskiej bieda jesli chodzi o bramkarzy:/ 

Kłamiesz. Diego Alves jest świetny. Co najmniej świetny.

 

@Ojcze Tadeuszu, ciesz się, że Ci w ogóle działa apka na telefonie, po ostatnim update wielu ludzi (w tym ja) nie może się zalogować.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tadek

Nie kupiłem FP. Zastanawiam się nad tym. Czy otworzyć 80 paczek za 7,5k... Legendy kupilem z handlu. Ale pewnie je sprzedam, jeśli ceny skoczą.

Nie wydziwiaj. Wiesz ile paczek otworzylem, prawdopodobienstwo ze cos trafisz powyzej 100k jest takie samo jakbys mial teraz sprzedac Carlosa za 6 baniek. Ogarnij sie wez i kup sobie Bale'a albo jakis if Higuaina, otworzysz te paczki i pozniej otworzysz jeszcze wiecej zeby sie odkuc :D a EA bedzie promocje dawac

Bart ja bym kupil Godina i uznak ze trafilem ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydziwiaj. Wiesz ile paczek otworzylem, prawdopodobienstwo ze cos trafisz powyzej 100k jest takie samo jakbys mial teraz sprzedac Carlosa za 6 baniek. Ogarnij sie wez i kup sobie Bale'a albo jakis if Higuaina, otworzysz te paczki i pozniej otworzysz jeszcze wiecej zeby sie odkuc :biggrin: a EA bedzie promocje dawac

Ja wiem, przeciez w tamtej edycji otworzyłem paczek za kilka milionów. A najlepszy był Bale, a potem Robben, Yaya Toure, a z czarnych kart jedynie San Diego Alves mnie ucieszył... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałem tego problemu, zarówno wcześniej na PS4, jak i teraz na X1, ale od kilku dni nijak nie mogę znaleźć przeciwnika. Nie wiem o co kaman, nic z internetem nie zmieniałem, a matchmaking leży. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lachu właśnie teraz streamuje i trafił Messiego :biggrin: to się nazywa szczęście 

Ja w szczęście yt nie wierzę. Co prawda ea nie dropuje tych co reklamują, ale gościu tyle otwiera, że kiedyś musi coś trafić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ceny zapieprzają w górę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany jak sie sprawdza De Gea bo mam zamiar go wkomponowac do skladu BBVA (Ramos, Pique).W lidze hiszpanskiej bieda jesli chodzi o bramkarzy:/

De Gea o wiele lepszy niż Alves. W sumie rozegrali u mnie po 300 spotkań i De Gea to chyba najlepszy z nifow jakiego miałem. If Ruffier oraz Casillas tez fajna opcja do BBVA i lepsza niż Alves

A TOTY są do poniedziałku godz 19? Bo jak caly team 48h to na poniedziałek wynika koniec kart w paczkach. Poprawcie jak się mylę

Up.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A TOTY są do poniedziałku godz 19? Bo jak caly team 48h to na poniedziałek wynika koniec kart w paczkach. Poprawcie jak się mylę

 

"We also expect the entire team to be released at 6pm (UK) 16th or 17th January 2016 until 6pm (UK) 18th January 2016."

http://www.ultimateteam.co.uk/2016/01/11/fifa-16-toty/

 

Pytanie do znawców BPL. Który z planów zakupowych jest lepszy?

 

1) Aguero (zastępuje if Defoe)

2) tif Kane (zastępuje if Defoe) + Fabregas (zastępuje Schweinsteigera) + De Gea (zastępuje Llorisa)

Edytowane przez mat_eyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ceny zapieprzają w górę...

Generalizujesz Max, Igła sif spada na łeb

Tif Kane to kozak.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tif Kane plus if Eriksen plus De gea☺

Po pierwsze przekracza to budżet, po drugie nie wystawiam na CM zawodników z tak niskim DEF ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×