Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma jasnego stanowiska tak naprawdę czy zielone są lepsze od czerwonych. Nawet zgranie 100 nikt w stanie nie jest powiedzieć na co wpływa. Jak to kiedyś napisał kolega Awruk Gramy w grę, w którą nie do końca znamy zasady.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, pozostaje więc zatem zmontować jakiś z dupy skład z ulubionych grajków na świecie i przekonać się na własnej skórze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Moim zdaniem dopóki karta ma chemie 6 to jest ok gorzej jak wyniesie zero lub jeden to czuć różnicę, właśnie mnie naszło co by sobię Łolkota wsadzić na st, dzisiaj chyba potestuję jak wrócę z pracy:)

 

Grał ktoś nim? coś reprezentuję sobą oprócz speeda?

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przyjmę sobie tak że robię taktykę i jedyne co będzie się zgadzać to pozycje zawodników, A ligi i narodowości zrobię z dupy kompletnie i obadamy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, pozostaje więc zatem zmontować jakiś z dupy skład z ulubionych grajków na świecie i przekonać się na własnej skórze ;)

Zmontuj sobie team by miał jak najwięcej zgrania. Niby 100 najlepiej ale np przy 90 różnicy nie widzę. Tak samo nominalny RW śmiało da radę i na LW. Tylko czy Tobie będzie pasował np taki Costa lewonozny na lewej stronie. Sam gram Messim na spo gdzie CH wynosi 3 a wymiata jak talala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zmontuj sobie team by miał jak najwięcej zgrania. Niby 100 najlepiej ale np przy 90 różnicy nie widzę. Tak samo nominalny RW śmiało da radę i na LW. Tylko czy Tobie będzie pasował np taki Costa lewonozny na lewej stronie. Sam gram Messim na spo gdzie CH wynosi 3 a wymiata jak talala.

 

No okej, a czy zawodnik RM może grać spokojnie na RW bez zmiany pozycji?

 

A tak na poważnie skład, mam około 100 tyś.

http://www.futbin.com/16/squad/290562 ?

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakich tanich skrzydłowych polecacie z bundesligi? Volland i Schurlle dają radę? :)

 Schurlle i Bellarabi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kurcze odkąd mam X, zaczynam znowu grać po kilku w to hadziajstwo, min. w FUT, sam nie wiem co mi się stało...

Mam pytanie, czy te całe zgranie, zielone strzałki to nie jest czasem pic na wodę? Bo z tego co grałem to nie zauważyłem żeby to miało jakieś większe znaczenie.

Poproszę o drobną poradę bo ostatni raz w FUT-a grałem jak wchodził na rynek. Teraz zagrałem kilka meczy i nawet idzie rozgrywać fajne mecze.

Piachu, Fifomajstrze, pomożesz?

Moim zdaniem w 8 na 10 przypadków ma to znaczenie. Trzymaj w miarę możliwości te pozycję, czyli na skrzydło nie stawiaj pomocnika środkowego. Co do RM RW RF nie ważne, aby grał na prawej stronie. Moje składy zawsze maja 100 chemii, jak nie sami zawodnicy to menadżer bustuje te kilka % chemii

Na szpicy niby też może grać RF, nie przepadam za tym ale daje radę. Tak samo na LF grałem Suarezem i nie widziałem aby jakiś kulawy się zrobił. Wszystko zależy od Ciebie

No okej, a czy zawodnik RM może grać spokojnie na RW bez zmiany pozycji?

 

A tak na poważnie skład, mam około 100 tyś.

http://www.futbin.com/16/squad/290562 ?

Da radę tym grać ale Vidal będzie wszędzie, więc może zabraknąć go w obronie :p

Pracowitości ma h/h i to typowy box2box, strzeli, poda, zabierze , dał bym go za Thiago a na jego miejsce typowego cdm Luiza Gustavo

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmontuj sobie team by miał jak najwięcej zgrania. Niby 100 najlepiej ale np przy 90 różnicy nie widzę. Tak samo nominalny RW śmiało da radę i na LW. Tylko czy Tobie będzie pasował np taki Costa lewonozny na lewej stronie. Sam gram Messim na spo gdzie CH wynosi 3 a wymiata jak talala.

 

Mikołaj ale grasz nim w wyjściowej "11" czy zmieniasz po pierwszym gwizdku?

Bo to dość istotne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem w 8 na 10 przypadków ma to znaczenie. Trzymaj w miarę możliwości te pozycję, czyli na skrzydło nie stawiaj pomocnika środkowego. Co do RM RW RF nie ważne, aby grał na prawej stronie. Moje składy zawsze maja 100 chemii, jak nie sami zawodnicy to menadżer bustuje te kilka % chemii

Na szpicy niby też może grać RF, nie przepadam za tym ale daje radę. Tak samo na LF grałem Suarezem i nie widziałem aby jakiś kulawy się zrobił. Wszystko zależy od Ciebie

Da radę tym grać ale Vidal będzie wszędzie, więc może zabraknąć go w obronie :P

Pracowitości ma h/h i to typowy box2box, strzeli, poda, zabierze , dał bym go za Thiago a na jego miejsce typowego cdm Luiza Gustavo

 

No właśnie też tak myślałem w końcu Vidal to typowy długodystansowiec, Gustavo na DMC tak jak mówisz.

A pomoc Thiago CM czy Gotze AMC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też tak myślałem w końcu Vidal to typowy długodystansowiec, Gustavo na DMC tak jak mówisz.

A pomoc Thiago CM czy Gotze AMC?

 

Daj Lahma na CM - zobaczysz co znaczy jakość podań, dryblingu i przechwytów.

Małe to, mikre... Ale podania daje nie gorsze od Iniesty - tylko oprócz tego wytrzymalszy i przechwytuje masę piłek - a odbiór ma lepszy niż Gattuso. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mi styknie na Gustavo i Lahma więc pomyśle.

A tej kij od miotły Muller, warto go zakupywać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mi styknie na Gustavo i Lahma więc pomyśle.

A tej kij od miotły Muller, warto go zakupywać?

 

Podania, ok, strzał bardzo ok, ale wolny jak Kalisz na schodach sejmowych i zwinny jak upalony Palikot. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, poza tym nie mogę patrzeć na jego ryj, nawet w grze, więc odpada z mojej koncepcji.

Szwajnśtajger i Muler to jedyni gracze których wiem że nigdy nie zakupie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CbbMdCmWcAAlSEW.jpg

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, poza tym nie mogę patrzeć na jego ryj, nawet w grze, więc odpada z mojej koncepcji.

Szwajnśtajger i Muler to jedyni gracze których wiem że nigdy nie zakupie.

Müller jest solidny ale nie namawiam w takim razie :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ktos w ogole probowal Mullera na CM? Tak mysle, czy go tam nie wrzucic a nie mam co z ta karta zrobic. Naszla mnie ochota i grinduje coinsy z sezonow na Lewego ;c zobaczymy ile mi sie bedzie chcialo, bo w sumie IF Costa prawie 400k(!!!) kosztuje ale trzymam dziada, bo jest po prostu dobry

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja IFem grałem krótko na CM - dawał radę... 

Jakbym miał porównywać, to trochę taki Rooney na CM.

Tylko, że słabszy fizycznie ale podania, atak, strzał i przeszkadzanie na dobrym poziomie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos w ogole probowal Mullera na CM? Tak mysle, czy go tam nie wrzucic a nie mam co z ta karta zrobic. Naszla mnie ochota i grinduje coinsy z sezonow na Lewego ;c zobaczymy ile mi sie bedzie chcialo, bo w sumie IF Costa prawie 400k(!!!) kosztuje ale trzymam dziada, bo jest po prostu dobry

 

Ja mam Mullera na CM w 4-3-3 po lewej stronie i jak najbardziej jestem na tak, ma 9 bramek w 30 meczach, bardzo często dochodzi do pozycji strzeleckich z 16 metra , do niego mam Vidala i Gundogana , i po tym co Max pisze, zastanawiam się nad wymianą któregoś z nich na Lahma, bo go jeszcze nie sprawdzałem, boję się że dużo główek w środku boiska będzie w plecy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No okej, a czy zawodnik RM może grać spokojnie na RW bez zmiany pozycji?

 

A tak na poważnie skład, mam około 100 tyś.

http://www.futbin.com/16/squad/290562 ?

Spokojnie może grać . U mnie skrzydła czy w foremce 4321/433(4) LW ,LF ma zawsze LF . Dlaczego ? a no dlatego, że możesz sobie (mając trenera) zawsze utrzymać daną kartę na poziomie CH10 stosując obie taktyki. Jakbym chciał grać taktyka z LM to warto zmienić karcie pozycje chociażby na LW i wtedy na połączeniach średnich(żółte) z trenerem jest 10 . Co do samej karty to sprawdź sobie jaka karta bardziej Ci będzie odpowiadać pod formacje ,taktyke i twoj styl gry. Na przykładzie moim Konoplyanka sif -Neymar . Ukrainiec bardzo dobry LM ale jako że ja takich taktyk nie używam to i tak lepiej spasował mi niż  Neymar na LW . Podania,dośrodkowania,mocny strzał z dystansu igełka. W połowie boiska zejscie do środka i rozgrywanie bardzo przyjemne, posiada ceche speed Driblera a nie technicznego. Ale jest mały(duży) minus jak chcesz czuć LW bardziej w ataku to Neymar jest lepszy. Pokazywanie się na pozycji, lewa-prawa noga bez różnicy,wykończenie jak u najlepszych ST ,drybling no i 5 w sztuczkach jak wykorzystujesz robi różnice :-) 

 

 

Mikołaj ale grasz nim w wyjściowej "11" czy zmieniasz po pierwszym gwizdku?

Bo to dość istotne. 

 

Jak gram sezony i mam już prawie pozamiatane z pkt zostawiam sobie jedną zmianę i wtedy Messi jest w wyjściowej 11 z CH 3 przy 100 zgrania zespołu a tak 3 zmiany na początku spotkania i jest zmiennikiem. Jedyną różnicę jaką czuć to taka ,że jest troszkę wolniejszy bo u mnie gra(jak cały atak łącznie z SPO) z hunterem czyli +3(kreski) do pejsa i wtedy wiadomo nie ma bonusu z tego stylu do jakiejkolwiek umiejętności. Gra mi się nim rewelacyjnie na tej pozycji i zdobywa dużo bramek . Do rozgrywania natomiast Iniesta,Modrić,James, Silva (z City) nie mają sobie równych bo klikając x i czasami "robisz wow" :-)

CbbMdCmWcAAlSEW.jpg

 

Messi??? Rozumiem ,że na tifa czy srifa to może nie ale ifa ??? Ea chyba tylko sobie ogląda livescore i tak daje ify :-(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem nieźle zaskoczony, że nie ma Messiego... Porąbało ich - mogli zrobić jedno z najlepszych TOTW... No ale cóż, ich logika to brak logiki...


Dobra, UP dla niego pewny...

 

https://www.instagram.com/p/BB07gGvzdAT/

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do niedzieli od 2 700 000 do 4 000 000... Pierwsze egzemplarze powyżej 4 500 000... A od niedzieli 2 100 000 - 2 400 000. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka obstawiacie cene dla Suareza 96?

 

na za tydzien około 2,2kk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×