Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Nie kupuję narazie, brakuje mi jakieś 250k coins, a jednak nie chcę sprzedawać Messiego.

Mam teraz dylemat czy naotwierać paczek z Eriksenami, czy ciułać sprzedając kontrakty? :biggrin:

Wujek,błagam Cię na wszystko...,nie otwieraj kur...a paczek!!!!!

Skończył mi się dowcip po ostatnim Twoim otwieraniu i ni mam juz czy Ci przywalić !!!!!

Zmiłuj się stary draniu

Podaj mi numer konta to przeleję Ci pińć złociszy na browara bylebyś ni otwierał paczek...,zostaw to Maxiowi

Miśki,taki skład zapitliłem i nie mam kiedy go sprawdzić.

Mertens juz trochę u mnie pograł,mimo złej pozycji u mnie to kosa

8df976fd1ce37f99e5a8fa07e0cd6596.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Unki wiesz, że Cię uwielbiam, ale nie każdy dusi coins do grobowej deski :)

To tylko gra. Skład mam jaki chciałem, no może na tego Teveza brakuje, ale Messiego mam.

Czasem wszystkiego mieć nie można, to  tylko zabawa jest.

Nie chce mi się zbytnio ślęczeć nad handlem, więc nie wiem czy dozbieram na tots Teveza.

Mam teraz 120k i po prostu wiedząc, że nie dozbieram na jedyną kartę jaką jeszcze bym pograł może przewalę to na paki :P

 

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co ja mam zrobić

70k i granie 10-12 meczykow w miesiącu

Dodatkowo od wakacji fifa out. Zero,lub prawie zero możliwości grania

Jak pokażą sie paki za 55 czy ileś tam tysi,to se półtorej paki kupię

Takie mam ssanie na granie,a możliwości żadnych

Zazdroszczę tak pozytywnie naszym kolegom giercowania aż do obrzydzenia

Jedynie chyba Tadeo ma podobnie jak ja?

Co zrobisz...,nic nie zrobisz,trza zamawiać preordera na 17kę

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wujek,błagam Cię na wszystko...,nie otwieraj kur...a paczek!!!!!

Skończył mi się dowcip po ostatnim Twoim otwieraniu i ni mam juz czy Ci przywalić !!!!!

Zmiłuj się stary draniu

Podaj mi numer konta to przeleję Ci pińć złociszy na browara bylebyś ni otwierał paczek...,zostaw to Maxiowi

Miśki,taki skład zapitliłem i nie mam kiedy go sprawdzić.

Mertens juz trochę u mnie pograł,mimo złej pozycji u mnie to kosa

8df976fd1ce37f99e5a8fa07e0cd6596.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Łooo Panie, grał bym! :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kiedy przyjacielu,kiedy???

Mam taką chcicę na granie,że nawet Staremu i Tadkowi w kupie dałbym się prze...,tegesbylebym mógł pada potrzymać

Ktokolwiek będzie online i zobaczy mnie tyż online to walić jak w dym. Dam się wykorzystać !!!!

A przy okazji...,Morata w pomarańczy może być,czy olać temat?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bywasz wieczorami czasem? Czy raczej do poludnia tylko? Przewaznie grywam wieczorami, w weekendy jak mam wolne i dzieciaki pojda spac to do poludnia tez jestem :)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec wczoraj kupilem 83 Dybale do Messiego za 85k... Po meczu poszedl za 100k, bo moja pomoc(Rakitic, Nainggolan, De Rossi) zostala zniszczona kompletnie, wiec trzeba bylo dzialac, bo sam Messi nie pomogl... W sumie 90 Godin tez sprzedany z profitem(+10k).

teraz czas na to(coinsy na Suareza trzeba uciulac, na razie zagra tam Correa albo Amrabat :d)

 

image.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A bywasz wieczorami czasem? Czy raczej do poludnia tylko? Przewaznie grywam wieczorami, w weekendy jak mam wolne i dzieciaki pojda spac to do poludnia tez jestem :)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Wieczory okupowane są przez stado moich jajników

W weekendy muszę ewentualnie wcześniej uzyskać zgodę stada i mogę się umawiać

Tadeo---zrobiłeś mojemu speszial-edyszyn skład,masakrę. Wszyscy poszli do zakonu i ni uja nie chcą wyjsć na boisko...,dzieki Ci bardzo...

Fochhhhhh....

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A bywasz wieczorami czasem? Czy raczej do poludnia tylko? Przewaznie grywam wieczorami, w weekendy jak mam wolne i dzieciaki pojda spac to do poludnia tez jestem :)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Wieczory okupowane są przez stado moich jajników

W weekendy muszę ewentualnie wcześniej uzyskać zgodę stada i mogę się umawiać

Tadeo---zrobiłeś mojemu speszial-edyszyn skład,masakrę. Wszyscy poszli do zakonu i ni uja nie chcą wyjsć na boisko...,dzieki Ci bardzo...

Fochhhhhh....

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, F3niX napisał:

moja pomoc(Rakitic, Nainggolan, De Rossi) zostala zniszczona kompletnie

 

 

Pomoc z Radzią i De Rossim została zniszczona? Ale jak to? Przecież to dwa dziki i łamacze kości.

Ja De Rossiego ustawiam zawsze na środku, tam gdzie miejsce dla potencjalnego cdm.

Może przez to, że Rakitica tam dałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Sithman napisał:

Pomoc z Radzią i De Rossim została zniszczona? Ale jak to? Przecież to dwa dziki i łamacze kości.

Ja De Rossiego ustawiam zawsze na środku, tam gdzie miejsce dla potencjalnego cdm.

Może przez to, że Rakitica tam dałeś?

Wszystko szlo ich strona, serie a nie ma podjazdu do Vidala/Alaby/Gustavo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Sithman napisał:

Pomoc z Radzią i De Rossim została zniszczona? Ale jak to? Przecież to dwa dziki i łamacze kości.

Ja De Rossiego ustawiam zawsze na środku, tam gdzie miejsce dla potencjalnego cdm.

Może przez to, że Rakitica tam dałeś?

A może przez to, że ktoś byl lepszy ? :D nie ma co winy na karty zwalać :P i to dobre karty :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grizman... Kozak jakich mało.

 

2dc8ion.jpg

 

Tevez sprzedany... Uwielbiam gościa, ale 380K to za dużo jak na zmiany w stosunku do NIF'a - moim zdaniem.

 

Bruno - Świetny, serio - rewelacyjna karta... FeniX bierz. Ściaba, obrona, podania, strzały.

Koke - najlepszy CM w BBVA.

Muller na CM - dzik.

W ogóle okazało się, że def u CM to nie jest potrzebne jak są w miarę silni i mają h/h z szybkością i agresją... Zdziwiony jestem.

Wczoraj dokupiłem w nocy na okazji Benzeme za 340K i koniec...

Tym skłądem mi się rewelacyjnie gra.

Neuer z 5CHM to najlepszy gk jakim grałem - mam wrażenie, że im mniej chm u GK tym lepiej gra.

Jedynie co bym może jeszcze szukał by ten skład zmienić, to... Właśnie to jest świetne - nie wiem, wszystko mi świetnie współpracuje. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

De Rossi i Nainggolan nie są najlepszymi kartami na CM w Serie A. O ile De Rossi jest kapitalnym CDM to na pozycji CM jest już tylko dobry. Na głowę obu piłkarzy Romy biją karty Pogby, Marchisio i Guarina

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

JAk by zebrać do kupy tych wszystkich kozaków, wszystkie świetne i idealne składy których już nie zmieniasz to ze dwadzieścia drużyn by było :D

 

Dommanu się popłakał, że Ronaldo dostał kartę 99, lepszą od TOTY :D nawet film nagrał ;) że zasady (lol) fut zostały złamane.

To tylko gra :)

2 minuty temu, Awruk87 napisał:

De Rossi i Nainggolan nie są najlepszymi kartami na CM w Serie A. O ile De Rossi jest kapitalnym CDM to na pozycji CM jest już tylko dobry. Na głowę obu piłkarzy Romy biją karty Pogby, Marchisio i Guarina

Guarin Vs Najngolan == LUUL 

Guarin na SORze 

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, piachu00 napisał:

A może przez to, że ktoś byl lepszy ? :D nie ma co winy na karty zwalać :P i to dobre karty :P

No widzac jego rekord w sezonach, szczerze watpie aby byl lepszy. Czasem gra nie da wygrac i tyle. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Awruk87 napisał:

De Rossi i Nainggolan nie są najlepszymi kartami na CM w Serie A. O ile De Rossi jest kapitalnym CDM to na pozycji CM jest już tylko dobry. Na głowę obu piłkarzy Romy biją karty Pogby, Marchisio i Guarina

Mi się Guarinem jakoś rewelacyjnie nie grało.

Pogbę w takim razie może sobie odkupię.

Gram 4321, którego z nich bardziej polecasz na sam środek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sith nikogo bo sam próbowałem grać 4-3-2-1 w Serie A i nikt mi na środku nie pasował. Testowałem De Rossiego, Marchisio, Guarina oraz Pogbe i z żadnego nie byłem zadowolony. W innych ustawieniach świetnie się nimi grało a w tym nie szło. Skończyło się tym, że Serie A grałem 4-3-1-2 a w 4-3-2-1 zbudowałem sobie pomoc Vidal - Gustavo - Guarin

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0583aab7a47fac7be93c859d91ed0935.jpg

A ja sobie gram czymś takim obecnie. Czekam na Griezmanna TOTS do wieczora bo 250k pracuje na liście, który będzie grał albo na ST albo na RW a CR na ST. Za Marchisio Koke TOTS po przerwie wchodzi.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miki ładny skład i ładnie się odkułeś ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Awruk87 napisał:

Sith nikogo bo sam próbowałem grać 4-3-2-1 w Serie A i nikt mi na środku nie pasował. Testowałem De Rossiego, Marchisio, Guarina oraz Pogbe i z żadnego nie byłem zadowolony. W innych ustawieniach świetnie się nimi grało a w tym nie szło. Skończyło się tym, że Serie A grałem 4-3-1-2 a w 4-3-2-1 zbudowałem sobie pomoc Vidal - Gustavo - Guarin

No dobra, teraz gram tym:

http://www.futbin.com/16/squad/614410

Co tu poprzestawiać? Oczywiście jeśli Ci się chce :P

Zastrzegam, że trio z przodu jest nie do ruszenia, uwielbiam nimi grać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sith to bardzo dobry skład i jedyna zmiana jaka ma sens to Pogba za Pereyre albo De Rossiego. Jedni wolą gdy ten środkowy CM jest defensywny a innym lepiej się gra gdy środkowy gra bardziej z przodu jak CAM. Wtedy Marchisio - De Rossi - Pogba albo Marchisio - Pogba - Pereyra tylko sam musisz przetestować, które ustawienie pomocy bardziej Ci pasuje. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystko szlo ich strona, serie a nie ma podjazdu do Vidala/Alaby/Gustavo

Preferujesz widzę siłę i defa w pomocy. Ja natomiast uwielbiam 2 playmakerow, którzy potrafią zrobić różnice podaniem i przeglądam pola a 3 cm to wariat pokroju Vidala albo typowy cdm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zacząłem tak sobie kombinować z zestawem Marchisio - Pereyra  - Pogba.

Chemia też wtedy całkiem fajna wychodzi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miki ładny skład i ładnie się odkułeś ;)

Dzięki, 3 ziomeczkow z forum rzuciło na tace łącznie 80k co pozwoliło wystartować dobrze na listach transferowych i po półtorej miesiąca jest skład za 1,2 mln.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×