Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, EZreal napisał:

Moj wymarzony sklad to:

 

http://www.futbin.com/17/squad/190227

 

Mial ktos do czynienia z tym atakiem?
Jakies opinie o Costa, Igla, Cuadrado ?
 

 

btw. Dani Alves daje rade ?

 

Na RB z włoskiej kapitalny jest Bruno Peres. Ma wszystko co boczny obrońca potrzebuje. I jest taniutki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok, sprawdze.

I to jest 433(4)?:>

Moze byc kazde 433 i 4321. Ja gram tym drugim ustawieniemi w miare potrzeby przechodze na 433(4)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, awakeman napisał:

Moze byc kazde 433 i 4321. Ja gram tym drugim ustawieniemi w miare potrzeby przechodze na 433(4)

Kurcze, pieknie ten skład wychodzi :24_stuck_out_tongue: prawie 100k :24_stuck_out_tongue: sam Pjanic 45k :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pjanica możesz zmienić na dużo tańszego Valero.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minut temu, F3niX napisał:

Nie. Pisal, ze dopiero sie cos ukaze w 2017. Nie wczesniej.

Jak ogolnie oceniasz D.Coste ?
Sanchesem grales?

 

 

Edit:

Teraz mam B.Peresa a na CM Sanches-Parolo-Asamoah ale chce zrobic ten, ktory pdoalem :)

Edytowane przez EZreal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, pieknie ten skład wychodzi :24_stuck_out_tongue: prawie 100k :24_stuck_out_tongue: sam Pjanic 45k :24_stuck_out_tongue:

Dla mnie Pjanic wart jest tej ceny, u mnie z hunterem chodzi pieknie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calcio A 50k

 

Cenę podbijaja teraz Florenzi i Salah bo nie wypadają z paczek, ale Włoch już dzisiaj wróci i stanieje.

 

Skład jest świetny, każda pozycja dobrze obstawiona a trójkąt Salah - De Rossi - Florenzi można przenieść do każdej hybrydy i na prawdę warto. 

 

W Calcio A unikać:

 

Koulibaly - biega gdzieś w okolicach środka boiska jak dziecko we mgle i robi dziury w obronie. Dwa razy uratuje drużynę by później coś spieprzyć. Rudiger albo Maksimovic o wiele lepsi a cena ta sama

 

Bruno Peres - dość drogi, często droższy od Florenziego (Włoch ma IFa po 19 zacznie tanieć i wróci z ceną do 4k ) a o klasę gorszy. Niby karta wygląda dobrze, ale w grze jest gorszy od Alessandro

 

Baselli - zachwycony kartą Parolo zacząłem szukać podobnego zawodnika i znalazłem: 182 cm wzrostu, 77 tempa traitsy strzela z dystansu i rozgrywający. Na papierze ideał, ale w grze czegoś mu brakuje. Jakby to wszystko za mało było. Na szczęście chłopak jak i całe Torino gra świetnie i w końcu dostanie IFa a wtedy powinien stać się bestią

 

Na LW gra El Shaarawy bo lubię gościa i ma 5* sztuczek, ale po przetestowaniu Perisica, Insignie, Mertensa i Gomeza żaden nie robi na mnie takiego wrażenia jak Salah. Są bardzo dobrzy, ale to Egipcjanin jest wybitny

 

Edytowane przez Awruk87
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, EZreal napisał:

Jak ogolnie oceniasz D.Coste ?
Sanchesem grales?

 

 

Edit:

Teraz mam B.Peresa a na CM Sanches-Parolo-Asamoah ale chce zrobic ten, ktory pdoalem :)

Bdb karta. Sanchesa mam od premiery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Calcio A 50k

 

Cenę podbijaja teraz Florenzi i Salah bo nie wypadają z paczek, ale Włoch już dzisiaj wróci i stanieje.

 

Skład jest świetny, każda pozycja dobrze obstawiona a trójkąt Salah - De Rossi - Florenzi można przenieść do każdej hybrydy i na prawdę warto. 

 

W Calcio A unikać:

 

Koulibaly - biega gdzieś w okolicach środka boiska jak dziecko we mgle i robi dziury w obronie. Dwa razy uratuje drużynę by później coś spieprzyć. Rudiger albo Makimovic o wiele lepsi a cena ta sama

 

Bruno Peres - dość drogi, często droższy od Florenziego (Włoch ma IFa po 19 zacznie tanieć i wróci z ceną do 4k ) a o klasę gorszy. Niby karta wygląda dobrze, ale w grze jest gorszy od Alessandro

 

Baselli - zachwycony kartą Parolo zacząłem szukać podobnego zawodnika i znalazłem: 182 cm wzrostu, 77 tempa traitsy strzela z dystansu i rozgrywający. Na papierze ideał, ale w grze czegoś mu brakuje. Jakby to wszystko za mało było. Na szczęście chłopak jak i całe Torino gra świetnie i w końcu dostanie IFa a wtedy powinien stać się bestią

 

Na LW gra El Shaarawy bo lubię gościa i ma 5* sztuczek, ale po przetestowaniu Perisica, Insignie, Mertensa i Gomeza żaden nie robi na mnie takiego wrażenia jak Salah. Są bardzo dobrzy, ale to Egipcjanin jest wybitny

 

Z tym Koulibalym to fakt, że Muzina się zapedza pod połowe boiska, ale ja lubie nim grac bo czesto dzieki temu wlasnie wspomaga pomoc w odbiorze a odbierac umie koncertowo. Przelaczam sie na niego kiedy widze ze szaleje i wracam do linii obrony a boty robia swoje w miedzyczasie.

Co do Salaha to nie gralem nim, bo jestem zadowolony z Cuadrado i Berardiego na prawej flance, a Insigne i Mertens z kolei na lewej, świetnie wykanczaja akcje z R1 i 2x tap strzał.

Parolo, to moje odkrycie FUT 17. Ktos napisal o nim na forum, ze jest mega wiec go kupilem i juz został. Świetna karta, w świetnej cenie. Z Pjaniciem w srodku pola pasuja jak ulal. Pjaniciowi dalem Huntera, a Parolo Anchora bo pelni u mnie role defensywnego pomocnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mi się trafił ananas. Pierwszy strzeliłem gola, potem do dwie i do przerwy 2:1 dla niego. Zaczęły się popisy, powtórki, podbijanie piłki bramkarzem. No i nagle dwa bam, bam, 2:3 dla mnie. No i nadeszła 85 min. Zgadnijcie co się stało?

https://drive.google.com/file/d/0B5qasTS1XVxLRmdqSUlIV1Q4OW8/view?usp=drivesdk

Prosić, abym odpuścił mecz, bo mu pkt potrzebny...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, bartbuks napisał:

 

Wczoraj mi się trafił ananas. Pierwszy strzeliłem gola, potem do dwie i do przerwy 2:1 dla niego. Zaczęły się popisy, powtórki, podbijanie piłki bramkarzem. No i nagle dwa bam, bam, 2:3 dla mnie. No i nadeszła 85 min. Zgadnijcie co się stało?

https://drive.google.com/file/d/0B5qasTS1XVxLRmdqSUlIV1Q4OW8/view?usp=drivesdk

Prosić, abym odpuścił mecz, bo mu pkt potrzebny...

 

rozumiem, że skończyło się 3:2 ;)?

 

I ja jeszcze takie pytanie odnośnie Ligi Weekendowej - turnieju i telefonu do EA w sprawie rozłączenia, ktoś pisał, że rozłączyło go w finale, zadzwonił i dostał miejsce w lidze weekendowej.

 

Ok, ale do rzeczy. Jestem ciekaw, czy konsultant sprawdza dokładnie, że tam załóżmy wywaliło nas w finale, czy on to widzi, czy uwierzył jakby na słowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że mu 3 jeszcze wjłeś. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, robson1425 napisał:

 

rozumiem, że skończyło się 3:2 ;)?

 

I ja jeszcze takie pytanie odnośnie Ligi Weekendowej - turnieju i telefonu do EA w sprawie rozłączenia, ktoś pisał, że rozłączyło go w finale, zadzwonił i dostał miejsce w lidze weekendowej.

 

Ok, ale do rzeczy. Jestem ciekaw, czy konsultant sprawdza dokładnie, że tam załóżmy wywaliło nas w finale, czy on to widzi, czy uwierzył jakby na słowo

nie no on widzi jakie byly Twoje ostatnie wyniki:) u mnie widzial ze rozlaczylo mnie w finale

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyło się 3:2 dla mnie. zjebałem dwie setki na koniec. Najlepsze jest to, że ja tym koncie mam 5 sezonów za sobą i jestem w 6 lidze, bo testuje formacje.

I losuje mi gościa z div1, bo miecz o mistrzostwo gra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Vinnie napisał:

nie no on widzi jakie byly Twoje ostatnie wyniki:) u mnie widzial ze rozlaczylo mnie w finale

 

właśnie o to mi chodziło, bo zaraz by się zrobiła plaga każdy by dzwonił :D, pytanie z ciekawości :) pzdr

10 minut temu, bartbuks napisał:

Skończyło się 3:2 dla mnie. zjebałem dwie setki na koniec. Najlepsze jest to, że ja tym koncie mam 5 sezonów za sobą i jestem w 6 lidze, bo testuje formacje.

I losuje mi gościa z div1, bo miecz o mistrzostwo gra...

mi się udało wejść do 4 , od 10 do 5 przeszedłem grając po 1 sezonie, w 5 się zaciąłem nawet spadłem do 6 raz, zajęło mi to z 5 sezonów i jest awans do 4 ;)

 

teraz gram tak:

http://www.futhead.com/17/squads/1657041/

 

docelowo chcę zmienić Cabaye na Dembele (chyba, że polecacie kogoś innego ;) w rozsądnej cenie do 35-40 k)

no i Carrasco nie na swojej pozycji, ale daje radę na prawym.

 

Widziałem przewidywania TOTW 6 i może być Orellana PS inform, byłoby spoko, bo właśnie kogoś tam bym potrzebował ;).

Edytowane przez robson1425

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wczoraj było tak...

 

 

 

 

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robson w tym składzie to obrona do wymiany. Mangala - Varane i problem rozwiązany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 x 25 000 i 2 za SBC NOS Liga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, MaxyM napisał:

1 x 25 000 i 2 za SBC NOS Liga.

Czy to wyzwanie z Ligi Nos wygląda tak tragicznie drogo jak mi się wydaje? widzę, że większość tych silverów chodzi po 2k+, wygląda to średnio opłacalnie :/ nif jonas jest kozakiem i się na tego trochę napaliłem :38_worried:

Edytowane przez kraszken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy to wyzwanie z Ligi Nos wygląda tak tragicznie drogo jak mi się wydaje? widzę, że większość tych silverów chodzi po 2k+, wygląda to średnio opłacalnie :/ nif jonas jest kozakiem i się na tego trochę napaliłem :38_worried:

Jakby była karta CRa z firmową cieszynką to bym nie zwracał uwagi na cenę tylko brał w ciemno. Dlatego się gra w fut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ceny są popieprzone, zrobiłem 9 teamów i się zatrzymałem, bo mnie ceny odstraszają. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=gpTgjFVLnMnIt:FFA17PS4

 

Panowie, co byście tutaj zmienili. Na ławce i rezerwach, mój drugi skład. Jestem otwarty na wszelkie opinie. Bramkarz i środek obrony na ten moment wydają się ok. Wydaje mi się, że trzeba zainwestować w boki, tylko nie wiem czy obrona (warto? mam jeszcze kilka meczy Bellerina na wypożyczeniu i dla mnie szału nie robi) czy pomoc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1318a03a127bb5a35b766431d39f0f76.png

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×