Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Gra ktoś z was if immobile? Warto wydać ponad 20k ?

Kupywaliście te karty z eredivisie(aby zarobic) odrazu po pojawieniu się sbc czy mieliście wcześniej jakieś informacje?

z RN3pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej przewidziane ze bedzie overmars i ze bedzie go ahaed. Ale duzo ludzi to mialo wiec ceny 4-6k. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Van der Fck napisał:

Za WONSY %-{ )

 

Za siurasa u Pana piłkarza tez będą dawać koszulki ? Wtedy każdy z hooyem na piersi latać będzie :-) gra schodzi na psy ....

Brawo EA,Brawo wąsy ......kurde jak patrze na te koszulki to mi się przypomina piosenka 20 lat do tyłu jak się na tzrepaku spiewało z ziomalami ...."a pod majtkami cipa z wąsami" :-D 

PS.

Kurde człowiek pijany i to na maksa a tu kwalifikacja wpada za pierwszym razem a na trzeżwo zero efekty :-) 

Brawo Ja :-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, pablos_PRO napisał:

Wczesniej przewidziane ze bedzie overmars i ze bedzie go ahaed. Ale duzo ludzi to mialo wiec ceny 4-6k. 

 

A skąd to było wiadome ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacje na żółtym tle dużo lepsze niż te in-formy, które nie są na sprzedaż :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Mariusz1501 napisał:

Informacje na żółtym tle dużo lepsze niż te in-formy, które nie są na sprzedaż :thumbsup:

 

Zajebista wiadomość, że Gold 3 daje automatyczny awans, to wiele upraszcza moim zdaniem.

 

Czyli reasumując, za Silver 1, dostanę paczkę srebrnych informów - 11, ale nie mogę ich sprzedać? Choć wydaje mi się, że tutaj chyba chodzi tylko o te najlepsze informy z paczki champions ?;)

 

I pytanko o ostatni punkt, bo trochę średnio z Englishem ;).

"Lowered win requirments for gold 2 and above"

 

Czy to oznacza jakby mniejszy próg ilości wygranych dla danej rangi? Dobrze rozumiem?

Edytowane przez robson1425

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, robson1425 napisał:

 

Zajebista wiadomość, że Gold 3 daje automatyczny awans, to wiele upraszcza moim zdaniem.

 

Czyli reasumując, za Silver 1, dostanę paczkę srebrnych informów - 11, ale nie mogę ich sprzedać?

 

I pytanko o ostatni punkt, bo trochę średnio z Englishem ;).

"Lowered win requirments for gold 2 and above"

 

Czy to oznacza jakby mniejszy próg ilości wygranych dla danej rangi? Dobrze rozumiem?

Wbiłem tego Golda 3, miałem odpuścić w tym tygodniu, ale jeżeli z automatu dostanę awans na ten weekend to pewno się skuszę ;d

Ja to rozumiem, że dostaniesz paczke z gwarantowanym 1 srebrnym in-formem. Tak samo Ci z top100 dostają 44 złote in-formy, a nie 44 paczki ze złotymi in-formami. Ale mogę się oczywiście mylić. No i pytanie jaka roznica między np Silver 3 a Silver 1. I tak, nie można ich sprzedać..

Tak, o to chodzi. Ja też potrzebowałem to z 3 razy przeczytać zanim się zorientowałem :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez Mariusz1501
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat pewnie przerabiany kilkukrotnie, ale przeszukałem kilka poprzednich stron i nie znalazłem, a mianowicie czy jest jakaś opcja, żeby podczas wybierania przeciwnika trafić na kogoś innego niż POLAK? W każdej poprzedniej FIFIE trafiałem na polskiego gracza może raz na 20/30 meczy, a tutaj non-stop, aż się rzygać chce.

Główne zastrzeżenia, to pie**lone cebulactwo! Po pierwsze - strzelam bramę i mnie nie ma... ktoś mi wytłumaczy czy to jakiś błąd? Bo nie bardzo w temacie jestem. W drafcie miałem to samo, Typ strzela na początku meczu bramkę i ucieka. Czy w każdej fifie musi być ten sam ch*jowy błąd? Czy to naprawdę takie trudne do usunięcia?
Po drugie gość wgrywa 1:0/2:1/3:2 i w 80 minucie leci pod swoją bramkę i tam czeka albo gra w dziada. Mi też zdarzyło się tak zrobić w 16 jak miałem finał w drafcie, albo awans/utrzymanie w lidze, ale to był doliczony czas gry i zazwyczaj minutę wcześniej strzeliłem bramkę, a nie 80 minuta czy nawet 75, bo już jednego takiego asa spotkałem. Grać się odechciewa

Kolejna sprawa, która tu była omawiana to stroje, wyszedł już 2 patch i dalej jest problem ze strojami. Wiadomo, że strój na piłkarzu to ten właściwy, ale czasami strasznie to irytuje.

Dzisiaj zagrałem Drafta, udało się wygrać, a z MEGA-PACZKI i złotej z piłkarzami ledwo odrobiłem drafta, bo tam same asy za 900 czy 1k. Śmiech na sali :1_grinning:

Edytowane przez swiatek94
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Mariusz1501 napisał:

Wbiłem tego Golda 3, miałem odpuścić w tym tygodniu, ale jeżeli z automatu dostanę awans na ten weekend to pewno się skuszę ;d

Ja to rozumiem, że dostaniesz paczke z gwarantowanym 1 srebrnym in-formem. Tak samo Ci z top100 dostają 44 złote in-formy, a nie 44 paczki ze złotymi in-formami. Ale mogę się oczywiście mylić. No i pytanie jaka roznica między np Silver 3 a Silver 1. I tak, nie można ich sprzedać..

Tak, o to chodzi. Ja też potrzebowałem to z 3 razy przeczytać zanim się zorientowałem :24_stuck_out_tongue:

 

Ja wbiłem Gold 2 :D, ale dzisiaj i tak awansowałem :24_stuck_out_tongue:

 

Racja późna pora, bo mogli napisać 1 in-form player, a oni 1 team i to mnie myli :24_stuck_out_tongue:

 

Aaa to już chyba rozumiem :D, oni przez tego 1 in-form srebrny, rozumieją piłkarza tego czerwonego jak u góry jest Gayle z Newcastle. Ciekawi mnie właśnie czy w paczce będzie coś jeszcze ;)

 

Fajnie też, że zmienili ten czas od 8 w piątek do 8 w poniedziałek, zawsze to można lepiej rozłożyć w czasie.

Edytowane przez robson1425

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche lipa bo jeden weekend odpuściłem i w miesięcznej randze mam silver 1. zabrakło chyba 5-10 wygranych do golda i były by 3 złote informy i stroje a tak to jeden lipny srebrny do niczego nie potrzebny. grr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, swiatek94 napisał:

Temat pewnie przerabiany kilkukrotnie, ale przeszukałem kilka poprzednich stron i nie znalazłem, a mianowicie czy jest jakaś opcja, żeby podczas wybierania przeciwnika trafić na kogoś innego niż POLAK? W każdej poprzedniej FIFIE trafiałem na polskiego gracza może raz na 20/30 meczy, a tutaj non-stop, aż się rzygać chce.

Główne zastrzeżenia, to pie**lone cebulactwo! Po pierwsze - strzelam bramę i mnie nie ma... ktoś mi wytłumaczy czy to jakiś błąd? Bo nie bardzo w temacie jestem. W drafcie miałem to samo, Typ strzela na początku meczu bramkę i ucieka. Czy w każdej fifie musi być ten sam ch*jowy błąd? Czy to naprawdę takie trudne do usunięcia?
Po drugie gość wgrywa 1:0/2:1/3:2 i w 80 minucie leci pod swoją bramkę i tam czeka albo gra w dziada. Mi też zdarzyło się tak zrobić w 16 jak miałem finał w drafcie, albo awans/utrzymanie w lidze, ale to był doliczony czas gry i zazwyczaj minutę wcześniej strzeliłem bramkę, a nie 80 minuta czy nawet 75, bo już jednego takiego asa spotkałem. Grać się odechciewa

Kolejna sprawa, która tu była omawiana to stroje, wyszedł już 2 patch i dalej jest problem ze strojami. Wiadomo, że strój na piłkarzu to ten właściwy, ale czasami strasznie to irytuje.

Dzisiaj zagrałem Drafta, udało się wygrać, a z MEGA-PACZKI i złotej z piłkarzami ledwo odrobiłem drafta, bo tam same asy za 900 czy 1k. Śmiech na sali :1_grinning:

Dodam jeszcze, ze z POLAKAMI  bardzo, ale to bardzo często mi przycina, nie mam pojęcia dlaczego, internet 60mb, jak gram z kimś z za granicy , chodzi elegancko. 

Kolejna sprawa POLACZKI wbrew pozorom to sa mistrzowie oglądania powtórek, potrafią byc do tego stopnia perfidni, ze oglądają wszystko , kazdy moj przestrzelony strzał, spalony etc.... Jak to czytacie ogarnijcie sie !!!!! ( padnie zajebista bramka, oglądajcie, sam wtedy zobaczę, ale..... ) Oczywiście nie wszyscy, jednak w momencie jak w tej fifie łączy 3/4 mecze z rodakami, wyszło tak naprawdę szydło z worka jak wyglądamy na tle innych :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień sobie ustawienia dotyczące preferencji wyszukiwania graczy. Ja bardzo mało razy trafiam na Polaków po tej zmianie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi tylko jeszcze o co chodzi z tym miesiecznym wynagrodzeniem. Czy przez te 4 tygodnie musze co tydzien awansowac do ligi i w nia grac to wtedy uklasuje sie jakos w rankingu? zagralem na chwile obecna tylko 1 turniej wiec jestem brany pod uwage w nagrodach miesiecznych?

Najwazniejsze ze teraz turniej zaczyna sie wczesniej i jest wiecej czasu na rozegranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, SkibaPL napisał:

Powiedzcie mi tylko jeszcze o co chodzi z tym miesiecznym wynagrodzeniem. Czy przez te 4 tygodnie musze co tydzien awansowac do ligi i w nia grac to wtedy uklasuje sie jakos w rankingu? zagralem na chwile obecna tylko 1 turniej wiec jestem brany pod uwage w nagrodach miesiecznych?

Najwazniejsze ze teraz turniej zaczyna sie wczesniej i jest wiecej czasu na rozegranie.

Skiba jak wchodzisz w ligę weekendowa, i rankingi to zmieniasz sobie tam na " miesięczny" i jeżeli jest pokazane ze masz np. Silver 2 to znaczy ze jesteś brany, nie wiem jak przy jednym turnieju, ja przy dwóch rozegranych jestem uwzględniony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo ludziska, gral z Was ktoś 433-5 (z False9) ?
Daje rade ? Ostatni raz gralem w Fifie 15 i było bardzo milo.

Aktualnie posiadamy taki skład: 
http://www.futbin.com/17/squad/236820

I szczerze mowiac trochę mnie on meczy.

Mysle o przesiadce wlasnie na 433-5 i stworzeniem czegos takiego:
http://www.futbin.com/17/squad/236816

Jak to widzicie ?
Może macie jakiś swoich faworytow z jakiejś formacji 433 do ok 280k ?
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra mnie chyba nie lubi tak samo mocno jak ja jej :24_stuck_out_tongue:
wczoraj próbowałem zakwalifikować się do FC, niestety na 4 próby, 5 meczy, wszystko w plecy..Potem jeszcze 2 mecze w FUT i tez w dupę..
Jeszcze zrozumiałbym jakby przeciwnik miał jakaś miażdżąca przewagę...ale żeby na 14 strzałów żadne nie wpadł?
Ani finezja, ani po ziemi ani long shoty..nic..wszystko minimalnie koło słupka albo jakim cudem bramkarz wybronił..nie zliczę ile z tego zablokowanych zostało przez obrońców, którzy się wyginają w jakiś magiczny sposób :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

 

Nie chce specjalnie narzekać ale muszę się wygadać bo siedzi to we mnie za bardzo :38_worried:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, madithon napisał:

Ta gra mnie chyba nie lubi tak samo mocno jak ja jej :24_stuck_out_tongue:
wczoraj próbowałem zakwalifikować się do FC, niestety na 4 próby, 5 meczy, wszystko w plecy..Potem jeszcze 2 mecze w FUT i tez w dupę..
Jeszcze zrozumiałbym jakby przeciwnik miał jakaś miażdżąca przewagę...ale żeby na 14 strzałów żadne nie wpadł?
Ani finezja, ani po ziemi ani long shoty..nic..wszystko minimalnie koło słupka albo jakim cudem bramkarz wybronił..nie zliczę ile z tego zablokowanych zostało przez obrońców, którzy się wyginają w jakiś magiczny sposób :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

 

Nie chce specjalnie narzekać ale muszę się wygadać bo siedzi to we mnie za bardzo :38_worried:

 

Nie przejmuj sie, miałem wczoraj to samo, przegrałem dwa finały w eliminacjach 2:1, lekko sie zdenerwowałem, sprzedałem przez to całe Calcio A bo to oni mi położyli te finały :). W sezonach FUT jestem w 3 lidze a wczoraj niestety sie nie udało, jestem podwójnie wkurzony bo jutro wyjeżdżam na dwa dni, integracja dla korpoludków, dlatego wiem, ze niestety w ten weekend juz nie program w FC bo nie ma kiedy sie zakwalifikować, szkoda chociażby z tego względu ze juz bedzie wiecej czasu na te 40 meczy.  Oczywiście z Calcio A miałem 150 k, zostało sie 70, z tego wkurzenia otworzyłem kilka paczek , żeby sie jeszcze bardziej wkurzyć :) 

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Baczek867 napisał:

Nie przejmuj sie, miałem wczoraj to samo, przegrałem dwa finały w eliminacjach 2:1, lekko sie zdenerwowałem, sprzedałem przez to całe Calcio A bo to oni mi położyli te finały :). W sezonach FUT jestem w 3 lidze a wczoraj niestety sie nie udało, jestem podwójnie wkurzony bo jutro wyjeżdżam na dwa dni, integracja dla korpoludków, dlatego wiem, ze niestety w ten weekend juz nie program w FC bo nie ma kiedy sie zakwalifikować, szkoda chociażby z tego względu ze juz bedzie wiecej czasu na te 40 meczy.  Oczywiście z Calcio A miałem 150 k, zostało sie 70, z tego wkurzenia otworzyłem kilka paczek , żeby sie jeszcze bardziej wkurzyć :) 

To i tak nie zle ze doszedłeś do finału :1_grinning: ja najwiecej to wygrałem 1 mecz - i to po remisie 0:0 i karnych..
potem wszystko na łeb na szyje w dół.
W FUT jestem dopiero w 7 lidzie (po rozegranych chyba 6 :P) i jak na razie bilans 1-2-4..
Wyłączyłem już wczoraj bo mam nadzieje, ze dziś będzie lepiej szło i chociaz się utrzymam.

Gram Calcio A i Bundes..
nie jest zle ale z drugiej strony przegrywam z ludzmi, co mają skład podobny albo i gorszy niż mój (np silver ST) i jak tu sie nie wkurzać? Kiedy nonrare GK79 broni wszystko co leci w bramkę?:P

 

Aż włączyłem sobie wczoraj skill games żeby się troche odstresować i sprawdzić czy to ja nie umiem grać już czy to coś z grą..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie ta gra ma to do siebie, ze przeważnie jak włączę pierwszy mecz w danym dniu, to juz wiem, czy bedzie dobry czy słaby dzionek :) 

Przedwczoraj wieczorkiem wygrywałem wszystko jak leci, mowię no, nareszcie ogarnalem gameplay :) , zdawało mi sie ...... 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Baczek867 napisał:

Ogolnie ta gra ma to do siebie, ze przeważnie jak włączę pierwszy mecz w danym dniu, to juz wiem, czy bedzie dobry czy słaby dzionek :) 

Przedwczoraj wieczorkiem wygrywałem wszystko jak leci, mowię no, nareszcie ogarnalem gameplay :) , zdawało mi sie ...... 

Dlatego przeyebane jest z fut champions bo grasz pierwszy mecz i widzisz ze gra rucha w dupe ale musisz grac dalej.... lepiej gdyby zrobili ze tydzien masz na rozegranie spotkan a w weekend kwalifikacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczałem grać znowu w to badziewie i widze ze totalnie nic sie nie zmieniło.... poziom frustracji dalej ten sam co zawsze. Do 5 ligii spoko... bez wiekszych problemów... zacynam 5 lige 4 zwyciestwami (mysle poziom  żaden) i nagle jeb ciul dup... porazka-porazka-porazka-remis-remis- porazka.... utrzyamanie. Zeby bylo jasne wszzytskie mecze w jeden dzien. Moje umiejetnosci nie zmienily sie w ciagu 3 godzin... a podania lecą w kosmos, milion poprzeczek, obroncy szybsi od napastników, EA why??

Nie rozumiem zupelnie co to ma na celu.

Uzaleznienie jednak pozostaje uzaleznieniem.... grac sie bedzie dalej :-)

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ta gra to taki sam koszmar jak PES 2016

Cholera wie o co tu chodzi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaden tam PES, to w ogóle sie grać nie dało. Ale ta edycja Fify to dla mnie nic wiecej jak 16tka z aktualnymi składami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×