Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Draxler hat trick w meczu otwarcia sezonu, oby tak dalej :). Co mi Sirigu odwalił, wrzutka w moje pole karne ktoś uderza leciutko piłkę, którą leci pod poprzeczkę, no to Sirigu postanowił przerzucić ją nad poprzeczką. Tyle że wrzucił sobie za kołnierz, chyba czas zacząć zbierać na Neuera. Balotelli mnie coraz bardziej irytuje, chyba go zmienię na Di Natale albo Vucinica.

 

No sędziowanie w fifie gorsze od ekstraklasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozegrałem w FUT taki mecz, po którym sędziowie w PL pojechaliby prosto do Wrocławia. Koleś wpadł na mnie po wykonaniu dośrodkowania i dostałem czerwoną kartkę. Każdy mój kontakt z rywalem, to był faul i żółtko. po 20 min grałem w 9, bo rywal wpadł na mojego leżącego zawodnika i sędzia uznał, że jeśli tak, to czerwona. Odłożyłem pada, niech koleś się wyżyje. Wygrał 9:0. Biegał skrzydłem i wrzucał na Adebayora :biggrin: Do tego te cieszynki, jakby nie wiadomo co zrobił :biggrin:

Po takim meczu, mój pilot od telewizora - [*] (tak, pilot, lepiej to niż pad :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak odpalam FUT'a to układam obok siebie sterte miękkich poduszek żeby się pad nie rozleciał :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pad to już w ogóle tak rechota i trzeszczy, że szok. A mam go 3 miesiąc. A pad z PS3, którego mam ponad 2 lata prawie jak nówka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to swojego pada mam posklejanego taśmą, bo się rozpada już  :biggrin:

 

tak. btw jestem ciekaw kiedy EA coś zrobi z webappem. To co się obecnie dzieje, to jakaś parodia i nie jest to wina zapytań od AB, bo sprawdzałem wyszukiwanie na moim koncie od x0. Tam wszystko chodzi bez najmniejszych problemów, a tutaj, to mam problem z wyszukaniem karty fitness dla drużyny :biggrin:

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obecnie pykam na pc, tam tez rynek prawie wcale nie dziala,i to co zawsze lubilem robic (budowa skladow) teraz staje sie koszmarem.

btw wlasnie na pc trafilem ,za pierwszym podejsciem' :D

24657745356177417994.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA pewnie ma to gdzieś. To że się nie da wyszukiwać kart to nic, ale jak ktoś chce wejść w skład w celu uzupełnienia kontraktów i wywala mu błąd to już lekka przesada. Na PS4, też są problemy z wyszukiwarką.

 

UP ^ fart..

Edytowane przez Whizzer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slaby fart,na pc pozniej 200k chodzi wiec mega bieda, jak juz ea sypnelo ifem to przygarnalbym Robbena,ale nie ma co plakac, nigdy nie trafilem w paczce nic wartego wiecej niz 40-50k ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale samo trafienie Silvy w formie to już coś. Niektórzy, jak na przykład ja, otwierają dużo paczek i trafiają sam szrot. 

 

Dobra daje jeszcze jedną szansę Balotelliemu, zmieniłem mu chemistry na Sniper. Jak się nie sprawdzi to wylot :dry: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No patrzac na rating i na to ze jest w formie to mozna to uznac za fart, nie fartem jest to ze warty jest grosze,no ale co zrobic.Ja wlasciwie to sie z paczek wyleczylem,w f13 otwieralem sporo i najlepszy Balotelli,w f14 przy starcie web appa trafilem Chielliniego, pozniej jeszcze kilkanascie paczek i gowno, Dlugo nie otwieralem, patrze ze paczka za 25k to mysle otworze jedna a tu czarny Silva.W pierwszej chwili myslalem ze przynajmniej 500k wart stad moj zawód ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupie pytanie, ale wie ktoś, gdzie w ktorym miejscu użyć zespołowej karty kondycji? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W miejscu wyboru składów :) bierzesz tam squad trening i działasz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupie pytanie, ale wie ktoś, gdzie w ktorym miejscu użyć zespołowej karty kondycji? :biggrin:

 Jest to jedna z tych niedofodnosci , ktorych EA nie moze rozwiazac od dnai premiery. Karty kondycji zespolowej sa widoczne TYLKO z poziomu webapi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Jest to jedna z tych niedofodnosci , ktorych EA nie moze rozwiazac od dnai premiery. Karty kondycji zespolowej sa widoczne TYLKO z poziomu webapi

Woot ? normalnie używa ich się w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

David Villa na LW jest kozak. 11 spotkań, 13 goli i 3 asysty! Do tego Modrić, miodzio, co ma przerzut i wykończenie! Podobnie Di Maria. Na RM mnie zawodził, troszkę mało ofensywnie grał. A na RW, ze swoją lewą nogą i szybkością? Gwałci i podpala. Jeszcze chyba kupię Neymara na CF. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

David Villa na LW jest kozak. 11 spotkań, 13 goli i 3 asysty! Do tego Modrić, miodzio, co ma przerzut i wykończenie! Podobnie Di Maria. Na RM mnie zawodził, troszkę mało ofensywnie grał. A na RW, ze swoją lewą nogą i szybkością? Gwałci i podpala. Jeszcze chyba kupię Neymara na CF. 

Warto pisać w której lidze się gra, bo niektórzy też gwałcili zanim nie spotkali się z Luizem czy innym Dante :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto pisać w której lidze się gra, bo niektórzy też gwałcili zanim nie spotkali się z Luizem czy innym Dante :biggrin:

W trzeciej :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.futhead.com/14/squads/7963181/

 

ja polecam naldo, niby high w ataku ale wcale mi tam nie lata,i trace o polowe mniej goli z glowki bo on ma okolo 2m i wyciaga sporo ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.futhead.com/14/squads/7963181/

 

ja polecam naldo, niby high w ataku ale wcale mi tam nie lata,i trace o polowe mniej goli z glowki bo on ma okolo 2m i wyciaga sporo ;d

Dzięki ;) Jest jakaś alternatywa dla Hulka bo jakoś nie jestem do niego przekonany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie więcej przykładów graczy, którzy są OP jak Draxler :D. Serie A ląduje na liście transferowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie więcej przykładów graczy, którzy są OP jak Draxler :biggrin:. Serie A ląduje na liście transferowej.

Ibarbo Muriel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×