Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba musi być w tym cos bo tez mam lagi w sezonach a w lidze weekendowej praktycznie bez problemu

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakis 10 latek sie poplakal bo zebral wpierdziel od bramkarzy :1_grinning:

 

 

 

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, najbliższe przeceny zawodników na święta? Bo teraz patrzę to mógłbym swoich piłkarzy sprzedać za 600k i przy cenach takich jak tydzień przed BF bym kupił Bale'a i Griezmana za to :O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, SkibaPL napisał:

Jakis 10 latek sie poplakal bo zebral wpierdziel od bramkarzy :1_grinning:

 

 

 

Przez ta grę za kilka lat, prozak bedzie schodził jak świeże bułeczki. Mozna sobie wyobrazić co to robi z psychika dzieci, jak my stare a głupie sie denerwujemy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sbc za Barca Real , nie wydalem ani grosza wszystko z klubu poszlo szkoda ze nie jakis lepszy in form ale narzekac w sumie nie mozna 35k+ za friko

Bez tytułu.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle nad czyms takim: https://www.futbin.com/17/squad/527839

Ofensywa = Szybcy skrzydlowi z obiema nogami, dobrym strzalem i dryblingiem + silny, wysoki, szybki napastnik

Pomoc = sila, agresja defensywa + dobry cam wspierajacy przod

Defensywa - niezle workrate i statsy defensywne + wzrost

 

Na papierze wyglada calkiem spoko, jedynie co to brakuje wzrostu w srodku pola bo statsy defensywne sa swietne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie nowe sbc dosyc tanio wychodzi. Jedynie trzeba kombinowac z liga szwajcarską. Polecam wtedy szukac zawodnikow nie ze swojej pozycji. Ja dawalem na spd>sp, a na spo>sp i jednego ls. Jakies brazowe karty. Kosztowalu mnie do 2k, a nie jak srebra z potrzebnej pozycji po 6-8k.

Z paczek najlepsi Pastore i Eriksen mi wypadli, ogolnie chyba wyjde na zero w tym sbc, no chyba ze jeszcze cos w drafcie wypadnie ktory musze zagrac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się do tej ligi weekendowej zakwalifikować.... Jeszcze ani razu nie udało mi się w niej zagrać odpoczstku fify... ktoś pomoże zakwalifikować się do następnej ligii która będzie za tydzień?? Konsola PS4:38_worried::38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się do tej ligi weekendowej zakwalifikować.... Jeszcze ani razu nie udało mi się w niej zagrać odpoczstku fify... ktoś pomoże zakwalifikować się do następnej ligii która będzie za tydzień?? Konsola PS4:38_worried::38_worried:

Ja dzisiaj sie dostałem, tez nigdy nie grałem. Przeważnie mam szkole w weekend i nie mam czasu na konsole. Miałem problemy z rozegraniem kilku spotkań na pełnej koncentracji zawsze w finale dostawałem baty. Dzisiaj zagrałem dwa mecze robiłem przerwę na godz pózniej mecz przerwa i sie udało. Może coś takiego zastosuj w nast tyg? Zakładałem ze i tak sie nie dostanę i mam zaplanowany wyjazd. Także ten jestem na etapie negocjacji z dziewczyna powrotu w ndz o przystępnej godz xd

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Qdlaty91 napisał:

Ja dzisiaj sie dostałem, tez nigdy nie grałem. Przeważnie mam szkole w weekend i nie mam czasu na konsole. Miałem problemy z rozegraniem kilku spotkań na pełnej koncentracji zawsze w finale dostawałem baty. Dzisiaj zagrałem dwa mecze robiłem przerwę na godz pózniej mecz przerwa i sie udało. Może coś takiego zastosuj w nast tyg? Zakładałem ze i tak sie nie dostanę i mam zaplanowany wyjazd. Także ten jestem na etapie negocjacji z dziewczyna powrotu w ndz o przystępnej godz xd

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

To dziewczynie obiecaj, że się nią zajmiesz od poniedziałku :1_grinning:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

f69f38901e9e7aaf8563698770492ee2.png

Jest i on :listek:

Co ten gość wyrabia to nie mam pytań :obama:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa wam web ap ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzina 09:22 

Wchodzi do webappa i wywala komunikat APPLICATION ERROR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serwery rzekomo w konserwacji :-) Niech działają bo granie w ligę weekendową w takich warunkach jak ostatnio może lekko doprowadzić do nerwicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska,
Na falszywa 9 lepszy bedzie Dybala czy Griezman ?
Na papierze wygladaja niemalze identycznie, jak to jest w grze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obydwoje nadają się praktycznie idealnie na 4-3-3(5) i pozycję CF, aczkolwiek lepszy wydaje się Dybala. Tutaj ważna jest Stamina (biega od środka do pola karnego), Ball Control, Acceleration, Long Shots, Dribbling, a to wszystko lepsze ma Dybala. Griezmann jest nieoceniony jako zwykły ST, gdzie jego Positioning daje o sobie znać gdy tylko zobaczy wolną przestrzeń.

 

BTW po wczorajszym odebraniu Lacazette SBC zmajstrowałem coś takiego:

 

https://www.futbin.com/17/squad/531345

 

O tym jak dobrze sprawuje się Lacazette nawet nie warto wspominać, kapitalnie uzupełnia się z Griezmannem i Ben Arfą, ale to co się dzieje w środku za sprawą Gonalonsa, Kante i Matuidiego przeszło moje najśmielsze oczekiwania :obama: 

Środek jest mój i co najważniejsze, każdy z nich ma Staminę +90, więc nie ma sytuacji, że nagle w 70 minucie nie mogę za kimś nadążyć, bo któryś ze środka oddycha rękawami. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem podobnym skladem.

Nie lepiej za Ben Arfe Benzeme wrzucic ?
Ten Kante na srodkowym CAMie ? ten karakan musi wejsc z pilka do bramki zeby cos trafic (:

Zdaje to egzamin ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie umiem grać Benzemą, dla mnie to jest kloc jakich mało. Rozpędza się jak wóz z węglem, a tych dwóch CAM pod ST w ustawieniu 4-2-3-1 to tak naprawdę skrzydłowi, bo są ustawieni dużo szerzej niż na grafice z Futbina. 

 

Kante u mnie nie jest od strzelania goli, aczkolwiek wczoraj dwie ukłuł. Dobitki, bo dobitki, ale siadło :Gmoch: Cała trójka (Kante, Gonalons, Matuidi) ma ustawione zostawanie z tyłu i wysoki pressing. Ich zadaniem jest nieustanne nękanie rywala przy rozegraniu i jak najszybszy odbiór i po prostu dostarczenie piłki komuś z dwójki Ben Arfa - Lacazette, a potem już dzieje się magia :banderas:

No chyba, że EA uzna inaczej i będzie tak jak wczoraj w zremisowanym meczu 0-0, gdzie Fabiański bronił jak De Gea :30vm3cw:

Edytowane przez Geble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mozesz zrobic tak, ze benzyne wrzucisz na szpice, zamiast Arfy -> Griezziego (lewa, prawa strona - w zaleznosci od preferencji strzalow, finezyjnie czy kontrujace szczury po ziemi).

Benzyna jest na tyle silny i techniczny, ze wezmie na plecy obronce a jego 86short passa otworzy przestrzen dla wariatow na CAM (Griez i Laca).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się może, czy jest możliwość sprawdzenia statystyk danego gracza w sezonach online/FUT? Tak jak kiedyś - wchodziło się na stronę EA i można było sprawdzić swoje/czyjeś statystyki - ostatnie mecze, wygrane/przegrane, itd.. Szukam i nie mogę znaleźć :24_stuck_out_tongue: Zrezygnowali z udostępniania takich info? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam 41212 (2)

               lloris

aurier t.silva koscielny kurzawa

             matuidi

        pogba ben arfa

            benzema

    griezzman lacazette

 

Wszyscy graja ekstra, tylko znak zapytania dla kurzawy, niezbyt szybki, ale nadrabia sila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Geble napisał:

Nie umiem grać Benzemą, dla mnie to jest kloc jakich mało. Rozpędza się jak wóz z węglem, a tych dwóch CAM pod ST w ustawieniu 4-2-3-1 to tak naprawdę skrzydłowi, bo są ustawieni dużo szerzej niż na grafice z Futbina. 

 

Kante u mnie nie jest od strzelania goli, aczkolwiek wczoraj dwie ukłuł. Dobitki, bo dobitki, ale siadło :Gmoch: Cała trójka (Kante, Gonalons, Matuidi) ma ustawione zostawanie z tyłu i wysoki pressing. Ich zadaniem jest nieustanne nękanie rywala przy rozegraniu i jak najszybszy odbiór i po prostu dostarczenie piłki komuś z dwójki Ben Arfa - Lacazette, a potem już dzieje się magia :banderas:

No chyba, że EA uzna inaczej i będzie tak jak wczoraj w zremisowanym meczu 0-0, gdzie Fabiański bronił jak De Gea :30vm3cw:

 

A gdyby jeszcze kante zamienic miejscem z Matuidi?
Wtedy Tyly sa solidnie obstawione przez silnego kloca + malego wariata na workach med/high a Matuidi lata box to box wkurzajac rywala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtedy Aurier ma 6 CHE, też o tym myślałem, a nie ma żadnego dobrego prawego obrońcy z Chelsea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×