Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Za Gold 3 jakiś inform cdm z bbva i kilku kapiszonow po 2k. W sumie na lidze 80k wpadło. Dupy to nie urywa ale też granatem nie jest 😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na rynku na XO coś się skopało bo każdy zawodnik na rynku ma zakończony czas licytacji.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kupiłem ben arfe za 58k na myśliwym 

ma ktoś porównanie Cabella i Ben Arfa? jest duża różnica między nimi? 

Nie ma porównania ! Ben Arfa & Lacazette obaj ponad 200 meczy u mnie juz rozegrali

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skład na LW gotowy. Niestety bede misial sie bawić zmiany zaraz po rozpoczeciu meczow :/

Za Carraso wchodzi Cech, za tego maćka na CB wejdzie Bailly. Zostanie jedna zmiana już na starcie a chętnie wypierd***bym Biabiany'go.

95fda04dc7b59f4e0a0af91cff9f2b8c.jpg

P.s. mógłbym dac Llorisa ale w BPL tylko Kurtyna i Cech mają daleki wyrzut z ręki - a to jest mi potrzebne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Tom182 napisał:

Skład na LW gotowy. Niestety bede misial sie bawić zmiany zaraz po rozpoczeciu meczow :/

Za Carraso wchodzi Cech, za tego maćka na CB wejdzie Bailly. Zostanie jedna zmiana już na starcie a chętnie wypierd***bym Biabiany'go.

95fda04dc7b59f4e0a0af91cff9f2b8c.jpg

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

 

To jest właśnie ryzyko i ja nie lubię tak grać przyznam szczerze, bo jakaś kontuzja, albo coś innego i jest lipa, no ale jest ryzyko jest zabawa :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze inny pomysl... Wstawic od poczatku Smallinga Walkera i np. Hendersona plus na RW Sissoko i wtedy tylko Nainngolan od poczatku z ławki wchodzi. No i dla Cecha bedzie miejsce :)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie mi, ktorymi suwakami Custom Tactics moeszac zeby moi zawodnicy wyrywali do przodu przy kreowaniu akcji w srodku pola a nie stali i czekali jak studenci na autobus?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa juz nagrody miesieczne. U mnie za Golda dostalem Walkera, Dafoe i jakiegos niemca.

Z Walkera jestem bardzo zadowolony bo to moj podstawowy obronca, a tu jego IF w wersji weekendowej, pieknie wygladaja te karty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale te ceny  teraz maja kosmiczny poziom no tak drogo to chyba na poczatku nawet nie bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kamill87 napisał:

ale te ceny  teraz maja kosmiczny poziom no tak drogo to chyba na poczatku nawet nie bylo.

 

Dokładnie, ale tak to już jest przed LW, poczekaj i popatrz ceny w niedzielę wieczorem / poniedizałek rano.

 

To u mnie z GOLDA miesięcznego wpadło tak:

Gonalons, Hector i Malli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie za miesięczne z tych najlepszych to Robben, Lukaku i Bonaventura :1_grinning: 

Edytowane przez xantiv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, s0-Vicky napisał:

Podpowiedzcie mi, ktorymi suwakami Custom Tactics moeszac zeby moi zawodnicy wyrywali do przodu przy kreowaniu akcji w srodku pola a nie stali i czekali jak studenci na autobus?!

Ustaw sobie, strzelanie na 100 zobaczysz efekt i wtedy pare oczek możesz w dół jak Tobie bedzie pasowało. Do tego jak zrobisz  obronę wysuniętą i pressing na +-70, to bedzie 5-6 lecieć do przodu jak na koksie, tylko wtedy ryzyko kontry wzrasta. Wszystko zależy jak ogarniasz obronę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ustaw sobie, strzelanie na 100 zobaczysz efekt i wtedy pare oczek możesz w dół jak Tobie bedzie pasowało. Do tego jak zrobisz  obronę wysuniętą i pressing na +-70, to bedzie 5-6 lecieć do przodu jak na koksie, tylko wtedy ryzyko kontry wzrasta. Wszystko zależy jak ogarniasz obronę. 

Sporo sie poprawilem w obronie ale nadal zdazaja mi sie wpadki ze zbyt mocnym pressingiem i lukami w obronie wiec ich zostawilbym bardziej z tylu. Natomiast linia pomocy ma w "Zadaniach" zeby cisnela do przodu a te kolki po podaniu stoja w miejscu i ani mysla wyrywac w przod! :/

A co tak na prawde kryje sie pod pozycja "strzelanie"? Odpowiada za kreowanie akcji do strzalu? Czy okresla chec grajka do strzalu na bramke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie gościa który zaczyna:

Jaki skład na początek?

Hdzie zbierać coinsy na sam początek?

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, s0-Vicky napisał:

Sporo sie poprawilem w obronie ale nadal zdazaja mi sie wpadki ze zbyt mocnym pressingiem i lukami w obronie wiec ich zostawilbym bardziej z tylu. Natomiast linia pomocy ma w "Zadaniach" zeby cisnela do przodu a te kolki po podaniu stoja w miejscu i ani mysla wyrywac w przod! :/

A co tak na prawde kryje sie pod pozycja "strzelanie"? Odpowiada za kreowanie akcji do strzalu? Czy okresla chec grajka do strzalu na bramke?

Właśnie za strzelaniem kryje sie to, jak często zawodnicy bedą wychodzić na pozycje strzeleckie , kiedy nadarzy sie okazja. Czyli tacy pomocnicy jak masz ustawione strzelanie na niskim poziomie, to mimo ze maja lukę, to zamiast w nią wbiegać , bedą stali jak kołki. Zrob sobie test, ja tak zrobiłem i odrazu wiecej strzałów w meczu oddaje i juz tak zostawiłem, strzelanie na 100 :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" Pytanie gościa który zaczyna:

Jaki skład na początek?

Hdzie zbierać coinsy na sam początek?

Sent from my m2 using Tapatalk

Wykup sobie przede wszystkim boosty za Fifa Football Coins, np. 1000x15, 1000x10, 200x15, itd. Z samych bonusow wyjdzie Ci jakies 60-70k. A pozniej to juz tylko szczescie w otwieraniu paczek, Fifa Points i handel... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie bo nie wiem czy was tutaj dobrze rozumiem, dostaliście wczoraj też te czerwone paczki za miesięczną LW? U mnie tylko paczki za GOLDa + monety. Jeśli nie to kiedy te czerwone paczki z IFami wpadają?

 

 

Co do Lacazette, widzę że dużo osób jest z niego zadowolonych. Ja miałem go w wersji "wąsatej" i kompletnie nie przypadł mi do gustu (grałem 4-3-3 lub 4-3-2-1), gość ma podstawowy minus a mianowicie wysoką pracowitość w obronie przez co często brakowało mi go z przodu, szczególnie przy odbiorach piłki, przejęciach i szybkich kontrach. Wydaje mi się, że jego karta bardziej sprawdziła by się np. na CAMie. Co do Ben Arfy, potwierdzam bardzo fajna karta i u mnie gość miał potężne kopyto, jak wszedł w pole karne i huknął to prawie zawsze był gol.

 

Natomiast jakbym miał kogoś polecić z Premier League to aktualnie mega kozakiem jest u mnie Lukaku, Kante, Willian oraz Mkhitarian (tutaj jestem mocno zszokowany) + Petr Cech na budzie całkiem dobrze sobie radzi.

 

Denerwuje mnie ten wymóg LW bo mocno mi skomplikował moją wyjściową 11-stkę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie za strzelaniem kryje sie to, jak często zawodnicy bedą wychodzić na pozycje strzeleckie , kiedy nadarzy sie okazja. Czyli tacy pomocnicy jak masz ustawione strzelanie na niskim poziomie, to mimo ze maja lukę, to zamiast w nią wbiegać , bedą stali jak kołki. Zrob sobie test, ja tak zrobiłem i odrazu wiecej strzałów w meczu oddaje i juz tak zostawiłem, strzelanie na 100

Aaaa czyli tutaj jest pies pogrzebany... nie do konca sa te opcje jasne, powinien byc maly opis pod kazda pozycja za co odpowiada! Ja bym wlasnie mieszal ta srodkowa sekcja odpowiedzialna za kreowanie gry a nigdy bym nie wpadl ze to wlasnie moze stac za "strzelaniem". ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie za strzelaniem kryje sie to, jak często zawodnicy bedą wychodzić na pozycje strzeleckie , kiedy nadarzy sie okazja. Czyli tacy pomocnicy jak masz ustawione strzelanie na niskim poziomie, to mimo ze maja lukę, to zamiast w nią wbiegać , bedą stali jak kołki. Zrob sobie test, ja tak zrobiłem i odrazu wiecej strzałów w meczu oddaje i juz tak zostawiłem, strzelanie na 100

" Pytanie gościa który zaczyna:Jaki skład na początek?

Hdzie zbierać coinsy na sam początek?

Sent from my m2 using Tapatalk

Wykup sobie przede wszystkim boosty za Fifa Football Coins, np. 1000x15, 1000x10, 200x15, itd. Z samych bonusow wyjdzie Ci jakies 60-70k. A pozniej to juz tylko szczescie w otwieraniu paczek, Fifa Points i handel...

Składzik jakiś tani polecasz?

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrob sobie tanie calcio a - najlepsi w stosunku jakosc/cena np:

https://www.futbin.com/17/squad/615102

W napadzie moze byc np Jovetic, wolniejszy ale lepszy do zastawki i gry kombinacyjnej.

Boki obrony szybkie, srodek wysoki, silny i szybki

Pomoc silna, szybka, dobra zarowno w odbiorze jak i w ataku.

Skrzydla szybkie z dobrymi nogami + anpadzior w zaleznosci od preferencji

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
" userid="27993"]Wykup sobie przede wszystkim boosty za Fifa Football Coins, np. 1000x15, 1000x10, 200x15, itd. Z samych bonusow wyjdzie Ci jakies 60-70k. A pozniej to juz tylko szczescie w otwieraniu paczek, Fifa Points i handel...

Składzik jakiś tani polecasz?

Sent from my m2 using Tapatalk

Wejdz sobie na futhead, futbin. Tam sa tysiace roznych, prze roznych skladow i napewno wybierzesz cos pod siebie ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wyzwania budowania składów są super. nie mam jeszcze gry ani żadnego dostępu do web uppa a natłukłem już 600k coinsów. Jak w końcu grę nabedę będzie start na bogato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Zajczak napisał:

Panowie bo nie wiem czy was tutaj dobrze rozumiem, dostaliście wczoraj też te czerwone paczki za miesięczną LW? U mnie tylko paczki za GOLDa + monety. Jeśli nie to kiedy te czerwone paczki z IFami wpadają?

 

 

Co do Lacazette, widzę że dużo osób jest z niego zadowolonych. Ja miałem go w wersji "wąsatej" i kompletnie nie przypadł mi do gustu (grałem 4-3-3 lub 4-3-2-1), gość ma podstawowy minus a mianowicie wysoką pracowitość w obronie przez co często brakowało mi go z przodu, szczególnie przy odbiorach piłki, przejęciach i szybkich kontrach. Wydaje mi się, że jego karta bardziej sprawdziła by się np. na CAMie. Co do Ben Arfy, potwierdzam bardzo fajna karta i u mnie gość miał potężne kopyto, jak wszedł w pole karne i huknął to prawie zawsze był gol.

 

Natomiast jakbym miał kogoś polecić z Premier League to aktualnie mega kozakiem jest u mnie Lukaku, Kante, Willian oraz Mkhitarian (tutaj jestem mocno zszokowany) + Petr Cech na budzie całkiem dobrze sobie radzi.

 

Denerwuje mnie ten wymóg LW bo mocno mi skomplikował moją wyjściową 11-stkę 

u mnie Lacazette w 4321 też słabo dopiero po przejściu na 41212(2) strzela 

w 4321 u mnie napastnik bardziej jako CAM i Firmino trochę wolny jest, ale asystuje i strzela. Zobacz sobie, cena w miarę ok jak za takiego zawodnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×