Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Skład 63 OVR, 59 zgrania i po 6 meczach 2-0-4. Dobiera Wariatów ze skladami +80 i zgranie 100.

Odechciewa się grać. Wie ktoś na czym polega dobieranie. Te 2 mecze wygrałem cudem. Reszta to po prostu sromotny oklep.

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa już jest troche na rynku, troche ludzi tez zaklada nowe konta i dlatego w 10 lidze zdarzaja się już zespoły całe złote z chem 100.

Poza tym masz cały czas aktywne SBC gdzie mozesz wymienic dowolne karty brązowe (cały skład) na kilka kart serbrnych, srebrne na złote.
Wiec w miare grania jak się konczą kontrakty możesz te karty wymieniać na nowe.
Ja chyba dzięki temu przed wyjściem z 9 ligi juz miałem cały złoty skład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę dzisiaj próbował Gignac'a IF - kilka osób pisało, że dobry kot (fałszywa 9).

Ułożyłem do tego taki ( https://www.futbin.com/17/squad/615942 ) skład, ale nie jestem przekonany do dwóch pozycji: Benzema jako CM oraz Dembele - macie może jakieś propozycje?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, chwesiu napisał:

Będę dzisiaj próbował Gignac'a IF - kilka osób pisało, że dobry kot (fałszywa 9).

Ułożyłem do tego taki ( https://www.futbin.com/17/squad/615942 ) skład, ale nie jestem przekonany do dwóch pozycji: Benzema jako CM oraz Dembele - macie może jakieś propozycje?

 

 

DEMBELE ok na tej pozycji,ja mam tam comana

Edytowane przez matijad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dawno tu nie zagladalem, sami wiecie, rodzina, obowiazki i nie ma czasu ogolnie na nic ale postanowilem troche pograc w FUT tylko nie wiem za bardzo jak zarabiac coinsy. Kiedys byl tu jakis chlopak, ktory pisal ze studiowal ekonomie, ale nie pamietam jego nicka. Macie jakies rady czym najlepiej handlowac? Z gory dzieki za odpowiedz.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, pablos_PRO napisał:

Benzema na CM to nieporozumienie. ma za mało DEF to klasyczny ST. 

 

A kogo byś w takim razie mógł tam polecić? Może wąsaty Matuidi?

Edytowane przez chwesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matuidi ,gonalons if

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, dawno tu nie zagladalem, sami wiecie, rodzina, obowiazki i nie ma czasu ogolnie na nic ale postanowilem troche pograc w FUT tylko nie wiem za bardzo jak zarabiac coinsy. Kiedys byl tu jakis chlopak, ktory pisal ze studiowal ekonomie, ale nie pamietam jego nicka. Macie jakies rady czym najlepiej handlowac? Z gory dzieki za odpowiedz.

Prawdę mówiąc nie trzeba wiele ogarniac by w tej edycji dorobic sie

W 2 godzinki można grac już skladem. Full złotym. Najlepiej wykupić pilkarzy na wypozyczeniu z katalogu jak masz jakis level 20 badz wyzszy. Polecam BPL najlepiej robic. Latwo sie nabija monety jak wykupisz boosty coinsow. Porobic SBC te poczatkujace. Jak bd mial tak 5-10k w kartach to sprzedac i zrobic wyzwania SBC te Narodowości albo ligowe, nie stracisz na tym co najwyzej mozesz zyskac. Jak bd mial pytania to pytaj, podesle najtansze sklady, bo na kilku kontach juz robilem wszystkie :)

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklady znam mniej wiecej bo juz gram troche, nie wiem tylko jak zarabiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam kupowac graczy w niedziele wieczorem badz w poniedzialek rano. A sprzedawac od srody do soboty. Spore sa wahania cen. Bo ludzie najpierw kupuja na lige weekendowa a pozniej sprzedają po kosztach

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Podpatruj tez jakie sa wymagania do ligi weekendowej. W tym tygodniu sa 3 narodowosci. I popularne nacje sa w cenie. Np francja. Taki Matuidi poszedl do gory jak sie nie myle z 20K

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w zarabianie się nie bawię bo nie mam czasu ale wydaje mi się na dzień dzisiejszy z obserwacji gdzie sam muszę to kupować, że niezły biznes można zrobić na kartach złotej kondycji drużynowej, jeszcze niedawno chodziły po 900 monet w licytacji a teraz już po 1300-1600, kto wie czy dzisiaj jeszcze nie skoczy w górę przez Ligę Weekendową.

 

 

 

a tak na marginesie mają podobno być jakieś nowe karty za najlepszych graczy z fazy grupowej Ligi Mistrzów i chyba Ligi Europy. Tak więc mamy znowu Polaka zapewne z jeszcze lepszą kartą :-)

 

http://www.gol24.pl/liga-mistrzow/a/kamil-glik-najlepszym-obronca-fazy-grupowej-ligi-mistrzow,11559005/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Te wyzwania budowania składów są super. nie mam jeszcze gry ani żadnego dostępu do web uppa a natłukłem już 600k coinsów. Jak w końcu grę nabedę będzie start na bogato

Ale musisz mieć zaj*biście silną psychikę, aby jeszcze nie kupić gry. Jak masz XO i EEA, to w sierpniu FIFA17 będzie za darmo! A Ty juz będziesz wtedy krezusem! To Ty musisz być tym magistrem ekonomii, o którym ktoś wspomniał.

PS

Skąd wiesz jak gra Benzema na CM skoro nie masz gry?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale musisz mieć zaj*biście silną psychikę, aby jeszcze nie kupić gry. Jak masz XO i EEA, to w sierpniu FIFA17 będzie za darmo! A Ty juz będziesz wtedy krezusem! To Ty musisz być tym magistrem ekonomii, o którym ktoś wspomniał.

PS

Skąd wiesz jak gra Benzema na CM skoro nie masz gry?

Nie, tym chlopakiem od ekonomii to byl albo Tadek albo Matyx, ale nie jestem pewny ktory. On pamietam mial zawsze dobre pomysly na handel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakis Pro Player gral na prawym CM w formacji 41212 (2) Karimem Beznema swoją drogą ma najlepszy potencjał na SPO oczywiście według mojej subiektywnej oceny :1_grinning:

Dzisiaj przetestuje rozwiaznie takie:

Lewy Napastnik Griezmann

Prawy Napastnik Ronaldo NIF

SPO Quaresma IF ( akurat za miesięczna rangę wpadł)

Pytanie, grał ktoś Rufierem?

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

pomyłka, do usunięcia

Edytowane przez chwesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, lokitheman napisał:

 

Jakis Pro Player gral na prawym CM w formacji 41212 (2) Karimem emoji14.png Beznema swoją drogą ma najlepszy potencjał na SPO oczywiście według mojej subiektywnej oceny :1_grinning:

 

Dzisiaj przetestuje rozwiaznie takie:

Lewy Napastnik Griezmann

Prawy Napastnik Ronaldo NIF

SPO Quaresma IF ( akurat za miesięczna rangę wpadł)

Pytanie, grał ktoś Rufierem?

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Ten caly Lukashinio czy jak mu tam z PS4.

Owvvy z nim wywad zrobil (wykrecil 2x 40win in row)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie - orientuje się ktoś czy jest jakiś schemat dodawania nowych wyzwań budowania składu? Póki co nie ma wyzwania na 4 najlepsze mecze weekendu a mam kilka kart, które mogłyby trochę na mnie zarobić jeśli EA wrzuciłoby takie mecze jak Benfica - Sporting, Torino - Juve, River Plate - Boca a może też Leicester z Man. City?

Edytowane przez Zajczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku także Serie A jest najtańszą sensowną opcją na start? Znowu zaczynam grać i nie wiem czy grać bieda BPL czy może robić od razu Włochów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej BPL i Calcio A

BPL jest w tym dobre ze jak masz konto z sensownym levelem to na start masz dobrych graczy na kilka spotkan z wypożyczenia, Bellerin, Martial itd

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej samemu sobie graczy testowac do takiego skladu? :)

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×