Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy jest druga gra która tak rucha graczy.

 

Wszędzie indziej im więcej grasz , im lepiej ci idzie masz lepszą  postać , broń, perki czy cokolwiek. 

 

Tu jesteś karany handicapem i jak jeszcze długo grasz w futa to każdy przeciwnik wychodzi ci z meczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój bilans z 18:11 na koniec mam 21:19, tragedia, gram z 5 kartami brązowymi na ławce, overall z 85 na 80.

 

Sprzedałem Buffona i obronę z Juve, denerwują mnie strasznie , bardzo drewniani. 

 

Zamieniłem na Leno - Naldo, Howedes i teraz potrzebuję zamienić Leno i Howedesa, Naldo jest zajebisty.

 

Tylko ciężko go połączyć, bo mam Alexa Sandro na Lewej, to da radę, Naldo na środku i jak to uzupełnić, żeby miało ręce i nogi, żeby miał 10 zgrania?

 

ktoś pomoże ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brązowe karty maja na ławce,  co do srebrnych to widzialem jeden sklad dopiero, a reszta ma w zasadzie ten sam sklad:

neuer

alaba-boateng-smalling(koscielny)-walker

vidal(ssanches)-benzema-pogba

ronaldo-grizeman-Bale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedalem Lacazette Mov... h/h w ataku to jest jednak na dlizsza mete nie do zniesienia ! Wyprobuje Ban Arfe na St bo kazdy napastnik z h/l w tej super grze warty uwagi kosztuje majątek

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Tom182 napisał:

Sprzedalem Lacazette Mov... h/h w ataku to jest jednak na dlizsza mete nie do zniesienia ! Wyprobuje Ban Arfe na St bo kazdy napastnik z h/l w tej super grze warty uwagi kosztuje majątek

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

z  takim work ratami to tani warci uwagi sa Rushford i Pato

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z  takim work ratami to tani warci uwagi sa Rushford i Pato

Sprawdze murzynka rowniez. Mam 4 mecze do konca LW wiec zagram sobie totalnie skladem z dupy

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, pablos_PRO napisał:

Nie wiem czy jest druga gra która tak rucha graczy.

 

Wszędzie indziej im więcej grasz , im lepiej ci idzie masz lepszą  postać , broń, perki czy cokolwiek. 

 

Tu jesteś karany handicapem i jak jeszcze długo grasz w futa to każdy przeciwnik wychodzi ci z meczu

Zgadzam się, handicap istnieje, gra potrafi dymać ludzi... ale można wyrobić skilla gdzie potrafisz to pokonać i wygrać z każdym, każdym składem, nie ważne jaki overall.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tanszym napadziorow bezkonkurencyjny jest zdecydowanie Musa

 

Sklad taniocha:

Butland

Coleman--Williams-Zouma-shaw

Coquelin

Can-Henderson

Firmino

Musa-Origi

 

Edytowane przez antyfutbol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, MichalEEEk napisał:

Zgadzam się, handicap istnieje, gra potrafi dymać ludzi... ale można wyrobić skilla gdzie potrafisz to pokonać i wygrać z każdym, każdym składem, nie ważne jaki overall.

Właśnie że nie bo masz tu przykład kilka stron temu jakiegoś wielokrotnego mistrza świata w fifę co składem za kilka mln miał sporo porażek dopiero po pogorszeniu składu do kilkaset tysiecy wrócił na swój poziom 40-0

 

Teza że jak masz skill wygrasz z każdym została obalona. musisz mieć jeszcze obniżony ovr

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A HasztagHarry czy jak mu tam silverami zrobil 37 winow... :)

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy a Arabii szykuje sie jakis wazny mecz? Bo z listy sprzedali mi sie wszyscy zawodnicy z tego kraju, jeden nawet za 10k :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kogo za Vardyego na atak w BPL? Jest jakaś sensowna zmiana? Dodam, że idealny napastnik dla mnie to Higuain. Gram 4-3-2-1 więc i tak najwięcej bramek strzelają skrzydłowi. Igła ma to do siebie, że potrafi się zastawić, dograć i jeszcze jak jest sam na sam to w 99% jest gol. Ograłem Lukaku - oprócz zastawiania nic nie wnosi. Vardy za bardzo drewniany. Aguero za drogi. Zastanawiam się nad IF Firmino, tylko na słabą staminę. Costa nie będzie za wolny? Sturridge kiepska druga noga. Może IF Kane? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, zuba1899 napisał:

Panowie kogo za Vardyego na atak w BPL? Jest jakaś sensowna zmiana? Dodam, że idealny napastnik dla mnie to Higuain. Gram 4-3-2-1 więc i tak najwięcej bramek strzelają skrzydłowi. Igła ma to do siebie, że potrafi się zastawić, dograć i jeszcze jak jest sam na sam to w 99% jest gol. Ograłem Lukaku - oprócz zastawiania nic nie wnosi. Vardy za bardzo drewniany. Aguero za drogi. Zastanawiam się nad IF Firmino, tylko na słabą staminę. Costa nie będzie za wolny? Sturridge kiepska druga noga. Może IF Kane? 

Jakiś mega wybór ci już nie zostaje, bierz tych co pisałeś, ale najpierw próbuj IF Kane'a, bo wydaję mi się że jest niezły

 

Obczaj sobie jeszcze IF Defoe i SIF Benteke. Taka ciekawostka że ten drugi z kartą Hunter ma na ST 96!

Edytowane przez MichalEEEk
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba te handicapy wymknęły się spod kontroli.

Bo tak z 2 tygodnie temu czułem, że gran na dobrego gracza i jak były baty to zasłużone, jak remis to wydarty walką,adrenaliną i realnym potem . A dzisiaj ? Kuźwa no, jak mam 2-2 to ustawiony , pierw moi biegają jak porażeni prądem a przeciwnik bezradnie stoi a później momentum idzie w 2 stronę , jest remis i słupki lecą. WtF, jak mam nauczyć się grać, skoro mam minimalny wpływ na to co dzieje się na boisku, już nawet nie zmieniam taktyk, bo to skrypt jak w PES 2016 decyduje co się stanie. Mam jakiegoś pecha, switch na PESa , grę niszczą skrypty, powrót na fife i napotykam festiwal skryptów . Jest jakieś forum EA gdzie można coś popisać l tym ?

Nie wiem jak na wysokim poziomie , ale w 6 lidze w sezonach albo jest z góry ustawiony wynik, albo ktoryś gracz jest mocno dymany. Coś EA pozmieniało .

Gra online na niskim poziomie od kilku dni jest oskryptowana jak kampania call of duty lol

A jak brakuje mi punktu do awansu, to.dopiero dzieją się jaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, zuba1899 napisał:

Panowie kogo za Vardyego na atak w BPL? Jest jakaś sensowna zmiana? Dodam, że idealny napastnik dla mnie to Higuain. Gram 4-3-2-1 więc i tak najwięcej bramek strzelają skrzydłowi. Igła ma to do siebie, że potrafi się zastawić, dograć i jeszcze jak jest sam na sam to w 99% jest gol. Ograłem Lukaku - oprócz zastawiania nic nie wnosi. Vardy za bardzo drewniany. Aguero za drogi. Zastanawiam się nad IF Firmino, tylko na słabą staminę. Costa nie będzie za wolny? Sturridge kiepska druga noga. Może IF Kane? 

Tez dla mnie Higuain był wytyczna jeśli chodzi o wybranie napastnika do BPL, silny, petarda nie z tej ziemi , long shooty wchodzą jak w masło. Testowałem, Batshuayi, Lukaku, Rashforda, Remy, Vardy, Sturidge , padło na Diego Coste bardzo podobny styl do Argentyńczyka, polecam. 

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko powiedzcie mi w takim razie jak  Top playerze regularnie utrzymuja ponad 35+ zwyciestw ?

Bo sa PRO...

Czy a Arabii szykuje sie jakis wazny mecz? Bo z listy sprzedali mi sie wszyscy zawodnicy z tego kraju, jeden nawet za 10k :1_grinning:

Aktualnie jest SBC na ta lige...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Baczek867 napisał:

Tez dla mnie Higuain był wytyczna jeśli chodzi o wybranie napastnika do BPL, silny, petarda nie z tej ziemi , long shooty wchodzą jak w masło. Testowałem, Batshuayi, Lukaku, Rashforda, Remy, Vardy, Sturidge , padło na Diego Coste bardzo podobny styl do Argentyńczyka, polecam. 

Wlaśnie jakieś 10 minut temu go kupiłem :) sprawdzę jutro dziada i dam znać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz grałem w FUT Champions w ten weekend. Grałem na zmianę z kolegą bo przeczuwałem, że to będzie psychiczny rollercoaster. Jak mi nie szło albo poziom wnerwienia był maksymalny to on przejmował pada i odwrotnie. Celem było osiągniecie rangi gold 3. Udało wbić się gold 2 i 23 zwycięstwa. Bywały mecze łatwe i przyjemne, bywały też mecze gdzie gra przeszkadzała ale były też takie gdzie przeciwnik był lepszy. Najlepszy zawodnik w moim składzie to IF Lukaku. Polecam wszystkim. Ten gość to czołg. Siła, strzał, szybkość. Zawsze preferowałem małych, zwinnych napastników typu Aguero ale większość obrońców kasuje takich zawodników bez problemu. Lukaku przepychał obrońców przez co dochodziłem do większej ilości sytuacji i lewą nogą wykańczał perfekcyjnie. Czekam na nagrody z niecierpliwością.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienilem skład lekko po LW u w sezonach na 4-3-2-1 gram w ataku SiF Lemar -Ben Arfa - i SALAH na RF... 4 mecze 6 bramek i 2 asysty.

Kur... co tą kartą mozna wyprawiac.

W debiucie 2 bramki i asysta - na filmiku jedna z nich plus asysta drugiego stopnia :24_stuck_out_tongue:

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po lidze weekendowej stwierdziłem, że a pykne sobie draft dla relaksu :D.

I no ja pierdole za przeproszeniem.

1 mecz - luz, gościu wychodzi w 20 minucie przy 3:0 dla mnie 

2 mecz - wygrana 2:0,

myślę sobie coś za łatwo.

3 mecz gram z gościem, który miał taki skład, specjalnie sobie wklepałem do futheada żeby sprawdzić zgranie bo zapomniałem na początku.

http://www.futhead.com/17/squads/3047419/

 

Szok. ŚO - Luiz grajcy na pomocy dogrywa piękne prostopadłe piłki do Reusa na ataku, no zajebiście, dodam też, że De Gea pomimo, że miał minimalne zranie bronił wszystko, 20-3 w strzałach dla mnie, wynik to 0:2 w plecy.

I ja się pytam, jak jest mówione, że zgranie jest wazne i brak powoduje spadek umiejętności to co to kur... było.

Wkurzyłem się tylko na nowo :D, wbity Gold 2, także nie muszę przez tydzień grać uff odpoczynek.

 

Na osłodę wypadł Payet 86 :1_grinning:

 

Złożyłem sobie nowy skład, miałem zbierać na Mertensa 86 - TOTGs, ale bez sensu mam tam El Shaarawy , najlepszy grajek w mojej drużynie.

Zmieniłem obronę i dobrałem partnerów do mojego Naldo. Teraz wygląda to tak:

 

http://www.futhead.com/17/squads/3047539/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×