Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

A tam gadasz, w tej fifie roznica w umiejetnosciach jest znikoma a przynajmniej mniejsza niz w poprzednich. Przy dobrym trafie kazdy praktycznie da rade wbic gold1/elite3. Chodzi mi o matchmaking

Wlasnie to mnie zastanawia, ze wczesniej wbijalem gold 3 bez problemu, a od dobrego miesiaca mam z tym problem. Nie wiem moze jestem zmeczony tym graniem FC, bo do sezonow jakos nie moge sie zmobilizowac :) no nic trzeba dzisiaj zrobic kwalifikacje i czekac do piatku, moze bedzie lepiej.

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już poznałem raka fify. Eliminacje do ligi weekendowej, moi nie potrafią kopnąc piłki prosto a mi Musa strzala 6 goli. Zdecydowanie zostanę przy sezonach. Szkoda nerwów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, baku83 napisał:

Wlasnie to mnie zastanawia, ze wczesniej wbijalem gold 3 bez problemu, a od dobrego miesiaca mam z tym problem. Nie wiem moze jestem zmeczony tym graniem FC, bo do sezonow jakos nie moge sie zmobilizowac :) no nic trzeba dzisiaj zrobic kwalifikacje i czekac do piatku, moze bedzie lepiej.

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

Wg mnie casualowi gracze(lekko mowiac slabi) przestali grac w fut champions. Zostaly same trajhardy i jest ciezej, poprzez mniejsza ilosc osob grajacych czesciej trafiasz na lepszych od siebie.

Godzinę temu, pablos_PRO napisał:

Już poznałem raka fify. Eliminacje do ligi weekendowej, moi nie potrafią kopnąc piłki prosto a mi Musa strzala 6 goli. Zdecydowanie zostanę przy sezonach. Szkoda nerwów

Jak tam akurat jest poziom zerowy kompletnie. Ostatnio zagralem z nudow, wygralem 4 mecze w niecale 30 minut.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mnie FIFA tak zmęczyła, że już drugi miesiąc leci bez LW i na pewno do niej już nie wrócę, nie warto, rywalizacja to zwykłe oszustwo. Gram sobie od czasu do czasu kilka meczy w sezonach (póki co 1 liga), robię SBC ligowe (mam prawie 30 paczek promocyjnych i jumbo na te całe TOTS) a czasami zagram drafta. Choć w sezonach też trafiają się mecze, w których czuć handicapa to zdecydowanie jest bardziej przyjemnie niż w LW. Jakieś 2 tygodnie temu zagrałem sobie eliminacje do LW bo były jakieś paczki do wygrania (swoją drogą totalny shit), awansowałem za 1 razem ale nerwy były przeogromne bo grałem ze słabymi rywalami (no może poza finałem) i gra im pomagała do przesady, nier wspominając faktu gdzie grałem ze zlepkiem no name'ów ze zgraniem na poziomie maks 50 a to moi zawodnicy zachowywali się jakby przejęli zgranie i umiejętności, a właściwie ich brak od przeciwnika - tak samo to wygląda w LW więc granie nie ma dla mnie żadnego sensu. Teraz staram się tylko pograć na lajcie w sezony i od niedawna z kumplem męczymy sezony współpracy gdzie frajdy jest 100 razy więcej aniżeli w/w trybach.

Edytowane przez Zajczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie pozbylem fify i coinsow miesiac temu %-)
Za kase kupilem Wieska, Ratcheta&Clanka i BF1.

Reszte kasy wdupcze na kurs lean manufacturing i bede happy :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni mecz w eliminacjach wygrany 2:0. Gole jakieś farfocle pod koniec meczu a przeciwnik miał dosłownie 7 słupków.

 

Trudno się nawet cieszyć z takiego zwycięstwa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej gram w 16-tkę zupełnie inaczej się gra, granie sprawia mi radość i coinsy się fajnie trzepie :) tylko sporo kart widmo jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jazda to sie zacznie w piątek jak wyjdą totsy. Ciekawe czy serwery nie padną :24_stuck_out_tongue: a o tym turnieju gdzie będzie można zgarnąć kartę tots nie wspomnę już widzę te wylewy :1_grinning: ciekawe posunięcie, ze dali to w kwalifikacjach do WL chyba mało ludzi w to gra.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jazda to sie zacznie w piątek jak wyjdą totsy. Ciekawe czy serwery nie padną :24_stuck_out_tongue: a o tym turnieju gdzie będzie można zgarnąć kartę tots nie wspomnę już widzę te wylewy :1_grinning: ciekawe posunięcie, ze dali to w kwalifikacjach do WL chyba mało ludzi w to gra.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Obstawiam, ze beda dziwne wymagania tych kwalifikacji :) ale ogolnie zapowiada sie chyba najwiekszy crash market jak do tej pory.

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obstawiam, ze beda dziwne wymagania tych kwalifikacji ale ogolnie zapowiada sie chyba najwiekszy crash market jak do tej pory.

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Całkiem możliwe. O tym nie pomyślałem pewnie wymagania takie z jakiej będzie tots.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny nieźle spadły, zastanawiam się nad zakupem Bale'a i Ramosa, tylko nie wiem czy jeszcze trochę poczekać aż zacznie się cyrk z tots...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ceny nieźle spadły, zastanawiam się nad zakupem Bale'a i Ramosa, tylko nie wiem czy jeszcze trochę poczekać aż zacznie się cyrk z tots...

 

Ja bym czekał :) pewnie największa jazda zacznie sie jak bedą totsy z ligi angielskiej

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z cenami może być różnie. Z jednej strony każdy ma kilkadziesiat odłożonych paczek za miliony. Z drugiej mogą być jakieś absurdalne wymagania SBC typu ovr 89 . 

 

 

Edit.

http://www.futhead.com/latest/

 

Pojawiło się sporo nowych kart w tym złoty radovic

Edytowane przez pablos_PRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
12 godzin temu, Qdlaty91 napisał:

Jazda to sie zacznie w piątek jak wyjdą totsy. Ciekawe czy serwery nie padną :24_stuck_out_tongue: a o tym turnieju gdzie będzie można zgarnąć kartę tots nie wspomnę już widzę te wylewy :1_grinning: ciekawe posunięcie, ze dali to w kwalifikacjach do WL chyba mało ludzi w to gra.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Moim zdaniem to posunięcie związane jest po prostu zapewne a dużym spadkiem zainteresowania całą tą formułą, wylewy, handi czy lagi powodują, że tylko ludzie o mocnych nerwach jeszcze w to grają w tej formule. Spdek cen aktualnie jest już dramatyczny, takiego Pogbe kupowałem jakiś czas temu za 460 000 monet teraz to nawet żal mi go sprzedać bo chodzi po 230 000. Zapewne jutro czy pojutrze może być totalny crash i taki Pogba będzie do wyciągnięcia za 100 000 co spowoduje też inną rywalizację w sieci bo takie składy będzie mógł mieć każdy. Może i dobrze bo handi będzie mniej odczuwalne grając z przeciwnikiem o OVR 86+ aniżeli tak jak teraz gdzie trafiają się Musy i inne wynalazki, których jest problem ograć tylko dzięki skryptom.

Edytowane przez Zajczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, pablos_PRO napisał:

Z cenami może być różnie. Z jednej strony każdy ma kilkadziesiat odłożonych paczek za miliony. Z drugiej mogą być jakieś absurdalne wymagania SBC typu ovr 89 . 

 

 

Edit.

http://www.futhead.com/latest/

 

Pojawiło się sporo nowych kart w tym złoty radovic

Podejrzewam że poziom SBC na tots będzie podobny do urodzinowych, bo karty z tych paczek za robienie x sbc będą nie wymienne.

 

Kilkadziesiąt minut strzeliłem fuksiarskiego gola "bezpośrednio" z rożnego, gdyby nie obrońca przeciwnika to by bramkarz złapał a tak jeszcze wbił do bramki.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze sie nad tym zastanawialem, czy jest mozliwosc wytrenowania roznych tak, aby przynajmniej 1 na 5 prob konczyla sie golem. Mysle, ze daloby rade zwlaszcza z tym idiotycznym ai bramkarzy. Znajde sobie jakiegos zawodnika w fifie 18 co bedzie puszczal rogale i potestuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JAKBYM MIAL TAKIEGO KRISZTIANU TO BYM CO TYDZIEN 40/40 ROBIL !!!111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystyna poleciała w dół z cenami więc po cichu liczę na jakiegoś cufala w paczkach, które trzymam na TOTSy i zarobienie trochę monet z tych paczek aby wreszcie go mieć w składzie, póki co zadowalam się takim składem

 

https://www.futbin.com/17/squad/3778445

 

wrzuciłem kilku moich ulubionych rezerwowych gdzie zdecydowanie najlepszy to Lacazette, zmieniam go często za Casemiro i ustawiam na CAM. Macie jakiś ciekawy pomysł na ulepszenie tego składu niewielkim kosztem? Aktualnie jestem praktycznie bez monet (około 70000) ale myślę, że przy TOTSach trochę ich przybędzie bo mam prawie 30 paczek do otwarcia za SBC (player premium, electrum premium itp)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście ceny lecą na łeb na szyję . Taki Pogba kiedyś wydawał się niedostępny a teraz to warty tyle ile zysk z niezbyt intensywnego handlu w 2 dni.

 

Ja mam na TOTSy z 50 paczek i wszystko otwieram 1 dnia, aby karty użyć do robienia kolejnych SBC

 

Jest pełno SBC gdzie otrzymujemy paczkę z 1/4 - 1/3 kwoty i takie staram się robić, nawet gdy są ligowe pojedyncze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem dosłownie to samo, jedynie żałuję że wcześniej porobiłem sporo ligowych SBC (angielska, japońska, turecka, włoska, francuska czy hiszpańska) bo te które zostały mają już niewiele promocyjnych paczek (no może jedynie jeszcze niemiecka), uzbierało mi się blisko 30, zastanawiam się czy jeszcze nie dorobić zwykłych paczek promocyjnych ale te się średnio opłaca bo często wychodzą tyle samo co dane SBC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto waszym zdaniem dostanie POTM za kwiecień? Chciałem trochę zainwestować ale nie jestem przekonany do żadnej kandydatury w stu procentach. Benteke ma największą szansę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe SBC z meczami: Real - Sevila, Lipsk - Bayern, Roma - Juventus i St Etienne - PSG. Mnie kosztowało to 900 coins na obrońce rzadkiego z Bundesligi, reszta kart z własnej kolekcji, wpadł Werner, mogło być gorzej tak 40k wpadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godzin temu, pablos_PRO napisał:

Rzeczywiście ceny lecą na łeb na szyję . Taki Pogba kiedyś wydawał się niedostępny a teraz to warty tyle ile zysk z niezbyt intensywnego handlu w 2 dni.

Hahahahahaha, co za pieprzenie. Jaki znowu niedostępny. Ile ten Pogba spadł? 2x? Kosztuje 270k, a dawno temu płacilem za niego niecałe 600k. Skoro teraz to "2 dni niezbyt intensywnego handlu" to wcześniej było 4, max tydzień. Taka to niedostępność. Niepoważne jest to co piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×