Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
2 godziny temu, no4b napisał:

Hahahahahaha, co za pieprzenie. Jaki znowu niedostępny. Ile ten Pogba spadł? 2x? Kosztuje 270k, a dawno temu płacilem za niego niecałe 600k. Skoro teraz to "2 dni niezbyt intensywnego handlu" to wcześniej było 4, max tydzień. Taka to niedostępność. Niepoważne jest to co piszesz.

hahahaha dokładnie, niech pokaże statement jeszcze :1_grinning:

 

 

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie koncowka fify a tu dyskusja o coinsach jakby byl wrzesien hahaha :1_grinning: w szoku jestem ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam uczulenie na brednie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WYpuścili kolejnego SONa w SBC i szaleństwo na rynku, zrobiłem sobie na szybko SBC Korei i wydałem prawie 10000 monet heh, karty schodzą z prędkością światła. Poczekam jak otworze wszystkie moje paczki i mam nadzieję, że wpadnie trochę wartościowych kart na te SBC. Karta na papierze wygląda kozacko, drugi Cristiano Ronaldo :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, no4b napisał:

Mam uczulenie na brednie :)

Ja tez ale nawet szkoda mi takich rzeczy komentowac ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie pluję w brodę, dlaczego przeje***em 2kk na głupoty.. CR98 lata za 3kk. W sumie to i tak dużo, bo w (15?) RB spadł z 15kk do 4,7kk :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Handicap go zeżarł. To tak, jak Ty pisałeś. Jak to możliwe, że Twój skład przegrywa z jakimiś biedakami z BPL. ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motm nie wychodzi dzisiaj w nocy jakoś?

 

Ja z racji, że dostałem awans do WL gram sobie co jakiś czas mecz. Bilans 3-1.

Trzy pierwsze mecze wygrane dość łatwo. Teraz przegrałem ale handi mnie dopadło bo de gea takie szmaty wpuszczał, że głowa mała a ja nie mogłem strzelić bramki i kolega ogarniał. Zagram sobie jeszcze kilka spotkań chyba ze serwery padną :24_stuck_out_tongue:

 

Co do sbc sona wydaje sie dosyć łatwe i tanie. Przynajmniej sprzedałem brązowych Koreańczyków z klubu.

 

Paczki otwieracie dzisiaj czy zostawiacie sobie na daną ligę?

 

Ostatnio kupiłem if Herrery całkiem spoko tylko w 60 min nie ma praktycznie siły i musze go zmieniać. Teraz poluje. A uro Ogbonne. Grał ktoś?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z 3 zlotych interesujących. Reszta nieprzydatna jak ma się składy z topowych lig

 

Otwieram tylko srebrne paczki i kupię z 20 brązowych. Reszty szkoda otwierać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pazdanovaro 87 o losie. No na razie paczek nie ma sensu otwierać, sbc z tots też jeszcze nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło kilkadziesiąt ale tych tańszych. Wpadł tylko Saul i akurat go zostawię.

 

Rynek spekulacji się załamał . Bronzy z tomska co chodziły po 5000 teraz można kupić za 200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja trafiłem dwa totsy, jeden z fc porto z ovr 89 całkiem ciekawa karta i jakiegoś brązowego. Kupiłem sobie 3 paczki brązowe i wyszedłem na spory plus z nich

 

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja motm siemaszko. Pewnie najgorszą kartę specjalną w całej grze :)

 

A tak serio to szkoda paczek na to. Tylko 2 -3karty są coś warte, resztę można kupić za śrubki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem tym tots Pereira i muszę powiedzieć że świetna karta. Polecam.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ligowe SBC są teraz tanie, warti porobić jak ktoś nie ma, zawsze wpadną jakieś karty na sbc. Dokończyłem MLS, wg. futbin cała liga do zrobienia za 90k, w końcu skończyłem Rosje, a Tomsk mnie wyszedł z 10k. Czas też powoli dokończyć Bundesligę i chyba zrobię jeszcze Arabie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kończyłem dzień z bilansem 7-3 i grało sie naprawdę super. W taka fife mogę grać a dzisiaj bilans 8-8 i już typowa WL z wylewami i przycinkami. Jutro chce wbić srebro2 i elo. Myślicie ze będzie sbc o wymiennego totsa?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zrobiłem mistrza 1 ligi, ale poziom też był taki sobie. Raz wygrałem 4:0 i 5:0. Wydaje mi się, że przeciwnicy mogli być ze słabszych lig. Kilka meczów było wsparte skryptami ale dało się jakiś pograć, lagów o dziwo nie miałem w żadnym meczu. Polecam tego Pereira TOTS. Świetny zawodnik, wypuszczam go z ławki bo słabo ze zgraniem ale robi różnicę, zaryzykuję że gra lepiej niż Kante w wersji karty 83 ovr.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem sobie sbc z Sonem. Wczesniej grajac na niego zawsze strzelal mi bramki, wiec postanowilem go zdobyc. Koszt niecale 200k, a zdobywa sie grajka porownywalnego do Ronaldo. I musze przyznac co to jest za karta to miazga :)

5*slabszej nogi, 4* sztuczek, umiejetnosc strzalow finezyjnych, 99 strzaly z daleka, 95 sila strzalu i wiele innych powyzej 90.

Polecam :)

Za to nie poszaleje sobie podczas totsow bo zostalem z 40k, za sbc trafilem totsa jakiegos ruska na cdm 87...poszedl za 22k :1_grinning:

Zostalo mi ze 100 zawodnikow do sprzedania.

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś, do kiedy są TOTS community w paczkach? Do wtorku czy do piątku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Orientuje się ktoś, do kiedy są TOTS community w paczkach? Do wtorku czy do piątku?

 

Do piątku

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie opłaca się robić tego Sona? Jak się nim gra? Porównania do Ronaldo są na wyrost?

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie opłaca się robić tego Sona? Jak się nim gra? Porównania do Ronaldo są na wyrost?

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

Jak dla mnie warto :) super karta.

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie interesuje cię TOTS to warto. ale TOTS to będzie miazga bo on ma INT rep. tylko 2 więc statystyki będą dużo lepsze niż na karcie. wewnętrzny overal totsa może być 99 ze stylem. 

 

W porównaniu SON 89 jest dużo lepszy niż ronaldo NIF. Jedynie jest gorszy że nie ma 5* sztuczek

 

https://www.futbin.com/17/compare/18535/2

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×