Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie. Jak długo będzie trwało TOTY i jak będzie wyglądało??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie. Jak długo będzie trwało TOTY i jak będzie wyglądało??

 

O ile sie nie myle to przez tydzien zawodnicy beda w paczkach , a kto jest w TOTY dowiemy sie jutro wieczorem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 dni obroncy, 2 dni pomocnicy, 2 dni napastnicy, w niedziele wszyscy razem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, a jak z cenami paczek i ilością?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą wszystkie jakie się da, EA będzie pisało na Twitterze co i kiedy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Twitterze jakiś czas temu sami pisali o takim problemie, Brazuca również długi czas nie działała online. Tylko technologia.

Ja nie mialem zadnych problemow z Brazuca, a kupilem ja zaraz po ukazaniu sie w katalogu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj grałem sezony Liverpoolem i się zdziwiłem, że piłkarze grają Brazucą :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mialem zadnych problemow z Brazuca, a kupilem ja zaraz po ukazaniu sie w katalogu.

Ale od razu na PS4? Wtedy grałem jeszcze na PS3 i miałem ten problem, nie wiem czy dotyczył PS4.

PS. Chciałbym, żeby EA opublikowało kiedyś procentowe prawdopodobieństwo (to byłby samobój) trafienia jakiegoś zawodnika z TOTY w paczce. Podejrzewam, że ostudziliby zapał kupowania paczek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale od razu na PS4? Wtedy grałem jeszcze na PS3 i miałem ten problem, nie wiem czy dotyczył PS4.

PS. Chciałbym, żeby EA opublikowało kiedyś procentowe prawdopodobieństwo (to byłby samobój) trafienia jakiegoś zawodnika z TOTY w paczce. Podejrzewam, że ostudziliby zapał kupowania paczek.

Tak na PS4. Jakby to opublikowali, to nikt by nie otwieral, no chyba, ze ludzie, ktorzy sa od tego uzaleznieni :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na PS4. Jakby to opublikowali, to nikt by nie otwieral, no chyba, ze ludzie, ktorzy sa od tego uzaleznieni :)

 

Na moim przykładzie, jakbym trafił kogoś dobrego w paczce to tak gdybym trafił w totka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moim przykładzie, jakbym trafił kogoś dobrego w paczce to tak gdybym trafił w totka.

Mam to samo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim największym sukcesem z paczek był IF Fernandesa z CSKA oraz Benteke. Przestałem wywalać coinsy, bo w zamian mogłem kupić kogo chciałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim największym sukcesem z paczek był IF Fernandesa z CSKA oraz Benteke. Przestałem wywalać coinsy, bo w zamian mogłem kupić kogo chciałem.

 

I jaki efekt, ile ich obecnie masz? U mnie z paczek IF Miranda z Atletico i IF Kalou z Lille. Trochę ich kupiłem, szczególnie jak zaczynałem grać w FUT (czyli w tej edycji). Z innych Götze, Cech. Bez rewelacji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale od razu na PS4? Wtedy grałem jeszcze na PS3 i miałem ten problem, nie wiem czy dotyczył PS4.

PS. Chciałbym, żeby EA opublikowało kiedyś procentowe prawdopodobieństwo (to byłby samobój) trafienia jakiegoś zawodnika z TOTY w paczce. Podejrzewam, że ostudziliby zapał kupowania paczek. 

Powiem ci, że oni na tych paczkach zarabiają tak samo jak na grze, więc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci, że oni na tych paczkach zarabiają tak samo jak na grze, więc...

 

Nie, lepiej. Czytałem ich sprawozdania finansowe za rok 2012 (a FUT jak rozumiem ma więcej graczy obecnie niż wtedy). Dlatego też piszę w trybie przypuszczającym i niedokonanym, bo wiem, że tego nie zrobią, ale byłaby ciekawa sama liczba. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja znowu mam szczęście do paczek ostatnio dziś w 5 otwartych miałem ibre,cavaniego,Pedro,cazorle a przed świętami Messiego. Sam w szoku jestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screen or it didn't happen. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jw, jak nie zobaczę to nie uwierzę :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja znowu mam szczęście do paczek ostatnio dziś w 5 otwartych miałem ibre,cavaniego,Pedro,cazorle a przed świętami Messiego. Sam w szoku jestem

Kupie od Ciebie tego Ibre. Okresl sie z cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja znowu mam szczęście do paczek ostatnio dziś w 5 otwartych miałem ibre,cavaniego,Pedro,cazorle a przed świętami Messiego. Sam w szoku jestem

Ja tez jestem w szoku jak latwo przelewa sie swoje fantazje na forum :)

 

Kupie od Ciebie tego Ibre. Okresl sie z cena.

 

Juz go sprzedal za 120kk :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz go sprzedal za 120kk :D

: ())

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać do tych paczek za 100k, może pamiętacie jak było w tamtym roku, była paczka za 100k na każdych ? tzn paka za 100 na obrońców, za dwa dni paka za 100k pomocników itd ? czy tylko jedna na zakończenie gdy są już wszyscy w paczkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać do tych paczek za 100k, może pamiętacie jak było w tamtym roku, była paczka za 100k na każdych ? tzn paka za 100 na obrońców, za dwa dni paka za 100k pomocników itd ? czy tylko jedna na zakończenie gdy są już wszyscy w paczkach.

Tylko wtedy, kiedy wszyscy byli w paczkach

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×