Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, czy ktoś ze starych wyjadaczy tego wątku pobrał i zagrał już w najnowszego PES'a? Ludzie w dziale poświęconym produktowi Konami bardzo go chwalą, a część graczy którzy uważali, że Fifa jest nr 1 przerzucili się właśnie na PES'a. Ciekaw jestem opinii osób, którzy kilka ostatnich lat spędzili z Fifą. Sam pobieram właśnie demo PES'a i ciekaw jestem co się zmieniło od 2011, bo wtedy właśnie ostatni raz w niego kopałem.

Zagrałem kilka meczy i coś w tym jest. Nowy PES jest całkiem dobry, widać, że w tym roku poszli w dobrą stronę. Przeraża mnie tylko ilość trybów online i brak jako takiego FUTa. Najgorszy chyba dla mnie jest brak licencji, na cztery moje ulubione drużyny będzie tylko jedna :/

 

Fajnie jakby w FIFie online poprawili tempo gry, to chyba najbardziej mnie kłuje na razie - chyba, że się starzeje i nie ogarniam tej szybkości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak teraz, już można w FUT-a grać bez obaw o wywalenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktoś ze starych wyjadaczy tego wątku pobrał i zagrał już w najnowszego PES'a? Ludzie w dziale poświęconym produktowi Konami bardzo go chwalą, a część graczy którzy uważali, że Fifa jest nr 1 przerzucili się właśnie na PES'a. Ciekaw jestem opinii osób, którzy kilka ostatnich lat spędzili z Fifą. Sam pobieram właśnie demo PES'a i ciekaw jestem co się zmieniło od 2011, bo wtedy właśnie ostatni raz w niego kopałem.

hmm to temat fify więc Ci co grali i mają ochotę coś napisać o pesie zrobią to w jego temacie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze tam jak napiszesz coś złego na nowego PESa to od razu zostajesz zwyzywany od "karcianego FUT Janusza" I każą Ci wracać do tematu Fify :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pes ma potencjal ale walenie non stop takich samych bramek staje sie po 5 meczach nudne. Strzaly wymagaja balansu, bo lataja potezne bomby, w dodatku jest bug, gdzie sporo uderzen z polowy zamieniasz na bramke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie więcej kart wystawić niż 30 na liście transferowej? wykupiłem do 80 miejsc, a mogę tylko 30 wystawić i wyskakuje jakieś info o limicie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to wystawie ale ta gre na allegro za chwile. Doumbia obiega mi cala obrone i wbiega do pustej bramki. To jakas parodia jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm to temat fify więc Ci co grali i mają ochotę coś napisać o pesie zrobią to w jego temacie :)

Co niektórzy maniacy Fify tam w ogóle nie zaglądają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to wystawie ale ta gre na allegro za chwile. Doumbia obiega mi cala obrone i wbiega do pustej bramki. To jakas parodia jest.

 

Ano, obrońcy nie reagują na polecenia. Jeśli nie przerwiesz akcji przeciwnika wślizgiem to standardowo odebrać idzie tylko w sytuacji jak na Ciebie z piłką wbiegnie. Niech szybko wypuszczają tę łatę, bo defensywa jest parodią, podobnie jak strzały z dystansu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to planuja jakiegos patcha jeszcze? Myslalem, ze wg nich jest juz idealnie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście planują i to szybko. Przecież to wszystko jest przewidywalne. Pace, pace i jeszcze raz pace + wykończenie z szesnastki, strzelenie bramki spoza graniczy z cudem. Dodatkowo glitch przy rozpoczynaniu połowy polegający na tym, że zawodnicy przeciwnika stoją we 4 przy linii środkowej co robi gigantyczne luki w obronie i ułatwia od razu po rozpoczęciu od środka zdobycie gola.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm, chciałem zagrać jutro z kumplami turniej. ale wole nie ryzykować rozwalenia padów :D strzały i faule jak dla mnie do poprawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gzdie wyczytaliscie ze cos planuja? Jakies konkrety? Czego dokladnie te ich prace dotycza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łata powinna być lada dzień, jutro wychodzi oficjalnie na Wyspach, więc szybko połatają. Czy skutecznie i co innego spartaczą to inna kwestia. Plusem jest, że w porównaniu do 14 pace skrzydłem i dośrodkowania straciły sens. Dla odmiany teraz pace środkiem boiska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś chciał to mam do sprzedania ten pakiet 15 złotych paczek czy jak to się nazywa :P  dostałem dzisiaj kod od EMPIKU.

nie korzystam z ultimate team wiec chętnie się tego pozbędę

Edytowane przez m3ody89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gzdie wyczytaliscie ze cos planuja? Jakies konkrety? Czego dokladnie te ich prace dotycza?

 

Na ich forum. Koncentrują się na zgłaszanych błędach, ale pamiętaj, że EA to pandora, nigdy nie wiesz co się wydarzy ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to git. Bo aktualnie to mecze polegaja na tym kto mocniej wdusi r2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW, na jakiej kamerze gracie? Ewentualnie jakie dokładnie ustawienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neymar jaki tani :) A dopiero 24h w paczkach jest, kupowac go jutro czy poczekac jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wy wytrzymujecie nerwowo przy tej fifie? Ja juz nie moge patrzec jak jakis emenike mija mi 5 ludzi i wali gola...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda teraz % dodawanych kontraktów przez menadzerow w klubie? Mam ich sporo a tylko 7% niby nalicza

 

 

Cofam, takie przeciazenia ze po poł godziny wskoczyly procenty, wszystko po staremu

Edytowane przez _sad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na 5 obrońców i rozbiłem już kilku graczy. Klepka z L1 gdy jakiś piłkarz wychodzi sam na sam wystarczy dac podanie górą i wtedy strzelić już łatwo.

Liczba słupków i poprzeczek na mecz jest strasznie wysoka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa wam web app? Czy znowu jest zjebany... co najmniej raz dziennie to nie działa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×