Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Cuadrado za 6k i 2x Barzagli raz za 150c!!! i raz za 1500. Już "niestety" z serwerami jest wszystko ok :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niech to szybko naprawiają bo trzeba coinsy ciułać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cuadrado za 6k i 2x Barzagli raz za 150c!!! i raz za 1500. Już "niestety" z serwerami jest wszystko ok :biggrin:

 

Nie poleciały Ci coinsy w próżnię przy aukcjach, które przegrałeś? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie poleciały Ci coinsy w próżnię przy aukcjach, które przegrałeś? :biggrin:

Nie :) wracały zawsze - jak nie od razu to po maks minucie.

 

Neymar if 600k :O

Edytowane przez Zioomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do ludzi którzy się znają, jakie ustawienie polecacie na start?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do ludzi którzy się znają, jakie ustawienie polecacie na start?

Musisz sam sobie na to pytanie odpowiedzieć. Ja gram 4-1-2-1-2 już bodaj od FIFY 10 i zawsze dobrze mi ta formacja pasuje. Przetestuj sobie i sam wybierz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4-3-3 (5) Panowie a jaki skład byście polecili do 20 K ? Obojętnie jaka liga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój bilans dzisiejszy 1-3-4 ... Dziwnie mi się w to gra, mam straszne problemy z strzeleniem gola. a tu słupki/ poprzeczki albo dziwne strzały po rogach gdy jestem sam na sam. gra się fajnie szybko, przyjemnie cały czas coś się dzieje, ale te strzały moim zdaniem są do poprawy. słaby chyba nie jestem bo na ps3 cały czas kręciłem się w 1-2 lidze. no ale to całkiem nowa gra więc trzeba się przyzwyczaić :)

 

Panowie co polecacie na napad do tego składu, bo Torres w moim odczuciu jest słabiutki zaś Negredo to prawdziwy wojownik.

w sumie Costa by siadł ale nie osiągalny. testowaliście Soldado? albo Llorente

 

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=gU3EfG02nLkLg:ps3

 

w planach jeszcze wymiana Koke na Davida Silve, może jeszcze Dani Alves i składzik kompletny :)

Edytowane przez Shatan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 liga online. Na razie na luzie, myślałem że będę już trafiał na solidnych graczy. Zza pola karnego nie ma nawet sensu próbować strzelać, a w "16" strzały finezyjne robią swoje. Minimalna siła i bramkarz puszcza pod ręką. W defensywie gra się ciężko, zupełnie inaczej niż w 14. Mało który mecz na 0 kończę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 liga online. Na razie na luzie, myślałem że będę już trafiał na solidnych graczy. Zza pola karnego nie ma nawet sensu próbować strzelać, a w "16" strzały finezyjne robią swoje. Minimalna siła i bramkarz puszcza pod ręką. W defensywie gra się ciężko, zupełnie inaczej niż w 14. Mało który mecz na 0 kończę. 

A mi dziś udało się strzelić piękną brameczkę Janmaatem zza pola karnego :D. Co do wybierania przeciwników ja w 10 lidze najpierw trafiłem na gościa, który rozwalił mnie 2:9 by potem trafić na takiego co wygrałem 9:1 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4-3-3 (5) Panowie a jaki skład byście polecili do 20 K ? Obojętnie jaka liga

 

http://www.futhead.com/15/squads/1329476/

Wczoraj już wrzucałem. Gram czymś takim i polecam. Dempsey jest przepakowany, Neagle ma lepszy bilans póki co niż Depay (!). W obronie jak będziesz miał coinsy możesz za Caulkera wstawić Onuohę (pace) a za Boruca np. Howarda. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze zauważyłem, że jak pośle piłe górą trójkąt + L1 to zawodnik, gdy przyjmuje piłkę nagle dostaje jakiegoś turbo i odskakuje obrońcom.. jest to aż przesadzone, w sezonach online mi się to zdarza, a gościu grał realem i takie dwie bramki zapakował z dystansu że to poezja, ronaldo przesadzony, dzięki za skład Tsarov ! :) w katalogu jest 10 x 1000 coinsów jak coś :)

 

 

@Tsarov chyba zrobię podobny skład, tylko nie jestem pewien tego Dempseya

Edytowane przez Kubuhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj buga złapałem, dostałem brązową paczkę i wypadł mi z niej Hazard+jakiś złoty napastnik z 93 pace, po kilku godzinach się zalogowałem, znowu brązowa paczka do otwarcia, wchodzę w klub i brak hazarda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aguero, to kot... Ciekawe co Messi wyprawia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aguero, to kot... Ciekawe co Messi wyprawia :D

Juz nie ma tak latwo jak w 14, co? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sprzedałem wszystkich zawodników i nie mam kim grać, ale za to mam czym handlować :biggrin: Czekam na patcha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Finalnie 4-2-2-2 , na ataku Dos Santos i Negredo, CDMy to Khedira i Krychowiak, na CAM Cerci i Rakitić :) nad obroną trzeba pomyśleć, ale czuje że dobrze będzie się tym grało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to bieganie od srodka po rozpoczeniu jest chujowe... Jezu

Wszyscy tak graja lol ^^ szlag czlowieka moze trafic :/ Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tak graja lol ^^ szlag czlowieka moze trafic :/

Macie na mysli nie udlona probe dryblingu i probe strzalu na bramke zaraz po rozpoczeciu ze srodka boiska?

Wszyscy tego probuja.. a konczy sie odbiorem pilki, szybkim rozegraniem i pozamiatane.

Sprawdzaliscie ta apke Companion? Calkiem przyjemna sie wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze zauważyłem, że jak pośle piłe górą trójkąt + L1 to zawodnik, gdy przyjmuje piłkę nagle dostaje jakiegoś turbo i odskakuje obrońcom.. jest to aż przesadzone, w sezonach online mi się to zdarza, a gościu grał realem i takie dwie bramki zapakował z dystansu że to poezja, ronaldo przesadzony, dzięki za skład Tsarov ! :) w katalogu jest 10 x 1000 coinsów jak coś :)

 

 

@Tsarov chyba zrobię podobny skład, tylko nie jestem pewien tego Dempseya

 

Przyszło mi się zmierzyć z takim syfem, efekt? Taki i rage quit. Dwie bramki Dempseya i jedna Depaya. Nie ma nic przyjemniejszego w tej grze niż ogrywać właśnie takie coś pozornie dużo słabszym składem.

Edytowane przez Tsarov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Macie na mysli nie udlona probe dryblingu i probe strzalu na bramke zaraz po rozpoczeciu ze srodka boiska?

Wszyscy tego probuja.. a konczy sie odbiorem pilki, szybkim rozegraniem i pozamiatane.

Sprawdzaliscie ta apke Companion? Calkiem przyjemna sie wydaje.

 

pfff.. ta. Konczy sie przewaznie tak, ze wala mi brame. Najczesciej wyrownujaca w 90 minucie meczu. Przy moim skladzie wartym 10k mam problemy by kogos dogonic (powodzenia w sciganiu Songiem Aguero).

Edytowane przez Torpedoem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, jak to jest z rzeczami z katalogu. Chcialem komus wyslac coin boost 1000x10 ktory wlasnie sobie aktywowalem ale zniknal z tej listy. Gdzie szukac tych "wykorzystanych" zeby komus podarowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×