Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

  

pfff.. ta. Konczy sie przewaznie tak, ze wala mi brame. Najczesciej wyrownujaca w 90 minucie meczu. Przy moim skladzie wartym 10k mam problemy by kogos dogonic (powodzenia w sciganiu Songiem Aguero).

Prosta zasada: nie biegaj za nim! czakaj az dojdzie do obrońców i blokowanko. dziala jak malina na takich noobów

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, jak to jest z rzeczami z katalogu. Chcialem komus wyslac coin boost 1000x10 ktory wlasnie sobie aktywowalem ale zniknal z tej listy. Gdzie szukac tych "wykorzystanych" zeby komus podarowac?

 

W głównym katalogu, nie skrótem z poziomu FUT-a. Który masz level? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W głównym katalogu, nie skrótem z poziomu FUT-a. Który masz level? ;)

29 Edytowane przez s0-Vicky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Prosta zasada: nie biegaj za nim! czakaj az dojdzie do obrońców i blokowanko. dziala jak malina na takich noobów

 

Opisz ten patent jakos jasniej, bo najpierw probuje blokowac CDMem mu droge, przewaznie wuja to daje, po czym obiega moich obroncow i jest sam na sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biedny cisnę w 14 :D Nie chce ktoś coinsów oddać z FUT 14? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie przed chwila dropna mi IF Rakitic i nie wiem czy sprzedawac go teraz czy dopiero za kilka dni??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi dzisiaj nie szło, zmieniłem formacje, kupiłem Negredo (zaje****** wali karne) i na koniec dnia - 5 meczy - 12 punktów. Za to co wyrabia Dos Santos na ST to głowa mała. Jak nim gram to co mecz minimum dwie bramki.

Obserwując to co się dzieje po zagraniu 50 meczy stwierdzam że bardzo łatwo jest strzelić z wolnego. Sam na sam wystarczy nieco odbić lewą gałka i jak zawodnik dobrą nogą strzeli jest pewny gol. Dobrze czasem szybko poklepać i kosić przeciwników sam na sam bo sędzia jakoś nie daje czerwonych kartek. I nie grajcie moim zdaniem 4-1-2-1-2 bo takich najłatwiej ograć.

No i najciekawszy mój dzisiejszy mecz: z 2:6 do przerwy wyszedłem na 7:6 strzelając zwycięską bramkę w 90 minucie :P

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie przed chwila dropna mi IF Rakitic i nie wiem czy sprzedawac go teraz czy dopiero za kilka dni??

 

Sprzedawaj jak najszybciej. Premiera gry na Wyspach, ludzie zaczną otwierać paczki, cena poleci na łeb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mi sie nie zdarzyło strzelić bramy z połowy po wznowieniu gry, do teraz, a piznałem od tak bo jakiś dziad objechał mnie na dzien dobry na poczatku meczu:)

 

 

Edytowane przez _sad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki tani skład do 10-15k polecacie?  bpl lub bbva ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś składzik za 25 k z schurrle ktoś pomoże?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

   

Opisz ten patent jakos jasniej, bo najpierw probuje blokowac CDMem mu droge, przewaznie wuja to daje, po czym obiega moich obroncow i jest sam na sam.

Tak jak juz wiemy bronienie jest trudniejsze w tej edycji, i trzeba naprawde troche pocwiczyc zeby opanowac nowy system. Moj sposób to przy takim szaleńcu biegnącym po rozpoczeciu najpierw sciagam na niego pomocnika, jeżeli go minie to wtedy gdzies na 20 metr sciagam drugiego obronce i wtedy szybkim przełączaniem i kontrolą tempa spokojnie odcinamy biegacza tak ze albo wpada w któregos z naszych albo traci piłkę. Czasami konczy sie to faulem. Problem sie pojawia jak ma szybkiego zawodnika i dobrze drybluje po zmianie tempa, ale takich przypadków jest 1/milion.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi powiedzieć o jakich porach otwieracie daily gift'y? :D Mnie już coś bierze jak widzę swój dorobek w postaci 3x bronze mini i 2x mini silver pack a co poniektórzy grajków za kilkadziesiąt k losują :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze składam sobie skład Milanu w UT, ale w tej edycji Milan niby słabszy, ale przez to że Abate i Armero są srebrni to są cholernie drodzy :/ o Menezie już nie wspomnę, bo jest jego karta tylko w wersji IF... :D na tych 3 zawodników trochę będę musiał dłużej pozbierać coinsy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze składam sobie skład Milanu w UT, ale w tej edycji Milan niby słabszy, ale przez to że Abate i Armero są srebrni to są cholernie drodzy :/ o Menezie już nie wspomnę, bo jest jego karta tylko w wersji IF... :D na tych 3 zawodników trochę będę musiał dłużej pozbierać coinsy :D

Coin boosty i UT offline. Troche coinsow wpadnie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co mają problem ze skalowaniem obrazu - wystarczy wejść w ustawienia TV i wybrać "dopasuj do ekranu"  :thumbsup:  Wcześniej miałem ustawione 16:9 ... Teraz jest igła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wierze. Gralem sobie wlasnie meczyk w FUT i mnie wywalilo z serwera. Probuje sie zalogowac a tu komunikat ze maja przerwe techniczna. wtf EA?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coin boosty i UT offline. Troche coinsow wpadnie..

Tak właśnie robie, jak tylko kupie El Szarego jeszcze to zaczynam zbierac na tą trójkę graczy :) A później już jakiś skład z BPL chcę zrobić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dlaczego mając 40 slotów na transfer liście nie mogę wystawić więcej niż 30 rzeczy?

Edytowane przez Verbatimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie robie, jak tylko kupie El Szarego jeszcze to zaczynam zbierac na tą trójkę graczy :) A później już jakiś skład z BPL chcę zrobić :)

Noe ppdpalaj sie jeszcze, poczekaj az premiera bedzie na calym swiecie i wszyscy zaczna otwierac paczki. Rynek sie wtedy powiekszy i ceny spadna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×