Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj jako gift day 5000 coins

Ładnie, ja dostałem tylko 2 razy po 1000, reszta dni to jakiś szrot z brązowych i srebrnych paczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie mogę wystawić więcej zwolenników niż 30 ma listę choć pokazuje limit 50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie mogę wystawić więcej zwolenników niż 30 ma listę choć pokazuje limit 50

 

Bo masz glitcha tak jak ja i inni, może to naprawią kiedyś ;)

Edytowane przez whitejin13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja drugi dzień z rzędu dostałem złotą paczkę. Jestem w szoku.

Zwykłą złotą nieźle :biggrin:

ja raz miałem w srebrnej gift Montero i poszedł za 12k ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przez ostatnie dni - zlota paczka, 2x 2500 coins , a od wczoraj fart sie skonczyl bo wczoraj i dzis dostalem 500 coins.. ale lepsze to niz braz paczka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak wbije kod na te 40 paczek załóżmy za tydzień może dwa to mi przepadną te paki, które zaczynają wpadać od Poniedziałku czy od kiedy wpisze kod to od tej pory przysługuje mi te 40.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę, da ktoś link do jakiegoś składu za 20-25 K którym da się pograć? Żeby nie było to 4-1-2-1-2 tylko jakaś formacja grywalna w tej wersji futa

Edytowane przez Kubuhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszym meczu nie gram w to i czekam na patcha. Gram moim składem z Ekstraklasy przeciwko ziomkowi co miał dość doby skład a w nim Messiego. Męczę się pierwszą połowę Rzeźniczakiem i Celebanem żeby powstrzymywać Messiego. Wszystko idzie git, strzelam gola z kontry Arkiem Piechem i mamy 1-0. Gościu zaczyna od środka podaje Messiemu i biegnie na moją bramke. Pusty środek powoduje że szybko był 1 na 1 z bramkarzem i wyrównał.... Oczywiście nie poddaję się, strzelam na 2-1 i gościu robi ten sam trick Messim... 2-2. 

 

Chcę zagrać turniej online ze srebnymi paczkami, nie znajduje nikogo. Co wszyscy są tak napaleni na te złote karty?

Edytowane przez Shatan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę, da ktoś link do jakiegoś składu za 20-25 K którym da się pograć? Żeby nie było to 4-1-2-1-2 tylko jakaś formacja grywalna w tej wersji futa

może coś takiego :

 

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=gQKNPHRxnLmT7:ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam masakryczny problem w tej edycji FUT-a? Na 30 meczów 5 wygrałem, gdzie w fifie 14 mialem wiekszosc wygranych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Torpedoem pokażesz skład? Bo dysponuje ok 28K, może go jakoś przerobie na lepszy i coś będzie dało się pograć bo miałem BBVA 4-2-2-2 i niby zawodnicy ok, ale tragicznie się grało i jeszcze takie pytanko, ktora formacja jest najlepsza z tych trzech? 4-3-3 (2) 4-3-3 (4) czy 4-3-3 (5) bo na Futheadzie widać bardzo dużo 4-3-3 (4)

Edytowane przez Kubuhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie wydaje ze UT jest latwiejszy od sezonow, mam cienki sklad jeszcze, trafiam na lepsze zespoly a mecze wygrywam. Buduja sklady z terminatorami i mysla ze szybkim biegiem maja juz wygrany mecz, niestety szybko ich sprowadzam na ziemie. Panowie nauczcie sie nowej obrony bo to kluczowe w tej fifie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam masakryczny problem w tej edycji FUT-a? Na 30 meczów 5 wygrałem, gdzie w fifie 14 mialem wiekszosc wygranych...

Ja na 14 meczów - 11 winów, 1 remis i 2 porażki, więc chyba problem leży w Tobie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na 14 meczów - 11 winów, 1 remis i 2 porażki, więc chyba problem leży w Tobie :P

To nie fajnie :(

Skład też mam chyba nienajgorszy:

Mignolet-Kolarov, Jagielka, Distin, Sagna-Young,Cabella,Dembele,Mirallas-Dzeko i Ideye

I mam poważne problemy z tą częścią nie mam pojęcia dlaczego. Moja obrona jest pokonywana w sekunde a sam czesto trace pilke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyciskami X, O, kwadrat, trojkat. Kazdy odpowiada za inny ruch

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej mieć CDM i nim biegać za napastnikiem, a obrońcami się nie ruszać, dopiero w odpowiednim momencie zaatakować, odkąd tak gram w obronie to tracę o wiele mniej bramek. Ogólnie z transferów uzbierało się 30K i za to chce kupić skład, ale za cholere nie mam pojęcia jaki..

 

Co sądzicie o tym? http://www.futhead.com/15/squads/2002025/

dobra powyższy skład nieaktualny bo nie wiem skąd biorą te ceny w tytułach

Edytowane przez Kubuhh
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×