Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Tez jestem zdania, ze 14 byla o wiele lepsza niestety. Tutaj pace whore sa jak w raju. Juz nie wspominajac innych rzeczy.

Przypomne :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie zostawiłem tak na wszelki wypadek 100k na weba app'ie.  Może gra nagle stanie się grywalna to będę miał na start :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem jej ponad 100 spotkań, ani jednego więcej:)

NHL ma wolniejsze tempo haha nie czujecie tego, że zamiast tej piłki jest krążek ? toż to farsa jest hahaha

Zagralem 10 spotkan w FUT, z czego 7 wygralem, czasami walac po 7+ goli. Dla mnie 0 funu i szalu nie ma. Ping pong i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zostawiacie gre czy sprzedajecie w cholere? :d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już się rozglądam za fifą 14 :) Czy fut w fifie 14 normalnie będzie działał nie wyłączają go jak jest 15?

 

Gdzie mam napisać jak mi coinsy poszły w powietrze? można jakiegoś linka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja klepe wytrenowalem nawet i mi się dobrze gra. IF Rakitic w jednym meczu ponad 100 podań, 2 asysty i bramka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że w topicu BFa jest płacz i stekanie o lagi,bugi itd.Tutaj nie jest wcale gorzej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagralem 10 spotkan w FUT, z czego 7 wygralem, czasami walac po 7+ goli. Dla mnie 0 funu i szalu nie ma. Ping pong i tyle

haha ja doszedłem do 5 ligi i już zwątpiłem, akcje jak w hokeju, do lini bocznej jakimś spidsterem i podanie na tace haha tak 80% ludzi gra. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja klepe wytrenowalem nawet i mi się dobrze gra. IF Rakitic w jednym meczu ponad 100 podań, 2 asysty i bramka.

Jaka formacja? ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka formacja? ^^

5-3-2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie kupiłem tej gry i tu taki tekst @piachu :sad:

Nie spodziewałbym się tego po tobie :P

 

Dzisiaj też zagrałem w demo Pesa i widzę ogromną poprawę. Może będzie to gra, którą obok fify warto będzie mieć ( wszystko będzie zależało od trybu online). Jak na razie demo fify bardziej mnie przekonało.

@Piachu możesz pograć sezony, tam gra zawsze była inna niż w fucie. Nie będzie aż takiego grania na Pace :D

Edytowane przez Bartez_ViP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha ja doszedłem do 5 ligi i już zwątpiłem, akcje jak w hokeju, do lini bocznej jakimś spidsterem i podanie na tace haha tak 80% ludzi gra. :D

Az sie boje ;( czekam az kupie Messiego i wtedy pogram!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie kupiłem tej gry i tu taki tekst @piachu :sad:

Nie spodziewałbym się tego po tobie :P

 

Dzisiaj też zagrałem w demo Pesa i widzę ogromną poprawę. Może będzie to gra, którą obok fify warto będzie mieć ( wszystko będzie zależało od trybu online). Jak na razie demo fify bardziej mnie przekonało.

To nie moja wina, to wina EA - demo było lepsze od calaka, jak chcesz to masz odemnie nówkę tylko bez folii w dobrej cenie :P

Az sie boje ;( czekam az kupie Messiego i wtedy pogram!

Kup amol :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amol? Na co mi to? :D jak was odpycha fut to pograjcie pro cluby - przednia zabawa i beka przy tym jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie moja wina, to wina EA - demo było lepsze od calaka, jak chcesz to masz odemnie nówkę tylko bez folii w dobrej cenie :P

Kup amol :)

Napisz na pw ile wołasz może brat weźmie bo coś dzisiaj wspominał, że może sobie zakupi. Ja muszę się zadowolić wersją na ps3 jeszcze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie skład nie na pace, tylko patrzałem, żeby CMy mieli dobre podania i strzały, obrońcy dobrą defensywe i warunki fizyczne, a przed chwilą grałem z typem, który wstawił sobie Doumbie na CDM i popierdzielał nim całe boisko, nie ważne jaką formacją bym nie grał to mam wrażenie że przeciwnik ma od cholery wolnego miejsca i podania trójkątem za każdym razem mu wychodzą. Albo strzały z daleka, chce sobie strzelić dobrym grajkiem i nic nie wpada, a dobiegam do piłki obrońcą wciskam L2+O i wpada piękne okno za kołnierz, nie ogarniam tej gry, a sezony wcale lepsze nie są, ciągle real i barcelona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga, demo bylo lepsze od pelnej wersji ( w niektorych aspektach, m.in w tempie) - pamiętam jak zachwycony byłem demem a jak zażenowany pełną wersją. Wydaje mi sie, że powinni spowolnic gre do tego, co było w demie. Wtedy by było niezle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie sezony też są nie lepsze od futa, tempo gry jest zabójcze.

 

Ponadto, od czasu do czasu nie zalicza zwycięstw, czy to w klubie czy w sezonach, błędów masa.

Edytowane przez adasiulko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo tutaj to tak wygląda, że podajesz piłkę i lecisz swoim afroamerykaninem przez całe boisko mijając przeszkody po drodze :P

Jakbym chciał omijać przeszkody, to bym sobie wyzwania treningowe włączył ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

demo było offline :p  wyjdą patche to coś poprawią :) 

 

fenix kiedy grasz coś live? zapodaj wcześniej link :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

demo było offline :P  wyjdą patche to coś poprawią :)

 

MOŻE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×