Skocz do zawartości
ramirez19pl

Lista działających Headsetów z PS4

Rekomendowane odpowiedzi

A nie trzeba ustawić w opcjach??

Żeby na słucahwkach podpiętych do pada był czat i dzwięk gry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warga, słuchawki muszą mieć dwa jacki, jeden słuchawki, drugi mikrofon. Jeśli łączy się inaczej, rozwiązanie też pewnie będzie inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam zestaw słuchawkowy HAMA Insomnia z kablem na 2 wejścia - jack i usb. Żeby w słuchawkach mieć tylko czat głosowy to musze podpiąć jacka do pada a usb do konsoli i zmienić w "Dostosuj urzadzenie - czat głosowy" tak? Bo odnoszę wrażenie że jak tak zrobie to mikrofon nie działa:/

 

Moja wtyczka jack ma 3 piny to dlatego?

Edytowane przez Radzio19871

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś miał słuchawki Turtle Beach to można za pomocą tego kabelka który przesyłam w linku podłączyć również mikrofon od nich. Zwróćcie tylko uwagę czy dane słuchawki są wymienione po prawej stronie jako kompatybilne z tym. Wtedy w opcjach głosu pojawia się nowa opcja gdzie wyjście chatu możemy przestawić na słuchawki.

 

http://www.turtlebeach.com/product-detail/cables-parts/ps4-chat-cable/464

 

Problem w tym, że do nas Amazon nie chce tego kabelka wysyłać. Natomiast jestem na 99% pewny, że każdy kabel jack-jack 3.5mm do 2.5mm będzie spełniał swoją rolę. Kupiłem za 2 złote (zamiast 5 funtów), na Allegro i dam wam znać jak przyjdzie czy działa.

 

Chciałem tylko potwierdzić dla zainteresowanych, że zwykły kabelek działa i wszystko śmiga.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kill czy mozesz podeslac link do aukcji z ktorej kupiles? Rozumiem ze dziala komunikacja tez?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kill czy mozesz podeslac link do aukcji z ktorej kupiles? Rozumiem ze dziala komunikacja tez?

 

Konsola wykrywa mikrofon, w Imprezie słyszałem swój głos w słuchawkach więc wszystko działa. Z nikim nie rozmawiałem, ale nawet same słuchawki poinformowały mnie, cytuje : Xbox Mode hehe, więc wykrywają kabel jako swój ;)

 

Aukcja już się skończyła, ale będzie wiadomo o co chodzi.

http://allegro.pl/kabel-jack-katowy-2-5mm-jack-3-5mm-80cm-91-321-i3729728489.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt slyszenia swojego glosu w party nie brzmi dobrze :/ bo to nie powinno miec miejsca :/

Edytowane przez FreshPrince

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest akurat specjalna cecha Turtle Beach PX5, zresztą bardzo przydatna, bo jak słyszysz swój głos, to nie drzesz ryja na całe mieszkanie, jak ma to miejsce w innych zamkniętych słuchawkach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha :) tego nie wiedzialem. Dzieki za info :)

Edytowane przez FreshPrince

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę to dziwne bo ja ma PX3 i podłączyłem takim kabelkiem tzn przejściówką i nic nie działa ,jak to podłączyłeś możesz mi wytłumaczyć łopatologicznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten kabelek wtyka się w wejście Xbox na słuchawkach, a drugi koniec w pada. Mikrofon normalnie w słuchawki.

 

t79x.jpg

 

I RF Transmiter przełączasz na Xbox mode.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje słuchawek do 500 z na PS4

Nie muszą byc za 500zł, ale oferty mogą być np. 200zł albo 300zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten kabelek wtyka się w wejście Xbox na słuchawkach, a drugi koniec w pada. Mikrofon normalnie w słuchawki.t79x.jpgI RF Transmiter przełączasz na Xbox mode.
A jeszcze raz... Masz regulacje glosnosci gry i chatu? Bo teoretycznie moje sharkoony jak maja takie zlacze do xboxa to tez beda dzialac.
Poszukuje słuchawek do 500 z na PS4Nie muszą byc za 500zł, ale oferty mogą być np. 200zł albo 300zł
Wstrzymaj sie do stycznia. Jak zrobia aktualizacje softu to bedzie wiadomo co oplaca sie kupowac. Proponuje przetrzymac ten czas na sluchawkach stereo od smartphone'a. Edytowane przez FreshPrince

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem już adapter jack z Allegro ale jeszcze nie doszedł.

Byłem dziś na zakupach w Real i zainteresowały mnie pewne sluchawki firmy philips za 69zl.

Nie kupiłem bo nie było informacji gdzie jest masa a gdzie mic.

W trakcie poszukiwań w necie natrafiłem na....

http://www.biedronka.pl/oferta/praktycznie_i_wygodnie3012/

Są od 2.01 w ofercie.

Mam te sluchawki z biedronki, wszystko działa na iPadzie więc na ps4 z padem tez powinno bo to jeden standard. Za ta kasę nawet grają :-)

Edytowane przez zwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te słuchawki co były w zestawie trzeba jeszcze jakoś skonfigurować?  bo po podłączeniu do pada nie działają, z kolei jak dałem headseta przez usb to pięknie wszystko słychać co kumpel mówi ale mnie już nie wtf ?  :shok:

Edytowane przez wrobellito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchawki z zestawu trzeba podlaczyc i powinny dzialac. Zawsze gdzies w opcja mozesz zmienic glosnosc voipu itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchawki z zestawu trzeba podlaczyc i powinny dzialac. Zawsze gdzies w opcja mozesz zmienic glosnosc voipu itp

 

To zrobiłem na najgłośniejsze i słyszałem przy zmianie tam dźwięk.

Edytowane przez wrobellito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się zaczyna dziać panowie
Headset 7.1 ps4 nowe pulse

 

8IVBAfm.jpg

X9Bwr67.jpg

m7nQN8z.jpg

RZhVOuZ.jpg

oI2wplh.jpg

Y0RQI28.jpg

CECHYA-0083.jpg?resize=465%2C641

 

 

Już niby w Azji preoedery są, czyli update wisi w powietrzu

http://play-asia.com/gold-wireless-stereo-headset-paOS-13-49-en-70-6w97.html

Features:
A Headset for Gamers: Experience everything from the big booms to whisper-quiet warnings in stunning 7.1 virtual surround sound** (7.1 Virtual Surround Sound and Audio Modes are only available on the PlayStation®3 and PlayStation®4 systems and require system software versions 4.20/1.6 or later respectively) and chat with friends through the hidden noise cancelling microphoneDeveloped by PlayStation: With the Headset Companion App, download custom game modes created exclusively for PlayStation® by developers that are specifically tuned to enhance the audio in your favorite gamesStylish Comfort: Slip into comfort you can enjoy for hours and a look you can take anywhere. Further customize your look can take anywhere. Further customize your look by swapping out the removable faceplates for something more your styleAdaptable Audio: Connect wirelessly to your PS4™, PS3™, and home computer, or connect to your PS Vita system or other mobile device with the included 3.5mm audio cable and take your sound with youCompatible Hardware: Mobile Devices (Not all mobile devices are supported. Certain features may not work on some compatible mobile devices)

 

Original Name PS4 無線立體聲耳機 (O2) Release Date Jan, 2014 Version  Asia PAX-Code PAX0005469852 Catalog No. CECHYA-0083 Item Code 711719100294
Box contents

  • Gold Wireless Stereo Headset
  • Wireless Adaptor
  • Travel Pouch
  • 3.5mm Audio Cable
  • Micro-USB Charge Cable

 

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&ved=0CDoQFjAB&url=http%3A%2F%2Fchinese.vr-zone.com%2F92547%2Fmystry-playstation-4-wireless-headset-appear-ncc-and-from-scea-11292013%2F&ei=ezLiUq3vGqLU4wSt-4DgDw&usg=AFQjCNG6bBOPqyk2yYHT8D7XhHnMXkK7rA&sig2=NRB-RQil9tGTKE5-S35ReA&bvm=bv.59930103,d.bGE

Edytowane przez br0nas
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to trochę brzydkie i ciekawe jak z wygodą. Nie widzę też nigdzie stojaka z ładowarką, więc pewnie przez kabelek.
Ale dobra wiadomość że patch 1.6 na horyzoncie, pewnie pod koniec stycznia wejdzie w życie razem z testami PS Now w usa.
Będę im się bardzo przyglądał. Cenę obstawiam 100-150$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena to 100 euro ja jednak poczekam na update bo nie zamierzam kupować skoro mam pulsy elite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie aż będą oficjalnie u nas. Na razie bez zapowiedzi to nd fake wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, przecież to jest tandeta jakich mało. Wykończenie oraz image są żałosne i co najważniejsze to nie jest headset Sony i nawet obok niego nie leżał. Jest to zwykła chińska podróbka jakich wiele w całej Azji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żadna podróbka tylko to jest nowy headset od Sony, niedługo oficjalna zapowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy. Zwykle przed zapowiedzią jest jakiś szum, ktoś coś powie, a zwłaszcza w USA a nie w PlayAsia gdzie te słuchawki nie są nawet w kategorii PS4.

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony dwa tygodnie temu podpisała umowę z Turtle Beach, że ci będą robić dla nich oficjalne headsety do PS4. Dlatego nie spodziewałbym się szybko nowego headsetu od Sony.

 

http://ie.ign.com/articles/2014/01/08/ps4-official-headsets-to-be-made-by-turtle-beach

 

EDIT-

 

U la la, będę chyba musiał zmienić zdanie ;) Wycieki co do tego nowego Gold Wireless Stereo Headset'u dotarły i do USA więc coś jednak wisi w powietrzu. Tak, czy siak mi się on nie podoba, wygląda strasznie tandetnie.

 

http://www.geek.com/games/official-ps4-wireless-headset-pops-up-on-retailer-websites-1583023/

 

http://ps4daily.com/2014/01/new-playstation-headset-leaked/

 

http://www.thesixthaxis.com/2014/01/24/retailers-list-a-sony-gold-wireless-ps4-headset-thats-not-really-gold/

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×