Skocz do zawartości
ramirez19pl

Lista działających Headsetów z PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety też nie pomaga. Potrzebuję pewnie router 5Ghz za 400zł żeby działało?

To możesz jeszcze zainteresować się alternatywnym oprogramowanie DD-WRT i jedną z jego opcji "Bluetooth Coexistence Mode"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze jest to, że teraz już nie da się podłączyć słuchawek po kablu do PlayStation. 

Posiadam te słuchawki od Sony 7.1 i o ile na PS3 było trochę zakłóceń dosyć rzadko to dało się żyć, ciekawe jak będzie z 4.

 

W ogóle powinna być jakaś różnica w zakłócaniu między tymi słuchawkami podłączonymi pod PS3, PS4 bądź PC? Teraz kiedy podłączone są moje słuchawki 7.1 pod PC praktycznie nie występują żadne zakłócenia.

Edytowane przez stey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To możesz jeszcze zainteresować się alternatywnym oprogramowanie DD-WRT i jedną z jego opcji "Bluetooth Coexistence Mode"...

Nie każdy WRT router to ma.

WRT160NL z najnowszym DD-WRT v24 PRESP2 build 21061 nie posiada tej opcji ;)

Najśmieszniejsze jest to, że teraz już nie da się podłączyć słuchawek po kablu do PlayStation. 

Posiadam te słuchawki od Sony 7.1 i o ile na PS3 było trochę zakłóceń dosyć rzadko to dało się żyć, ciekawe jak będzie z 4.

 

W ogóle powinna być jakaś różnica w zakłócaniu między tymi słuchawkami podłączonymi pod PS3, PS4 bądź PC? Teraz kiedy podłączone są moje słuchawki 7.1 pod PC praktycznie nie występują żadne zakłócenia.

Miałem podobnie na Sony Pulse (Wireless Headset - te starsze) nie zależnie od włączonego/wyłączonego routera. W nowszych - Sony Pulse Elite tego na przykład nie mam. Moim zdaniem to jest bardziej kwestia jakości wykonania konsoli bądź sterowników bardziej, a wymiana routera to może być skutecznym rozwiązaniem ale jest to rozwiązanie "na około".

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze starego HS'a z socoma na PS3 :P Nie ogarniam który to jest na tej liście i jak on sie dokładnie nazywa PS3 Wireless Official Headset to jakies słuchawki duże chyba :/

Tak czy inaczej PS4 go nie wykrywa lub ja nie umiem :biggrin:

 

2316148-5930188113-ps3-h.jpg

Edytowane przez SuperNetox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wykrywa i nie będzie.

PS4 nie obsługuje i nie będzie obsługiwać słuchawek bluetooth.

Jedynie USB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze jest to, że teraz już nie da się podłączyć słuchawek po kablu do PlayStation. 

Posiadam te słuchawki od Sony 7.1 i o ile na PS3 było trochę zakłóceń dosyć rzadko to dało się żyć, ciekawe jak będzie z 4.

 

W ogóle powinna być jakaś różnica w zakłócaniu między tymi słuchawkami podłączonymi pod PS3, PS4 bądź PC? Teraz kiedy podłączone są moje słuchawki 7.1 pod PC praktycznie nie występują żadne zakłócenia.

Czemu się nie da? Fiio D3 i podobne urządzenia załatwiają sprawę ;)

Teoretycznie nie powinno być różnicy między PS3/Ps4/PC w kwestii zakłóceń ale to tylko połączenie bezprzewodowe...

Może konsole są wyposażone w różne moduły Bluetooth (na pewno), może konsola nie stoi koło PC (albo jest wyłączona) jak podpinasz do niego słuchawki, itp...

 

Nie każdy WRT router to ma.

WRT160NL z najnowszym DD-WRT v24 PRESP2 build 21061 nie posiada tej opcji ;)

Nie mówimy o każdym routerze, tylko o tym konkretnym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kloose, nie popatrzyłem że tamten routerek wspiera DD-WRT. ;)

@Stey - wrzuć DD-WRT na swój router jak radzi Kloose i możliwe że to rozwiąże sprawę bez dodatkowych Kosztów ;) Ja na DD-WRT jadę już od ładnych paru lat.

 

Najśmieszniejsze jest to, że teraz już nie da się podłączyć słuchawek po kablu do PlayStation. 

Posiadam te słuchawki od Sony 7.1 i o ile na PS3 było trochę zakłóceń dosyć rzadko to dało się żyć, ciekawe jak będzie z 4.

 

W ogóle powinna być jakaś różnica w zakłócaniu między tymi słuchawkami podłączonymi pod PS3, PS4 bądź PC? Teraz kiedy podłączone są moje słuchawki 7.1 pod PC praktycznie nie występują żadne zakłócenia.

o których słuchawkach mówimy bo chyba się zgubiłem?

Sony Pulse Elite ( z kablem i gniazdem mini jack w słuchawkach i dongle) czy Sony Pulse (te starsze które wcześniej się nazywały Sony Wireless Headset 7/1 - bez gniazda mini jack w dongle)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam te starsze słuchawki. Wgram ten soft ale zamówiłem już w Saturnie jakiś router asusa za 80zl.

 

Kupiłem tego Asusa i dalej jest to samo, zaraz jadę go oddać. Sony jak coś stworzy to klękajcie narody. 

 

W sumie włączyłem Fifę i nie występują żadne zakłócenia. Jak widać możliwe, że to wina gier. W NBA 2k14 zakłócenia występują.

Dziwne. 

Edytowane przez stey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to TL-WR740N

Kiedy wyłączę router to nie ma żadnych zakłóceń, natomiast przetestowałem wszystkie kanały i zakłócenia występują. 

 

ja mam tego samego TP-Linka juz parę lat i nigdy nie miałem z nim problemów , stoi obok konsoli i jakies 3-4 metry od mojego łózka na którym leząc gram ;)

mam tez słuchawki 7.1 elite i nigdy nie miałem żadnych zakłóceń.

Wątpię żeby to była wina routera - przyczyny szukałbym gdzieś indziej - może twoj tp link stoi przy jakimś urządzeniu co powoduje sprzężenie, spróbuj porozstawiać sprzęt może to coś pomoże .

 

 

pozdrawiam i życzę powodzenia w wyeliminowaniu usterki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Elite nie ma problemów. Ewentualne problemy są z poprzednim modelem. Mi tez delikatnie szumiały a koledze na przykład szumią bardzo głośno i to tylko gdy używa PS3 i WiFi na przykład. Na PC już nie ma szumów więc coś jest nie tak w konstrukcji lub oprogramowaniu konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można je kupić i jaka cena?

Ciekawe jaka jakość dźwięku?

 

Kupiłem na start z PS4 - $149 / Amazon.

Podłączenie - 5 minut.

Wszystko działa bez problemów, dźwięk bardzo dobry...

Jedyna rzecz to wkurza mnie, że Sony wpierniczyło porty USB na front...

Kabel Audio D. elegancko wpina się w tył i nie przeszkadza w przeciwieństwie do USB, który musi psuć wizualne "doznania" ; ).

Wracając do słuchawek - to bardzo dobry wybór. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Creative Fatality będą działały ?


+ mam pytanie czy Razer Kraken 7.1 beda odbieraly dzwiek z gry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na liście jest Logiteh G35  a u mnie nie działa z PS4 ale moje pytanie dotyczy czegoś innego. Ma ktoś jakiś namiar na najtańsze słuchawki bezprzewodowe które współpracują z PS4 bo nie widzi mi się wydawać 500 zł na słuchawki :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich , czy próbował ktoś podłączyć Sony Wireless Headset ( nie PULSE ) przejściówką  jack z ps4 ?


tzn. z padem oczywiście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to co w końcu z tymi słuchawkami:Sony Official Wireless Headset 7.1. Będą one kompatybilne, czy nie? Bo czytam i czytam i nic nie wyczytałem :biggrin: 

sony-wireless-headset-711719808503.jpg

Edytowane przez Naruto_Uzumaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka

ktos wie co sie moglo pochrzanic otóż wczoraj grajac na sluchawkach jednoczesnie czatujac dzwiek  z samej gry jak i z czatu byl ok

a dzisiaj gdy podlaczylem sluchawki nie szlo grac dzwieku z gry wogule nie slyszalem a dzwiek z chatu byl ok , dodam ze od wczoraj nic nie przestawialem

ktos ma jakis pomysl???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie kara za te błędy ortograficzne ;)

A sprawdziłeś zwyczajnie ustawienia dźwięku, czy nic się nie przestawiło?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie kara za te błędy ortograficzne ;)

 

 

nie pisze dobrze po polsku bo mam klawiaturę made in germany ;)

 

a co miało się przestawić ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moja jest made in China i ma oznaczenie CUH-ZCT1E ;)

Sprawdź w ustawieniach wyjścia audio, czy wyjście słuchawkowe ma zaznaczone "Całość dźwięków"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma zaznaczone wyjście na całość - wczoraj było ok a dziś lipa

 

w menu dźwięk jest dobrze słyszalny a gdy włączę grę jest cicho jak do tego dojdzie rozmowa to dźwięk z gry jest ledwo słyszalny

 

 

Jeszce sprawdzę jedno -  gdy miałem podłączone słuchawki miałem na wykończeniu pada - może to jest przyczyną

Pad już kończy się ładować i zaraz sprawdzę czy to było przyczyną i dam znać :)

Edytowane przez strusiu44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz jeszcze sprawdzić poziom głośności na wyjściu słuchawkowym - wciskasz na chwilę klawisz PS i wyskakuje menu. Wybierasz dostosuj urządzenie i tam masz regulację...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie: czy jak podlacze moje Steelseries Siberie v2 przejsciowka 3,5mm jack na USB to bedzie to dzialac pod PS4 czy nie? Szkoda, zeby takie sluchawki sie marnowaly troche ;)

 

chodzi mi o takie cos:

 http://www.amazon.co.uk/Logitech-3-5mm-Jack-Audio-Adapter/dp/B0058P0I2C

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×