Skocz do zawartości
dext3rr

"Share" your stuff!

Rekomendowane odpowiedzi

Super. Zapowiada się naprawdę porządnie. Do szczęścia może tylko brakować bezpośredniego importu na YOUTUBE, ale skoro jest zgrywanie na pendrive... Na to samo praktycznie wychodzi :P
 

// 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to, że nie ma bezpośredniego importu na YT to mały pikuś... prześlemy z kompów. swoją drogą ciekawe czy jest to wynikiem 'niedogadania sią' sony z YT czy kwestia czego innego. tak czy inaczej po aktualizacji FW zobaczymy tu wysyp materiałów tak sądzę...

Edytowane przez awierone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to, że nie ma bezpośredniego importu na YT to mały pikuś... prześlemy z kompów. swoją drogą ciekawe czy jest to wynikiem 'niedogadania sią' sony z YT czy kwestia czego innego. tak czy inaczej po aktualizacji FW zobaczymy tu wysyp materiałów tak sądzę...

Wydaje mi się że jest to kwestia wygody. Kiedy masz materiał na USB to możesz go wgrać gdzie tylko chcesz. Teraz kiedy Share Factory jest samodzielnym programem Sony będzie mogło dodać wiele hostów jako aktualizację Blip, YT, DailyMotion itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to, że nie ma bezpośredniego importu na YT to mały pikuś... prześlemy z kompów. swoją drogą ciekawe czy jest to wynikiem 'niedogadania sią' sony z YT czy kwestia czego innego. tak czy inaczej po aktualizacji FW zobaczymy tu wysyp materiałów tak sądzę...

 

Mam taką nadzieję! Bez sensu, że tylko ja teraz tu wrzucam coś. Miło będzie zobaczyć też coś innego, zsharowanego. :biggrin:

 

 

Wydaje mi się że jest to kwestia wygody. Kiedy masz materiał na USB to możesz go wgrać gdzie tylko chcesz. Teraz kiedy Share Factory jest samodzielnym programem Sony będzie mogło dodać wiele hostów jako aktualizację Blip, YT, DailyMotion itp.

 

 

O to to to. Zresztą XO ma opcję wysyłania na YT, więc Sony nie może być gorsze pod tym względem. Jestem pewien, że nie będzie. :biggrin:

 

Przy okazji skleiłem (z wycinków share) zwiastun mojego kanału. Montażysta-amator ma nadzieję (czyt. ja), że ShareFactory pozwoli mu skleić coś lepszego. :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z was już próbował zgrywać filmik na USB? Bo jak u mnie 76mb sześć minut się kopiuje, a następnie pendrive jest pusty to nie wiem czy mam mieć pretensje do swojego pena czy konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja puściłem wszystkie materiały z Killzone'a , które mam , 39 plików z czego większość to filmy i na początku wyskoczyło mi 3-4 godziny czekania , potem zmalało . Teraz mam 25/39 skopiowane i jeszcze niecała godzina . Jak mi się zrzuci to ci powiem  :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ludzie narzekają na ten czas zrzucania. Pamiętajcie, że wszystko zależy od tego jakie pendrive ma parametry i jaki format plików jest zrobiony. :P Ale może faktycznie Sony coś zrypało xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę oto moje podejście do wykorzystania Share Factory

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na poczatek moze byc. Imo z samej gry troche malo bylo, wiecej to wstawki :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda :P ale opcja nagrywania nigdy mi nie nagrywała tego co chciałem teraz działa jak należy :P pozbieram akcje z miesiaca :D zmontuje jakis minutowy filmik z paru gier :D hehe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę oto moje podejście do wykorzystania Share Factory

 

 

Ten na filmie to Ty ? Wyglądasz trochę inaczej niż na awatarze  :dry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten na filmie to Ty ? Wyglądasz trochę inaczej niż na awatarze  :dry:

 

No ostatnio oczy mniej mi świecą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto wyniki mojej dzisiejszej zabawy z "Share factory". Wszystkie bramki z sezonów i w większości standardowe, ale brałem wszystko jak leciało. :D Bardzo przyjemny i intuicyjny edytor. Wycięcie kilku goli z 15 minutowego klipu to naprawdę chwila moment. :) 170mb kopiowało się około 6 minut na pendrive usb 2.0. Zanim skrytykujecie mój gust muzyczny uprzedzam(!), że muzyka brana z edytora. :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki problem moze byc przy nba, podczas nagrywania mam dziwek, gdy nagram fragment dzwieku nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki problem moze byc przy nba, podczas nagrywania mam dziwek, gdy nagram fragment dzwieku nie mam.

Mam to samo :P i to dość dziwne bo reszta filmików jest z dzwiekiem jak nagrywalem na początku NBA :P nie bardzo kminie czemu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jesli np gram w killzone to jak moge udostepniac innym moja gre ? Chodzi mi o wejscie w playstation na zywo i tam widac okna z grami. Chcialbym takze dodac moja gre. Aby nie pytac ponownie gdzie lepiej  stworzyc konto na twich czy ustrem? co lepsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

pierwsze spotkanie z sharefactory ;]

 

EDIT - przedłużyłem filmik do 2 min. ;] różne bronie, różne akcje

 

Edytowane przez awierone
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, podczas streamingu grier na twitch mam kilka osob ktore ogladaja moja rozgrywke. Jak pozycjonowac wyzej filmy tak, jak otwieram ps na zywo i sa na samej gorze poczawszy od 300> osob?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie że pozycja na liście faktycznie jest uzależniona  od ilosci oglądajacych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze wypociny przy użyciu ShareFactory: 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie, po wypuszczeniu ShareFACTORY temat ruszył z kopyta! ;)
To i ja się dorzucę. Pierwszy twór z owego programu.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×