Skocz do zawartości
dext3rr

"Share" your stuff!

Rekomendowane odpowiedzi

Króciutki filmik jak można dość łatwo zdobyć trofik w Trine 2, Surfboard Master. Tak dopiero zaczynam bawić się tym Share factory, da się ustawić to jakoś żeby nagrywało też wyskakujące trofiki czy takie rzeczy już tylko przy nagrywarkach zewnętrznych?

Aha i jak coś to zapomniałem robiąc ten filmik zwiększyć Volume więc jest niestety dość cicho - ale to i tak tylko dźwięk i muza z gry.

 

Edytowane przez Scooby-Doo
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie da się. Share nie nagrywa komunikatów od trofeów. Może kiedyś, ale szczerze w to wątpię..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damn it ludziska! Nie shareujecie w ogóle? Tyle po premierze, już kawał dobrego kodu na konsoli, a tu prawie że pucha :D
Mam nadzieję, że z czasem będzie tu tłoczno ;>

Tymczasem zapraszam do Battlefield: Hardline (przy okazji nowy motyw w ShareFactory)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecz Polaków przeciwko Polakom w Search&Rescue (ten tryb z podkładaniem bomby jak ktoś nie kojarzy ). Wynik 17-2 i mecz skończony w 4 rundach ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecz Polaków przeciwko Polakom w Search&Rescue (ten tryb z podkładaniem bomby jak ktoś nie kojarzy ). Wynik 17-2 i mecz skończony w 4 rundach ;)

no to pozamiatałeś:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ostatni filmik z BFa poświęcony głównie temu co lubię najbardziej czyli niszczeniu helek :)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde pojawia mi sie pewien problem w twichu. Wcześniej tego nie miałem mianowicie gdy udostępniam swoja rozgrywkę chwile widać transmisje po czym sie blokuje na stronie i slychac sam dźwięk obraz stoi. Nie wiem co jest wcześniej było normalnie. Ktos miał taki problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wyglada tak: Nie dosc, ze nie nagrywa ostatnich 15 min, to jeszcze pokazuje stary film z innej gry do przeslania...  Jest jakis sposob na naprawe tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wyglada tak: Nie dosc, ze nie nagrywa ostatnich 15 min, to jeszcze pokazuje stary film z innej gry do przeslania...  Jest jakis sposob na naprawe tego?

U mnie jest tak, że nagrywa 15min rozgrywki ale ukazuje ją po 5 minutach dopiero (20min razem) trzeba poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie moge udostepnic zadnych filmow z rozgrywek zapisanych na ps4. Za kazdym razem pojawia sie napis "nie można przesłac zawartości". Nie ma podanego kodu błedu. Jest jakas mozliwosc naprawienia tego? Taki problem jest od ok 2 miesiecy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj skopiować na pamięć USB. Może coś z logowaniem do Facebooka jest, bo tam są te filmy wysyłane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry start > spadek formy > odzyskanie rytmu. Tak bym nazwał tę rozgrywkę w TLoU.

Edytowane przez SmaleC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej irytująca rzecz w PS 4 - nagrywanie. Nie nagrywa ostatnich 15 minut tak jak powinno, co mam jakis filmik to poucinany albo nie cale mecze z BFa zapisuje. W Destiny to samo bylo, mialem kozackie akcje i lipa...Nie ogarniam tego na prawde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej tak nie miałem, ale teraz po wcisnieciu przycisku share musze jeszcze kwadrat wciskać. Kiedys pamietam wystarczyło dac share, pozniej przeslij plik wideo i samo sie zapisywalo. Teraz musze jeszcze kwadrat dac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest lepsze rozwiązanie, bo nie zapisuje się filmik i screen tylko wybierasz co możesz zapisać. gdy działało po staremu to miałem mnóstwo niechcianych screenów, bo oczywiście filmik nie zapisywał się wcale albo z jakiegoś randomowego momentu, a screen był dobry...

 

Dzięki nowemu rozwiązaniu nie ma bałaganu w screenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×