Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie GTA. Far Cry i AC bardzo szybko z ceną polecą w dół, jak większość "super produkcji" od Ubi.

Przy GTA masz gwarantowane długie godziny na najwyższym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko pytanie jak z dostępnością GTA V w sklepach. Podobnie jak w przypadku FIFA? Jest osiągalna parę dni przed premierą - dziś/jutro czy bezwarunkowo trzeba czekać do wtorku (albo i środy)? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wtorek premiera chyba i będzie wszędzie dostępna bez problemu. Te 2 dni to chyba wytrzymasz, a naprawdę warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zaproponuję Far Cry 3 jeżeli po prostu lubisz rozwałkę. Pod tym względem bierz FC4, zabijasz na 1000 sposobów, multi jest podobno bardzo rozrywkowe. Dla innych celów bierz gta - zbierasz ekipe na online(3,4 osoby) i świetnie się bawisz. Wybór należy do Ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas i na mnie, powstrzymywałem się z zakupem ps4 na rzecz kolekcjonowania gier z ps+ tych startowych ale wszyscy wiemy jaki syf wrzucali i pierwsze większe gry są dopiero zapowiedziane także dalej czekać nie ma sensu. Co polecacie na start do kupna? GTA kupię po raz drugi (ograne już na ps3) w dniu premiery. Dodatkowo chcę NFS: Rivals, Killzone, Infamous, LBP3, AC4 bo Unity zakupię jak je połatają, Diablo z dodatkiem (posiada podstawkę?) Co tam jeszcze ciekawego z dnia premiery i w późniejszym okresie wyszło fajnego do ogrania? Rayman Legends również bym wziął bo się pewnie już w plusie nie pojawi skoro raz był.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wymienionych gier poleciłbym Diablo 3 (jest podstawka) Ac4, Infamous  

 

 

Czas i na mnie, powstrzymywałem się z zakupem ps4 na rzecz kolekcjonowania gier z ps+ tych startowych ale wszyscy wiemy jaki syf wrzucali i pierwsze większe gry są dopiero zapowiedziane także dalej czekać nie ma sensu. Co polecacie na start do kupna? GTA kupię po raz drugi (ograne już na ps3) w dniu premiery. Dodatkowo chcę NFS: Rivals, Killzone, Infamous, LBP3, AC4 bo Unity zakupię jak je połatają, Diablo z dodatkiem (posiada podstawkę?) Co tam jeszcze ciekawego z dnia premiery i w późniejszym okresie wyszło fajnego do ogrania? Rayman Legends również bym wziął bo się pewnie już w plusie nie pojawi skoro raz był.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są gry które chcę nabyć, czekam na jakieś inne niewymienione przeze mnie tytuły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wymienionych gier poleciłbym Diablo 3 (jest podstawka) Ac4, Infamous

The Last of us, Infamous, Infamous first light, Gta V, Far Cry 4, LBP 3, Batman 3

Wszystkie z tych gier wydają się być ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,wiecie może jak wygląda sprawa z napisami PL,w grze Far Cry 4,na terenie unii europejskiej,bo niestety nie mieszkam w Polsce,a na gre jestem napalony.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam nie wiem czy to dobry dzial ale nie wiedzialem gdzie napisac :)
na allegro wersje cyfrowe sa w takiej postacji :

 

Po wpłacie przez PayU, w ciągu 24 godzin wysyłam na maila login oraz hasło potrzebne do zalogowania się na moje konto. Następnie z dostępnej biblioteki ściągają państwo grę Knack. Po ukończonej instalacji zostaje zmienione prze zemnie hasło. Gra działać bedzie do czasu usunięcia jej z dysku. Wysyłana jest również instrukcja opisująca krok po kroku co i jak, więc nikt nie będzie miał z tym najmniejszego problemu."

 

Czy muszę grać na pańskim profilu? Nie, z mojego konta jedynie ściąga się grę. Po ściągnięciu można ją odpalić na dowolnym profilu.

 

jest to mozliwe bo jest bardzo duzo takich aukcji z podobnym opisem jak to z tym jest dokladnie ? orientujecie sie ?

Edytowane przez arti804

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam nie wiem czy to dobry dzial ale nie wiedzialem gdzie napisac :)

na allegro wersje cyfrowe sa w takiej postacji :

Po wpłacie przez PayU, w ciągu 24 godzin wysyłam na maila login oraz hasło potrzebne do zalogowania się na moje konto. Następnie z dostępnej biblioteki ściągają państwo grę Knack. Po ukończonej instalacji zostaje zmienione prze zemnie hasło. Gra działać bedzie do czasu usunięcia jej z dysku. Wysyłana jest również instrukcja opisująca krok po kroku co i jak, więc nikt nie będzie miał z tym najmniejszego problemu."

Czy muszę grać na pańskim profilu? Nie, z mojego konta jedynie ściąga się grę. Po ściągnięciu można ją odpalić na dowolnym profilu.

jest to mozliwe bo jest bardzo duzo takich aukcji z podobnym opisem jak to z tym jest dokladnie ? orientujecie sie ?

Jest o tym osobny temat.

W skrócie działa to tak że gość ci podaje dane, zaczynasz ściągać i zmienia hasło.

Ciebie powinno interesować tle że gra działado póki masz ją na dysku.

Jak dokładnie to działa nikt ci tu nie napisze bo jest to nie legalny proceder.

Jak już wiesz na jakich zasadach otrzymuejsz grę to już jest twoją osobistą sprawą czy w ten sposób kupisz grę.

W każdym razie jak odinstalujesz bądź uszkodzisz dane/dysk/wymienisz konoslę to gry w ten sposób kupione tracisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ale dlaczego znowu na innych aukcjach jest tak ze da sie tylko grac na tych kontach co gra zostala zakupiona? czyli sa jakies 2 rodzaje,czy to zalezy od gry ?

Edytowane przez arti804

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj temat o profilach/kontach - pierwszy post.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok juz lece na dzial dzieki

kurde cos mi sie net zwiesil i klika razy post napisal :P

Edytowane przez arti804

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomb raider definitywna edycja ( nie gralem na ps3) czy WD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie grałeś w TR to zdecydowanie wybierz przygody Lary Croft. WD jest przereklamowane (grałem na PS3). Warto kupić,owszem,ale jak zejdzie poniżej 100PLN.

Edytowane przez Tycior
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomb raider definitywna edycja ( nie gralem na ps3) czy WD?

Tomb Raider zdecydowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomb raider definitywna edycja ( nie gralem na ps3) czy WD?

 

nie grałem w WD ale TR mogę z czystym sumieniem polecić. Z braku czasu nie skończyłem jej kiedyś na PC, ale właśnie wylicytowałem na aukcji wersje PS4. Z kuponem rabatowym allegro wyszła mnie 81ziko :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomb raider definitywna edycja ( nie gralem na ps3) czy WD?

W sumie to obie są warte zagrania, ale Tomb Raidera powinieneś nadrobić natychmiast. Jest świetny. Watch Dogs to gra na jeden strzał, który możesz zrealizować jak będziesz miał jakiś luzik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to obie są warte zagrania, ale Tomb Raidera powinieneś nadrobić natychmiast. Jest świetny. Watch Dogs to gra na jeden strzał, który możesz zrealizować jak będziesz miał jakiś luzik.

Obie gry to jednostrzałowce.

Tomb Raider jest krótszy ale lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie gry to jednostrzałowce.

Tomb Raider jest krótszy ale lepszy.

Bo ja wiem...? Tomb Raidera się pamięta i przynajmniej ja chętnie bym zagrał jeszcze raz, a co do Watch Dogs to jedno podejście w zupełności wystarczy. A już na pewno się za tą grą nie tęskni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomb Raider

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×