Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mój pierwszy post na tym forum, Witam wszystkich :)

Pytanie mam co do wersji językowej gier.

Interesuje mnie zakup Bf4 ale w angielskiej wersji językowej czyli przywiezonej najprawdopodobniej z UK.

Czy posiadając wersje z UK Bf4 będe mógł dokupić Premium na moim koncie założonym na Polskę?

Zakładam również że jeżeli mam konto na Polskę będę mógł grać z przyjaciółmi z Polski oczywiście posiadając wykupionego +?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym chciał żeby ktoś za mnie chodził do pracy/kościoła/sklepu/fryzjera/sądu itp. itd.

 

Pewien branżowy serwis http://google.pl wykonał taką listę w swoich wynikach wyszukiwania.

A drugi to http://pssite.com

Każda gra która wyszła na PS4 dostała już swoją recenzję. Recenzje się różnią. Innych portali też jest cała masa jak i recenzji na nich.

Jeśli za mało informacji, to musisz sobie czekać na jakiegoś innego dobrego samarytanina który wrzuci Ci to do jednego gara.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W co można grac w 2 osoby jednocześnie na jednej konsoli ? Sportowe odpadaja, Rayman tez (juz gram)

 

Guacamelee np.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W co można grac w 2 osoby jednocześnie na jednej konsoli ? Sportowe odpadaja, Rayman tez (juz gram)

 

Diablo III. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że w obliczu ostatnich informacji ciężko pytać o obiektywną ocenę, ale spróbuje. W najbliższym czasie skusić się na Far Cry 4 czy Assassin's Creed Unity? Fanem AC jestem od samego początku. Materiały wideo z Unity mocno zachęcają. FC grałem tylko w 3 i również bawiłem się świetnie. Dodam, że ostatnimi czasy sporo siedziałem nad FPS'ami, niby nie odczuwam chęci oderwania się od strzelanie, ale wiadomo jak to bywa ;)

Edytowane przez Dellow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy nowości typu Watch Dogs, Wolfenstein, Destiny warto zagrać jeszcze na past genach ? Chodzi o to czy graficznie bardzo odstaję lub czy ma jakieś braki w grze w stosunku do X1/PS4. Mam okazję wyrwać Watch Dogs (X360) idealne za 70zł z wysyłką ale czy warto ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy nowości typu Watch Dogs, Wolfenstein, Destiny warto zagrać jeszcze na past genach ? Chodzi o to czy graficznie bardzo odstaję lub czy ma jakieś braki w grze w stosunku do X1/PS4. Mam okazję wyrwać Watch Dogs (X360) idealne za 70zł z wysyłką ale czy warto ?

ale ze jak, masz ps4 ze w tym watku pytasz...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam bo chyba jest większe prawdopodobieństwo ,że znajdą się tu ludzie którzy mieli jakieś porównanie np do wersji na PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje rozterki tyczą się kilku gier, a chcę kupić tylko jedną, by ograć od deski do deski, a nie w pośpiechu.

Co byście wzięli: Śródziemie, Obcego, czy poczekali dzień na Evil Within lub kilka dni na Shadow Warrior?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Knack, Lego Hobbit/Marvel Heroes.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doradźcie mi jakąś grę dla 8 latki na ps4 - czy jest coś oprócz Raymana ?

Moja jeszcze lubi NFS.

Za niedługo LittleBigPlanet 3

The Last Tinker chyba będzie OK, masz jeszcze MineCraft'a. PIX the Cat, w PlayRoom na pewno sie pobawi, Just Dance 2014?, KickBeat?,  Hohokum, OctoDad,  i pewnie jeszcze jakieś się znajdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watch Dogs na X360 wyglada fatalnie, grafika troche gorsza niz w Saints Row 3, gierka niezła ale grafa na past-genach to porażka moim zdaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Wolfestein, Destiny jak się prezentuje ? Ewentualnie jakaś inna nowość do 90 zł możecie coś polecić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadawałem już podobne pytanie , ale teraz uściślę je bardziej. Opłaca się kupować GTA 5 na PS4 dla samego Multiplayer i grania z graczami randomowymi jeśli nie gra się z ekipą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadawałem już podobne pytanie , ale teraz uściślę je bardziej. Opłaca się kupować GTA 5 na PS4 dla samego Multiplayer i grania z graczami randomowymi jeśli nie gra się z ekipą?

Na ps3 gralem z kumplem,bez niego gra wygladala troche szarawo...;)))
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ps3 gralem z kumplem,bez niego gra wygladala troche szarawo... ;)))

Spoko DEX dzięki za odpowiedź , czyli ogólnie rzecz biorąc tak jak oglądam streamy z GTA5 na Twitch.tv to multi głównie opiera się na wyścigach i deathmatchach. A z Randomowymi graczami będzie pewnie nawałnica. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ps3 gralem z kumplem,bez niego gra wygladala troche szarawo... ;)))

E tam zawsze mozna poznac nowych ludzi i z nimi sie bujac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie , że warto GTA V multi nawet z nieznanymi to super gra, nawet bez headseta jak ktos jest ogarniety mozna super grac, ja na x360 gralem pol roku z gosciem z indii, rozumialem sie z nim bez slow i dobrze bylo pograc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×