Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężko będzie bez dopłaty :)

Panowie. Dla dzieciaka która z części LEGO będzie najfajniejsza, Przygoda, Marvel czy Hobbit ?

Ściągnij/kup dziecku najpierw bajkę Lego Przygoda i jak się wkręci na maxa - LEGO przygoda bym brał.

Ile ma lat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij/kup dziecku najpierw bajkę Lego Przygoda i jak się wkręci na maxa - LEGO przygoda bym brał.

Ile ma lat?

7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To powinna sobie poradzić z LEGO. 

Licz się z tym że przy niektórych zagadkach będziesz musiał grać za nią.

Ja bym radził tka jak pisałem - niech się wkręci w bajkę i wtedy Lego Przygoda będzie  idealne. 

Władca Pierścieni i Marvel ją znudzą raczej a tutaj będzie znała dobrze bohaterów. Inne podejście. 

Moja ma 5 i dla niej LEGO jeszcze będzie za trudne chociaż Naruto UNS2 i 3 na PS3 skończyła prawie sama. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel gra z 6-letnia corka w Lego Marvel - ona uwielbia tych bohaterow, a jego 2-letni syn ktory szaleje gdy widzi na ekranie Hulka :biggrin: Lego Przygoda tez ograli, jego zdaniem (ktore popiera corka) bylo znacznie slabsze.

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dominator sprzedaj lub wymień Lordsów na The Evil Within, gra daje radę ;)

 

Już wymienione za DriveClub,dlatego tylko i wyłączonie za ową grę się  wymieniełem bo dawno nie grałem w ścigałkę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel gra z 6-letnia corka w Lego Marvel - ona uwielbia tych bohaterow, a jego 2-letni syn ktory szaleje gdy widzi na ekranie Hulka :biggrin: Lego Przygoda tez ograli, jego zdaniem (ktore popiera corka) bylo znacznie slabsze.

Też myślałem zacząć od Marvela, przecież i ja będę po części w nią grał :) 

Sęk w tym że cała masa sprzedawców deklaruje że gra jest po angielsku zaś garstka po polsku ale patrząc na okładkę gry wszystkie są angielskie i wszystkie wyglądają tak samo. Nie ukrywam że chciał bym wersję PL i zastanawiam się czy nie jest tak że wszystkie mają w sobie zaimplementowany język polski a po prostu sprzedawcy tego nie wiedzą. Patrzą, angielska okładka to piszą wersja angielska...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientowałem to gra jest w wersji kinowej.

Audio po angielsku, menu/napisy po polsku.

...i tylko dla tego jeszcze tego nie mam. 

 

Załóż konto US, tam masz demo i Przygody i Marvela. Sprawdź czy podejdzie dziecku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiem,że już pisałem w tym temacie ale w związku,że wyszło najnowsze Call of Duty Advanced Warfare mam teraz dylemat. Waham się pomiędzy Battlefieldem 4 a CoDem, głównie zależy mi i tylko wyłącznie na trybie multiplayer. Grał ktoś w oba tytuły i może się wypowiedzieć obiektywnie o nich? Będe bardzo wdzięczny za wszystkie odpowiedzi do mojego komentarza :)

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak pytać co wybrać fifę czy pesa?

 

Chcesz wywołać kolejną wojnę na 30 stron spamu,obrażania się trolowania?

Poczytaj  o grach w ich tematach,odpal YouTube bądź share play i zdecyduj.

Edytowane przez Siudak83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak pytać co wybrać fifę czy pesa?

 

Chcesz wywołać kolejną wojnę na 30 stron spamu,obrażania się trolowania?

Poczytaj  o grach w ich tematach,odpal YouTube bądź share play i zdecyduj.

Nie rozumiem o co Ci chodzi, jaką wojnę? Jeśli się nie mylę to ten temat właśnie od tego jest a że akurat "dobrałem" te tytuły do siebie to nie moja wina.  Myślisz,że tego nie robiłem? Obejrzałem bardzo dużo filmików o tych grach,czytałem różne recenzje gdzie były podane plusy i minusy tych gier, ale również chciałbym znać opinie osób które w nie grały i mogły się podzielić swoimi odczuciami a to, że ty masz problem do tego to już nie moja sprawa.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem o co Ci chodzi, jaką wojnę? Jeśli się nie mylę to ten temat właśnie od tego jest a że akurat "dobrałem" te tytuły do siebie to nie moja wina.  Myślisz,że tego nie robiłem? Obejrzałem bardzo dużo filmików o tych grach,czytałem różne recenzje gdzie były podane plusy i minusy tych gier, ale również chciałbym znać opinie osób które w nie grały i mogły się podzielić swoimi odczuciami a to, że ty masz problem do tego to już nie moja sprawa.

1200 postów na forum i nie wiesz jaką wojnę??

 

Odpowiem w takim razie.To 2 zupełnie inne gry,masz wybór pojawiasz się i giniesz w ciągu 20 sekund znów się pojawiasz i tak do końca meczu,lub pojawiasz się pobiegasz chwilę,przejedziesz się quadem zginiesz i znów się pojawiasz.

Co wolisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1200 postów na forum i nie wiesz jaką wojnę??

 

Odpowiem w takim razie.To 2 zupełnie inne gry,masz wybór pojawiasz się i giniesz w ciągu 20 sekund znów się pojawiasz i tak do końca meczu,lub pojawiasz się pobiegasz chwilę,przejedziesz się quadem zginiesz i znów się pojawiasz.

Co wolisz?

Nie wiem człowieku jaki masz problem, po twoich wypowiedziach widzę, że to ty jesteś prowokatorem trollowania etc. Jeśli było naprawdę 1200 postów  które przegapiłem odnośnie mojego pytania to prosiłbym Cię abyś wysłał mi je na PM. Pozdrawiam :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cod to szybka gra giniesz,spawn itd

.Bf4 możesz pobiegać,polatać czy pojeździć czołgiem od tego co wolisz powinien zależeć twój wybór tak jak napisałem a ty szukasz jakiś personalnych wycieczek tam gdzie ich nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to ze musisz sam zdecydowac co wolisz. Ja przykładowo wole taktyczne podejścia nie lubie chaosu. Bf4 spokojna taktyczna gra zespolowa w Piechocie a jak sie znudzisz wsiadasz w heli lub czolg i tez dobrze sie bawisz a w codzie pojawiasz sie i znikasz. Respawnujesz sie a za plecami respawnuje sie przeciwnik

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli jesteś fanem filmów z obcym to koniecznie Alien. Jeśli nie jesteś fanem filmów i nie lubisz survivali to lepiej diablo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diablo nie jest mi znane, nigdy nie gralem i ogólnie patrząc na gameplaye nie kumalem o co tam chodzi. Wybralem aliena ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie polecicie coś z tych gierek z obecnie trwającej promocji na PS4 ? Interesują mnie poniższe gry:

 

Thief (129 zł/96 zł)

inFAMOUS Second Son (128 zł/96 zł)

 

Szczerze to bardziej mi podchodzi infamous, ale sam nie wiem.. Czekam na porady, pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie polecicie coś z tych gierek z obecnie trwającej promocji na PS4 ? Interesują mnie poniższe gry:

 

Thief (129 zł/96 zł)

inFAMOUS Second Son (128 zł/96 zł)

 

Szczerze to bardziej mi podchodzi infamous, ale sam nie wiem.. Czekam na porady, pozdro.

 

infamous ale pudełko dorwiesz taniej przecież 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pudełko spokojnie znajdziesz 30 zł mniej. Polecam, bo ta gra na prawdę pokazuje moc Playstation 4 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno przeszedłem ac bf i naprawdę bardzo mi się podobał i z chęcią zagrałbym w tego nowego lecz czytałem trochę o unity i podobno są straszne spadki z fps, Call of duty też lubię ale nie wiem czy nie jest nudne :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szybkie pytanko.
Co lepiej kupić AC:U, FarCry 4 czy GTA V? We wszystkie poprzednie Assassin's grałem - bardzo lubię tą serię. Z FarCry nigdy nie miałem styczności. Wstyd się przyznać, ostatnie GTA w jakie grałem to Vice City - pytanie jak z fabułą, wciągająca (osoby, które grały na PS3)? Zależy mi, żeby gra starczyła na długo (nie gram całymi dniami 2h to max) i miała wciągającą fabułę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×