Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Bierz The Crew, a na DC  poczekaj jak bedzie juz w plusie. :)

Przepraszam ale teraz doczytałem :). Kiedy DC będzie w PS+?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Last of Us czy Advanced Warfare? 

 

W CoDa gram od MW2, przy czym MW2 i BO bardzo mi się podobały, MW3 średnio a przy BO2 i Ghosts ziewałem. Ponadto nie przepadam za takim typem gier (chodzi o przyszłość, egzoszkielety itp. pierdoły), ale podobno multi dobre - powiem szczerze że w Ghosts pograłem parę dni i przestałem. Za TLoU przemawiają opinie, no i cena - 140zł vs 200zł (używka nie wchodzi w grę), no ale jeśli mam przejść kampanię i odłożyć to trochę średnio... Co byście wybrali?

Ciężko tu jednoznacznie coś Ci odpowiedzieć bo te gry są totalnie inne. Siłą COD jest multi, a The Last Of Us historia (niesamowita btw) multi też ma, ale nie wypowiem się bo nie grałem. The Las Of Us na pewno zapadnie Ci w pamięci i możliwe, że ukończysz grę kilka razy i będziesz się zagrywał w multi, jak wielu graczy z tego forum. 

Poszukaj jeszcze innej opinii bo ja generalnie COD nie lubię więc całkiem obiektywny nie jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko od siebie, ze multi w TLOU jest jednym z lepiej przemyslanych, zrobionych i wciagajacych multi w jakie kiedykolwiek gralem. Na poczatku moze sie wydawac dziwne, ale jak sie zaczai co i jak to niesamowicie wciaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.Czy TLoU kupiony w europie ma polski dubbing? Pozdrawiam

 

 

Tomku. Tutaj  The Last of Us: Remastered   piszą, że jak pobierzesz z europejskiego psstore to tak. A w wersji pudełkowej nie wiem, tam zapytaj. No i w sumie nie wiadomo o jaką Europę Ci chodzi. Polska to podobno też Europa :)

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konkretnie chodzi o Francje :) lepiej będzie jak zapytam się w tamtym temacie 

Edytowane przez Tomek710

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak. Duuużo lepiej. Stanowczo nawet lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od pół roku jestem posiadaczem PS4. Kompletnie przesiadłem się na konsolę i jestem zadowolony. Mam tylko jeden problem. Nie jest dobrym graczem w FPSy. Przeszedłem na czarnulce póki co Wolfensteina, Killzone'a oraz dwie części Metra. Nie szło mi jakoś super. Dalej twierdzę, że w FPSy gra się ciężko na padzie... ale do czego zmierzam. Mam dylemat. Korcą mnie dwie gry i nie wiem na którą się zdecydować. Dodam, że interesuje mnie w nich multi. Mianowicie Battlefield 4 oraz Call of Duty Advanced Warfare. Nie wiem co wybrać. Kupując BF'a musiałbym brać premium edycję bo kupować samą podstawkę i potem dopłacać 200 za premium to tak jakbym płacić za grę dwa razy... albo wziąść CoDa. Czego się boję ? Boję się, że będę dostawał niesamowite bęcki jak ja nieraz potrafię strzelać dosłownie serię obok bota xD Tu mam na myśli Wolfensteina... Co mi poradzicie ? Na co się zdecydować? Proszę o pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od pół roku jestem posiadaczem PS4. Kompletnie przesiadłem się na konsolę i jestem zadowolony. Mam tylko jeden problem. Nie jest dobrym graczem w FPSy. Przeszedłem na czarnulce póki co Wolfensteina, Killzone'a oraz dwie części Metra. Nie szło mi jakoś super. Dalej twierdzę, że w FPSy gra się ciężko na padzie... ale do czego zmierzam. Mam dylemat. Korcą mnie dwie gry i nie wiem na którą się zdecydować. Dodam, że interesuje mnie w nich multi. Mianowicie Battlefield 4 oraz Call of Duty Advanced Warfare. Nie wiem co wybrać. Kupując BF'a musiałbym brać premium edycję bo kupować samą podstawkę i potem dopłacać 200 za premium to tak jakbym płacić za grę dwa razy... albo wziąść CoDa. Czego się boję ? Boję się, że będę dostawał niesamowite bęcki jak ja nieraz potrafię strzelać dosłownie serię obok bota xD Tu mam na myśli Wolfensteina... Co mi poradzicie ? Na co się zdecydować? Proszę o pomoc :)

Jeśli chcesz pograć w multi to zdecydowanie BF4.Bęcki?.Przesadzasz,początki bywają trudne,ale zapewniam,że z upływem kolejnych godzin spędzonych z "beefem" będziesz stawał się lepszym graczem,każdy z nas,grających tę grę początki miał trudne-to normalne,ważne by do grania podchodzić z dystansem i nie spinać pośladów.Ja tak robię od czasu BFBC2 i całkiem dobrze mi to wychodzi  ;) .Co do kupowania premki-ja systematycznie dokupuję dlc i przyznam,że najlepiej mi się gra właśnie w podstawkę plus "metro",większość moich znajomych mając premkę spędza czas właśnie na graniu w podstawkę-musisz odpowiedzieć sobie sam na pytanie jaki rodzaj grania lubisz(chodzi mi o DLC).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez wzialbym bfa z prostego powodu, jest troszke wolniejszy od cod'a i jest czas na pomyslenie:):) latwiej Ci sie bedzie wdrozyc. Do tego masz pojazdy przez co jesli nie bedzie Ci wychodzic samo strzelanie to i tak bedziesz sie dobrze bawil. A co do beckow, tak jak kolega wyzej napisal, kilka godzinek i dasz rade, nie kazdy na poczatku gral dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od pół roku jestem posiadaczem PS4. Kompletnie przesiadłem się na konsolę i jestem zadowolony. Mam tylko jeden problem. Nie jest dobrym graczem w FPSy. Przeszedłem na czarnulce póki co Wolfensteina, Killzone'a oraz dwie części Metra. Nie szło mi jakoś super. Dalej twierdzę, że w FPSy gra się ciężko na padzie... ale do czego zmierzam. Mam dylemat. Korcą mnie dwie gry i nie wiem na którą się zdecydować. Dodam, że interesuje mnie w nich multi. Mianowicie Battlefield 4 oraz Call of Duty Advanced Warfare. Nie wiem co wybrać. Kupując BF'a musiałbym brać premium edycję bo kupować samą podstawkę i potem dopłacać 200 za premium to tak jakbym płacić za grę dwa razy... albo wziąść CoDa. Czego się boję ? Boję się, że będę dostawał niesamowite bęcki jak ja nieraz potrafię strzelać dosłownie serię obok bota xD Tu mam na myśli Wolfensteina... Co mi poradzicie ? Na co się zdecydować? Proszę o pomoc :)

Jakbyś chciał dostawać bęcki w multi to wróć do Killzone Shadow Fallo. Chłopie co tam się dzieje. Jest sporo graczy, którzy mają na swoim koncie 80 tys killi, a challengy mają zrobione może z 700-800. Grają bo lubią. Wchodzisz do takiego pokoju gdzie pół składu jest z takich właśnie graczy to szybko zrozumiesz co znaczy mięso armatnie. Dodam jeszcze, że multi w Killzone jest bardzo dobre. Może nawet najlepsze w jakie grałem.

Edytowane przez Castiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania:

1. Chcę pograć z dziewczyną bardzo podobało jej sie LBP i LBP2 na ps3 ale ostatnio po słabych ocenach LBP3 zacząłem szukać jakiejś alternatywy i znalazłem Rayman Legends i w związku z tym pytanie czy jest on lepszy od sack boy'a czy jednak nie. Dodam że chodzi o granie na kanapie 2 pady

2. Ze ścigałek z tego co wiem do wyboru mam Driveclub lub The Crew i według was która wybrać też chodzi mi o granie na 2 pady na kanapie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 są to dwie zupełnie inne gry.

Ciężko je porównać.

Obie warto ograć. LBP3 nie jest złe.

2 nie wiem, nie wypowiem się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem właśnie że trudny wybór ale jeżeli obie dobre to myślę że najpierw kupię rayman a jest tańszy znacznie wiec jak by się wybrance nie spodobało to dużo nie stracę. A co do pyt. Nr 2 dalej czekam. Dodam jeszcze ze raczej online nie będę grał tylko jazda samotna off i z kimś ale kanałów gdyby było gran turismo nie miał bym dylematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem właśnie że trudny wybór ale jeżeli obie dobre to myślę że najpierw kupię rayman a jest tańszy znacznie wiec jak by się wybrance nie spodobało to dużo nie stracę. A co do pyt. Nr 2 dalej czekam. Dodam jeszcze ze raczej online nie będę grał tylko jazda samotna off i z kimś ale kanałów gdyby było gran turismo nie miał bym dylematu

Bierz Driveclub'a. Jak dobrze trafisz to znajdziesz za 120zł nową sztukę, a teraz kiedy dodali zmienne warunki pogodowe to gra wygląda świetnie. Rayman może się dla kobiety wydać moim zdaniem za trudny no chyba, że Twoja kobieta to dość wprawny gracz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie bardzo (nie) wprawny gracz ale w origins i sonica(wiem jedno osobowy ale też wydaje mi się ambitnie jeży od LBP) grała więc mam nadzieję że legends też się spodoba. Dzięki więc już wiem wszystko RP i DC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie bardzo (nie) wprawny gracz ale w origins i sonica(wiem jedno osobowy ale też wydaje mi się ambitnie jeży od LBP) grała więc mam nadzieję że legends też się spodoba. Dzięki więc już wiem wszystko RP i DC

Easy młody padawanie. Nie sugeruj się pojedynczą opinią. Zapytaj jeszcze kogoś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gier kanapowych w które można pograć z dziewczyną niestety na ps4 nie ma wiele. W sumie tylko lbp3 jest no i diablo3 o ile dziewczyna lubi takie klimaty. Ja w sprawie gier dla co-opa kanapowego zwróciłem się do konkurencji czyli wii U i wszelakich gier z mario. Jest tego masa. Dziewczyna jest wniebowzięta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce kupic sobie cos na swieta do ogrania , krotka pilka DriveClub czy Dragon Age?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce kupic sobie cos na swieta do ogrania , krotka pilka DriveClub czy Dragon Age?

To tak jakbyś spytał gdzie jechać na wakacje - w góry czy nad morze? Kompletnie inne gry. Musisz sam zdecydować i określić się czego oczekujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak jakbyś spytał gdzie jechać na wakacje - w góry czy nad morze? Kompletnie inne gry. Musisz sam zdecydować i określić się czego oczekujesz.

Moze inaczej , raczej kupie obie gry ale nie razem. Nie wiem co kupic jako pierwsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze inaczej , raczej kupie obie gry ale nie razem. Nie wiem co kupic jako pierwsze ;)

Kup tansze DC a cena DA spadnie zanim zdążysz ograc driveclub a ja tak robie zawsze.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co według was daje wiekszą frajde z gry DA:Inkwizycja czy GTA V? Coś nie mogę się zdecydować w co pograć na świeta;) Wiem że dwie rózne gry ale chodzi mi o czysty fun. Da:Origins bardzo mnie wciągnęło, DA 2 - bieda, w GTA V grałem na ps3 ale bodajże do poznania Trevora, pozniej musiałem sprzedać grę i tak skończyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×